Gaisa kondicionēšanas sistēmas, visā Latvijā

Drukāt
Banner 1050x80
1

ICETEC LTD, SIA, Saldēšanas, dzesēšanas un kondicionēšanas iekārtu remonts, serviss

Saldēšana, dzesēšana, kondicionēšana
Bukaišu 12b, Rīga, LV-1004
Ventilācijas sistēmas , iekārtas. Kondicionēšanas sistēmas , iekārtas. Aukstuma iekārtu remonts, kondicionēšanas sistēmu uzstādīšana, kondicionēšanas iekārtu montāža, remonts
  • 1 Ventilācijas un kondicionēšanas sistēmas un iekārtas telpām
2

Leduslācis.lv

Puškina 4, Rīga, LV-1050
Tirdzniecība, uzstādīšana, serviss, apkope, gaisa kondicionēšanas sistēmas , ventilācijas sistēmas , gaisa apstrādes iekārtas, siltummaiņi, rekuperatori, gaisa sausinātāji, mitruma savācēji, kondicionieru aksesuāri
  • 2 Ventilācijas un kondicionēšanas sistēmas un iekārtas telpām
3

MJ-partneri, SIA

Bajāru 44, Rīga, LV-1006
Ventilācija: ventilācija, ventilācijas sistēmas , ventilācijas iekārtas, vēdināšanas iekārtas, ventilācijas Kanalizācija: kanalizācija, kanalizācijas sistēmas , kanalizācijas montāža, ārējās kanalizācijas, lietus
  • 3 Ventilācijas un kondicionēšanas sistēmas un iekārtas telpām

Gelus, SIA

Pļavnieku 9-2, Rīga, LV-1021
un monobloki, čilleri, sendvičpaneļi, aukstumdurvis, gaisa kondicionēšanas sistēmas , kondicionēšanas sistēmas .

Climate systems, SIA

Andrejostas 17-41, Rīga, LV-1045
AVK sistēmas . Gaisa kondicionēšanas iekārtas. Dzīvoklim, mājai, dzīvoklī, privātmājā. Dzesēšana, gaisa kondicionēšana, kondicionēšanas iekārtas, LG kondicionieri, LG kondicionieris, kondicionieris

Filtri, SIA

ELPO BRĪVĀK, nomaini gaisa filtrus savā ēkā!
Kalnciema 87 k.1, Rīga, LV-1046
Gaisa filtru ražošana ventilācijas sistēmām. Gaisa filtru ražošana vēdināšanas sistēmām. Gaisa filtru izgatavošana. Gaisa filtrs, gaisa filtri, kabatu filtri. Paneļfiltri, paneļfiltrs.

Belimo Balticum, SIA, Ventilācijas automātika

Mūkusalas 72b-3.st., Rīga, LV-1004
Produkcija:: ✓ Gaisa vārsti ✓ Ūdens vārsti ✓ VAV & Drošības risinājumi u.c. Par uzņēmumu: Belimo ir pasaules tirgus līderis apkures, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmas izstrādē, ražošanā un tirdzniecībā. Piedziņas un regulēšanas vārsti ir uzņēmuma pamatdarbība. Belimo mērķis ir būt uzticamam partnerim saviem klientiem visā pasaulē. Pētniecība un tirgus saistītas inovācijas, kā arī ātra un pielāgota izpilde ir pats galvenais. Belimo nodrošina vairāk nekā tikai produktus. Mēs atbalstām mūsu klientus ar inovatīvu, efektīvu un enerģiju optimizējošu risinājumu un dodam panākumus gan mūsu klientiem, gan mums pašiem. Mēs esam tuvu mūsu klientiem visā pasaulē, mēs runājam viņu valodā, un mēs to saprotam. Viss, ko mēs darām, mums dos pārliecību, ka viņi ir izvēlējušies labāko.

Ozirs, IK

Brocēni

Pamatā piedāvājam Alpic Air, Mitsubishi Heavy Industries un Viessmann ražotos produktus, bet pēc klienta vēlmēm varam piedāvāt arī citu ražotāju produktus, kā piemēram Gree, Hisense, Samsung u.c.

