Ūdensapgāde un kanalizācija

Drukāt
ZL.LV iesaka
1

"RADESS Ltd.", SIA

Granīta 3 k.2, Rīga, LV-1057
Cauruļvadu aizbāžņu un tranšeju sienu stiprinājumu NOMA. SAVA, ASP-piepūšamie un mehāniskie cauruļvadu aizbāžņi, (korķi, spilveni, bumbas).
  • 1 Ūdensapgāde un kanalizācija

"S plus", SIA, gāzes vadu ierīkošana, ūdensapgādes un kanalizācijas nodrošināšana

Skolas 15, Ikšķile LV-5052
Pakalpojumi::
    ✓ Gāzes apgādes ierīkošana ✓ Ūdensapgādes un kanalizācijas ierīkošana ✓ Iekšējo, ārējo inženiertīklu montāža ✓ Notekūdeņu rekuperācija
Par uzņēmumu: SIA "S PLUS" kopš 2008.gada nodarbojas ar gāzes vadu izbūvi, gāzes apgādes ierīkošanu, ūdensapgādes ierīkošanu, kā arī kanalizācijas ierīkošanu. Operativitāte – mūsu prioritāte! Ir izstrādāta un patentēta tehnoloģija, kas ļauj izmantot latento notekūdeņu siltuma potenci sabiedrisku ēku, industriālu objektu, ieslodzījumu vietu, bērnudārzu u.c. karstā ūdens apgādei un apkurei, kā arī gājēju ietvju, stāvlaukumu apsildei.

"4 Collas", SIA, santehnikas un siltumtehnikas vairumtirdzniecība

Turpinām strādāt klātienē!
Katlakalna 9, Rīga, LV-1073
Apkures sistēmas, kanalizācija . Caurules, fitingi, krāni. Filtri. Projektu komplektēšana ar materiāliem, čuguna ventiļi un filtri, aizbīdņi un puspagrieziena vārsti, pretvārsti
ZL.LV iesaka

"Siltumbūve", SIA

Krustpils 15, Rīga, LV-1073
Iekārtu montāža, siltumtīklu montāža, ārējo un iekšējo ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu izbūve. Ārējo ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu izbūve.

"Sēme CB", SIA

Cesvaines 9, Rīga, LV-1073
kanalizācijas būve, kanalizācijas ierīkošana, kanalizācija , ūdensapgāde , teritorijas labiekārtošana, ūdensvada un kanalizācijas izbūve.

"Realwindows", SIA

Biksēres 2, Rīga, LV-1073
koka žalūzijas, vertikālās žalūzijas, aizsargžalūzijas, moskītu sieti, durvju moskītu sieti, dizaina un apstrāde ar smilšu strūklu, stikla vitrāžas, hidroizolācija, flīžu ieklāšana, flīžu ieklāšana balkonos un

"Lobanov", SIA

Krustpils 33, Rīga, LV-1073
Ūdensapgāde un kanalizācija

"Latgales artēziskā aka", SIA

Rencēnu 23, Rīga, LV-1073
artēzisko aku aprīkošana, aku urbšana, urbumu likvidācija, (tamponāža) urbšanas darbi, dziļurbuma sūknis, ūdensapgāde

"KROS", SIA

Cesvaines 17, Rīga, LV-1073
Kanalizācija . Kompresori. Laistīšanas ierīces. Ierīces. Pneimoāmuri. Metināšana. Kabeļi. ārdarbiem kanalizācija , tvertnes GWS, metināmie tērauda fasondaļas.

"Plastena", SIA

Katlakalna 1, Rīga, LV-1073
Konveijeru un transportieru lentes, (gumijas, PVC) kausi, (poiamīda, polietilēna).
Uzņēmumi piedāvā ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu risinājumus: projektēšanu, izbūvi un apkopi. Speciālisti nodrošina dzeramā ūdens centralizētu apgādi, kā arī - aku un artēzisko aku ierīkošanu. Tiek veidotas notekūdeņu sistēmas, piedāvātas to attīrīšanas iekārtas, kvalitatīvas kanalizācijas bioloģiskās un septiskās sistēmas, asenizācijas pakalpojumi. Pieejami kanalizācijas avārijas dienestu pakalpojumi.