Tūrisma informācija, visā Latvijā

Drukāt

"Latvijas valsts mežu vēstniecība", informācijas centrs

Vaiņodes 1, Rīga, LV-1004
LVM tūrisma informācija . Latvijas Valsts Meži atpūtas vietas, takas, naktsmītnes, tūrisma informācija , atpūta dabā.

Tukuma tūrisma informācijas centrs

Talsu 5, Tukums, Tukuma n., LV-3101
nami, atpūtas bāzes, pirtis, muzeji, zirgu izjādes, laivas, velo noma, konferenču telpas, kafejnīcas, informācija , slēpošana, Tukuma TIC, tūrisma informācija , tūrisma centrs, ko skatīt Tukumā, ko darīt Tukumā, kur

"Baltic santur", SIA, tūrisma aģentūra Rīgā

Volguntes 27-14, Rīga, LV-1046
Ceļojumi. Ceļojumi ar autobusu. Braucieni ar autobusu. Ekskursijas. Ceļojumi skolēniem, kolektīviem, grupām, Latvija, Lietuva, Igaunija, Polija, Ukraina, Skandināvija, Kaļiņingradas apgabals, Rumānija, Čehija, Ungārija, Bulgārija. Ielūgumi uz Latviju. Kruīzi no Rīgas.

Madonas novada Tūrisma informācijas centrs

Skolas 10a, Madona, Madonas n., LV-4801
Tūrisma informācija , madona tūrisms, Madonas novada pašvaldības Tūrisma informācijas centrs, TIC, Aktīvā Tūrisma informācija Madonas novadā, Telšu vietas, piknika vietas, velomaršuti, kalnu slēpošana, apvidus

"Pigu Latvia", SIA, Interneta veikals 220.lv

Maskavas 257, TC ''Akropole'', Rīga, LV-1019
instrumenti, santehnika, izlietnes, baseini, radiatori, hidrofori, dārza mēbeles, apkure, ūdens sildītāji, dārza tehnika, vannas, dušas kabīnes, tualetes podi, jaucējkrāni, karnīzes, dvieļu žāvētāji, ūdens maisītāji, kamīni, gaisa sausinātāji, griestu lampas, kondicionieri, ventilatori, krāsniņas, gaisa mitrinātāji, dūmu detektori,
ZL.LV iesaka

"Līva", *** viesnīca

Lielā 11, Liepāja, LV-3401
Bagāžas glabātuve, tūrisma informācija . Fitnesa zāle, trenažieru zāle.

"DFDS Seaways", Prāmju pasažieru un kravu pārvadājumi

G.Astras 8b, Rīga, LV-1082
Zviedriju, īpašie piedāvājumi, pakalpojumi uz prāmjiem, izmitināšana, ēdināšana, atpūta, iepirkšanās, tūrisma ceļvedis, pašažieru informācija , informācija pasažieriem, ceļojumu informācija , atvaļinājumi ar ģimeni

"Campo", SIA, Laivu noma

Silakrogs, "Lībieši", Ropažu n., LV-2133
 sporta un tūrisma inventārs. Informācija par maršrutiem,braucienu organizēšana pa upēm Latvijā un ārzemēs. Ceļojumi pa upēm.

Rēzeknes pilsētas pašvaldība

Atbrīvošanas aleja 93, Rēzekne, LV-4601
Vispārēja informācija par pašvaldības darbu. Iesniegumi, sūdzības, priekšlikumi.

"Zvejnieksēta", viesu nams

Dzintaru 36, Pāvilosta, Dienvidkurzemes n., LV-3466
Kempings ZvejniekSĒTA: KEMPINGS atrodas klusā ciematā 300 metru attālumā no Baltijas jūras (Jūras ielā 4, Pāvilostā). 12 minūšu pastaigas attālumā no Baltijas jūras. Kotedžās ir vienkāršs koka interjers. Viesiem ir pieejama:
    ✓ Koplietošanas dušas telpas ✓ Katrai kotedžai ir terase ✓ Tiek nodrošināts ledusskapis, elektriskā tējkanna un elektriskā plīts ✓ Bērniem uz vietas ir pieejams rotaļu laukums ✓ Grila iekārtas
Tuvākais veikals, kafejnīca, autoosta un Tūrisma informācijas centrs ir 1 km attālumā no kempinga. Kempinga ZvejniekSĒTA administrācija var noorganizēt izbraucienus ar laivu.

