Forvardera pakalpojumi, visā Latvijā

Drukāt
Banner 1050x80
1

BK Grupa, SIA, Mežizstrāde

"Pēterupe BK" , Sējas pagasts, Saulkrastu nov., LV-2162
Mežu un cirsmu pirkšana: "BK GRUPA" nodarbojas ar cirsmu un meža zemju pirkšana īpašumā visā Latvijā! Īpašumu novērtēšana un dokumentu sagatavošana. Dastošana. Stigošana. Taksācija. Mērīšana. Uzņēmuma apraksts:

"BK GRUPA" veic mežizstrādi, cirsmu izstrādi. Sniedz hārvestera, forvardera pakalpojumus. Ekskavatora pakalpojumus. Pērk mežus, cirsmas. lepērk, pērk mežu, mežu cirsmas, un meža īpašumus visā Latvijā! Pašizgāzēja pakalpojumi, būvtehnikas pakalpojumi, būvgružu izvešana, melnzeme, grants, smilts piegāde, tirdzniecība. Strādājam Vidzemē, Latgalē, Zemgalē, Kurzemē www.mezizstradebkgrupa.lv.

Pērkam - Cērtamu un daļēji izcirstu mežu, mežus, mežu īpašumus, cirsmas.

Pārdod - sijāta melnzeme, smiltis.

 

2

Būvelementi, SIA, Kokzāģētava

Apdares dēļi un teicami ZĀĢMATERIĀLI 🏭👍
"Koki" , Baldones pagasts, Ķekavas nov., LV-2125
Forvardera , forvarders, kokvedēja, kokvedējs ar manipulatoru. Naglas, ruļļos, pneimatiskās., , piegāde, ar piegādi, iekraušana, izkraušana, DEKINGS, baļķvedēja pakalpojumi , malka, skaldīta, skaldītas
  • 2 Mežizstrāde
3

Niedrāji MR, SIA

Ugāle, "Jaundarbnīcas" , Ugāles pagasts, Ventspils nov., LV-3615
Pērk mežus, pērk cirsmas, forvardera pakalpojumi , metāla rezerves daļu restaurācija., , treilera pakalpojumi , kokmateriālu pārvadājumi, ciršanas tiesības, baļķus pie ceļa, taras dēļi, šķelda
  • 3 Mežizstrāde
4

Vecvagari M, SIA

Dzirnavu 13, Saldus, Saldus nov., LV-3801
Pērkam mežu, Meža taksācija, Meža novērtēšana, Harvestera pakalpojumi , Forvardera pakalpojumi , Kokvedēja, pakalpojumi , Mežsaimniecības konsultācijas, Mežu pirkšana, Pērk mežus, Mežizstrādes pakalpojumi , Mežizstrādes
  • 4 Mežizstrāde
5

Koka elementi, SIA, Gateris

Koka celtniecības materiāli💯kvalitāte
"Koki" , Baldones pagasts, Ķekavas nov., LV-2125
Būvelementi. Gateris Baldone, gateri, Latvija, apdares dēļu tirdzniecība, vairumtirdzniecība, pārdošana, zāģmateriāli, kokmateriāli, dēļi (25x50, 25x100, 25x150) brusas (50x100, 50x150, 50x200, 50x250) latas, nestandarta izmēra, mežizstrāde, pērk mežus, cirsmas, papīrmalkas iepirkšana, kokmateriālu pie ceļa, apaļkoku, apaļkokus,
  • 5 Mežizstrāde

Ligzdiņas AJ, SIA

"Ligzdiņas" , Apes pagasts, Smiltenes nov., LV-4337
Apraksts:

Mežizstrādes pakalpojumi Vidzemē: zāģēšana, pievešana, kokmateriālu realizācija. Mežu kopšana, stādīšana. Mežu, cirsmu pirkšana.

VIA Mežs, SIA

Celtnieku 1e, Ķegums, Ogres nov., LV-5020
Apraksts:

"VIA Mežs" galvenais darbības virziens ir cirsmu pirkšana īpašumā, grants ceļu izbūve un mežu apsaimniekošana. Kokvedēja, mežvedēja pakalpojumi. Strādājam visā Latvijā.

ZL.LV iesaka

EP Forest, SIA

Garā 7, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201
Pakalpojumi: ✓ Mežizstrāde, ✓ Harvestera un forvardera pakalpojumi Vidzemē un Latgalē, ✓ Mežsaimniecība, ✓ Mežu un cirsmu pirkšana. Par uzņēmumu:

Mežsaimniecība un mežizstrāde. Palīdzam sagatavot nepieciešamos dokumentos ciršanas tiesībām. Pērkam nekustamos īpašumus Vidzemē un Latgalē. Mūsu moto -''Godīgums ir labākā politika''. 

