Vides pieejamība pacientiem ar īpašām vajadzībām, visā Latvijā

Drukāt
ZL.LV iesaka

Skrules A. ģimenes ārsta prakse

Vienības 52, Kārsava, Ludzas n., LV-5717
Apraksts: Vides pieejamība pacientiem ar īpašām vajadzībām. Visā pārējā laikā nepieciešamības gadījumā griezties pēc palīdzības Rēzeknes slimnīca SIA, uzņemšanas nodaļa 64603367 ,, Neatliekamo situāciju gadījumos zvanīt „03” vai „112” vai ,,113 Gimenes ārstu konsultatīvs tālrunis ,,66016001 un NVD informatīvs tālrunis ,,80001234
ZL.LV iesaka

"Kārsavas slimnīca", SIA, Dienas stacionārs

Vienības 52, Kārsava, Ludzas n., LV-5717
Apraksts: Vides pieejamība pacientiem ar īpašām vajadzībām.
ZL.LV iesaka

"Smaida Studija", SIA, zobārstniecības klīnika Daugavpilī

Balvu 7, Daugavpils, LV-5401
Smaida Studija sniedz kvalitatīvu zobu higiēnu!: Katru dienu lipīga, gandrīz neredzama aplikuma kārta krājas uz mūsu zobiem, kas, savukārt, producē toksīnus un rada smaganu iekaisumu. Kariess ir multifaktoriālā slimība. Tas nozīmē, ka daudzi faktori kariesa attīstību veicina, tai skaitā arī iedzimta predispozīcija. Ja Jums ir augsta kariesa intensitāte- nemitīgi uzrodas jaunie caurumi, bet plombes nekalpo ilgi!? Lai cik banāli tas neizklausās, jāievēro sekojošs:
    ✓ Pareizs uzturs; ✓ Zobus tīram ar fluorīdus saturošām zobu pastām un mīkstu zobu suku PĒC brokastīm un PĒC vakariņām, ✓ Vakarā arī diegojam; ✓ Pēc pusdienām izskalojam muti ar fluorīdus saturošu mutes skalojamo līdzekli; ✓ Reizi 4-6 mēnešos apciemojam zobu higiēnistu; ✓ Reizi pusgadā obligāti apmeklējam zobārstu un veicam zobu veselības pārbaudi!
Zobiem nav iepriekšnolemtības/likteņa tikt zaudētiem tikai iedzimtības dēļ, vienkārši pārdomātāk, pareizāk un aktīvāk jāpievēršās mutes dobuma veselībai!