Ritenīši, visā Latvijā

Drukāt

"AB Transystems", SIA

Maskavas 227, Rīga, LV-1019
elastīgie riteņi, elastīgās, rieteņi un rullīši ar pneimatiskām riepām, hidrauliskās gumijas riteņi, ritenīši

"Nortire", SIA

Vestienas 2, Rīga, LV-1035
nesmērējošās riepas pārtikas nozarei, non mark baltās riepas, TVZ asis piekabēm, RADER VOGEL poliuretāna ritenīši liekamas uz riepām, CASE oriģinālās ķēdes, SLY agro kāpurķēdes NEW HOLLAND kombainiem, TELLURE ROTA ritenīši

"PERUZA TEHNOLOĢIJAS", SIA, industriālie riteņi

Krustpils 4 k.3, Rīga, LV-1073
Industriālie riteņi Krustpils ielā 4 k.3: Industriālie riteņi un ritenīši pārtikas rūpniecības iekārtām, noliktavu aprīkojumam, mēbeļu ražošanai:
    ✓ Nerūsējošā tērauda ritentiņi ✓ Gumijas ritentiņi ✓ Poliuretāna ritentiņi ✓ Termoizturīgie riteņi ✓ Lietie riteņi ✓ Mēbeļu ritenīši ✓ Rokla ritentiņi

"Balt Load", SIA, Stropes, troses, ķēdes

Aisteres 6, Rīga, LV-1007
Apraksts: Celšanas aprīkojums, stiprināšanas aprīkojums. Pārvietošanas aprīkojums Rīga.

"Blic", SIA

Turpinām strādāt klātienē!
Brīvības gatve 219, Rīga, LV-1039
Ritenīši ratiņiem un rolleri, industriālie ritenīši , (LAG, u.c.)

"CERTEX Latvija", SIA - Kravu celšana, nostiprināšana un pārvietošana

Rītausmas 11b, Rīga, LV-1058
Apraksts: Uzņēmums “Certex Latvija” ir daļa no Axel Johnson International - privātas zviedru industriālas grupas, kas apvieno vairāk nekā 150 uzņēmumus 30 valstīs un ir viens no atzītākajiem pasaules līderiem augstas kvalitātes celšanas aprīkojuma, kravu nostiprināšanas un pārvietošanas piederumu, kā arī takelāžas produktu ražošanā un pārdošanā. Latvijā ir izvietota trošu izstrādājumu ražotne, kurā atrodas dažādas iekārtas specifisku pasūtījumu izpildei. Latvijas tirgū “Certex Latvija” nodrošina drošus un efektīvus dažāda veida celšanas risinājumus, ka arī risinājumus drošam darbam augstumā un ar tiem saistītus pakalpojumus, tādus kā uzstādīšana un pārbaude, kā arī šo produktu sertifikācija.

"AG Industrial", SIA, Industriālie riteņi

Visa veida industriālie riteņi un rullīši™👍
Brīvības gatve 403, Rīga, LV-1024
Kvalificēts personāls: Uzņēmuma AG Industrial mērķis ir kļūt par ceļvedi Baltijas uzņēmumiem plašajā industriālo izstrādājumu pasaulē. Mums ir profesionāla un kvalificēta konsultantu komanda, kas pārzina produktu un ieteiks izstrādājumus, kas nodrošinās precīzi jums nepieciešamo funkciju, līdz ar to arī perfekti un ilgstoši kalpos.

"AJ PRODUKTI", A/S, biroja mēbeles, noliktavu aprīkojums

Kalnciema 197b, Rīga, LV-1046
Produkti:
    ✓ Biroja mēbeles ✓ Internetveikals ✓ Noliktavu plaukti ✓ Garderobes skapji ✓ Arhīva skapji ✓ Palešu plaukti ✓ Noliktavu aprīkojums ✓ Metāla plaukti
Par mums: „AJ Produkter” AB ir starptautisks tiešā pasta tirdzniecības līderis Eiropā ar 40 gadu pieredzi. Koncerna pamatdarbība ir attīstīta tā, lai ikviens klients ērtā veidā varētu pasūtīt biroja, darbnīcu un noliktavu preces vienuviet, kā arī mēs spētu maksimāli ātri un ērti preces piegādāt un nodrošināt to montāžu. Ievērojot augstās zviedru kvalitātes prasības, „AJ Produkter” AB rūpnīcās saražo vidēji 40% no visām mūsu katalogos piedāvātajām precēm. Ikdienā uzsvaru liekam ne tikai uz teicamu klientu apkalpošanas servisu, pasūtot preces, tās piegādājot vai montējot, bet garantējam arī augstu preču kvalitāti, kas secīgi nodrošina mūsu piedāvāto preču ilgmūžību. Mūsu solījums – augsts apkalpošanas serviss, preces, kas atbilst augstākajām Skandināvijas kvalitātes prasībām, un spēja piedāvāt plašāko biroja, noliktavu un darbnīcu preču sortimentu vienkopus.