Virši AG, ZS

Ciskādi , Sakstagala pagasts, Rēzeknes nov., LV-4638
Apraksts:

Pērk lapukoku un skujkoku mežu īpašumus, lapukoku un skujkoku cirsmas. Pērk kokmateriālus mežā un pie ceļa. Izved koksni no cirsmām ar meža tehniku. Pārved koksni ar kokvedējiem. Izstrādā un realizē mežu. Darbojamies Vidzemes, Zemgales, Latgales reģionā.

Līrikera-M, SIA

K.Valdemāra 1a, Sigulda, Siguldas nov., LV-2150
Par uzņēmumu:

2017. gada 5. decembrī atvērts SIA ''LĪRIKERA-M'' Klientu konsultāciju centrs, kurā tiek laipni gaidīts ikviens meža īpašnieks, kuram ir nepieciešama konsultācija meža apsaimniekošanā. Visi mežu īpašnieki tiek gaidīti otrdienās no plkst. 12.00 līdz 20.00 klientu apkalpošanas centrā Valdemāra ielā 1a-2.stāvā, Siguldā, kur tiks sniegtas bezmaksas konsultācijas meža apsaimniekošanā un citos jums interesējošos jautājumos. SIA "Līrikera-M" pērk cirsmas un mežu īpašumus visā Latvijā. Meža apsaimniekošana. Mežizstrāde. Meža taksācija, novērtēšana. Cirsmas stigošana, dastošana. Saviem klientiem piedāvājam bezmaksas konsultācijas. Aicinām uz sadarbību starpniecības pakalpojumu sniedzējus un nekustamo īpašumu aģentus ar pieredzi meža īpašumu tirdzniecībā, kas piemeklētu mūsu prasībām atbilstošus meža īpašumus.

Dimanta Strautiņš, SIA, mežizstrādes pakalpojumi

Skaistkalne, Strauta 6, Skaistkalnes pagasts, Bauskas nov., LV-3924
Pakalpojumi:: ✓ Mežu un cirsmu pirkšana ✓ Cirsmu un meža novērtēšana ✓ Cirsmu skiču sagatavošana ✓ Cirsmu stigošana un dastošana ✓ Cirsmu izstrāde ✓ Cirsmu pievešana ✓ Apauguma novākšana Par mums::

Mežizstrādes uzņēmuma SIA "Dimanta Strautiņš" darbiniekiem pieredze mežsaimniecībā ir mērāma trīs gadu desmitos. Veiksmīgi darbojamies mežizstrādes nozarē kopš 2017. gada.

Mūsu klientiem piedāvājam mežizstrādes pakalpojumus - kailcirsmu un krājas kopšanu. Sanitāro cirsmu, cirsmu pirkšanu un to izstrādi. 

Sniedzam konsultācijas meža apsaimniekošanā, kā arī piedāvājam mūsu klientiem meža apsaimniekošanu un apauguma novākšanu. 

Mūsu uzņēmums mežizstrādi veic Zemgales pusē. Vecumnieku nov. un Bauskas nov..

L.P. Jana, SIA

Turpinam strādāt bez izmaiņām!
Beātes 21-16, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201
Pakalpojumi:: ✓ Malkas pārdošana un iepirkšana ✓ Malkas maisi ✓ Mežizstrāde ✓ Transporta pakalpojumi ✓ Meža īpašumu iegāde Mežsaimniecības uzņēmums:

Kopš uzņēmuma dibināšanas 2003. gadā esam kļuvuši par stabilu spēlētāju Vidzemes reģionā ar vienu no 20 lielākajiem apgrozījumiem mūsu nozarē. Esam uzticams sadarbības partneris, ko apstiprina mūsu ilggadējā sadarbība ar daudziem nozares vadošajiem uzņēmumiem.

Mūsu 30 cilvēku komandā ir nozares profesionāļi ar daudzu gadu pieredzi mežu izstrādē, novērtēšanā, iegādē un pārdošanā, malkas darījumos un loģistikā.

MKM mežs, SIA

Padure, "Dukātu darbnīcas" , Padures pagasts, Kuldīgas nov., LV-3321
Pakalpojumi:: ✓ Mežistrāde ✓ Treilera pakalpojumi ✓ Kokmateriālu pārvadājumi ✓ Pērkam cirsmas ✓ Vieglo un kravas automašīnu serviss ✓ Augsnes sagatavošana Apraksts:

SIA “MKM Mežs” sniedz pilnu mežizstrādes procesu: cirsmu stigošana, dastošana, zāģēšana, pievešana, gatavo kokmateriālu realizācija. Cirsmu zāģēšanu ir iespējams veikt ar motorzāģiem vai ar harvesteru. Personāls ir profesionāls, ar lielu pieredzi un augstu atbildības sajūtu. Mežizstrādes darbi tiek veikti mežizstrādes meistaru stingrā uzraudzībā, ņemot vērā esošo likumdošanu, kā arī atbilstoši FSC un PEFC sertifikātiem. Sadarbības partneriem papildus varam piedāvāt apauguma novākšanas darbus, jaunaudžu kopšanu un nozāģēto meža platību apmežošanu. Mežizstrādes pakalpojumus piedāvājam visā Latvijā.

