Reklāmas pasts, visā Latvijā

Drukāt
Banner 1050x80
1

Copy Pro, kopēšana, printēšana, iesiešana

Turpinām strādāt klātienē!
Raiņa bulvāris 17, Rīga, LV-1050
kopēšana, kanva, kanvas, foto kanvas, foto uz kanvas, druka uz kanvas, dāvanas, dāvana, dāvanas suvenīri, reklāmas
  • 1 Reklāma

Media pasts, SIA

Turpinām strādāt klātienē!
Zemitāna iela 9-4.st., Rīga, LV-1012
Apraksts: Tiešais, reklāmas pasts, pasta pakalpojumi, pastkastes Rīgā.

J Konsult, SIA

Nometņu 47, Rīga, LV-1002
Apraksts: Klientu piesaiste internetā. Google Partneri Latvijā. Efektīva un atklāta sadarbība.

PackForce Latvia, SIA

Medema 7-16, Baloži, Ķekavas nov., LV-2112
Piedāvājumā: ✓ Maisi ✓ Kastes ✓ Plēves ✓ Līmlentes ✓ Sastiprināšanas instrumenti ✓ Transportēšanai ✓ Pārtikai ✓ Birojam ✓ Pakošanas mašīnas ✓ Citi

Mēs piedāvājam plašu produktu klāstu, kā arī ātru un profesionālu apkalpošanu. Sniedzam ieteikumus par piemērotākā iepakojuma veida un materiāla izvēli, ja tas ir nepieciešams. Papildus standarta sortimenta produktu klāstam, mēs piedāvājam arī dažādu iepakojuma materiālu apdruku vai arī speciāli, klienta prasībām izgatavota iepakojuma piegādi. Mēs varam nodrošināt jums nepieciešamo iepakošanas tehniku vai līniju. Mēs varam sakomplektēt, sagrupēt, nosvērt un sapakot mazumtirdzniecības un reklāmas kampaņu pakas, kuras Jums tikai atliek izsūtīt. Mūsu atsaucīgie darbinieki ir pieredzējuši un izpalīdzīgi.

ZL.LV iesaka

Ieliecmaisa.lv, iepakojuma materiāli

Ulbrokas 44a, Rīga, LV-1021
Mēs ražojam: ✓ Papīra un kartona iepakojums ✓ Polipropilēna un polietilēna iepakojums ✓ Apdruka un pēcapstrāde Mūsu piedāvājumā: ✓ KRAFT papīra maisiņi ✓ Dāvanu maisiņi ✓ Kartona kastītes ✓ Kartona kastes - transportēšanai ✓ Iepakojumi pasta sūtījumiem ✓ Auduma maisi un somas ✓ Polipropilēna maisi ✓ Papīra maisiņi ar plakanu pamatni ✓ Maisi ar zip-lock aizdari ✓ Papīra tūtas ✓ Materiāli dekorēšanai ✓ Lentes un auklas ✓ Aploksnes un kartītes ✓ Maisiņu aizdares ✓ Papīrs ✓ Polsterētās aploksnes ✓ Iepakošanas līmlente ✓ Iepakošanas plēve ✓ Polietilēna maisi ✓ Minigrip maisi ✓ Burbuļplēves iepakojums ✓ Putu plēve ruļļos ✓ Plastmasas trauciņi

Nord Hub

Raunas 44 k.1, Rīga, LV-1039
Apraksts:

Ātrs, uzticams un izdevīgs e-pasts un web hostings Latvijā. Augsti uzņēmumastandarti sniedz kvalitatīvu apkalpošanu, individuālu pieeju, elastīgutarifu un patīkamas cenas. Sniedzamo pakalpojumu ietvaros ietilpst:bezmaksas datu rezerves kopēšana, MySQL balstītu datubāžu izstrāde, ērtsvadības panelis cPanel un e-pastu web-panelis RoundCube, FTP un SFTPatbalsts. Turklāt, uzņēmums piedāvā vienkāršu mājaslapu izveidi, ganpilnvērtīgas, gan "vizītkartes" nolūkiem.

