| DEPO DIY SIA, birojs | 29 | |
| "Ķikši", ZS | 762 | |
| "Vecauce", SIA, LLU ... | 1036 | |
| "Kurzemes sēklas", S... | 1228 | |
| "Viss lauksaimniekam... | 1361 | |
| * atlasīto uzņēmumu reitinga vieta Latvijā | ||
LVM ražo un tirgo meža koku sēklas un stādus. Sēklu ieguvei tiek apsaimniekoti 513 ha priežu, 152 ha egļu un 33 ha citu koku sugu plantāciju. Tā kā meža koki sēklas neražo katru gadu, LVM uztur stratēģisko sēklu rezervi. Tas garantē to, lai meža koku stādus Latvijā būtu iespējams izaudzēt katru gadu. Uzņēmumā ir 9 kokaudzētavas, kas tirgū spēj piedāvāt vairāk nekā 38 milj. meža koku stādu gadā. Uzņēmums apsaimnieko arī Kalsnavas arborētumu jeb interesanto koku dārzu, kā arī piedāvā pircējiem vairāk nekā 600 dažādu dekoratīvo augu stādu veidu.
"Latvijas valsts meži", AS, "LVM sēklas un stādi""Eva dārzam" piedāvājums: dārza inventārs, sēklas un stādi, zāliena sēklas, dārza baseini, minerālmēslojumi, sieti, putnu barotavas un putnu barība.
"Eva dārzam", SIA"Latfert" galvenā darbības joma: minerālmēslu un augu aizsardzības līdzekļu vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība. Uzņēmums klientiem piedāvā vairāk nekā 30 minerālmēslu veidus un vairāk nekā 150 augu aizsardzību veidus.
"Latfert"VAIRUMPIRCĒJIEM 20% ATLAIDE STĀDU IEGĀDEI!
Zaļenieku kokaudzētava, z/s "Aptiekas"Piedāvājam visu nepieciešamo kapu kopšanai, bēru organizēšanai. Pārdodam ziedus, vainagus, štrausus utt. Klājam bēru galdus, apkalpojam izbraukumu banketus, furšeti.
"Aizsaule", pakalpojumu centrs100 lielākie nodrošina pusi visa eksporta
2010. gadā simts Latvijas lielākie eksportuzņēmumi realizējuši ārvalstīs produkciju vairāk nekā divu miljardu latu vērtībā, kas ir gandrīz puse no visas valsts kopējā pērnā gada eksporta apjoma. ... Lasīt rakstu »
Lielākā eksportnozare – apstrādes rūpniecība
Vērtējot piecu pēc eksporta apjoma lielāko dažādu nozaru uzņēmumu rādītājus 2010. gadā, redzams, ka Latvijas eksporta struktūrā pārliecinoši dominē apstrādes rūpniecība. Piecu lielāko šis nozares uzņēmumu kopējais eksporta apjoms ir 457 miljoni latu un tas ir gandrīz 10 % no visa valsts eksporta 2010. gadā – 4,7 miljardiem latu.... Lasīt rakstu »