Auto aplīmēšana, visā Latvijā

Drukāt

"Dizains un Poligrāfija", SIA

Dobeles iela 43, Jelgava, LV-3001
Iespieddarbi, vizītkartes, zīmogi, uzlīmes, autoaplīmēšana, reklāma uz auto , bukleti, kalendāri, etiķetes Automašīnu aplīmēšana . Diplomdarbu iesiešana, foto druka uz kanvas auduma. Lielformāta druka.

"Uhh Design", SIA

Biķernieku 23, Rīga, LV-1039
Auto aplīmēšana , automašīnu aplīmēšana , uzlīmes uz auto , automašīnu noformējums, auto plēves, atstarojošās Ploterdarbi un aplīmēšana .

aplīmēšana.lv, vizuālā reklāma

Hospitāļu 5a, Rīga, LV-1013
Reklāma uz auto , auto uzlīmes, auto reklāmdizains, automašīna ar reklāmu, auto ar reklāmām. Automašīnu aplīmēšana ar plēvi. Auto aplīmēšana ar plēvi. Magnētiskās uzlīmes. Magnēti. Apraksts: Pakalpojumi - Reklāma uz auto, sienām un skatlogiem. Lielformāta druka iekštelpām un ārtelpām. Digitālā druka. Sietspiede. Uzlīmju ploterēšana. Vides reklāma: gaismas kastes, burti, piloni. Reklāmas saskaņošana, montāža, demontāža, remonts. Maketēšana.

"Amco Inc.", SIA, "Stiklu Tonēšanas Centrs"

Dārzaugļu 1b, Rīga, LV-1012
. auto ķīmiskā tīrīšana. Auto aplīmēšana Grīziņkalns, Auto stiklu tonēšana Grīziņkalns, Tonēšana Grīziņkalns, tonēšana cents,

Mara Print

Turpinām strādāt klātienē!
Ganību dambis 22, Rīga, LV-1045
Pakalpojumi::
  ✓ Grafiskais dizains ✓ Reklāmas saskaņošana pašvaldībā ✓ Auto aplīmēšana ✓ Montāžas un remonta darbi ✓ Projektēšana ✓ Konsultācijas ✓ Piegāde
Mūsu tehnoloģijas::
  ✓ Digitālā druka ✓ Ofseta druka ✓ Lielformāta druka ✓ UV druka ✓ Sietspiede ✓ Reljefspiede ar folliju un kongrīvs ✓ Lāzergriešana un gravēšana ✓ Braila raksta iespiedums ✓ Plotergriešana

"LG marketing", SIA, auto aplīmēšana

Dārzaugļu 6-3, Rīga, LV-1012
Apraksts:

Gold Group ir uzņēmums, kurā apvienojušies radoši cilvēki, kas darbojas dizaina un aplīmēšanas nozarē. Pirms 8 gadiem, kad uzsākām savu darbību, centāmies piedāvāt visa veida reklāmas aģentūras pakalpojumus. Bet ar laiku sapratām, ka jāizvēlas kas konkrēts, ar ko turpināt un būt īpašiem – tāpēc mēs šodien varam teikt, ka esam profesionāli auto (un ne tikai) aplīmētāji. Sākotnējais ceļš nebija viegls, bet, laikam ejot, esam daudz mācījušies – gan no savām kļūdām, gan apmeklējot desmitiem seminārus, apmācības un līmplēvjuprezentācijas. Gold Group pilnībā nodrošina Jūsu idejas realizācijas ciklu – no idejas uzklausīšanas un pirmajām skicēm, līdz dizaina izveidei, līmplēvju sagatavošanai, drukai un transportlīdzekļa aplīmēšanai mūsu telpās vai Jums ērtā vietā.

"AB Wrapping", SIA, logu tonēšana

Tērvetes 63, Jelgava, LV-3008
Auto logu tonēšana, auto stiklu tonēšana, tonētās plēves, logu plēves, aizsargplēves pret sauli, aizturošas , slīpēšana, auto virsbūves aplīmēšana , auto lukturu pulēšana, salona, virsbūves detaļu aplīmēšana .