New You by OSP Baltic, SIA

Ventspils 43, Rīga, LV-1002
Piedāvājam:: ✓ Papīra krūzes ar pilnkrāsu apdruku ✓ Personalizēti apģērbi darbam un atpūtai ✓ biznesa suvenīri un dāvanas ✓ Iespieddarbi ✓ Apbalvojumi ✓ Sporta apģērbi ✓ Vides reklāmas ✓ Flash tetovējumi Tehnoloģijas:: ✓ Termodruka ✓ Izšūšana ✓ Digitālā druka ✓ Ofseta druka ✓ Sietspiede ✓ Ploterdarbi ✓ Sublimācija ✓ Lāzergravēšana

Copy Pro, kopētava

Turpinām strādāt klātienē!
Dēļu 4, Rīga, LV-1004
Apraksts:

"Copy Pro" ir pilna servisa kopētava ar divām filiālēm Rīgā - Raiņa bulvārī 17 un Dēļu ielā 4 (Mūkusalas Biznesa centra teritorija), kas jau vairākus gadus saviem klientiem piedāva plašu pakalpojumu klāstu, lai spētu apmierināt ikviena klienta vēlmes dokumentu pavairošanas un pēcapstrādes jomā.

Copy Pro, UAB

Gedimino pr. 33, Vilnius
Apraksts: Copy Pro ir pilna servisa kopētava, kas jau vairākus gadus Rīgā un Viļņā nodrošina plašus dokumentu apstrādes pakalpojumus, nemitīgi pilnveidojot savu servisu atbilstoši tehnoloģiju attīstībai un klientu prasībām. Copy Pro pilna servisa kopētavā klientus operatīvi apkalpo atsaucīgi un rūpīgi darbinieki, kas strādā trijās maiņās dienā, nodrošinot pakalpojumu pieejamību 24 stundas diennaktī.

Copy Pro Estonia, OÜ

Harjumaa, Teatri väljak 1-EE-10143, Tallin
Apraksts: Copy Pro ir pilna servisa kopētava, kas jau vairākus gadus Rīgā un Viļņā nodrošina plašus dokumentu apstrādes pakalpojumus, nemitīgi pilnveidojot savu servisu atbilstoši tehnoloģiju attīstībai un klientu prasībām. Copy Pro pilna servisa kopētavā klientus operatīvi apkalpo atsaucīgi un rūpīgi darbinieki, kas strādā trijās maiņās dienā, nodrošinot pakalpojumu pieejamību 24 stundas diennaktī. 2017.gada septembrī Copy Pro savu darbību ir uzsācis arī Igaunijas galvaspilsētā Tallinā.

ZL.LV

Paliec mājās un meklē visu zl.lv!
Blaumaņa 38/40, Rīga, LV-1011
Apraksts: ZL.LV ir populārākais uzņēmumu meklēšanas portāls Latvijā, kas sasniedz ap 19 % (265 000) interneta lietotāju. Portālu galvenokārt izmanto, lai iegūtu informāciju par preču un pakalpojumu sniedzējiem Latvijā.

Latvijas Tālrunis, SIA

Turpinām strādāt klātienē !
Blaumaņa 38/40, Rīga, LV-1011
Digitālie pakalpojumi:

Digitālie pakalpojumi: mājaslapu izstrāde un uzturēšana, SEO mājaslapu optimizēšana meklētājiem, Google Ads reklāmas, Google Business Profile reklāmas, Facebook reklāmas, Facebook satura veidošana, firmas.lv segmentēto datu atlase. Latvijas Tālrunis mediji: uzziņu portāls www.zl.lv, informācijas portāls 31 Latvijas pilsētai www.pilseta24.lv, biznesa uzziņu portāls www.balticexport.com, būvniecības portāls - www.abc.lv, www.building.lv, medicīnas uzziņu portāls www.medicine.lv. 