"Lintera Rīga", SIA

Turpinām strādāt klātienē!
Ganību dambis 22c, Rīga, LV-1045
Piedāvājam::
    ✓ Kokapstrādes iekārtas un darbagaldus ✓ Ražošanas plānošanu un modernizāciju, programmatūru mēbeles ražotājiem ✓ Garantijas un pēcgarantijas servisa apkopi ✓ Rezerves daļu piegādi ✓ Dimanta un cietsakausējuma griezējinstrumentus ✓ Dimanta un cietsakausējuma griezējinstrumenta asināšanu un remontu ✓ Komponentes ražošanas automatizācijai ✓ Hidrauliskās komponentes un sistēmas ✓ Dažādas industriālās komponentes un instrumentus

"Roja furnitura", SIA, Mēbeļu furnitūra

Ropažu 19a, Rīga LV-1039
Apraksts: Mūs interesē produkcijas kvalitāte un klientu prasības, mēs cenšamies piedāvāt preci ar optimāli samērotu cenu un kvalitāti. Tādējādi mūsu piedāvātās produkcijas plašais sortiments atbilst tirgus prasībām un kalpo mūsu klientu pašu pārdrošāko ideju realizācijai. Kvalitatīvai apkalpošanai mēs pievēršam tādu pašu uzmanību kā mūsu produkcijas kvalitātei. Mūsu uzņēmuma augsti kvalificētie speciālisti palīdzēs Jums orientēties vadošo ražotāju produkcijas plašajā sortimentā. Jūs vienmēr būsiet laipni gaidīti mūsu vairumtirdzniecības noliktavā - Rīgā, Maskavas iela 127a. Būsim ļoti priecīgi, ja arī turpmāk mums būs iespēja piegādāt Jūsu uzņēmumam mūsu produkciju.

"santehnika1.lv", SIA "SP Trade", dušas kabīnes, vannas, masāžas vannas

Hipokrāta 55, Rīga, LV-1079
Par mums: Santehnika1.lv - mūsdienīgs santehnikas interneta veikals. Pieejamas dušas kabīnes no visas Eiropas. Lieliska kvalitāte. Ātrākās piegādes. 24 mēnešu garantija. Bezmaksas piegāde visā Latvijā.
ZL.LV iesaka

"mebelesir.lv", SIA "SP Trade", viesistabas mēbeles, guļamistabas mēbeles, virtuves iekārtas

Hipokrāta 55, Rīga, LV-1079
Par mums: Mebelesir.lv - unikāls mēbeļu internetveikals ar plašu mēbeļu sortimentu visās kategorijās. Sortimentā vairāk nekā 12000 preču. 2 gadu garantija visām precēm. Visām precēm bezmaksas piegāde visā Latvijā.

"Ski-Box", veikals

Tallinas 32, Rīga, LV-1001
Piedāvājam neizejot no mājas jebkurā diennakts laikā iegādāties preces sportam un aktīvai atpūtai gan vasarā gan ziemā, tai skaitā::
    ✓ Skrituļslidas ✓ Skrituļošanas aizsargus ✓ Skrituļslidas bērniem ✓ Golfa nūjas ✓ Golfa inventāru ✓ Golfa apģērbu ✓ Golfa apavus ✓ Kalnu slēpes ✓ Slēpošanas ķiveres ✓ Slēpošanas apģērbs

"2 velo", darbnīca - veikals

Pērnavas 25, Rīga, LV-1012
Velosipēdu remonts, second hand velosipēdu veikals, velosipēdu uzpirkšana, bērnu ratu remonts, ritenīšu remonts, bērnu velosipēdi, velosipēdu apkope.

"Husqvarna Latvija", SIA

Ulbrokas 19a, Rīga, LV-1021
Mežkopības un mežizstrādes tehnika

"Hidrobalt Latvija", SIA

Piedrujas 7 k.4, Rīga, LV-1073
Industriālie riteņi un ritenīši , tērauda, gumijas, rūpnieciskie, mēbeļu, skritulīši, poliuretāna, vidējas

"G4W", SIA

Čiekurkalna 1.līnija 14, Rīga, LV-1026
atdures, durvju aizvērēji, mēbeļu furnitūra, plauktu turētāji, savilces, bukses, mēbeļu kājiņas, mēbeļu ritenīši

"L.O. Serviss", SIA, Serviss

A.Čaka 33, Rīga, LV-1011
Čemodānu remonts, koferu remonts, koferu labošana, čemodānu labošana, Samsonite čemodānu remonts, oficiālais Rimowa remonts serviss, oficiālais bagāžas remonts no lidostas, lidosta Rīga, portfeļi portfeļu remonts, diplomātu remonts, čemodānu remonts Rīgā, koferu remonts Rīgā, salauza čemodānu, salauzts čemodāns, salauza koferi, salauzts