Iekšējais audits uzņēmumā, visā Latvijā

Drukāt
1

"MG Alliance", SIA, Autsorsinga kompānija

Krasta 105a, Rīga, LV-1019
Grāmatvedības pakalpojumi, auditors, starptautiskie grāmatvedības standarti, iekšējais audits , starptautiskais audits , auditora pakalpojumi, iekšējais audits un kontrole, revīzija, juridiskie pakalpojumi, Grāmatvedis
  • 1 Grāmatvedības pakalpojumi
2

"ARI Accounting Service", SIA, Grāmatvedības pakalpojumi

Licencēts grāmatvedības uzņēmums AGL000200 ©
Lāčplēša 27-6, Rīga, LV-1011
Par uzņēmumu: SIA "Ari accounting service" ir uz klientu orientēts uzņēmums, kam ir svarīgi izveidot un saglabāt labas attiecības ar klientu jebkurā situācijā. Uzņēmums garantē individuālu pieeju ikvienam klientam. Sadarbojoties ar uzņēmumu, klients::
    ✓ Ietaupa laiku un nervus ✓ Ekonomē uz grāmatveža algas rēķina ✓ Nemaksā par viņu sociālo nodokli ✓ Neuztur lieko darba vietu ✓ Nepērk datoru un grāmatvedības programmas ✓ PVN no samaksātās pakalpojumu summas tiek iekļauts priekšnodoklī
3

"KENTARO", SIA, Grāmatvedības pakalpojumi Pārdaugavā

Mazā Bišu 3, Rīga, LV-1002
Apraksts: Kentaro piedāvā plašu grāmatvedības pakalpojumu klāstu gan jauniem uzņēmumiem, gan pieredzējušām firmām. Strādājot daudzus gadus, esam apguvuši, kā pareizi komunicēt ar kontrolējošajām instancēm un meklēt pareizos risinājumus katram klientam spēkā esošās likumdošanas ietvaros. Garantējam, ka jebkura mūsu sagatavotā atskaite tiks pieņemta bez atgriešanas un pārmetumiem.
  • 3 Grāmatvedības pakalpojumi

"Kipu", SIA

Antonijas 8-9a, Rīga, LV-1010
Kas mēs esam?: Jauni, drosmīgi, uzņēmīgi un atvērti, bet arī profesionāli, pieredzējuši un inovatīvi – mēs noteikti neesam iesācēji! Nodrošinot nepieciešamos speciālistus vienuviet, mēs varam sasniegt un piedāvāt vairāk. Tāpēc klienti uztic mums savus biznesa procesus jau vairāk nekā desmit gadus. Pieredze, kompetence un kvalitāte ir mūsu ieguldījums jūsu biznesā, bet aizrautība un radošums – mūsu pakalpojuma pievienotā vērtība.
ZL.LV iesaka

"Grāmatvedības birojs IRIS", SIA

Dignājas 3-7a, Rīga, LV-1004
Apraksts: Piedāvājam GALVENĀ GRĀMATVEŽA pakalpojumus. Konsultācijas, kā uzsākt organizēt grāmatvedības uzskaiti atbilstoši LR likumdošanai. Mūsu ieteikumi un padomi veiksmīgai biznesa attīstībai.

"Accountancy Solution", SIA

Krustkalni, Apiņu 31, Ķekavas p., Ķekavas n., LV-2111
Grāmatvedības pakalpojumi un juridiskie pakalpojumi:
    ✓ Nodrošinām pilnu finanšu grāmatvedības uzskaiti ✓ Sagatavojam nodokļu deklarācijas ✓ Sagatavojam gada pārskatus ✓ Veicam darba algas aprēķinus un nodokļu aprēķinus ✓ Sagatavojam operatīvos finanšu pārskatus, bilances un peļņas vai zaudējuma aprēķinus ✓ Izstrādājam grāmatvedības politikas ✓ Pārstāvam klientus VID un citās iestādēs ✓ Sagatavojam dažādus statistikas pārskats ✓ Veicam iekšējo auditu ✓ Konsultējam nodokļu un finanšu uzskaites jautājumos ✓ Dažāda veida līgumu sagatavošana ✓ Pretenziju, atbildes vēstuļu sagatavošana ✓ Sniedzam jaunu uzņēmumu reģistrācijas pakalpojumus ✓ Sagatavojam nepieciešamos dokumentus izmaiņu reģistrācijai Uzņēmumu reģistrā

"VK Birojs", SIA

Draudzības aleja 24-72, Jēkabpils, Jēkabpils n., LV-5201
atskaites, pārstāvniecība VID, ienākumu deklarāciju sagatavošana, ienākumu deklarācijas, deklarācijas, audits , iekšējais audits , revīzija.

AELITAS SUIPES GRĀMATVEDĪBAS BIROJS

A.Kronvalda 32, Cēsis, Cēsu n., LV-4101
Apraksts: Grāmatvedības un juridiskie pakalpojumi Vidzemē. Konsultācijas, latviešu, angļu un krievu valodā. Izbraukšana pie klienta.

