Autoevakuācija, visā Latvijā

Drukāt
1

"JIK autoevakuators", IK, auto evakuācija, tehniskā palīdzība uz ceļa 00-24

Tilderi, Silmaļu 21, Salaspils, Salaspils n., LV-2121
Evakuators, autoevakuācija , Salaspils, Olainē, Piņķi, Babīte, Lielvārde, Ādaži, Carnikava, Gauja, Ikšķile , Tīnūži, Dārziņi, Rumbula, Suntaži, Stopiņi, Ogrē, Ogres rajonā. auto evakuators, autoevakuācija , auto
 • 1 Auto evakuācija, tehniskā palīdzība uz ceļa
2

"Rogenta Plus", SIA, autoevakuators, tehniskā palīdzība uz ceļa, 4x4 bezceļa evakuators, off-road

Stabu 58, Rīga, LV-1011
Apraksts: SIA "Rogenta plus" biznesa pamatnodarbošanās ir auto evakuācija Rīgā, Latvijā un Baltijas valstīs. Uzņēmums ar kravas pārvadājuma Eiropas Kopienas licenci un kravas apdrošināšanu. Strauji augošs uzņēmums un pateicīgi klienti. Pieredzes bagāti auto šoferi spēs rast ātrāko, efektīvāko un lētāko risinājumu Jūsu automašīnu evakuācijā no jebkuras vietas un automašīnu transportēšanu uz Jūsu izvēlēto galamērķi vai mūsu auto servisu. Autoevakuatori ar pilnu profesionālu aprīkojumu, lai Jūsu automašīna negūtu papildus bojājumus auto evakuācijas darba rezultātā. Jūsu automašīna tiek evakuēta ar visaugstāko atbildību, neskatoties uz to, ka krava ir apdrošināta. Piedāvājam dažādas kravnesības automašīnas līdz 32 tonnām.
3

"HART auto", SIA, Auto evakuācija, palīdzība uz ceļa

Brīvības 41, Ventspils, LV-3601
Apraksts: Uzņēmums HART Auto ir bāzēts Ventspilī, taču piedāvājam auto evakuācijas pakalpojumus Kurzemē un visā Latvijas teritorijā. Aizvedīsim un atvedīsim Jūs uz jebkuru iecerēto vietu Latvijā, Eiropā vai Skandināvijā. Mēs nodrošinām arī profesionālu tehnisko palīdzību vieglajām automašīnām uz ceļa un citās grūti pieejamās vietās. Ja Jūs esat netīšām ieslēdzis savu atslēgu iekšā mašīnā un netiekat tai klāt, arī šajā gadījumā mēs Jums varēsim palīdzēt. Atslēdzam mašīnas atslēgu nozaudēšanas un citos gadījumos, protams, bez mazākajiem bojājumiem automobilim. Pie mums Ventspilī pieejami arī riepu montāžas pakalpojumi visu cauru diennakti. Nodarbojamies arī ar lietotu mašīnu un piekabju tirdzniecību.
ZL.LV iesaka
4

"Tehpark-D", SIA, Kravas autoevakuators

Mazjumpravas 78, Rīga, LV-1063
Auto evakuācija, Auto SOS, Auto evakuēšana, Auto evakuators Rīgā. Auto evakuatora pakalpojumi, Automašīnu evakuators, Auto utilizācija. Kravas auto evakuators, kravas autoevakuators, kravas automašīnu evakuators, evakuator, evakuācija, kravas auto, automašīnu, autoevakuatora pakalpojumi, auto evakuācija, kravas auto evakuēšana,
 • 4 Auto evakuācija, tehniskā palīdzība uz ceļa

"AV & K", SIA

Uzvaras prospekts 23, Baloži, Ķekavas n., LV-2128
Autoevakuācija , Auto evakuators, autoevakuators, Autoevakuators Rīgā, autoevakuators Rīgas rajonā, Autoevakuatora Tehniskā palīdzība uz ceļa, Autoevakuators Ķekavā, Autoevakuators Latvijā, SOS autoevakuācija , auto tarnsportēšana Apraksts: Autoevakuatora pakalpojumi Rīgā, Rīgas rajonā un visā Latvijā. Ķekava, Rīga, Vidzeme, Latvija, Rīgas rajons, Kurzeme, Zemgale, Latgale.

"VRV Motors", autoserviss, VOLVO rezerves daļu serviss

Tīraine, Vecozolu 101, Mārupes p., Mārupes n., LV-2167
Virsbūves krāsošana, remonts. VOLVO serviss. VOLVO, autoserviss Rīga, auto remonts. auto rezerves daļas. Volvo lietotas rezerves daļas. Lietotas auto rezerves daļas. Volvo auto serviss. Volvo automašīnu remonts. Volvo remonts. VOLVO rezerves daļas. Volvo serviss Rīgā, VOLVO autoserviss. Volvo diagnostika. Jaunas VOLVO rezerves daļas.

