Medikamenti, visā Latvijā

Drukāt

"Galma aptieka"

Lielā 12-1, Jelgava, LV-3001
Aptieka Jelgava, Aptiekas Jelgava, Aptieka, Aptiekas, Homeopātija, Medikamenti, Medikamentu tirdzniecība aptiekas

"Stacijas aptieka", SIA

Stacijas 22, Limbaži, Limbažu n., LV-4001
Aptieka, aptieka 1, medikamenti , zāles, medikamentu tirdzniecība, kompensējamie medikamenti , uztura bagātinātāji Apraksts:

Limbažu Stacijas aptieka

ZL.LV iesaka

"Briz", SIA

Rasas 5, Rīga, LV-1057
Zāles, Medikamenti , medikamentu vairumtirdzniecība.

AS “RĪGAS FARMACEITISKĀ FABRIKA”

Ozolu 10, Rīga, LV-1005
RFF, Rīgas Farmaceitiskā fabrika, fabrika, fitoterapija, ražots Latvijā, Latvijas produkts, ārstniecības augi, herbālās zāles, zāles, augu izcelsmes produkti, dabīgi produkti, dabisks, tinktūra, pilieni, ziede, šķīdums, ekstrakts, augu ekstrakti, tējas, pulveris, aktīvās vielas, kuņģa pilieni, enzīmi, gremošanas enzīmi, vērmele, sirds

SIA "Janas veterinārā prakse", Veterinārā klīnika, Zooveikals Cēsīs

Uzvaras bulvāris 30, Cēsis, Cēsu n., LV-4101
Veterinārārsts, veterinārā klīnika, Jana Kļaviņa, Cēsīs, veterinārā klīnika Cēsīs, veterinārija, dzīvnieku klīnika, dzīvnieku ārstēšana, dzīvnieku aprūpe, dzīvnieku ārstniecība, vetārsts, mikročipi, kastrācija, sterilizācija, suņu preces, kaķu preces, dzīvnieku ķirurģija, vakcinācija, izmeklēšana, asins analīzes, urīna analīzes,

"Pirts aptieka", SIA

Rīgas 23a, Limbaži, Limbažu n., LV-4001
Apraksts: Aptiekā var pieteikties ārstu (pulmonologs, kardiologs, proktologs) konsultācijām, palīdzam sameklēt un iegādāties Latvijā nereģistrētus medikamentus, nepieciešamības gadījumā. Nāciet pie mums droši, Jūs tiksiet uzklausīts, un zinoši farmaceiti sniegs Jums visu vajadzīgo informāciju par Jums nepieciešamajiem medikamentiem! Diagnostikas aparāti, asinsspiediena mērītāji, imobilaizeri.

"Jelgavas Pils aptieka", SIA, Sadarbībā ar BENU Aptieka

Akadēmijas 2-1a, Jelgava, LV-3001
Apraksts: Jelgavas Pils Aptieka piedāvā plašu medikamentu, aptiekas kosmētikas, uztura bagātinātāju un citu aptiekas preču klāstu. Piedāvājam ortozes un ortopēdiskās preces, vēnu zeķes un zeķu bikses. Iespējama zāļu izgatavošana uz vietas, kā arī vakcīnas. Piedāvājam arī dāvanu un klientu kartes, akcijas un speciālas atlaides dažādām pircēju grupām. Speciālie pasūtījumi, pasūtījumi individuālajām receptēm un nereģistrēto medikamentu pasūtīšana. Zāļu pieteikšana.
ZL.LV iesaka

"Vinni", IK, Veterinārā klīnika

Krūmu 5, Liepāja, LV-3405
Apraksts: Veterinārā klīnika VINNI Liepājā piedāvā profesionālus veterinārārsta pakalpojumus, izmantojot modernas tehnoloģijas un medikamentus.

