Ēku celtniecība, visā Latvijā

Drukāt
1

MS Construction, SIA

Kadaga, Dvīņu 9, Ādažu pagasts, Ādažu nov. LV-2103
dažādus lentveida, stabveida pamatus, pārsegumus, pilna cikla būvniecība no pamatiem līdz atslēgai, celtniecība , ēku demontāža, demontāžas darbi, zemes darbi, mūrēšana.
  • 1 Celtniecības un remonta darbi

Limen, SIA, būvniecība, remontdarbi

"Vairodziņi" , Jaunlutriņu pagasts, Saldus nov. LV-3876
Pilna cikla ēku , privātmāju būvniecība no pamatiem līdz atslēgai, celtniecība , būvdarbi, remonta darbi Māju celtniecība , jaunbūves, pamatu izbūve, remonta darbi, dzīvokļu remonts, mājas kapitālais remonts LIMEN celtniecības kompānija veiks::
    ✓ Pilna cikla jaunu ēku, māju  būvniecību ✓ Esošo ēku renovāciju, pārbūvi ✓ Jaunu pamatu izbūvi ✓ Veco pamatu stiprināšanu ✓ Jumtu izbūvi, segumu maiņu ✓ Sienu izbūve (gan mūris, gan stāvbūve) ✓ Dažādi celtniecības darbi un remonta darbi ✓ Elektroinstalācija, arī zibens novedēju uzstādīšana ✓ Santehnikas darbi, ieskaitot āra kanalizāciju ar septiķi ✓ Ūdens un apkures ierīkošana ✓ Drenāžas un lietus ūdeņu novadīšana ✓ Keramzīta, koka, betona grīdu ieklāšana ✓ Pilna iekšējo apdares darbu veikšana
ZL.LV iesaka

Solidex, SIA, Būvniecības un celtniecības remontdarbu būvfirma

Juglas 2e-20, Rīga, LV-1024
Par uzņēmumu: SIA "Solidex" ir būvniecības firma, kas veic ēku celtniecības un remonta darbus visā Latvijā. Uzņēmums piedāvā pilnu būvniecības ciklu no pamatu betonēšanas līdz atslēgai, sniedz ēku montāžas, rekonstrukcijas, renovācijas, pārbūves un nojaukšanas pakalpojumus, veic apdares un siltināšanas, kā arī logu nomaiņas darbus. Tāpat tiek uzstādītas metāla konstrukcijas – angāri.
ZL.LV iesaka

SIA ASE Siltumtehnika, būvniecība, ūdensapgāde, materiālu tirdzniecība Smiltenē

Daugavas 22, Smiltene LV-4729
Apraksts: Ventilācija, celtniecība, elektrodarbi, elektroinstalācijas montāža, elektromontāža, ūdensvada ierīkošana, kanalizācijas ierīkošana, apkures sistēmas, ārējā ūdensapgāde un kanalizācija iekārtošana Smiltenē, Valkā, Valmierā, Cēsīs, Limbažos, Gulbenē, Madonā, Balvos, Vidzemē, Rūjienā, Mazsalacā, Raunā, Jaunpiebalgā. Ase.
ZL.LV iesaka

Eltex, SIA

Bajāru 18, Rīga LV-1039
Apraksts: SIA „Eltex” darbības virzieni ir elektroapgādes un vājstrāvu sistēmu projektēšana, elektromontāžas darbi. Veicam visu elektromontāžas un vājstrāvu tīklu apkalpošanu. Izceļamies ar augstu darbinieku atbildību, profesionalitāti, sertificētu un kvalitatīvu materiālu izmantošanu. Veicam vispārceltnieciskos darbus.
ZL.LV iesaka

KOGER VIDE, SIA

Bāriņu 10, Rīga LV-1002
Apraksts:

SIA KOGER VIDE piedāvā rievsienu, atbalsta sienu izbūvi, būvbedru izbūvi un ēku demontāžas darbus visā Latvijas teritorijā. KOGER VIDE SIA veic visa veida zemes darbus- meliorāciju, pamatu izbūvi un piedāvā rievpāļu un autoceltņu  nomu.