Pakalpojumi:

"Ozirs IK ir kondicionieru tirdzniecības un uzstādīšanas uzņēmums. Kondicionieri, kondicionieru uzstādīšana, montāža, aukstumiekārtas, aukstumiekārtu tirdzniecība, siltumsūķņi, siltumsūkņu uzstādīšana. Strādājam visā Latvijā. Pārsvarā piedāvājam produktus no MITSUBISHI, PUZER, ALPICAIR, VIESSMANN.

ZL.LV iesaka

K-Tehnoloģijas, SIA

Turpinām strādāt klātienē!
Bieķensalas 21-207b, Rīga, LV-1004
Pakalpojumi:: ✓ Konceptuālā inženierija, piegāde ✓ Tehniskais atbalsts un nestandarta risinājumi ✓ Investīciju un ekspluatācijas izdevumu samazināšana ✓ Tehnoloģiski - ekonomiskais risinājumu pamatošana ✓ Izdevīguma aprēķināšana un koncepcijas pamatošana ✓ Montāžas kontrole un nodrošināšana, iekārtu palaišana ✓ Paplašinātā garantija ✓ Serviss un pēcgarantijas apkalpošana

Ventmontāža, ventilācijas sistēmas

Bauskas 58-231, Rīga, LV-1004
Par uzņēmumu:

SIA "Ventmontāža"specializējusies ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmu montāžas firma. Lai gan SIA "Ventmontāža" dibināta 2001. gada jūnijā, speciālistu kolektīvs ir ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi montāžas darbu veikšanā un vadīšanā. 

ZL.LV iesaka

VTS Latvia, SIA

Bieķensalas 21-218b, Rīga, LV-1004
Produkti: ✓ Gaisa apstrādes iekārtas VENTUS; ✓ Gaisa apkures agregāti VOLCANO; ✓ Gaisa aizkari WING Piedāvājumā arī citu pasaulē zināmu ražotāju iekārtas:: ✓ Asami – kondicionieri, VRF sistēmas Par uzņēmumu:

Gaisa apstrādes iekārtu ražotājs Nr. 1 pasaulē. VTS GROUP ir progresīvu tehnoloģiju iekārtu ražošanas uzņēmums apkures, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas nozarē, piedāvājot visaugstākā standarta iekārtas un pakalpojumus, zemas cenas un visīsākos piegādes termiņus tirgū. Daudzpakāpju kvalitātes kontroles sistēma garantē aprīkojuma uzticamību. Sērijveidā izgatavojamu iekārtu masveida ražošana ļauj tās piedāvāt par ļoti konkurētspējīgu cenu. Unikālais biznesa modelis garantē visīsākos piegādes termiņus tirgū. VTS Latvia piedāvā VTS GROUP gaisa apstrādes iekārtas VENTUS, gaisa apkures agregātus VOLCANO, gaisa aizkarus WING.

Tiramventilaciju.lv

Kalnu 4-1, Līgatne, Cēsu nov., LV-4110
Pakalpojumi:: ✓ Gaisa piesārņojuma līmeņa noteikšana ✓ Ventilācijas sistēmu tīrīšanas darbi ✓ Objektu apsekošana ✓ Darbu dokumentēšana video un foto formātā ( pirms un pēc) ✓ Virtuves tvaiku nosūces sistēmu tīrīšana Par mums::

SIA „LP Construction” nodrošina dabīgās un mehāniskās ventilācijas sistēmu tīrīšanu, izmantojot profesionālas skandināvu kvalitātes tīrīšanas iekārtas. Piedāvājam pilna servisa ventilācijas sistēmu tīrīšanas darbus, lai paaugstinātu telpas gaisa kvalitāti, ugunsdrošību un energoefektivitāti. Mūsu pakalpojums pieejams visā Latvijas teritorijā. Konsultācijas, profesionāļu padomi .

