Kūpinātas zivis, visā Latvijā

Drukāt
Banner 1050x80

Jāņa kūpinātava, SIA Berico

"Kalna Čoči" , Seces pagasts, Aizkraukles nov., LV-5124
Kūpinātas zivis , karsti kūpinātas zivis , kūpinātas karpas, kūpinātu karpu piegāde, kūpināti sami, kūpinātu samu piegāde, kūpinātas zivis , kūpinātu vistu piegāde, kūpināti jūras asari, kūpinātu jūras asaru piegāde Apraksts:

Jāņa kūpinātava (SIA Berico) dibināta 2013. gadā, īpašnieks Jānis Bērziņš. Uzņēmums galvenokārt kūpina Latvijā audzētas zivis ar tradicionālām metodēm, izmantojot alkšņu malku, nelietojot E vielas. Produkciju tirgo uz vietas un piegādā.

Dieniņas, lauku māja

Bērzciems, "Dieniņas" , Engures pagasts, Tukuma nov., LV-3113
Kūpinātas . Žāvētas zivis , tirdzniecība, pārdošana, zivju degustācija. Žāvētas zivis , zivju kulinārija bez konservantiem. atpūtas, sporta komplekss, viesu māja, viesu nams,

Bella AK, SIA

"Tauriņi" , Tārgales pagasts, Ventspils nov., LV-3621
Apraksts:

SIA Bella AK - kūpinātas zivis mājas apstākļos, svaigas zivis, saldētas zivis, marinētas zivis, mazsālītas zivis, zivju plates jūsu svētku galdam (uz pasūtījumu). Tirdzniecības vietas: Ventspils tirgus Ventspils, Veikals Maxima (ieeja no gala) Ventspils, Tirdzniecības nams "Venta" Kuldīgas tirgus, Saldus tirgus. Izbraukuma tirdzniecība: Alsunga, Ēdole, Zlēkas, Ziras, Zūras, Vārve, Užava, Ugāle, Blāzma, Stikli, Pope, Piltene.

Veikals ''Aktuālas preces tavas mājas ražotnei''

Lubānas 78f, Rīga, LV-1073
Apraksts:

Mūsu veikals "Aktuālas preces tavas mājas ražotnei" piedāvā visinteresantākos un daudzveidīgākos produktus ēdienu un dzērienu pagatavošanai mājās. Tas var kļūt par jaunu unikālu hobiju vai vienkārši aizraujošu izklaidi ar draugiem un ģimeni. Pagatavo pēc savas gaumes kūpinātas zivis un gaišu alu, šašliku uz mangala un ogu uzlējumu, īstu plovu kazanā un mājās gatavotu vīnu, kas pagatavots no tava dārza augļiem. Mūsu veikalā pārdošanā ir autoklāvi, smalcinātāji, sulu spiedes, stikla burkas un pudeles mājas konservēšanai. Mēs piedāvājam dažāda lieluma ozolkoka mucas vīna, brendija un viskija pagatavošanai un uzglabāšanai. Turklāt tu saņem jaunu pieredzi vai uzlabo esošās zināšanas. Ēdienus un dzērienus, ko tu pagatavoji pats bez konservantiem un kaitīgām piedevām, daudz veselīgāki un garšīgāki. Iepriecini sevi un savus mīļos!