MKV Transports, SIA

"Upeslejas" , Sakas pagasts, Dienvidkurzemes nov., LV-3466
Pakalpojumi:: ✓ Zemes darbi ✓ Tehnikas transportēšana ✓ Ekskavatora pakalpojumi ✓ Meža darbi Meža un zemes darbi:

Uzņēmums dibināts 2019. gadā, un tā darbības nozares ir zemes darbi, meža darbi un transporta pārvadājumi. Komandā ir pieredzējuši savu jomu profesionāļi, kuri izmanto zināšanas atbilstoši veicamajiem darbiem. Pieejams kāpurķēžu 22t ekskavators, sedlu vilcējs Scania 4x4, forvarders.

Stārķi, ZS

Vēdenieši, "Starķi" , Susāju pagasts, Balvu nov., LV-4584
Mežizstrāde: ✓ Cirsmu izstrādes darbi ✓ Meža atjaunošana ✓ Jaunaudžu kopšana ✓ Meža tehnikas, treilera pakalpojumi Meliorācijas pakalpojumi: ✓ Ekskavatora pakalpojumi ✓ Dīķu rakšana un tīrīšana ✓ Grāvmalu pļaušana ZS "Stārķi" Viļakā: Mūsu uzņēmums darbojas jau kopš 1993. gada, un mūsu darbības pamatvirziens ir mežizstrādes darbi, kā arī piedāvājam: ✓ naftas produktu mazumtirdzniecību, ✓ blakus uzpildes stacijai Stārķi atrodas automazgātava, kur piedāvājam auto mazgāšanu, salona tīrīšanu, ✓ pārtikas  preces, ✓ auto  preces, ✓ meliorācijas pakalpojumus.

Meždaris, SIA

Dukuri, "Meždaris" , Priekuļu pagasts, Cēsu nov., LV-4126
Meždaris piedāvā:

Sniedzam mežistrādes pakalpojumus: meža ciršanu, pievešanu, izvešanu. Komplektā ar cirsmu izstrādi veicam arī meža atjaunošanas darbus līdz kultūru tehniskajai pieņemšanai. Ir 10 gadu pieredze meža darbos. Pēdējos 4 gadus SIA "Meždaris" sniedz mežizstrādes pakalpojumus AS "Latvijas valsts meži". Meža izstrādi piedāvājam veikt gan ar modernāko mežizstrādes tehniku harvesteriem un forvarderiem, gan arī ar vienkāršākām, toties dabai saudzīgākām metodēm - rokas motorzāģiem. Pēc klienta pasūtījuma sazāģējam apaļkokus jau gatavos zāģmateriālos gan no klienta, gan no mūsu izejmateriāla.

SGM Silva, SIA

"Jurģīši" , Straupes pagasts, Cēsu nov., LV-4152
Apraksts: Mežizstrādes pakalpojumi Vidzemē. Pērk cirsmas un apaļkokus. Augsts kvalitātes un atbildības līmenis.

Daugavlīči, SIA, Kokapstrādes gateris Lauterē

"Augstkalni" , Aronas pagasts, Madonas nov., LV-4847
Apraksts: SIA Daugavlīči veic meža īpašumu un cirsmu pirkšanu, mežizstrādes pakalpojumus, meža izvešanu un nogādi ar kokvedējiem.

Zemzarīši AB, SIA, Cirsmu pirkšana, mežizstrāde Latgalē, Zemgalē, Vidzemē

Bebru 8, Jēkabpils, Jēkabpils nov., LV-5201
Cirsmu pirkšana Jēkabpilī, mežizstrāde, forvardera pakalpojumi . Kokvedēja pakalpojumi ., Kokapstrāde Jēkabpilī, kokmateriālu tirdzniecība Jēkabpilī, harvestera pakalpojumi Jēkabpilī, skaldīta

Kindel, SIA

"Lazdiņas" , Veclaicenes pagasts, Alūksnes nov., LV-4335
pirkšana, cirsmu iegāde, augošu koku vērtēšana, meža vērtēšana, aizaugušu platību tīrīšana, kokvedēju pakalpojumi , , forvardera pakalpojumi , hārvestera pakalpojumi .