Falkors Building Industry, SIA

Ropažu 140, Rīga, LV-1006
Apraksts: Uzņēmums SIA "Falkors Building Industry" darbojas kopš 1992. gada. Uzņēmuma pamatvirzieni ir industriālais alpīnisms, būvniecība, apmācība un sertifikācija darbam augstumā. Mācību centrā apmācam visa veida speciālistus darbam augstumā, augstkāpējus un industriālos alpīnistus. Uzņēmums specializējies specifisku būvdarbu veikšanā kā augstumā tā uz zemes: Graudu elevatoru renovāciju un apkalpošanu, Metāla konstrukciju un virsmu remontu un atjaunošanu, Montāžas un demontāžas darbiem, Ēku rekonstrukcijas darbiem. Jumtu izbūve, segumu ieklāšana, maiņa. Objektu aprīkošana ar kolektīvajām darba drošības sistēmām darbam augstumā, to apkalpošana un uzturēšana. Visa veida industriālā alpīnisma pakalpojumi. Lai gan specializējamies uz specifiskiem darbiem, tiek veikti arī klasiskie būvdarbi: būvniecība no nulles cikla līdz atslēgai.
ZL.LV iesaka

ERBO, SIA

Baznīcas laukums 9, Smiltene, Smiltenes n., LV-4729
Apraksts: SIA Erbo veic visa veida celtniecības, remonta un restaurācijas darbus. Strādā gan ar juridiskām, gan privātpersonām. Veic jumtu nomaiņu.
ZL.LV iesaka

A.M.Holdings, SIA

M.Ķempes 2, Liepāja LV-3407
Apraksts: Uzņēmums "A.M.Holdings" nodarbojas ar koka karkasu māju būvniecību objektā uz vietas, kā arī ar mazākiem darbiem vasarnīcu, terašu, jumtu konstrukcijas un pirts būvniecības darbiem.
ZL.LV iesaka

RL būves, SIA

Reiņi, "Prērija", Kokneses p., Aizkraukles n., LV-5113
Celtniecība , būvniecība, būvdarbi. Remontdarbi. Remonta darbi. Renovācija. Renovācijas darbi.
ZL.LV iesaka

Celtniecība, pārbūve, renovācija. Pašnodarbināti meistari.

Ausekļa 32, Valmiera LV-4201
Pēc sastādītās tāmes veiksim arī darbus::
    ✓ Jaunu pamatu izbūve ✓ Veco pamatu stiprināšana ✓ Jumtu izbūve, segumu maiņa; ✓ Drenāžas un lietus ūdeņu novadīšana ✓ Sienu izbūve (gan mūris, gan stāvbūve) ✓ Elektroinstalācija, arī zibens novedēju uzstādīšana ✓ Santehnikas darbi, ieskaitot āra kanalizāciju ar septiķi un infiltrācijas lauku ✓ Ūdens un apkures ierīkošana, tai skaitā esošajā skurstenī metāla čaulas iestrāde ✓ Keramzīta, koka, estrich un betona industriālās grīdas ✓ Pilna iekšējo apdares darbu veikšana ✓ Kā arī citi celtniecības darbi
ZL.LV iesaka

Dzinno 500, Dimanta zāģēšana

Vējavas 26, Rīga LV-1035
Apraksts: Betona, armēta betona, ķieģeļu un granīta laukakmeņu zāģēšana un urbšana. Darbā tiek izmantoti dimanta griezējinstrumenti. Garantē augstu precizitāti. Pieredze kopš 2007. gada.