"Kurbads un Ko", SIA, Auto transportēšana, pārvadāšana

Mazjumpravas 24, Rīga, LV-1063
KURBADS, auto transportēšana, automobīļu transportēšana, TIKAI vieglo automašīnu transportēšana, Mikroautobusu transportēšana, automašīnu pārvadāšana, pārvešana, piegāde, atvešana, atvest, ar 8/9 vietīgiem treileriem, autotreileri no Eiropas, autotreileri uz Eiropu, treileri no Vācijas, treileri no Šveices, treileri no Austrijas,

"IMA autoserviss", SIA, Auto remonts, serviss Kuldīgā

Turpinām strādāt klātienē!
Virkas 24, Kuldīga, Kuldīgas n., LV-3301
Autoserviss, auto apkope, remonts, rezerves daļas. Auto riepas, riepu remonts, tirdzniecība. Auto kosmētika, krāsas. Tirdzniecība. Auto evakuators, (diennakts). Automašīnu sagatavošana valsts tehniskai apskatei. Gāzu iekārtu uzstādīšana. Gāzes iekārtas. Virsbūves remonts, ģeometrija, taisnošana, krāsošana, auto gāzes iekārtas, gāzes

"Heders", SIA, kravu pārvadājumi, horizontālā urbšana, tahogrāfi

Ganību dambis 26, Rīga, LV-1005
Tahogrāfu pārbaude, remonts, uzstādīšana, sertificēšana, pārbaude, Tahogrāfs, Tahogrāfi, Ātruma ierobežotāji, ātruma ierobežotājs, Starptautiskie kravu pārvadājumi, Auto transportēšana ar treileriem, Negabarīta, nestandarta kravu pārvadājumi, Lielgabarīta, smagsvara kravu pārvadājumi, Lauksaimniecības tehnikas pārvadājumi,

"EPE auto", SIA Auto evakuācija Kurzemē

Vakara 3, Skrunda, Kuldīgas n., LV-3326
Apraksts: Auto evakuācija, auto un riepu remonts. Evakuators, autoevakuācija, autoevakuators, SOS, autoserviss Kurzemē. Traktortehnikas un citas lauksaimniecības tehnikas transportēšana/pārvietošana līdz 10 tonnām.

"Autoserviss 4U"

Spīķeru 19/23, Liepāja, LV-3401
Apraksts: Pieredzējuši meistari ar moderniem instrumentiem saremontēs Tavu automašīnu ar 12 mēnešu garantiju 1 darba dienas laikā, neatkāpjoties ne par 1 eiro no norunātās cenas. Godīgs, profesionāls un draudzīgs autoserviss Liepājā, kas nebaidās dot 12 mēnešu garantiju savam darbam! Auto krāsošana, virsbūves remonts, pretrūsas apstrāde, alumīnija metināšana, autoelektriķis, kondicionieru uzpilde.

"IMS", Ivara Mūrnieka serviss

Dzirnavu 18, Saldus, Saldus n., LV-3801
Apraksts: Ivara Mūrnieka serviss piedāvā dažādus auto transporta pakalpojumus. Virsbūvju pēc avārijas remonts, vieglo automašīnu serviss, riepu serviss, autoriepu serviss, remonts, kravas automašīnu serviss, starptautiskie kravu pārvadājumi, tenti, auto krāna pakalpojumi, kravas auto ar manipulatoru, kravu pārvadājumi ar izkraušanas pakalpojumu, kravas automašīnu virsbūvju krāsošana, vieglo automašīnu krāsošana. Autoevakuators vieglajām automašīnām, kravas auto līdz 8t. Autoevakuācija - diennakts 29259900. Auto transportēšana, auto SOS palīdzība. Bremžu stends, sagatavošana tehniskajai apskatei, tehniskā apskate, autobusu remonts, tehniskās apskates.

"Tikauto", SIA, Autoserviss

"Darbnīcas", Rumbas p., Kuldīgas n., LV-3301
Pakalpojumi:
  ✓ Diennakts auto un traktortehnikas evakuācija. ✓ Atkritumu apsaimniekošana. ✓ Būvgružu izvešana, šķirošana. Konteineru noma. ✓ Pašizgāzēju pakalpojumi, kravu pārvadājumi. ✓ Auto likvidācija (licencēta norakstīšana) autokapsētā. ✓ Autotransports, kompjūterdiagnostika. ✓ Auto rezerves daļu tirdzniecība (jaunas un lietotas). ✓ Hidrokrāna, autokrāna (līdz 11t), ekskavatora, miniekskavatora pakalpojumi. ✓ Autogāze, autogāzes iekārtu uzstādīšana. ✓ Smilts, grants, šķembu, melnzemes piegāde un pārvadājumi.
ZL.LV iesaka

