Aizkari

Drukāt

Homestyle, SIA, Žalūzijas, iestieptie griesti

Visa veida ŽALŪZIJAS, iestieptie griesti
Mārupes 23, Rīga LV-1002
Apraksts: Pie mums atradīsiet visu, kas saistīts ar žalūzijām, aizkaru sistēmām un moskītu tīkliem, iestieptiem griestiem (franču griesti). Aizkaru sistēmas, aizkari, moskītu tīkli, iestieptie griesti, žalūzijas Rīgā.

A & A, SIA

Mazā Nometņu 35, Rīga, LV-1002
Apraksts: SIA A&A piedāvā jumtu segumu ierīkošanu, ēku siltināšanu, starppaneļu šuvju hermetizāciju. Sintepona un neausto materiālu ražošana.

Tvaikonis, SIA, Ķīmiskās tīrīšanas un veļas mazgāšanas mobilais pieņemšanas punkts

Rīga
Apraksts: Apģērbu tīrītava un veļas mazgātava, kas apvienojuši augstu izpildes un apkalpošanas servisu ar saprātīgām cenām. Iespēja izsaukt kurjeru uz mājām vai biroju. Nestandarta lietu tīrīšana. Aizkaru, pufu, žalūziju, paklāju ķīmiskā tīrīšana, veļas mazgāšana, ekspress 24 stundu laikā. Aizkaru, pufu, žalūziju, paklāju ķīmiskā tīrīšana, veļas mazgāšana, ekspress 24 stundu laikā.

Audumu Outlets Internetā

Rīga
cenas, aizkaru audumi internetā, lēti audumi aizkariem, lēti aizkari , lēti viesistabas aizkari , lēti virtuves aizkari , lēti aizkari bērnu istabai, lēti bērnu aizkari , bērnu aizkari , dienas aizkari , nakts

Stalve, SIA

Rīga
Audumu un aizkaru tirdzniecība

Audumi, veikals

Mārupes 8, Rīga, LV-1002
Audumu un aizkaru tirdzniecība

Pluss Audums, veikals

Nometņu 61, Rīga, LV-1002
Audumu un aizkaru tirdzniecība

Žalūziju eksperti, SIA

Mazā Nometņu 45a, Rīga, LV-1002
Žalūzijas, aizkaru stieņi

Domus Lumina, salons

Mazā Nometņu 45a, Rīga, LV-1002
ziemas dārziem, plisētas žalūzijas trīsstūra veida, logiem, logu žalūzijas, trapecveida logiem, romiešu aizkari

udensakademija.lv, internetveikals

Rīga
Gaisa aizkari . Ūdens sildītāji, ESBE apkures aprīkojums, radiatori. Apkures katli un to daļas.
Ikvienai telpai noskaņu piešķir izvēlētie aizkari. Vai izvēlēties gaisīgus un krokotus, vai - paneļaizkarus, romiešu šalūzijas? Aizkaru speciālisti ieteiks labāko risinājumu atkarībā no jūsu telpas novietojuma, funkcionalitātes un stiklojuma. Plašā audumu izvēle ļaus telpu noformēt atbilstoši katra gaumei. Aptumšojošie un ugunsdrošie aizkari parūpēsies par jūsu mieru un miegu. Arī aizkaru stiprinājumus, sliedes, karnīzes, āķīšus un krokojamās lentes ieteicams izvēlēties saskaņā ar izvēlēto audumu un telpas stilu.