Dīzeļu sprauslu demontāža, visā Latvijā

Drukāt
ZL.LV iesaka
1

Diesel-Service, SIA, dīzeļdzinēju sistēmu autoserviss, auto remonta pakalpojumi

Maskavas 444a, Rīga LV-1063
"Diesel - Service" AUTOSERVISA pakalpojumi::
    ✓ dīzeļdzinēju remonts ✓ dīzeļdzinēju sistēmu serviss ✓ dīzeļu sprauslu remonts ✓ Common Rail sprauslas, sprauslu sistēmas ✓ dīzeļu sūkņu remonts ✓ dīzeļu degvielas sistēmu remonts ✓ Kvēlsveču demontāža ✓ Dīzeļu sprauslu demontāža ✓ Kompresoru remonts ✓ Rezerves daļas ✓ Ritošās daļas remonts ✓ Automašīnas sagatavošana TA ✓ Instrumentālā savienojumu un agregātu diagnostika ✓ Bremžu sistēmas remonts ✓ Sajūga remonts ✓ Eļļas maiņa ✓ Sveču maiņa ✓ Izpūtēju remonts ✓ Elektronisko sistēmu diagnostika un remonts ✓ Dzinēju diagnostika ✓ Kļūdu kodu nolasīšana un dzēšana
2

Diesel Test, SIA

Institūta 2, Salaspils LV-2169
Apraksts: SIA "DIESEL TEST" pamatspecializācija ir dīzeļmotoru degvielas sistēmas vieglajām un kravas automašīnām. Klientiem tiek piedāvāts gan agregātu remonts, gan pārbaudēm un remontam nepieciešamais aprīkojums. Mes nepieciešamības gadījumā varam Jums piedāvāt pasaulē zināmāko zīmolu rezerves daļas.
  • 2 Auto remonts, apkope

Diesel Systems, SIA, Autoserviss

Bruņinieku 139, Rīga LV-1009
Apraksts: Dīzeļu automašīnu diagnostika. Sprauslu un sūkņu remonts, adaptācija. Sprauslu kodēšana. Turbīnu remonts. Sprauslu, augstspiediena sūkņu un turbīnu demontāža un montāža. BOSCH, DELPHI, DENSO, SIEMENS, PIEZO. Ritošās daļas remonts un pārbaude. GRM komplektu maiņa. DPF filtru un EGR programmatiskā atslēgšana.

JR Auto, SIA

Jelgavas 36, Rīga, LV-1004
Sniegtie pakalpojumi::
    ✓ Dīzeļdzinēju automašīnu diagnostika un remonts; ✓ Dīzeļdegvielas sprauslu pārbaude un remonts; ✓ Jaunas un restaurētas sprauslas; ✓ Dīzeļdegvielas augstspiediena sūkņu pārbaude un remonts; ✓ Visu veidu dzinēju turbīnu remonts; ✓ Turbīnu rezerves daļas; ✓ Jaunas un restaurētas turbīnas.

Maxlon, SIA, Autoserviss

Vidzemes šoseja 1, Garkalnes p., Ropažu n., LV-1024
Dīzeļu remonts. Dīzeļdzinēju remonts. Dīzeļmotoru remonts, apkope. Dīzeļu serviss. Sprauslu , farsunku remonts. Augstspiediena sūkņu remonts.

AID autoserviss

Akadēmiķa M.Keldiša 21, Rīga, LV-1021
Ātrumkārbas demontāža un montāža. Termostata maiņa. Autoelektriķa pakalpojumi. Dīzeļa sprauslu remonts un maiņa. Eļļas un filtru maiņa. Salona un gaisa filtra maiņa.

Autospils, SIA

Lauku 9, Salaspils, Salaspils n., LV-2121
EUR, metināšanas darbi 15 EUR, eļļas maiņa automātiskajām ātrumkārbām no 30 EUR, nolauzto kvēlsveču demontāža no 70 EUR, sprauslu demontāža no 50 EUR, autoevakuatora pakalpojumi Salaspils no 20 EUR, Rīga no 30