Amatniecība, visā Latvijā

Drukāt
Banner 1050x80

Saiva, Tautas mākslas biedrība

Dārza 4/8, Liepāja, LV-3401
"Saiva" meistardarbnīcas: ✓ Klūgu pinumi - Meistare Antra Kalēja ✓ Dzintara rotas - Skaidrīte Vasiļeviča ✓ Keramikas darbnīca - Ilze Eniņa ✓ Sveču darbnīca - Indra Grūdupa ✓ Aušanas darbnīca - Audējas Zenta Dzērvēna un Anna Saukante ✓ Rokdarbu un aušanas darbnīca - Ira Cīrule ✓ Drēbnieka darbnīca - Drēbniece Sarmīte Dreimane ✓ Tekstilmozaīkas ( Patchwork) darbnīca - Dzintra Bitēna ✓ Tekstilizstrādājumu darbnīca - Sandijas Brikmanes SANDtextile darbnīca ✓ Ādas rokdarbu darbnīca - Sanita Zandere, SZ Handmade ✓ Tautas tērpu darināšanas darbnīca - Agnese Polovenko ✓ Rotkaļu darbnīca - Meistari Andris Grebis, Kaspars Laugalis, Jānis Bunka, Roberts Mežainis  

Ilze Vainovska, Noķerts Liepājā

Jūrmalas 23, Liepāja, LV-3401
Noķerts Liepājā, Captured in Liepaja Dzintars, neapstrādāts dzintars, amuleti, rokdarbi, mājamatniecība, amatniecība

Audēju darbnīca, SIA

Grants 4, Kuldīga, Kuldīgas nov., LV-3301
Apraksts: Ināra un Ziedonis Āboliņi (Tautas daiļamata meistari, Latvijas Amatniecības kameras audēja amata meistari) izpilda individuālus pasūtījumus, kuri ir ekskluzīvi, jo tiek darināti pēc klienta vēlmēm tikai vienā eksemplārā. Tajā pašā laikā uzņēmums izpilda arī koru un deju kolektīvu u.c. pasūtījumus, piedalās pašvaldību iepirkumu konkursos.

Keramika-VG, IK

Višķu tehnikums, Parka 2, Višķu pagasts, Augšdaugavas nov., LV-5481
Piedāvājam:

Višķu amatnieki apmeklētājiem piedāvā maršrutu pa ciemu, kas sevī ietver iespēju interesanti pavadīt brīvo laiku. Viesiem ir iespēja izzināt Višķu vēsturi, apmeklēt keramikas, klūgu pinumu, dedzināta koka, dārza skulptūras darbnīcas, piedalīties amatnieku meistarklasēs. Ciemā strādā Valdis Grebežs – Amatu meistars keramikā, kurš nodarbojas galvenokārt ar telpiskā keramikas panno izveidi, taču strādā ne tikai ar mālu, bet arī ar koku, stiklu, gāzbetonu, klūgām un akmeni. Meistars regulāri piedalās dažādās valsts, reģionālajās un starptautiskajās izstādēs. Ir iespējams iegādāties vietējo rokdarbnieču un amatnieku izstrādājumus. Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.

Enola, SIA

Turpinām strādāt klātienē!
Aizkraukles 23, Rīga, LV-1006
Piedāvājam plašu produkciju klāstu:: ✓ Ķīmiskie un diagnostikas reaģenti ✓ Reaģenti medicīnai un mikrobioloģijai ✓ Laboratorijas trauki un mēraparāti ✓ Laboratorijas aparatūra, iekārtas ✓ Mācību līdzekļi Par mums:

Ķīmijas sabiedrība "Enola" dibināta 1992. gadā. Mūsu darba mērķis – apgādāt ķīmijas laboratorijas ar visu tām nepieciešamo. Jēdziens – “ķīmijas laboratorija” mūsu izpratnē ir ļoti plašs, tas ietver sevī gan analītiskās, fizikālās un sintētiskās ķīmijas, gan bioķīmijas, mikrobioloģijas un pat klīniskās diagnostikas laboratorijas, jo tajās visās tiek veikti ķīmiskie procesi. Neesam aizmirsuši arī skolas – apgūt ķīmiju bez laboratorijas eksperimentiem ir tik garlaicīgi! Pie mums Jums ir iespēja konsultēties, kā arī pasūtīt lietišķas izstrādnes un produktu analīzes.

