Viskija bārs, visā Latvijā

Drukāt
Banner 1050x80

Garāža, restorāns-bārs

Aldaru 10, Rīga, LV-1050
Apraksts: Viskija bārs-restorāns "Garāža" ir neparasta vieta mazajā Aldaru ielā, kur, iekārtojoties ērtajos mašīnu sēdekļos pie bāra vai vilcienu krēslos terasē, izbaudīt izcilu maltīti, ekskluzīvu Single Malt viskiju piedāvājumu, reibinošus kokteiļus, kā arī dzīvās mūzikas, sporta spēļu, DJ un koncertierakstu vakarus. Te ātri vien vari justies kā savējais, gan satiekot draugus pie alus kausa, gan baudot romantiku, gan viesiem izrādot Vecrīgas interesantākās vietas.
ZL.LV iesaka

The Oak Lounge, cigāru veikals-bārs

Jeruzalemes 10, Rīga, LV-1010
Apraksts:

Viskija bārs un cigāru salons The Oak Lounge ir labākā vieta Rīgā, kur iegādāties un baudīt cigārus, kā arī izcilu viskija un citu augstas kvalitātes stipro alkoholisko dzērienu izlasi.

Mēs piedāvājam plašāko cigāru klāstu Latvijā. Mēs piedāvājam iegādāties vairāk nekā 150 dažādu cigāru plašā garšu, stipruma un smēķēšanas ilguma diapazonā. Klienti var iegādāties cigārus līdzņemšanai vai – pat labāk – nobaudīt tos mūsu izcilajā bārā un cigāru salonā. Bārā iespējams nogaršot vairāk nekā 130 dažādu viskiju no visas pasaules, kā arī plašu augstas kvalitātes stipro alkoholisko dzērienu, portvīnu, vīnu un šampaniešu klāstu.

 

Ciemiņi, kafejnīca

Torņa 4, Rīga, LV-1050
Kafejnīca - bārs Vecrīgā. Kafija, kūkas, uzkodas. Ēdināšana. Bistro. Bārs . Zviedru galds.

BHS.lv, internetveikals

Vagonu 23, Rīga, LV-1009
paplātes, pelnu trauki, picu šķīvji, piena kannas, glāzes, ūdens glāzes, Vina glāzes, Sulu glāzes, Viskija Iepirkumu grozi, Dizaina vitrīnas, Vitrīnu lete, Trauku, Dakša, Nazis, Karote, Tējkarote, Šokolāde, Bārs

Kaļķu vārti, restorāns

Kaļķu 11b, Rīga, LV-1050
Restorāns, restorāni. Bankets, banketi. Mūsdienu latviešu virtuve; pusdienas, vakariņas, uzkodas. Biznesa pusdienas. Restorāns Vecrīgā. Restaurants Riga, Vecriga. Latvijā audzēti produkti, vietējie produkti. Brīvi no modificētiem produktiem ēdieni, brīvs no ĢMO. Latvijas augļi, dārzeņi un ogas, āboli, mellenes, henomeles,