KŪP bbq, kafejnīca

Flotes 16, Liepāja, LV-3405
Apraksts: Atrodamies tuvu centram, Flotes ielā 16, Laumas rajonā. Kūp BBQ ir vieta, kur brīvā atmosfērā var nogaršot dažādus sātīgus gaļas ēdienus ar piedevām. Mūsu ēdienkarte ir balstīta uz autenstisko bārbekjū ēdiena pagatavošanas procesu. Mūsu gaļa ir lēni kūpināta un gatavināta, tādējādi nezaudējot sulīgumu. Katru dienu ir pieejams pusdienu piedāvājums un dienas BBQ ‘‘Kas šodien Kūp?’’. Esam atvērti pirmdienās līdz ceturtdienai: 12:00 - 16:00, piektdienās: 12:00 - 20:00 un sestdienās 12:00 - 16:00. Gaidīsim Tevi uz pusdienām vai piektdienās uz vakariņām! Piedāvājam arī iegādāties Kūp BBQ gaļas ēdienus, kuri ir iefasēti vakuuma iepakojumā, kas paredzēts uzsildīšanai. Kūpinam arī banketos: piedāvājam sagādāt dažādus ēdienus un uzkodas Tavam banketam. Kūp BBQ telpās iespējams rīkot svinības ar svētku galdu.

Oniors zivis, SIA

Zeļinska 20, Daugavpils, LV-5410
Zivju dažādi preservi, kūpinātas zivis , sālītas, vītinātas un kaltētas zivis .

Laikas, ZS, Viesu nams

"Laikas" , Vērgales pagasts, Dienvidkurzemes nov., LV-3463
Kempings, telts vietas, piknika vietas, pirts, baseins, kubls, kūpinātas zivis , jūras makšķerēšana, neskarta

Karavela, SIA

Atlantijas 15, Rīga, LV-1015
Zivju pārstrāde, pārtika

Pērtnieki, atpūtas vieta

Pertnīki , Sakstagala pagasts, Rēzeknes nov., LV-4638
Kūpinātas zivis pēc pasūtījuma. Kāzas. Kāzu pasākumi un tūrisms. Ekskursijas. Kāzinieki.

Pizā, SIA, Brīvdienu māja

Miķeļtornis, "Viļumi" , Tārgales pagasts, Ventspils nov., LV-3601
7 numuriņi, ēdināšana, brokastis, semināru telpa, kafejnīca, kafija pie jūras, makšķerēšana, butes, kūpinātas zivis , makšķerniekiem, Wi-Fi, semināru telpas, banketu zāle, korporatīvie pasākumi, jūras krastā, klusa

Brīvais Vilnis, AS

Ostas 1, Salacgrīva, Limbažu nov., LV-4033
Zivju pārstrāde, pārtika

Sushi Club.LV, SIA

Pededzes 1, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167
Suši Ziepniekkalnā, Pārdaugavā, Mārupē, Rīgā. Suši bārs. Sushi bārs. Sushi klubs. Suši izgatavošana uz vietas. Japānu suši, japan sushi ēdiens. Suši piegāde Ziepniekkalnā. SUSHI piegāde Pārdaugavā, Imantā, Zolitūdē, Mārupē, Baložos, Tīrainē, Rāmavā. Karstie ēdieni. Karstie suši. Suši piegāde uz dzīvokļiem, mājām, birojiem. Sushi Riga.

Sushi Club.LV, SIA, Suši bārs

Valdeķu 62a, Rīga, LV-1058
Suši piegāde Mārupē, Jaunmārupē, Tīrainē. Suši piegāde Pļavniekos. Sushi Pļavniekos. Sushi Mārupē. Suši Ziepniekkalnā, Pārdaugavā, Mārupē, Rīgā. Suši bārs. Sushi bārs. Sushi klubs. Suši izgatavošana uz vietas. Japānu suši, japan sushi ēdiens. Suši piegāde Ziepniekkalnā. SUSHI piegāde Pārdaugavā, Imantā, Zolitūdē, Mārupē, Baložos, Tīrainē,

Kaļķu vārti, restorāns

Kaļķu 11b, Rīga, LV-1050
Restorāns, restorāni. Bankets, banketi. Mūsdienu latviešu virtuve; pusdienas, vakariņas, uzkodas. Biznesa pusdienas. Restorāns Vecrīgā. Restaurants Riga, Vecriga. Latvijā audzēti produkti, vietējie produkti. Brīvi no modificētiem produktiem ēdieni, brīvs no ĢMO. Latvijas augļi, dārzeņi un ogas, āboli, mellenes, henomeles,