Šīfera izvešana, visā Latvijā

Drukāt

"Ekodem", SIA, Metāllūžņu pieņemšana

"Daugavas Piens", Ķekavas p., Ķekavas n., LV-2123
Mūsu pakalpojumi:
    ✓ Azbests un Azbesta utilizācija ✓ Demontāža un Demontāžas darbi ✓ Metāllūžņu pieņemšana – uzpirkšana ✓ Automašīnu uzpirkšana ✓ Bezmaksas metāllūžņu izvešana
Par mums: Mūsu darbības pamatprincips ir atbildība par vides aizsardzību un dažādu otrreizējo izejvielu – videi kaitīgo preču atkritumu un metāllūžņu apsaimniekošanu videi draudzīgā veidā. Veicot šo apsaimniekošanu, mūsu uzņēmums rūpējas par to drošu un videi nekaitīgu uzglabāšanu un apstrādi, līdz to nogādāšanai otrreizējai pārstrādei. Šādas darbības rezultātā mēs sniedzam ieguldījumu apkārtējās vides sakopšanā un vienlaikus nodrošinām apsaimniekoto materiālu nonākšanu otrreizējās pārstrādes apritē.

"Vējdole", SIA

Lokomotīves 26-5, Rīga, LV-1057
Naftas produktu piesārņotas grunts savākšana, izvešana , nomaiņa. Azbesta ( šīfera ) utilizācija, autoriepu, akumolataru, bateriju, eļļu utilizācija.

"Viduskurzemes AAO", SIA, atkritumu šķirošanas stacija

"Vibsteri", Remtes p., Saldus n., LV-3871
saturošo atkritumu poligons, apglabāšanas poligons, azbesta atkritumi utilizācija, apglabāšana, šīferis, šīfera Šīfera pieņemšanas punkts. Videi bīstamo atkritumu pieņemšana.

"Dobeles komunālie pakalpojumi", SIA

Spodrības 2, Dobele, Dobeles n., LV-3701
Atkritumu izvešana , būvgružu konteineru noma un izvešana . Lielgabarīta atkritumu izvešana . mehanizēta zāles pļaušana, sauso sadzīves atkritumu savākšana un pārvadāšana. būvgružu konteineru noma un izvešana

"ZAAO", SIA, Eko laukums

Rīgas 5, Aloja, Alojas n., LV-4064
Atkritumu izvešana Alojā. EKO laukumā nododamo atkritumu veidi. Šīferis, kā arī celtniecības atkritumi ar šīfera piejaukumiem EKO laukumā pieņemti netiek!

"DemEko", SIA

Alejas, Priežu 7, Ķekavas p., Ķekavas n., LV-2111
Koku kopšana, arboristi

"ZAAO", SIA, Eko laukums - birojs Limbažos

Mazā Noliktavu 3, Limbaži, Limbažu n., LV-4001
Šīferis, kā arī celtniecības atkritumi ar šīfera piejaukumiem EKO laukumā pieņemti netiek!

"ZAAO", SIA, Eko laukums

Lapsu 19, Cēsis, Cēsu n., LV-4101
Šīferis, kā arī celtniecības atkritumi ar šīfera piejaukumiem EKO laukumā pieņemti netiek!