"Zeta GD", SIA

Lielformāta druka, izkārtnes, auto aplīmešana!
J.Asara 6, Rīga, LV-1009
Zetas GD reklāmas pakalpojumi::
  ✓ Uzlīmes. ✓ Digitālā druka. ✓ Lielformāta druka. ✓ Vizītkartes. ✓ Reklāma uz auto. ✓ Apģērbu apdruka. ✓ Reklāmas priekšmetu apdruka. ✓ Gaismas reklāma. ✓ Vides reklāma. ✓ Reklāma iekštelpās. ✓ 3D uzlīmes, 3D etiķetes. ✓ Reklāmas projektu realizācija. ✓ Prezentreklāma. ✓ UV druka.
ZL.LV iesaka

"LSV-Klubs", SIA, Prezentreklāmas apdrukas aģentūra

Elizabetes 45/47-509, Rīga, LV-1010
Pakalpojumi un produkcija:
  ✓ Iepakojumu apdruka ✓ Prezentdāvanas ✓ Pildspalvas ar apdruku ✓ Auto aplīmēšana ✓ Gravēšana ✓ Informācijas plāksnītes ✓ Izkārtņu un baneru izgatavošana ✓ Kausi, balvas un medaļas
Par uzņēmumu: „LSV klubs” ir 1988. gadā dibināts uzņēmums, kas veic dažādu materiālu apdruku, kā arī nodarbojas ar suvenīru un reklāmas materiālu izgatavošanu.
ZL.LV iesaka

"Vana", reklāmas dizaina firma

Saules 34/36, Ventspils, LV-3601
Apraksts: Reklāmas un dizaina aģentūra VANA Ventspilī izstrādā plašu klāstu ar reklāmas atribūtiem pēc Jūsu pasūtījuma. Piedāvājam dažādus poligrāfijas pakalpojumus birojam un uzņēmumiem: vizītkartes un zīmoga dizainu, kā arī dizaina un ražošanas pakalpojumus daudziem citiem reklāmas materiāliem, piemēram, uzlīmes, T-krekli, auto aplīmēšana, izkārtnes, afišas, karogi, baneri un citi materiāli pēc Jūsu individuālā pasūtijuma. Piedāvājam arī apģērbu izšūšanas pakalpojumus, darba apģērba izšūšanu. Izgatavojam un dizainējam arī numurzīmes - gan mājām, gan auto un motocikliem pēc Jūsu vēlmēm.

"WMT Baltic", SIA

A.Deglava 166b, Rīga, LV-1021
Mūsu specializācija: WMT Baltic piedāvā plašu reklāmas tehnoloģiju un materiālu klāstu visiem reklāmas speciālistiem, dizaineriem, auto aplīmētājiem, tirdzniecības centriem, mācību iestādēm, pašvaldībām, viesnīcām un visām organizācijām, kur ir nepieciešamība noformēt telpu. Ražošana: Savā tehnoloģiskajā bāzē (vairāk nekā 1500m2) WMT Baltic ražo tehnoloģijas, iekārtas un instrumentus vizuālajai nozarei. Ražojam vakuuma formēšanas iekārtas, 3D reljefa apjomīgas kartes, iekārtas polimēra uzlīmēm, norāžu sistēmas, instruments reklāmas sfērai. Visas tehnoloģijas tiek prezentētas starptautiskajās izstādēs Latvijā, Itālijā, Vācijā, Somijā, Polijā, Nīderlandē, Lietuvā. Piedāvājam saviem klientiem tādus pakalpojumus un tehnoloģijas kā:
  ✓ Industriālā druka ✓ Digitālā griešana ✓ Vakuuma formēšanas tehnoloģija ✓ 3D karšu izdevniecība ✓ Doming tehnoloģija ✓ Instrumentu / aksesuāru ražošana ✓ Alumīnija profilu griešanas kompānija

"Reklāmas Stils", SIA

Mūkusalas 72, Rīga, LV-1004
Mūsu pakalpojumus izmanto – tirdzniecības kompleksi, tirdzniecības centri, reklāmas aģentūras, pasākumu organizatori, koncertu organizatori, izstāžu rīkotāji un valsts svētku rīkotāji. Drukas produkti ir paredzēti iekštelpām (indoor) un āra apstākļiem (outdoor), jo tiem ir ļoti laba noturība pret vides apstākļu ietekmi, kā piemēram – saule, lietus, vējš, krusa, sniegs un sals.