Niedres.lv, SIA

"Robežnieki" , Trikātas pagasts, Valmieras nov., LV-4731
Speciālisti jumtu ieklāšanā: Mūsu darbinieki ir augsti kvalificēti speciālisti ar lielu darba pieredzi jumiķu darbā, ko apliecina arī amatniecības kamerā iegūtie sertifikāti. Mūsu prasmes un zināšanas ļauj veikt visus Jūsu pasūtījumus noteiktajā termiņā un augstā kvalitātē. Niedru jumti:

Niedrumajas.lv. Ekoloģiskie jumti! Piedāvājam jumtu ieklāšanas pakalpojumus! Darbus veicam ar augstu atbildības sajūtu, kvalitatīvi un īsos termiņos. Piedāvājam savus pakalpojumus jumtu ieklāšanā, izmantojot ekoloģiskus materiālus. Tādus kā niedres, dakstiņus, zaļos jumtus, lubiņus vai skaidas un arī piedāvājam uzklāt jumtus lapenēm, izveidot jumta nobeigumu dekoratīvās detaļas. Tiek piedāvāti arī materiāli jumtu ieklāšanai, niedres un lubiņi.

ZL.LV iesaka

Juvelieris Jevgēnijs Jarošs, juvelierizstrādājumu darbnīca

Artilērijas 56, Rīga, LV-1009
Apraksts: Juvelieris ir mākslinieks, kurš pārvērš zeltu Jūsu sapņos! Juvelierizstrādājumu remonts un izgatavošana pēc pasūtījuma. Zelts, sudrabs, dārgakmeņi. Juvelieris ar 40 gadu darba stāžu. Latvijas Amatniecības kamera Meistara Diploms.

Latvijas Atkritumu saimniecības uzņēmumu asociācija (LASUA)

Vietalvas 5-12, Rīga, LV-1009
Misija:

LASUA misija ir pārstāvēt savu biedru ekonomiskās, sociālās un profesionālās intereses, sekmējot sociāli atbildīgu atkritumu saimniecības uzņēmumu kompleksu attīstību Latvijā. Mēs aktīvi aizstāvam savu biedru intereses un esam vienīgā profesionālā organizācija, kas pārstāv atkritumu apsaimniekošanas nozari attiecībās ar valsts institūcijām. 

Rotkaļa darbnīca, individuālais darbs

Biķernieku 24, Rīga, LV-1006
Apraksts: Latvijas Amatniecības kameras Meistars – rotkalis. Juvelierizstrādājumi no zelta un sudraba. 25 gadu pieredze juveliera amatā.

Rīgas Mākslas un mediju tehnikums

Jūrmalas gatve 96, Rīga, LV-1029
Programmas:: ✓ Multimediju dizaina speciālists (WEB, animācija, mobilā aplikācija) ✓ Videooperators ✓ Apgērbu dizaina speciālists ✓ Foto dizaina speciālists ✓ Metālmākslas izstrādājumu modelētājs ✓ Stila mēbeļu modelētājs ✓ Vizuālās reklāmas dizaina speciālists ✓ Vides dizaina speciālists ✓ Tēlniecības objektu dizaina speciālists ✓ Tekstilmateriālu dizaina speciālists ✓ Apdares darbu tehniķis ✓ Interjera dizaina speciālists ✓ Mēbeļu galdnieks

Līvānu novada pašvaldība

Rīgas 77, Līvāni, Līvānu nov., LV-5316
Apraksts:

Līvāni - atslēga Latgales vārtos!

Amatniecība no A līdz Z

"Agates", Katlakalns, Ķekavas pag., Ķekavas nov., LV-2111
started liquidation

SENO ĒKU TRADICIONĀLĀ AMATNIECĪBA, BIEDRĪBA

Zvejnieku iela 2, Saldus, Saldus nov., LV-3801
Juridiskā informācija

Madonas amatniecības biedrība,

Madonas nov., Cesvaine, Rīgas iela 5 - 5, LV-4871

RUCAVAS AMATNIECĪBAS KOPA

"Zvanītāji", Rucava, Rucavas pag., Dienvidkurzemes nov., LV-3477

Dambji, Amatniecības radošā biedrība

Mārupes nov., Salas pag., Varkaļi, "Dambji", LV-2105

Viesītes amatniecības centrs

A.Brodeles 7, Viesīte, Jēkabpils nov., LV-5237
Daiļamatniecība

PITAGORS, Liepas amatniecības firma

Liepāja, Matīsa Gūtmaņa iela 20, LV-3401