Amatniecība, visā Latvijā

Drukāt
ZL.LV iesaka

Saiva, Tautas mākslas biedrība

Dārza 4/8, Liepāja LV-3401
Apraksts: TMB SAIVA galvenais mērķis ir saglabāt Kurzemes novada amatniecības tradīcijas un nodot šīs prasmes nākamajai paaudzei. Biedrība izveidojusi Liepājas Amatnieku namu, kurā darbojas 16 amatu meistari, kuri izveidojuši darbnīcas - ādas, dzintara rotu izgatavošanā, šķelto klūdziņu pīšanā, sveču gatavošanā, keramikā, aušanā, šūšanā, tautas tērpu un metāla rotu izgatavošanā, šūšana tekstilmozaīkas tehnikā, mezglošanā.

Baltijas pinumi, SIA, A. Lejnieka Pinumu darbnīca

Jaunmārupe, Pīlādžu 13, Mārupes p., Mārupes n., LV-2166
Apraksts: SIA Baltijas Pinumi piedāvā augstas kvalitātes klūgu pinumus. Mūsu sortimentā ir gan dažāda veida pītās mēbeles, šūpuļkrēsli, pītie grozi, šūpulīši, dekori, dāvanu pinumi, veikalu grozi utt. Visa mūsu produkcija ir roku darbs! Veicam individuālos pasūtījumus!

Ilze Vainovska, Noķerts Liepājā

Jūrmalas 23-8, Liepāja LV-3401
Apraksts: Ilze Vainovska ir mezglu meistare, kura piedāvā oriģināltehnikā iemezglotus, neapstrādātus, Liepājas pludmalē iegūtus dzintarus. Pēc klienta pasūtījuma iemezglo arī akmeņus, kristālus u.c. Rīko mezglu siešanas meistarklases un māca dekoratīvo mezglu siešanu u.c.

Audēju darbnīca, SIA

Grants 4, Kuldīga, Kuldīgas n., LV-3301
Apraksts: Ināra un Ziedonis Āboliņi (Tautas daiļamata meistari, Latvijas Amatniecības kameras audēja amata meistari) izpilda individuālus pasūtījumus, kuri ir ekskluzīvi, jo tiek darināti pēc klienta vēlmēm tikai vienā eksemplārā. Tajā pašā laikā uzņēmums izpilda arī koru un deju kolektīvu u.c. pasūtījumus, piedalās pašvaldību iepirkumu konkursos.
ZL.LV iesaka

Latvijas Atkritumu saimniecības uzņēmumu asociācija (LASUA)

Vietalvas 5-12.kabinetā, Rīga LV-1009
Misija:

LASUA misija ir pārstāvēt savu biedru ekonomiskās, sociālās un profesionālās intereses, sekmējot sociāli atbildīgu atkritumu saimniecības uzņēmumu kompleksu attīstību Latvijā. Mēs aktīvi aizstāvam savu biedru intereses un esam vienīgā profesionālā organizācija, kas pārstāv atkritumu apsaimniekošanas nozari attiecībās ar valsts institūcijām. 

Niedres.lv, SIA

Juglas 1, Rīga LV-1024
Speciālisti jumtu ieklāšanā: Mūsu darbinieki ir augsti kvalificēti speciālisti ar lielu darba pieredzi jumiķu darbā, ko apliecina arī amatniecības kamerā iegūtie sertifikāti. Mūsu prasmes un zināšanas ļauj veikt visus Jūsu pasūtījumus noteiktajā termiņā un augstā kvalitātē. Par uzņēmumu: Niedrumajas.lv. Ekoloģiskie jumti! Piedāvājam jumtu ieklāšanas pakalpojumus! Darbus veicam ar augstu atbildības sajūtu, kvalitatīvi un īsos termiņos. Piedāvājam savus pakalpojumus jumtu ieklāšanā, izmantojot ekoloģiskus materiālus. Tādus kā niedres, dakstiņus, zaļos jumtus, lubiņus vai skaidas un arī piedāvājam uzklāt jumtus lapenēm, izveidot jumta nobeigumu dekoratīvās detaļas. Tiek piedāvāti arī materiāli jumtu ieklāšanai, niedres un lubiņi.