"Abavas laivas", laivu noma, brīvdienu mājas, atpūta ezera krastā

"Abavas", Rendas p., Kuldīgas n., LV-3319
Apraksts: ABAVAS LAIVAS – Laivu noma, laivas, motorlaivu noma, pasākumu organizēšana, ūdens atrakcijas, piepūšamās atrakcijas, brīvdienu mājas Usmas ezera krastā, pirts „Upeskalnos”. Kempings, telšu vietas, atpūtas mājiņas.

Vaiņodes novada pašvaldība

Vaiņode, Raiņa 23a, Vaiņodes p., Dienvidkurzemes n., LV-3435
tūrisms un atpūta, ceļot, stadions, dīķis, sporta laukums, sports, trenažieri, informācijas centrs, tūrisma

Tūrisma aģentūra "Tobago"

Raiņa 16, Ventspils, LV-3601
Apraksts: Ekskursijas, maršruti, apskates objekti, tūrisms Ventspils, atpūta, ko redzēt, apskatīt. Kur iet Ventspilī.

"Amata", tūrisma klubs

Brīvības 111, Rīga, LV-1001
Sporta un tūrisma inventāra noma, (īre). Sporta un tūrisma preces, sporta un tūrisma inventārs. Informācija par maršrutiem, braucienu organizēšana pa upēm Latvijā un ārzemēs. Ceļojumi pa upēm.

"Amata Adventure", SIA

Miera 11, Rīga, LV-1001
Sporta un tūrisma inventāra noma, (īre). Sporta un tūrisma preces, sporta un tūrisma inventārs. Informācija par maršrutiem, braucienu organizēšana pa upēm Latvijā un ārzemēs. Ceļojumi pa upēm.

"M-2", SIA

Ādaži, "Emsiņi", Ādažu p., Ādažu n., LV-2164
Ielu vides dizains:
    ✓ Uz apgaismes stabiem liekamie puķu podi, ✓ Lieli puķu podi, ✓ Ziedu piramīdas, ✓ Puķu torņi, ✓ Soli, krēsli ar koka vai metāla apdari, ✓ Bollardi, ✓ Gājēju barjeras, ✓ Norādes, totēmi, izkārtnes, ✓ Sabiedriskā transporta paviljoni.

Madonas novada pašvaldība, Bērzaunes pagasta pārvalde

Sauleskalns, Aronas 1, Bērzaunes p., Madonas n., LV-4853
Apraksts: Bērzaunes pagastā atrodas Latvijas augstākā virsotne Gaiziņkalns – viena no populārākajām aktīvās atpūtas, tūrisma un ziemas sporta vietām. Tieši Gaiziņkalna apkārtnes izcilās dabas ainavas ir viena no lielākajām vērtībām visās sezonās. Apkārtnē atrodas daudzi nelieli, gleznaini ezeriņi - Brencēnu ezers, Krustiņš, Dēklainis, Grīvas ezers, Zobaciņš, Virkstenis, Žautrītis, Bumbierītis, Talejas ezers un daļa Kaņepēna ezera, no kuriem iztek nelielas upītes – Bērzaune, Taleja, Lācīte, Savīte un citas. Pagastā ir divi ciemi – Bērzaune un Sauleskalns. Pagasta teritoriju šķērso autoceļi Madona – Pļaviņas, Madona – Ērgļi, Madona – Gaiziņkalns un vietējo ceļu tīkls. Attālums līdz novada centram Madonai ir 13 km. Tagadējās Bērzaunes apkārtne bijusi apdzīvota jau no agrā dzelzs laikmeta. Par to liecina daudzie arheoloģiskie atradumi un 14 pagasta teritorijā esošie senkapi un kapu kalni. Domājams, ka pirms Bērzaunes mūra pils celšanas, nozīmīgākā apdzīvotā vieta bija apmetne Aronas kalnā.

"Transporent", SIA

Mārupe, Malduguņu 2, Mārupes p., Mārupes n., LV-2167
Auto noma; vieglie auto

"Latvijas Biznesa gada pārskats"

Pērses 9/11-5.st., Rīga, LV-1011
Apraksts: Izdevumā Latvijas biznesa gada pārskats ir apkopota informācija par Latvijas „Top uzņēmumiem” un to apgrozījumu. Veiksmīgāko uzņēmēju un nozaru ekspertu atziņas, sniedzot pārskatu par esošo uzņēmējdarbības situāciju, iezīmējot nākotnes tirgus tendences.

"Zaļās Lapas"

Blaumaņa 38/40, Rīga, LV-1011
Apraksts: Bezmaksas telefonu grāmatas un informācijas portāli 31 Latvijas pilsētai – ziņas, notikumi un uzziņas.