Ēku celtniecība, adresē Jugla

Drukāt
ZL.LV iesaka

Solidex, SIA, Būvniecības un celtniecības remontdarbu būvfirma

Juglas 2e-20, Rīga, LV-1024
Par uzņēmumu: SIA "Solidex" ir būvniecības firma, kas veic ēku celtniecības un remonta darbus visā Latvijā. Uzņēmums piedāvā pilnu būvniecības ciklu no pamatu betonēšanas līdz atslēgai, sniedz ēku montāžas, rekonstrukcijas, renovācijas, pārbūves un nojaukšanas pakalpojumus, veic apdares un siltināšanas, kā arī logu nomaiņas darbus. Tāpat tiek uzstādītas metāla konstrukcijas – angāri.

OMRA, SIA, Filiāle

Murjāņu 1a, Rīga, LV-1024
Apraksts: Uzņēmums OMRA nodarbojas ar celtniecības un apdares darbu veikšanu, un specializējas privātmājās. Piedāvājam visu veidu renovācijas darbus- flīzēšanas darbi, krāsošanas darbi, iekštelppu pārbūve, rekonstrukcija, kosmētiskais remonts, kapitālais remonts.

Delta Urban, SIA

Juglas 18, Rīga LV-1064
Apraksts: SIA "Delta Urban" ir produktu Ultra Crete oficiālais pārstāvis Latvijā. Īpaši augstas izturības cementa javas maisījumi ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi. SIA "Delta Urban" rīcībā ir būvuzraugi un darba vadītāji, kuriem ir sertifikāti šādās būvniecības sfērās: ceļu būvdarbu vadīšanā un būvuzraudzībā; ūdens un kanalizācijas sistēmu būvmontāžas darbu vadīšanā un būvuzraudzībā; ēku būvdarbu vadīšanā un ēku būvuzraudzībā; ielu un laukumu būvdarbu vadīšanā un būvuzraudzībā; siltumapgādes un ventilācijas sistēmu būvuzraudzībā; darba aizsardzība un drošība.

Stark Demolition Industry, SIA

Juglas 3 k.1, Rīga LV-1024
Pakalpojumi:
    ✓ Visa veida demontāžas projektu izstrāde ✓ Tehniskās apsekošanas atzinuma sagatavošana ✓ Individuālu izmaksu tāmes sastādīšana ✓ Izstrādāto projektu saskaņošana un akceptēšana būvvaldēs un citās pašvaldību institūcijās
Par mums: SIA "Stark Demolition Industry " ir Būvkomersantu reģistrā reģistrēts uzņēmums, kas dibināts 2011. gadā. Veicam visu veidu un sarežģītības demontāžas un nojaukšanas darbus. Pēc demontāžas sakārtojam teritoriju, būvgružus šķirojam un aizvedam tālākai utilizācijai. Nodrošinām ātru un kvalitatīvu darbu izpildi.

HBS Limited, SIA

Malienas 78-29, Rīga, LV-1064
remonts, iekštelpu remonts, dzīvokļu un biroju pārbūve, renovācija, renovācijas darbi, rekonstrukcija, ēku , pirts celtniecība , lētas mājas celtniecība , cik izmaksā mājas celtniecība , garāžas celtniecība , privātmāju