Siltumbūve, SIA

Krustpils 15, Rīga, LV-1073
Pakalpojumi:
    ✓ Cauruļvadu metināšana ✓ Iekārtu montāža ✓ Siltumtrašu montāža ✓ Ūdensapgāde ✓ Kanalizācija ✓ Ugunsdzēšanas ✓ Būvniecība ✓ Apkalpošana ✓ Garantijas
Par mums: Mūsu uzņēmuma galvenie darbības veidi ir siltumtrašu, tehnoloģisko un rūpniecisko cauruļvadu metināšana un montāža, iekārtu montāža, apkures, ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu montāža, kā arī remonta/avārijas darbu veikšana šajās nozarēs. Mūsu uzņēmuma darbiniekiem ir speciālizēta izglītība un visi nepieciešamie sertifikāti, pēc nepieciešamības mēs pieaicinām meistarus - profesionāļus savā nozarē, lai nodrošinātu pilnīgāku servisu. Darbu izpildē izmantojam plaši pazīstamus zīmolus, kvalitatīvus materiālus un iekārtas.

Agroserviss B, SIA

Vidzemes 7g, Balvi LV-4501
Apraksts:

“Agroserviss B”, SIA, piedāvā dažādu nozaru pakalpojumus, piemēram, lauksaimniecības, celtniecības un kokapstrādes pakalpojumus. Mēs specializējamies guļbūvju un koka māju celtniecībā. Jebkuras komplektācijas ēku, neatkarīgi no tās lieluma un funkcionālā lietojuma, mēs izgatavojam pēc individuāla projekta no jebkura profila un biezuma baļķiem un kokmateriāliem.

ROK un BŪVĒ, SIA, instrumentu noma, būvtehnikas pakalpojumi Cēsīs

Valmieras 24, Cēsis LV-4101
Pakalpojumi/piedāvājam::
    ✓ Instrumentu noma ✓ Būvtehnikas pakalpojumi (ekskavatori, frontālie iekrāvēji, kravas mašīnu pakalpojumi, grunts veltnis, damperi, visurgājēji, pacēlāji) ✓ Dīķu rakšana ✓ Būvlaukumu sagatavošana ✓ Ēku un būvju demontāža
Par mums: SIA "ROK un BŪVĒ" veic dažādus rakšanas un būvniecības darbus.

BauArt, SIA, Būvniecība. Celtniecības un remonta darbi

Raiņa 88, Talsi LV-3201
Apraksts: Celtniecības un remonta darbi, celtniecība, būvniecība, būves, ēkas Latvijā, Kurzemē, Zemgalē, Vidzemē, Latgalē.

SKH, SIA

Sāremas 3, Rīga, LV-1005
Apraksts: Rezervuāru izgatavošana un celtniecība. Metālkonstrukciju, aprīkojuma, rūpniecisko ēku un būvju izgatavošana, montāža. Individuālo siltuma mezglu rekonstrukcija, montāža, izgatavošana, apkalpošana. Cauruļvadu siltumizolācija. Pretkorozijas darbi. Darbu veikšanai firmai ir visas nepieciešamās licences, viss personāls ir sertificēts. Jaunākās iekārtas, mehānismi, tehnoloģijas pieļauj veikt būvmontāžas darbus ar augstu kvalitāti un visīsākajos termiņos.

PM Plus, SIA

Šmerļa 1, Rīga LV-1006
Papildus darbi, ko piedāvā uzņēmums PM PLUS:

Veicam vietējās kanalizācijas un ūdensvada tīklu izbūves darbus privātmājām. Bioloģiskās attīrīšanas sistēmas. Septiķu sistēmas, rezervuāru un infiltrācijas sistēmu izbūve. Uzstādām iekārtas tikai ar CE sertifikātu. Bezmaksas objekta apsekošana un tāmes sastādīšana pirms darba sākuma. Koka karkasa piebūves, terases, pirts un citu ēku būvniecība.

 

Vires, SIA

Drošai būvniecībai 🏛
Rencēnu 10a, Rīga, LV-1073
Apraksts: Apsekošana. Ekspertīze. Konsultācijas. Būvuzraudzība.

Ulre, SIA

Rīgas 98a, Ogre, Ogres n., LV-5001
Apraksts: Veicam visa veida būvniecības pakalpojumus - būvniecību, demontāžu, renovāciju, iekšdarbus, āra darbus, zemes darbus. Piedāvājam transportu kravu pārvadāšanai , transportehnikas pakalpojumus un būvtehnikas nomu. Strādājam visā Latvijā!