"AE24", autoevakuators, tehniskā palīdzība uz ceļa

Rīga
Cenas: Rīgas robežās
  ✓ Vieglie auto 30.00 - 35.00 EUR ✓ Džipi 35.00 - 40.00 EUR ✓ Busi 40.00 - 50.00 EUR ✓ Traktortehnika no 50.00 EUR
Evakuācija nakts laikā (Rīga)
  ✓ Visiem auto veidiem no 50.00 EUR
Ārpus Rīgas robežām
  ✓ Visiem auto veidiem no 30.00 EUR ✓ 100km no Rīgas 0.50 - 1.00 EUR/km + no 30.00 EUR ATKARĪBĀ NO SITUĀCIJAS (JO TĀLĀK, JO LĒTĀK)
Evakuācija nakts laikā (ārpus Rīgas)
  ✓ Visiem auto veidiem 0.50 - 1.00 €/km + no 50.00 €
  ✓ Pakalpojumu cenās nav iekļauts PVN 21%. ✓ Neparedzētu apstākļu dēļ cenas var mainīties. ✓ Precīzas cenas var uzzināt, konsultējoties pa tālruni. Individuāla pieeja katram klientam. ✓ Ja klienta vainas dēļ evakuatoram ir jāgaida, papildus tiek pieskaitīti 20.00 EUR/h.

"Autokompleks", auto uzpirkšana, auto tirdzniecība Rīgā

Maskavas 450m, Rīga, LV-1063
Apraksts:

Lietoti un mazlietoti auto Rīgā. Piedāvājam vairāk nekā 300 dažādas populārākās automašīnas, tādas kā - Audi, BMW, VW, Volvo, Nissan, Opel un citas. Atbrauc pie mums un izvēlies auto savai gaumei - Rīgā, Maskavas ielā 450M, vai zvani pa tel. 28 28 28 20.

Auto Evakuācijas Serviss Cēsis

Priekuļi, Raiņa 8a-1, Priekuļu p., Cēsu n., LV-4126
Apraksts: Auto Evakuācijas Serviss ir ātrs palīgs neparedzētos brīžos, lai nogādātu Jūsu auto nepieciešamajā vietā.

"Grivika", IK

Lielā 24-29, Jelgava, LV-3001
Apraksts: Piedāvājam mēbeļu, iedzīves un iekārtu pārvietošanu. Pieredzējuši, uzmanīgi un akurāti krāvēji veiks visus iekraušanas un izkraušanas darbus, pārvietojot Jūsu iedzīvi. Vajadzības gadījumā arī iepakos, izjauks un uzstādīs mēbeles vai citas iekārtas. Strādājam visā Latvijas teritorijā. Sniedzam pakalpojumus arī visā Baltijā un citur Eiropā. Pārvadājam visdažādākās kravas visā Latvijā, Baltijā un Eiropā. Pārvadājam steidzamās kravas un līdzkravas pa ceļam. Sniedzam arī negabarīta kravas pārvadājuma pakalpojumus ar vienlaikus līdz astoņiem pasažieriem.

"VL Kravas", pārvākšanās serviss un autoevakuators

Rīga
Par mums:
  ✓ Diennakts auto palīdzība, autoevakuators, tehniskā palīdzība uz ceļa, bojātu, avarējušu transporta līdzekļu evakuēšana, automašīnu transportēšana Latvijas teritorijas robežās, Baltijas valstīs un Eiropā. ✓ Palīdzēsim pārvākšanās procesā nogādāt visu, sākot ar mēbelēm, sadzīves tehniku, beidzot ar smalkām un trauslām mājokļa lietām. Piedāvājam sadzīves tehnikas uzstādīšanu, mantu iepakošanu. ✓ Parūpēsimies par lielgabarīta sadzīves priekšmetu, būvgružu, mēbeļu un citu nevajadzīgo mantu izvešanu. ✓ Transporta pakalpojumi Latvijā un ārpus tās robežām, preču transportēšana no veikala, mēbeļu, tehnikas vai lielizmēra objekta nogādāšana no adreses līdz adresei jums ērtā un vēlamā diennakts laikā. ✓ Kurjera pakalpojumi Latvijā un ārpus tās robežām, preču transportēšana, mēbeļu, tehnikas vai lielizmēra objekta nogādāšana no adreses līdz adresei jums ērtā un vēlamā diennakts laikā.

IK "Maksis"

Tume, Ievu 1 k.1, Tumes p., Tukuma n., LV-3139
Apraksts: Auto, automašīnu evakuators, evakuatora pakalpojumi, tehniskā palīdzība uz ceļa, SOS, diennakts transportēšana, autoevakuators, auto evakuācija, aizvilkšana, nogādāšana Tukumā, Tukuma novadā, rajonā, Kurzemē, Zemgalē, Baltijas valstīs, Rīgā, Igaunijā, Latvijā. Evakuators ar manipulatoru, manipulatora pakalpojumi.