Sniega tīrīšana, adresē Jugla

Drukāt
Banner 1050x80

Baltijas Ceļdaris, SIA

Murjāņu 34-45, Rīga, LV-1064
SIA "Baltijas ceļdaris" sniedz šādus pakalpojumus:: ✓ Bruģēšana ✓ Asfaltēšana ✓ Teritoriju labiekārtošana un uzkopšana ✓ Sniega tīrīšana un izvešana ✓ Tehnikas noma ✓ Ceļa aprīkojumu uzstādīšana ✓ Apzaļumošana ✓ Bedrīšu remonts ✓ Apsaimniekošana

Gardens, SIA

Mēs strādājam, ievērojot drošības pasākumus!
Kvēles 41, Rīga, LV-1024
Apraksts: “Gardens” ir pieredzes bagāta komanda ar videi draudzīgu domāšanu, kurai darbs ir arī hobijs - mēs visu darām ar prieku un reizē lielu atbildību. Zālienu, paklājzālienu ierīkošana un pļaušana, dzīvžogu stādīšana un apgriešana, dārzu ierīkošana un kopšana. Nogāžu un krastu stiprināšana. Sākot no projekta līdz krāšņai teritorijai dabā. Pļaujam aizaugušas teritorijas, kā arī zāģējam kokus un to zarus. Tīrām pamežus, starpcirsmas un aizaugušus laukus. Veicam teritorijas atbrīvošanu no celmiem. Veicam augļu koku vainagu veidošanu, stādīšanu un kopšanu.

Almotus, SIA

Lilastes 5-15, Rīga, LV-1064
, komposts, transporta pakalpojumi, mini ekskavators, malka no atlasītiem atkritumu kokmateriāliem, sniega , izvešana, sniega tīrīšana , grants, šķembu, smilts, melnzemes piegāde, transportēšana.

Jumtu sistēmas, SIA

Pāles 13, Rīga, LV-1024
Mīkstā jumta seguma tīrīšana . Nesošās konstrukcijas. Nesošie profili. Notekas. Notekcaurules., Sniega aiztures barjeras. Sniega barjera. Sniega barjeras. Sniega tīrīšana no jumtiem.