ZL.LV iesaka

BaltService, SIA

Ganību dambis 21b, Rīga, LV-1005
Apraksts: Kompānija Baltservice veic kvalitatīvu ventilācijas un gaisa kondicionēšanas, siltumsūkņu, siltumapgādes, ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu (sistēmas) projektēšanu, uzstādīšanu, montāžu, apkalpošanu, kā arī uzstādīto iekārtu remontu un tehnisko apkopi, gaisa vadu tīrīšanu.

SILTA-MĀJA.LV, Siltumsūkņi, apkure, kondicionieri

Balasta dambis 1, Rīga, LV-1048
Mēs piedāvājam: ✓ Augstu montāžas un apkalpošanas kvalitāti par pieņemamām cenām ✓ Sniedzam pilna servisa ciklu uzstādītai tehnikai visā Latvijā ✓ Nodrošinām garantijas un pēcgarantijas servisu ✓ Veicam pie mums neiegādātu siltumsūkņu un kondicionētāju montāžu, ikgadējo apkopi un remontu augstā kvalitātē

ALBRO GROUP SIA, AVK sistēmu projektēšana

Turpinām strādāt klātienē!
Bieķensalas 26-7, Rīga, LV-1004
Uzņēmums piedāvā:: ✓ Apkures, Ventilācijas, Gaisa dzesēšanas(AVK) projektēšana ✓ Juridiskās konsultācijas ✓ Dažādu juridisko dokumentu izstrāde ✓ Pārstāvība Latvijas Patentu valdē, EUIPO un WIPO Mūsu vērtības:: ✓ Precizitāte Mums ir svarīgi noteikt termiņus, kuros mēs varam izstrādāt darbu un pie tā stingri pieturamies. ✓ Atbildība Mēs uzņemamies atbildību par katru izstrādāto darbu. ✓ Kvalitāte Mums ir svarīga darba kvalitāte, katru darbu izstrādājam ar domu, ka tas ir mūsu paša radīts darbs, kurš prezentē mūs kā profesionāļus.

Ozone Tech, SIA

Robežu 54, Rīga, LV-1002
Apraksts: Profesionālu ozona ģeneratoru tirdzniecība, konsultācijas, uzstādīšana. Ūdens ozonēšanas sistēmu projektēšana un uzstādīšana pārtikas ražotnēs, privātmājās. Gaisa jonizēšanas iekārtas. Gaisa bipolārās jonizēšanas iekārtu projektēšana ventilācijas sistēmām, pārdošana, uzstādīšana. Iekštelpu gaisa kvalitātes mēraparāti. Pakalpojumi smaku likvidēšanai iekštelpās ar ozonu.

Ventsys

K.Barona 99 k.1, Rīga, LV-1012
Apraksts: Saviem klientiem piedāvājam unikālu gaisa pieplūdes vārstu Ventsys, kas uzstādāms bez frēzēšanas un urbšanas PVC logos, jo gaisa virzība notiek, izmantojot blīvgumijas pārtraukumus, līdz ar to nemazinot logu rāmju vērtību.

Ventors, SIA

Stopiņu 20, Rīga, LV-1035
Apraksts: Ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmu projektēšana, montāža, tirdzniecība, serviss.

RBaltic, SIA

Gustava Zemgala gatve 67, Rīga, LV-1039
Apraksts: Ventilācijas un kondicionēšanas projektēšana un montāžas darbi.

Emburgas filtri, SIA, Gaisa filtru ražotājs

Zasulauka 18a, Rīga, LV-1046
Apraksts: SIA "Emburgas filtri" izgatavo gaisa filtrus ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmām. Filtri tiek izgatavoti atbilstoši standartiem EN779, EN1822 un ISO 16890, jebkuras sarežģītības, no G2 līdz U15 filtrācijas klasei. Filtru ražošanā mēs izmantojam materiālus no vadošajiem Eiropas ekspertiem gaisa filtrācijas jomā. SIA "Emburgas filtri" komandā strādā speciālisti ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi gaisa filtrēšanas jomā, kuri spēs piedāvāt jums visoptimālāko risinājumu. Bet plašā un modernā ražotne ļaus izgatavot jūsu pasūtījumu īsākos termiņos.