Meža tehnika, adresē Atgāzene

Drukāt
1

"KarBul", SIA

Graudu 60, Rīga, LV-1058
Apraksts: Zāles, dārza un meža tehnikas veikals - remontdarbnīca, kas jau vairāk kā 10 gadus rūpējas par piemērotiem risinājumiem atbilstoši jūsu vēlmēm, palīdzot jums izvēlēties optimālāko dārza tehniku, kā arī apkopjot un remontējot jau iepriekš iegādātos agregātus. Pārstāvam Stihl, AL-KO, Maruyama, Pubert, Husqvarna, Stiga u.c. pasaulē pazīstamus zāles pļāvēju, trimmeru, krūmgriežu, motorzāģu, kultivatoru un zālienu robotizēto pļāvēju ražotājus. Atrodamies uz robežas starp Mārupi un Ziepniekkalnu, tāpēc viegli varam nogādāt jums nopirkto tehniku un aizbraukt pēc remontējamās tehnikas šajā apkārtnē un ne tikai, jo jūtamies pagodināti sadarboties ar mūsu klientiem visā Rīgas pilsētā, Pierīgā un Latvijā! Tehnikas veikals, lai darbs būtu atpūta!
  • 1 Mežkopības un mežizstrādes tehnika

HD Forest, meža apsaimniekotājs

Vienības gatve 109, Rīga, LV-1058
Par mums: HD forest ir uzņēmums, kurš sniedz meža apsaimniekošanas pakalpojumus ilgtermiņā. Mūsu mērķis ir nodrošināt klientiem ilgstpējīgu meža apsaimniekošanu, maksimāli saglabājot meža vērtību. Tā sākums meklējams 1999.gadā ar nosaukumu SIA Latvidan. 2013.gadā, apvienojoties ar SIA Fest Forest Lavija, uzņēmums atpazīstams ar nosaukumu SIA HD Fest Forest Latvia. 2016.gadā uzņēmuma nosaukums ir nomainīts uz daudz vienkāršāku - SIA HD Forest. SIA HD Frest darbojas visās trīs Baltijas valstīs un piedāvā pakalpojumus, kas nodrošina ilgtspējīgu meža apsaimniekošanu. Investē ar mums, lai saņemtu ilgtermiņa rezultātu, piedāvājam zema riska investīciju, bet ar lielu atdevi.

"Tehnikas veikals", SIA, Remontdarbnīca

Graudu 58, Rīga, LV-1058
Dārza tehnika . Meža tehnika . Tehnika mājas un dārza kopšanai. Tirdzniecība un rezerves daļas. Lietota tehnika , dārza tehnika .

"Mežam.LV", veikals-darbnīca

Graudu 58, Rīga, LV-1058
, meža tehnika , tehnika mājas kopšanai, tehnika dārza kopšanai, tirdzniecība un rezerves daļas, dārza tehnikas remontdarbnīca, apkope, tirdzniecība un piegāde, zālienu tehnika , parku tehnika , pļaujmašīna