Zobārstniecības tehnikas remonts, visā Latvijā

Drukāt

"Andžejs un partneri", SIA

Puķu 9-1, Rīga, LV-1048
Pakalpojumi::
    ✓ Zobārstniecības instrumenti un aprīkojums ✓ Zobārstniecības tehnika ✓ Zobārstniecības tehnikas remonts ✓ Apģērbs un apavi medicīnas un SPA speciālistiem
Specializācija:: SIA “Andžejs un partneri” piedāvā zobārstniecības aprīkojumu – zobārstniecības iekārtas gan jaunas, gan renovētas (lietotas), sterilizācijas ierīces, atsūkšanas sistēmas, kompresorus, ierīces zobu veselības profilaksei, endodontijai, ķirurģijai u.c. manipulācijām; sniedz zobārstniecības tehnikas servisa pakalpojumus - uzstādīšanu, apkopi un remontu; kā arī piedāvā apģērbu un apavus medicīnas un skaistumkopšanas jomas speciālistiem.

"Zobu tirgotava", SIA, Alpha-Bio Tec pārstāvis

Tallinas 47, Rīga, LV-1012
Apraksts: SIA „Zobu tirgotava” piedāvā zobu tehniķiem un zobārstiem augstvērtīgus, kvalitatīvus produktus, Alpha-Bio Tec implantu sistēmas pārstāvis. Zobu tehnikas materiāli, zobu implanti. Piedāvājam iegādāties dažādas ieguldmasas kroņiem, tiltiem un atbalsta loka protēzēm; sakausējumus metālkeramikai un atbalsta loka protēzēm; lodes; dažādu klašu ģipšus; aukstās polimerizācijas plastmasas ar plastisko fāzi un citus produktus.

Zobu tehniķa Ildzes Rimicānes zobu protēžu laboratorija, "I.V. zobu dizains", SIA

Pasta 5, Jēkabpils, Jēkabpils n., LV-5201
Apraksts: Ildze Rimicāne zobu tehniķe Jēkabpilī. Zobu protēžu tehniskā laboratorija Jēkabpilī piedāvā zobu protezēšanas pakalpojumus, zobu protēžu izgatavošanu un remontu.

"Heliks DS", SIA, Zobu tehniskā laboratorija

Krimuldas 6, Rīga, LV-1039
Apraksts: Zobu tehniskā laboratorija – zobu protēžu izgatavošana un remonts.
ZL.LV iesaka

"IST-Rīga", SIA

Pelni naudu ar KAESER kompresoru ©
"Jaunpriedoļi", Ķekavas p., Ķekavas n., LV-2123
Apraksts: KAESER piedāvā produktus, pakalpojumus un pilnīgas sistēmas, kas paredzētas pneimatiskās enerģijas ģenerēšanai, apstrādei un piegādei. Šo sistēmas risinājumu mērķis ir optimālas ekonomijas un efektivitātes sasniegšana.

"NEC Line", SIA, apkure, ūdensvads, kanalizācija

Ganību dambis 17a, Rīga, LV-1045
Apraksts: Ūdensvada, kanalizācija, apkures sistēmas, sistēmu pievienošana, uzstādīšana, montāža, demontāža, apsekošana, remonts Rīga, Vidzeme, Latgale, Kurzeme, Zemgale.

"ARDE Dental", SIA

F.Sadovņikova 20, Rīga, LV-1003
Zobārstniecības tehnika, zobārstniecības instrumenti, medicīnas tehnikas un instrumentu tirdzniecība Zobārstniecības iekārtu uzstādīšana, apkope, remonts , konsultācijas. Dentālā rentgendiagnostika.

"KMIK", SIA

Ropažu 60a, Rīga, LV-1006
Medicīnas tehnikas un instrumentu tirdzniecība un serviss. Zobārstniecības iekārtas. Zobārstniecības iekārtu uzstādīšana, apkope, remonts , konsultācijas. Stomatoloģiskās iekārtas.

"Klīnika Denta", SIA

Brīvības gatve 230, Rīga, LV-1039
Zobārstniecības klīnika Teikas rajonā, Zobārstniecības klīnika VEF rajonā. Diennakts zobārstniecības klīnika Rīgā.

"MD zobu tehnika", SIA, Zobu tehniskā laboratorija

Struktoru 14a-416, Rīga, LV-1039
tehniskā laboratorija, izņemamās un neizņemamās zobu protēzes, zobu protēžu izgatavošana, zobu protēžu remonts metālkeramika, metālkeramikas kroņi, inlejas, inleju izgatavošana, loka protezes ar atačmentiem, loku remonts