Juvelieris Jevgēnijs Jarošs, juvelierizstrādājumu darbnīca

Artilērijas 56, Rīga, LV-1009
Apraksts: Juvelieris ir mākslinieks, kurš pārvērš zeltu Jūsu sapņos! Juvelierizstrādājumu remonts un izgatavošana pēc pasūtījuma. Zelts, sudrabs, dārgakmeņi. Juvelieris ar 40 gadu darba stāžu. Latvijas Amatniecības kamera Meistara Diploms.

Rīgas Mākslas un mediju tehnikums

Jūrmalas gatve 96, Rīga, LV-1029
Programmas::
    ✓ Multimediju dizaina speciālists (WEB, animācija, mobilā aplikācija) ✓ Videooperators ✓ Apgērbu dizaina speciālists ✓ Foto dizaina speciālists ✓ Metālmākslas izstrādājumu modelētājs ✓ Stila mēbeļu modelētājs ✓ Vizuālās reklāmas dizaina speciālists ✓ Vides dizaina speciālists ✓ Tēlniecības objektu dizaina speciālists ✓ Tekstilmateriālu dizaina speciālists ✓ Apdares darbu tehniķis ✓ Interjera dizaina speciālists ✓ Mēbeļu galdnieks

Rotkaļa darbnīca, individuālais darbs

Biķernieku 24, Rīga, LV-1006
Apraksts: Latvijas Amatniecības kameras Meistars – rotkalis. Juvelierizstrādājumi no zelta un sudraba. 25 gadu pieredze juveliera amatā.

Tukuma tūrisma informācijas centrs

Talsu 5, Tukums, Tukuma n., LV-3101
Apraksts: Tūrisms, ekskursijas, apskates objekti, ko redzēt, apskatīt Tukumā, Tukums. Uz Tukumu pēc smukuma!

Līvānu novada pašvaldība

Rīgas 77, Līvāni, Līvānu n., LV-5316
Līvāni - atslēga Latgales vārtos! Pašvaldības. Līvānu pašvaldība. Līvānu stikls. Līvānu stikla muzejs. Līvānu amatnieki. Latgales mākslas un amatniecības centrs.
ZL.LV iesaka

Enola, SIA

Turpinām strādāt klātienē!
Aizkraukles 23, Rīga LV-1006
Piedāvājam plašu produkciju klāstu::
    ✓ Ķīmiskie un diagnostikas reaģenti ✓ Reaģenti medicīnai un mikrobioloģijai ✓ Laboratorijas trauki un mēraparāti ✓ Laboratorijas aparatūra, iekārtas ✓ Mācību līdzekļi
Par mums:

Ķīmijas sabiedrība "Enola" dibināta 1992. gadā. Mūsu darba mērķis – apgādāt ķīmijas laboratorijas ar visu tām nepieciešamo. Jēdziens – “ķīmijas laboratorija” mūsu izpratnē ir ļoti plašs, tas ietver sevī gan analītiskās, fizikālās un sintētiskās ķīmijas, gan bioķīmijas, mikrobioloģijas un pat klīniskās diagnostikas laboratorijas, jo tajās visās tiek veikti ķīmiskie procesi. Neesam aizmirsuši arī skolas – apgūt ķīmiju bez laboratorijas eksperimentiem ir tik garlaicīgi! Pie mums Jums ir iespēja konsultēties, kā arī pasūtīt lietišķas izstrādnes un produktu analīzes.

Amatniecība no A līdz Z

"Agates", Katlakalns, Ķekavas pag., Ķekavas nov., LV-2111
Juridiskā informācija

SENO ĒKU TRADICIONĀLĀ AMATNIECĪBA, BIEDRĪBA

Saldus nov., Saldus, Zvejnieku iela 2, LV-3801
Juridiskā informācija

Nacionālais Amatniecības Centrs,

Tēriņu iela 47, Rīga, LV-1004
Juridiskā informācija

Madonas amatniecības biedrība,

Madonas nov., Cesvaine, Rīgas iela 5 - 5, LV-4871
Juridiskā informācija

RUCAVAS AMATNIECĪBAS KOPA

Dienvidkurzemes nov., Rucavas pag., Rucava, "Zvanītāji", LV-3477
Juridiskā informācija

Viesītes amatniecības centrs

A.Brodeles 7, Viesīte, Viesītes n., LV-5237
Daiļamatniecība

PITAGORS, Liepas amatniecības firma

Liepāja, Matīsa Gūtmaņa iela 20, LV-3401
Juridiskā informācija

Dambji, Amatniecības radošā biedrība

Mārupes nov., Salas pag., Varkaļi, "Dambji", LV-2105
Juridiskā informācija