Pacelšanas tehnika, adresē Sarkandaugava

Drukāt

ITHAL SIA, Auto celtņa noma

Ganību dambis 25d, Rīga, LV-1005
Par uzņēmumu: ITHAL SIA nodarbojas ar augstas kvalitātes pacelšanas tehnikas nomu klientiem nepieciešamajā laikā un vietā. Tiek piedāvāti mobilie celtņi, autokrāni, ceļamkrāni, pacēlāji un autoceltņi ar celtspēju no 35 līdz pat 500 tonnām. Latvijas tirgū uzņēmums darbojas kopš 2006. gada.

"Lintera Rīga", SIA

Ganību dambis 29a, Rīga, LV-1005
.. REXROTH. Pneimocilindri, sadalītāji, fitingi, gaisa sagatavošana. Līniju tehnika , lineārā tehnika . Lodīšu gultņu piedziņas, čaulas, tērauda vārpstas, līneārie moduļi, karietes. Industriālā hidraulika. Pneimatika un hidraulika. Mobilā hidraulika. Rūpnieciskās.. , devēji, spiediena releji, regulatori, spiediena virzuļu releji.

"Antares Baltic", SIA

Ganību dambis 40-12, Rīga, LV-1005
Iekraušanas, izkraušanas tehnika . Tilta celtņi, sijas celtņi, konsoles celtņi, vinčas. Telferi troses Remotex Systems, (Bulgārija) telfer ķēdes GIS, (Šveice). Gāzes skābekļa metināšanas un griešanas iekārtas DONMET, PROMIN, (Ukraina). Degļi MAĻUTKA, Donmet, ZIRKA, Oxyturbo

"Ithal-Kraanad", SIA, Latvijas filiāle

Ganību dambis 25f, Rīga, LV-1005
Par uzņēmumu: AS „ITHAL Latvia” nodarbojas ar augstas kvalitātes pacelšanas tehnikas nomu klientiem nepieciešamajā laikā un vietā. Tiek piedāvāti mobilie celtņi, autokrāni, ceļamkrāni, pacēlāji un autoceltņi ar celtspēju no 35 līdz pat 500 tonnām. Latvijas tirgū uzņēmums darbojas kopš 2006. gada.

"DVK Solutions", SIA

Duntes 28, Rīga, LV-1005
Iekraušanas un izkraušanas tehnika

"Leans", SIA

Bukultu 12, Rīga, LV-1005
Iekraušanas un izkraušanas tehnika

"Stars Rīga", SIA

Patversmes 18, Rīga, LV-1005
Iekraušanas un izkraušanas tehnika