ZL.LV iesaka

Antalis, AS

Rumbula, Granīta 17, Stopiņu pagasts, Ropažu nov., LV-2119
Sortiments:

Mūsu sortiments ir nepārtrauktā attīstībā – sekojot līdzi tirgus tendencēm, cenšamies būt elastīgi un piedāvāt mūsu klientiem arvien jaunus un interesantākus produktus. Produktu sortimenta vidējais artikulu skaits sniedzas jau trijos tūkstošos – mūsu klientiem ir ko izvēlēties! Mūsu produktu klāstā ir pasaulē atzītu ražotāju populāri un kvalitatīvu produktu tēlu ieguvuši zīmoli – Data Copy, Pioneer, HP, Kaskad, Image, Bong, Conqueror, Keyakolor, Curious Collection, Galerie Art, tom&otto, Scandia 2000 Smooth, Scandia 2000, Cyclus, Invercote, Smurfit, Munken, Arctic Volume, Winter, Fasson, Avery Graphics, Epson, Serla, Lambi, Katrin.

AJ PRODUKTI, A/S, biroja mēbeles, noliktavu aprīkojums

Kalnciema 197b, Rīga, LV-1046
Produkti: ✓ Biroja mēbeles ✓ Internetveikals ✓ Noliktavu plaukti ✓ Garderobes skapji ✓ Arhīva skapji ✓ Palešu plaukti ✓ Noliktavu aprīkojums ✓ Metāla plaukti Par mums: „AJ Produkter” AB ir starptautisks tiešā pasta tirdzniecības līderis Eiropā ar 40 gadu pieredzi. Koncerna pamatdarbība ir attīstīta tā, lai ikviens klients ērtā veidā varētu pasūtīt biroja, darbnīcu un noliktavu preces vienuviet, kā arī mēs spētu maksimāli ātri un ērti preces piegādāt un nodrošināt to montāžu. Ievērojot augstās zviedru kvalitātes prasības, „AJ Produkter” AB rūpnīcās saražo vidēji 40% no visām mūsu katalogos piedāvātajām precēm. Ikdienā uzsvaru liekam ne tikai uz teicamu klientu apkalpošanas servisu, pasūtot preces, tās piegādājot vai montējot, bet garantējam arī augstu preču kvalitāti, kas secīgi nodrošina mūsu piedāvāto preču ilgmūžību. Mūsu solījums – augsts apkalpošanas serviss, preces, kas atbilst augstākajām Skandināvijas kvalitātes prasībām, un spēja piedāvāt plašāko biroja, noliktavu un darbnīcu preču sortimentu vienkopus.

EEF, Foto salons

Stacijas 30, Ludza, Ludzas nov., LV-5701
Apraksts: "EEF" foto salons piedāvā fotogrāfa pakalpojumus.

Poligrāfserviss, SIA

Viļakas 4, Rēzekne, LV-4604
Pakalpojumi:: ✓ ofsetdruka ✓ lielformāta druka ✓ operatīvā poligrāfija ✓ vizuālā reklāma ✓ iepakojuma izgatavošana ✓ iesiešana ✓ prezentācijas materiāli ✓ zīmogi ✓ sietspiede Uzņēmuma misija: Mūsu firmas galvenais uzdevums - radīt vislabako priekšstatu par Jūsu uzņēmumu patērētāju un partneru acīs. Individuāla pieeja katram klientam. Mums patīk darīt to, ko darām! Mūsu darba labākais novērtējums ir tad, kad pasūtītājs ir pilnībā apmierināts ar mūsu darbu!

REKLĀMAS APVIENĪBA TIEŠAIS PASTS, Rīgas pilsētas Dz. Pētersona individuālais uzņēmums

Rīga, Jaunciema 2. šķērslīnija 22-2, LV-1023
Juridiskā informācija

Laima Print, SIA

Sliežu 5b, Rīga, LV-1005
Reklāmas materiālu druka. Aploksnes. Reklāmas materiāli: bukleti, flaieri, reklāmas lapas, plakāti, kabatas, sienas un galda kalendārus, uzlīmes

Netvision, SIA

Maskavas 240-510, Rīga, LV-1063
Optiskais internets. Interaktīvā televīzija. Telefonija. Telekomunikācijas. Interneta pieslēgums. Televīzijas pieslēgums. Telefonija. Interaktīvā TV. Mājas internets. Televīzija. Interneta rūteris. Biznesa internets. Stabils interneta pieslēgums. VPN. Virtuālais privātais tīkls. IT risinājumi biznesam. Hostinga pakalpojumi.