"Abi 2", SIA

Matīsa 8, Rīga, LV-1001
Pakalpojumi:
  ✓ Sporta apģērbu šūšana un apdruka ✓ Lielformāta druka iekštelpām un ārtelpām ✓ Vides reklāma: gaismas kastes, burti, piloni ✓ Reklāmas saskaņošana, montāža, demontāža, remonts ✓ Karogu un vimpeļu izgatavošana, izmantojot sublimācijas tehnoloģiju ✓ Alumīnija, stiklšķiedras un nerūsējošā tērauda karogu masti ✓ Alumīnija profili ✓ Reklāma uz auto ✓ Satinamie, saliekamie, izgaismotie, rotējošie stendi ✓ Suvenīri – krūzes, nozīmītes utt. ✓ Auduma apdruka līdz 1500 mm platumam ✓ Cepuru, dvieļu, darba apģērbu, džemperu, polo kreklu, vimpeļu izšūšana ✓ Frēzēšana un gravēšana ✓ Aukstā un karstā laminēšana ✓ Ploterēšana

"Kobalts", reklāmas aģentūra Cēsis

Valmieras 17a, Cēsis, Cēsu n., LV-4101
Pakalpojumi:
  ✓ Reklāma. Vides reklāma Cēsīs. ✓ Lielformāta druka, digitālā druka Cēsīs. ✓ Auto aplīmēšana Cēsīs. ✓ Logo, baneri, plakāti, suvenīri, vizuālā reklāma Cēsīs. ✓ T-kreklu apdruka, druka, apdruka Cēsīs. ✓ Skatlogu noformēšana, aplīmēšana Cēsīs.

"Barrels-E", SIA

Matīsa 76-207, Rīga, LV-1009
Auto aplīmēšanas darbi. Līmēšanas darbi.
ZL.LV iesaka

I. Circenes Reklāmas dizains

Bērzpils 4, Balvi, Balvu n., LV-4501
Uzlīmes uz auto , auto aplīmēšana , vizītkartes, zīmogu izgatavošana, uzlīmes, etiķetes, kalendāri, plakāti

"Pērle SK", reklāma, apdruka

Turpinām strādāt klātienē!
Ugāle, "Mežrūpnieki", Ugāles p., Ventspils n., LV-3615
Apraksts: Apdrukas pakalpojumi Ventspils novadā, Kurzemē, Latvijā, apdruka, reklāma, personalizētas dāvanas, krūzes, suvenīru apdrukāšana, t-kreklu apdruka, poligrāfija, kāzu piederumu izgatavošana, sēru lentas, vimpeļi, auto un stikla uzlīmes.

"Artifex plus", SIA, reklāmas un apdrukas risinājumi, uzņēmums Valmierā

Valmiermuiža, Alejas 12, Valmieras p., Burtnieku n., LV-4219
Pakalpojumi:
  ✓ Reklāma ✓ Reklāma Valmierā - tas ir mūsu darbs un prieks klientiem. ✓ Etiķešu izdruka ✓ Skatlogu aplīmēšana ✓ Zīmogi ✓ Plakāti un vizītkartes ✓ Gaismas reklāmas ✓ Noformējumi kāzām ✓ Balvas sporta spēlēm ✓ Korporatīviem pasākumiem ✓ Veicam individuālus pasūtījumus firmām, privātpersonām.

"Artifex plus", SIA, Etiķetes un reklāmu izgatavošanas ražotne

Valmiermuiža, Alejas 12, Valmieras p., Burtnieku n., LV-4219
Pakalpojumi::
  ✓ Vizuālā Reklāma ✓ Gaismas reklāma ✓ Skatlogu aplīmēšana ✓ Plakāti un vizītkartes ✓ Gaismas kastes ✓ Noformējumi pasākumiem ✓ Balvas sporta spēlēm ✓ Banera druka ✓ Veicam individuālus pasūtījumus uzņēmumiem, privātpersonām

"Kosters", SIA

Turpinām strādāt klātienē, attālināta konsultācija
Brīvības gatve 441a, Rīga, LV-1024
KOVEIKALS.LV – IZDEVĪGI. DROŠI. ĀTRI Par uzņēmumu: Mēs esam tirdzniecības uzņēmums ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi, kurš piedāvā profesionālus risinājumus kokapstrādes, metālapstrādes un būvniecības nozarē strādājošiem profesionāļiem, kā arī instrumentus un materiālus dažāda veida mājsaimniecības darbiem. SIA Kosters galvenais darbības pamats ir piedāvāt augstas kvalitātes preci atbilstoši sadarbības partneru vajadzībām un prasībām, nodrošinot augstu pēcpārdošanas servisu un apkalpošanu. Mūsu tirdzniecības programma ietver plašu slīpmateriālu un abrazīvo materiālu sortimentu, profesionālos rokas elektrointrumetus, naglošanas un skrūvēšanas instrumentus, mērinstrumentus, darba aizsardzības preces un palīgmateriālus mēbeļu, koka plātņu, koka konstrukciju māju ražošanā, būvniecībā, metālapstrādē un remontservisā.