Instrumentu noma, adresē Madona

Drukāt

"Bora NC", SIA

Brīvības gatve 193a, Rīga, LV-1039
Uzņēmums piedāvā:
    ✓ tehnikas piegāde uz objektu ✓ konsultācijas un apmācības tehnikas lietošanā, atbilstību veicamajiem darbiem ✓ palīdzības sniegšana celtniecības tehnikas vai elektroinstrumentu izvēlē Jūsu veicamajiem darbiem ✓ kvalitatīvs un ātrs Jūsu tehnikas remonts ✓ nepieciešamās rezerves daļas un piederumi Jūsu tehnikai ✓ individuāla pieeja katram klientam, profesionalitāte, darba pieredze un draudzīgas cenas

"NA centrs", celtniecības instrumentu noma, serviss

Rīga
Uzņēmums sniedz šādus pakalpojumus::
    ✓ celtniecības instrumentu un celtniecības tehnikas piegāde uz objektu, ✓ celtniecības instrumentu un tehnikas remonts, serviss, ✓ nepieciešamās rezerves daļas un piederumi jūsu tehnikai.
Piedāvājums: Pēc klienta vēlmēm piegādājam tehniku uz objektu. Konsultējam un apmācām tehnikas lietošanas kārtību, kā arī tās atbilstību veicamajiem darbiem. Mēs palīdzēsim izvēlēties atbilstošu celtniecības tehniku vai elektroinstrumentus jūsu veicamajiem darbiem. Detalizēta meistara pieeja katram instrumentam vai tehnikai ļaus kvalitatīvi un ātri saremontēt jūsu tehniku par ļoti adekvātām cenām. Ir iespējams iegādāties jūsu tehnikai nepieciešamās rezerves daļas un piederumus.

"Saimnieks", veikals, z/s "Vainagi"

Saules 59, Madona, Madonas n., LV-4801
Labiekārtotu telpu noma Madonā, Saules ielā 59: veikalu, ofisu, noliktavu telpu noma , stāvlaukuma noma

"HETA-būve", SIA

Dumpu 13, Madona, Madonas n., LV-4801
Celtniecības tehnikas noma Madonā. Būvtehnikas noma . Vibroblietes, Instrumentu noma , īre Madonā. Fermu celtniecības darbi. Fermu, novietņu būvniecība.

"Henis", SIA, Veikals-nomas punkts

Saules 57, Madona, Madonas n., LV-4801
Instrumentu un darbarīku tirdzniecība

"Gultņi...", veikals

Saules 63, Madona, Madonas n., LV-4801
industriālā plastmasa, elektroniskie, digitālie blīvslēgi, gultņu novilcēji, sildītāji, novilcēju, sildītāju noma