"Ievas aptieka"

Meža 9, Rēzekne, LV-4601
Ortopēdiskās zolītes, Aptiekas, aptieka, medikamenti , zāles, homeopātija, homeopātiskie līdzekļi, higiēnas

Ozolnieku aptieka

Ozolnieki, Skolas 6a, Ozolnieku p., Jelgavas n., LV-3018
Apraksts: Ozolnieku aptieka turpina rūpēties par jūsu veselību jaunā vietā. Ozolnieku aptieka pēc 23 gadiem pārcēlās uz jaunām, gaišām un plašākām telpām Skolas ielā 6A, Ozolniekos. Aptiekā var iegādāties medikamentus, homeopātiju, uztura bagātinātājus un biokosmētiku. Aptiekā gatavojam zāles pret ārsta izrakstītām receptēm. Bez maksas piedāvājam ”SirdsAptieka” klienta kartes, ar kurām nodrošinām īpaši izdevīgus piedāvājumus - 5% atlaidi. Katru mēnesi ir akcijas bezrecepšu medikamentiem un citām precēm, kas priecē klientus ar speciāliem piedāvājumiem. Aptiekas farmaceiti sniedz kvalitatīvu farmaceitisko aprūpi un konsultācijas par zāļu lietošanu augstā līmenī.Pieejamas sejas maskas, roku dezinfekcijas līdzekļi un aizsargbrilles!

"Sarkandaugavas aptieka"

Patversmes 1 k.1, Rīga, LV-1005
Aptieka, aptiekas, zāļu tirdzniecība, medikamentu tirdzniecība, vitamīni, higiēnas preces, medikamenti
ZL.LV iesaka

"Krāslavas aptieka", SIA

Brīvības 8, Krāslava, Krāslavas n., LV-5601
Aptieka, aptieka Latgalē, medikamenti , zāles, uztura bagātinātāji, higiēnas preces, bērnu pārtika, homeopātiskās
ZL.LV iesaka

"Alianse-2M", SIA, Apotheka tīkla aptieka (Varakļānu Domes ēkā)

Rīgas 13, Varakļāni, Varakļānu n., LV-4838
Apraksts: Zāļu izgatavošana pēc receptēm! Esam Varakļānu centrā!

"Lana", SIA

Atbrīvošanas aleja 114, Rēzekne, LV-4601
Aptiekas, zāles, dāvanas, kartes, medikamenti .

"Certrārija", SIA

K.Barona 41, Ludza, Ludzas n., LV-5701
Zāles, medikamenti , vitamīni, homeopātiskie līdzekļi, apdrošināšana, kompensējamie medikamenti , kosmētika

"Mīļās ķepiņas", SIA, Ambulance, viesnīca un patversme

Vakara 5, Kuldīga, Kuldīgas n., LV-3301
Dzīvnieku barība, zāles, aksesuāri, medikamenti .

"Valdas aptieka", SIA

Ugāle, "Mežrūpnieki", Ugāles p., Ventspils n., LV-3615
Apraksts:

VALDAS APTIEKA piedāvā plašu medikamentu klāstu. Laipni un atsaucīgi farmaceiti, kas atbildēs uz jūsu jautājumiem un palīdzēs jums ar medikamentu ieteikumiem. Pieejami recepšu un bezrecepšu medikamenti, kā arī dažādas higiēnas preces.

"Endijas veterinārā klīnika"

M.Ķempes 10, Liepāja, LV-3407
Apraksts:

Sniedzu veterinārmedicīniskos pakalpojumus mīļdzīvniekiem, ārstēšana, vakcinācija, čipēšana, ķirurģiskā palīdzība, laboratoriskie pakalpojumi, ultrasonogrāfija, dermatoloģija. Dzīvnieku dokumentu sagatavošana izbraukšanai no valsts. Piedāvāju arī zobakmens tīrīšanu, zobu pulēšanu. Klīnikā var iegādāties suņu un kaķu ikdienas un ārstniecisko barību, nepieciešamos medikamentus, attārpošanas un atblusošanas līdzekļus, šampūnus, ausu tīrāmos līdzekļus.

"Strenču aptieka", SIA

Rīgas 9, Strenči, Strenču n., LV-4730
Medikamentu tirdzniecība, higiēnas preces, kompensējamie medikamenti , zāļu izgatavošana, homeopātiskie Aptieka, zāles, medikamenti , pārtikas piedevas, vitamīni, higiēnas preces, bērnu pārtika, tējas, zāļu

"Aptieka Dikļi", SIA, Filiāle Puikule

Puikule, "Ābeles"-13, Brīvzemnieku p., Alojas n., LV-4063
Medikamentu tirdzniecība, higiēnas preces, kompensējamie medikamenti , zāļu izgatavošana, homeopātiskie Aptieka, zāles, medikamenti , pārtikas piedevas, vitamīni, higiēnas preces, bērnu pārtika, tējas, zāļu