"DN Finance", SIA, Grāmatvedības pakalpojumi

Palasta 10, Rīga, LV-1050
Apraksts: Dibināts 2010. gadā ar misiju sniegt grāmatvedības un juridiskos pakalpojumus, kā arī nodokļu un biznesa konsultācijas. Uzņēmuma dibinātāja un vadītāja Daina Narkeviča ir ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi, sertificēta profesionāla grāmatvede un LR Grāmatvežu asociāciju biedrs. Sniegtie grāmatvedības pakalpojumi ir Civiltiesiski apdrošināti.

"DN Finance", SIA, Grāmatvedības pakalpojumi

Zirņu 14, Cēsis, Cēsu n., LV-4101
Apraksts: Dibināts 2010. gadā ar misiju sniegt grāmatvedības un juridiskos pakalpojumus, kā arī nodokļu un biznesa konsultācijas. Uzņēmuma dibinātāja un vadītāja Daina Narkeviča ir ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi, sertificēta profesionāla grāmatvede un LR Grāmatvežu asociāciju biedrs. Sniegtie grāmatvedības pakalpojumi ir Civiltiesiski apdrošināti.
ZL.LV iesaka

"Ogres grāmatvedība", SIA

Skolas 18, Ogre, Ogres n., LV-5001
Apraksts: Grāmatvedības pakalpojumi Ogrē. Firmu reģistrācija. Nodokļu konsultācijas.

"BP finanses", SIA, Grāmatvedības pakalpojumi

Stacijas 30, Valmiera, Valmieras n., LV-4201
Apraksts: Kvalitatīvi grāmatvedības, lietvedības, juridiskie pakalpojumi, kā fiziskām, tā juridiskām personām. Konsultējam finanšu un nodokļu jautājumos.

"Gebauers", SIA

Turpinām strādāt klātienē!
Tirgus 7, Ventspils, LV-3601
Apraksts: Mūsu galvenais darbības rezultāts - pārskatāma un korekta grāmatvedības uzskaite un saskaņā ar starptautiskajiem standartiem (IFRS) sastādīti finanšu pārskati, kam ir svarīga loma uzņēmuma saimnieciskās darbības efektivitātes paaugstināšanā un prestiža veidošanā. Sniedzam grāmatvedības pakalpojumus juridiskām un fiziskām personām. Pieredze darbā ar dažādu jomu uzņēmumiem. Mūsu komandā darbojas pieredzes bagāti grāmatveži, kas uzmanīgi seko līdzi izmaiņām nodokļu sistēmā un likumdošanā. Garantējam konfidencialitāti, precizitāti, pilnu atbildību, uzņēmuma grāmatvedības uzskaites pārskatāmību un savlaicīgu pakalpojumu izpildi. Piedāvājam individuālu pieeju katram klientam un tā vajadzībām, lai rastu risinājumus visiem jautājumiem, kas saistīti ar uzņēmuma grāmatvedību. Civiltiesiskās atbildības apdrošināšana garantē drošību par grāmatvedības pakalpojumu kvalitāti. Sakārtosim Jūsu grāmatvedību kvalitatīvi un atbilstoši likumdošanas prasībām, ievērojot Jūsu intereses un konfidencialitāti.

"Agande finanses", SIA

Eiropas projektu izstrāde
Tūristu 1-2.st., Saldus, Saldus n., LV-3801
Iekšējais audits . Uzņēmumu reģistrācija un pārreģistrācija.

Augmentum, grāmatvedības pakalpojumi

L.Paegles 3-3.st., Sigulda, Siguldas n., LV-2150
Apraksts: "Augmentum" piedāvā grāmatvedības pakalpojumus, konsultācijas grāmatvedībā un finansēs. Gada pārskati.

"Forestals", SIA

Mednieku 21/23, Ogre, Ogres n., LV-5001
Uzņēmuma iekšējais audits un kontrole. Darba drošības dokumentu sagatavošana.
ZL.LV iesaka

"BHC Consulting", SIA

Kungu 21, Liepāja, LV-3401
Apraksts: Devīze - panākumus gūst tie, kas vienmēr palīdz citiem... Mēs palīdzēsim un nodrošināsim ar uzticamu grāmatvedi, audita un tulkojuma pakalpojumiem no/uz 70 valodām. Laipni gaidīti!

"Akonts", SIA

Lielirbes 1, Rīga, LV-1046
Apraksts: Uzņēmums sniedz grāmatvedības, personāla lietvedības pakalpojumus un nodokļu konsultācijas privātpersonām, maziem un vidējiem uzņēmumiem. Dibinātāja un vadītāja ir grāmatvede ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi grāmatvedībā. Darbojamies no 2011. gada.

"Aktīvs GIS", SIA, grāmatvedības birojs

A.Pormaļa 15, Jēkabpils, Jēkabpils n., LV-5201
, gada ienākumu deklarācija, VID atskaites, nodokļi, nodokļu konsultācijas, juridiskie pakalpojumi, iekšējais audits un kontrole, revīzija, juridiskie pakalpojumi.

"AV & RV", SIA

Ķekava, Gaismas 2a-20, Ķekavas p., Ķekavas n., LV-2123
Apraksts: Uzņēmums sniedz konsultācijas grāmatvedībā. Pilns grāmatvedības cikls. Darbā pielietota grāmatvedības programma Tildes Jumis.