Kravu pārvadājumi pa autoceļiem, visā Latvijā

Drukāt

"Asi Cargo", SIA

Lidosta "Rīga", Ziemeļu 18, Mārupes p., Mārupes n., LV-1053
Apraksts:

MŪSU REDZĒJUMS  - Izpētīt, paplašināties un profesionāli augt kravu pārvadājumu un  loģistikas nozarē. Lai piedāvātu saviem klientiem arvien labāku  kvalitāti un optimālu izmaksu pakalpojumus.  - Lai attīstītu mūsu pakalpojumus un darītu zināmu savu klātbūtni  starptautiskajā loģistikas biznesā. Lai kļūtu par jūsu partneri,  nodrošinot labākos loģistikas pakalpojumu risinājumus.

ASI CARGO Ltd ekspertu komanda parūpēsies par jūsu kravu: gaisapārvadājumi, jūras pārvadājumi, kravu pārvadājumi pa autoceļiem, imports,eksports, tranzīts vai projekti. 

MŪSU MISIJA  - Sniegt klientiem augstas kvalitātes transporta un loģistikas  pakalpojumus starptautiskā mērogā.  - Gūt peļņu, lai uzlabotu mūsu komandas profesionālo attīstību un  labklājību; tādējādi uzlabojot mūsu klientu biznesa attīstību.  - Nosakot sev augstākos kvalitātes standartus, mēs vēlamies iegūt  klientu uzticību un sasniegt rezultātus, attīstot savstarpēji izdevīgu  sadarbību un sniedzot optimālus risinājumus.

 

 

"Oskara Transports", SIA

Brīvostas 14a, Liepāja, LV-3405
Apraksts: SIA „Oskara Transports” dibināts 2003.gadā. Uzņēmuma darbības veids ir sauszemes kravu pārvadājumi pa autoceļiem, kā arī ceļu un laukumu būvniecība. Uzņēmums savu 10 gadu ilgajā darbībā ir pierādījis sevi kā profesionālu un uzticamu partneri saviem pastāvīgajiem klientiem. Uzņēmuma pamatvērtības – profesionāls personāls, stabili sadarbības partneri, operativitāte, un mūsdienīgi saziņas līdzekļi.Pārvadājumi galvenokārt tiek realizēti Latvijas teritorijā, lielākoties – Liepājas apkārtnē. Uzņēmums vienmēr ir atvērts jauniem maršrutiem klientu kravu nogādei. Grants ceļu būve, laukumu būvniecība. Smilts, melnzemes un citu materiālu tirdzniecība. Smilts karjers.

"Aiwengo Logistics", SIA

Parka 4, Brocēni, Saldus n., LV-3851
Vietējie kravu pārvadājumi , kravu pārvadājumi pa Kurzemi, kravu pārvadājumi pa Latviju, kravu pārvadājumi Ekspedīcijas pa autoceļiem .

"Kreiss", SIA

Mārupe, "Bērzlapas 5", Mārupes p., Mārupes n., LV-2167
Kravas auto, apkope un rezerves daļas