MED Transports, visā Latvijā

Drukāt

Med Transports, SIA

A.Deglava 126-108, Rīga, LV-1082
Pakalpojumu klāsts: ✓ Pārvadāšana pacientiem ar kustības traucējumiem; ✓ Droši, ērti, un ar komfortu; ✓ Pārvadāšana lielos attālumos Transportēšana: Guļošo vai sedošo pacientu pārvadāšana ietver sevī pacienta transportēšana uz nestuvēm vai ratiņiem. Mediciniska transporta darbinieki nodrošinās pārvadājumu no ārstnieciskās iestādes – mājās vai otrādi, jebkurā citā vietā pēc viņa vēlmes. Nodrošinam pacienta ar kustības traucējumiem pārvadāšanu „no gultas uz gultu”, nešana no/uz vajadzīgo stāvu.Specializētais transports aprīkots ar visu nepieciešamo, lai pacients justos droši, ērti un komfortabli. Nodrošīnam speciālizēto transportu invalidiem, kā arī palīdzibu transportēšanas laikā, piemerām, nešana no/uz vajadzīgo stāvu ratiņos Sanitāra transporta pakalpojumi tiek sniegti ar palīgiem vai medicīniskiem darbiniekiem.

Eat&Go, SIA

Gaujas 11, Rīga, LV-1026
Sociālais transports . Slimnieku pārvadāšana "no gultas līdz gultai". Transports invalīdiem ratiņkrēslā. Pacientu pārvadāšana iespējama Rīgā, visā Latvijā, Eiropā.

Atramed, SIA, slimnieku pārvadāšana speciālā transportā

Smilšu 98-10, Daugavpils, LV-5410
Transports slimnieku pārvadāšanai. Sanitārais transports . Speciālais transports . Med transports . Medicīnas transports . Medicīniskais transports . Invalīdu transports .

Med-IP, SIA

Zaļenieku 20, Rīga, LV-1058
Autotransports

Latvijas Pirmās palīdzības vienība, biedrība

Uliha 35/37, Liepāja, LV-3401
nodrošināšana sporta pasākumos, medicīniskā palīdzība sporta sacensībās, pirmā palīdzība, palīdzība, med buss, pacientu pārvadāšana, specializēts transports , speciālais transports , med busiņš, īpašas vajadzības