Ēdienu piegāde, adresē Centrs

Drukāt
1

Mazā Parīze, kafejnīcas ēdienu piegāde, banketi, SIA Lucrum

Banketi. Ēdienu piegāde, līdzņemšanai t.29557580
Lāčplēša 36, Rīga LV-1011
Atbalstām vietējos ražotājus: Mēs izmantojam tikai ekoloģiski tīrus produktus no vietējiem ražotājiem. Ikdienas darbā mēs izmantojam tikai ekoloģiski tīrus latviešu izcelsmes produktus. Uzņēmumi, ar kuriem mēs sadarbojamies:
  ✓ maize – "Bēnes PB" maizes ceptuve; ✓ gaļas produkti – SIA "Lēdurgas miesnieks", "Nākotne" gaļas pārstrādes uzņēmums; ✓ piens – SIA "Rankas piens"; ✓ konditorejas izstrādājumi – SIA "Smiļģu beķereja"; ✓ dārzeņi – Ilmara Pētersona zemnieku saimniecība "BALTIŅI"; ✓ zivis – SIA "Salas zivis"; ✓ ECO piena produkcija (biezpiens, piens, skābais krējums, biezpiena sieriņi) – SIA "Tukuma piens"; ✓ augļi – SIA "Kabuleti fruit".
ZL.LV iesaka

Baltic Restaurants Latvia, SIA

Aktuālo informāciju skatīt mājas lapā!
Elizabetes 20, Rīga LV-1050
Darbības novirzieni::
  ✓ kafejnīcas, restorāni un ēdnīcas ✓ ēdināšana skolās, bērnudārzos, aprūpes iestādēs ✓ ēdienu piegāde ✓ banketu apkalpošana ✓ ēdināšana lielos pasākumos ✓ „Subway” franšīze ✓ konditorejas izstrādājumi pēc pasūtījuma

Andalūzijas suns, kafejnīca/bārs

Elizabetes 83/85, Rīga LV-1050
Apraksts: Andalūzijas Suns ir mūsdienīga kafejnīca & bārs, kas atrodas pašā pilsētas centrā – Berga Bazārā. Mājīgajās, brīvā stila telpās un plašajā āra terasē, kas atvērta gada siltajos mēnešos, ikvienam ir iespēja izvēlēties sev tīkamāko maltīti – sākot no burgeriem un svaigiem, viegliem salātiem, līdz pat Meksikas virtuvei un garšām bagātīgiem pamatēdieniem. Ēdienkarte regulāri tiek papildināta ar dažādiem jaunumiem un sezonas aktualitātēm. Darbadienās pieejams īpašais pusdienu piedāvājums, kas mainās katru dienu. Bārs ir unikāls ar savu džinu izlasi, kas ir lielākā Latvijā, piedāvājumā iekļaujot vairāk kā 90 džinus no 14 valstīm. Džina degustācijas, dažādu stilu džina kokteiļi, pašu gatavotas mājas limonādes, kā arī citi atspirdzinoši dzērieni – katrs atradīs sev piemērotāko!

Bērnu virtuve, Bērnu ēdināšana, SIA Lucrum

Ēdienu piegāde bērnu iestādem t.29557580
Lāčplēša 36, Rīga LV-1011
Uzņēmums piedāvā: Mēs piedāvājam profesionāli izveidotu bērnu ēdienkarti, kas atbilst visiem Pārtikas veterinārā dienesta noteikumiem. Izstrādājam profesionālu ēdienkarti bērniem ar veselības problēmām (ar alerģiju, kuņģa problēmām). Ekoloģiski tīri produkti: Ikdienas darbā mēs izmantojam tikai ekoloģiski tīrus latviešu izcelsmes produktus. Uzņēmumi, ar kuriem mēs sadarbojamies:
  ✓ maize – "Bēnes PB" maizes ceptuve; ✓ gaļas produkti – SIA "Lēdurgas miesnieks", "Nākotne" gaļas pārstrādes uzņēmums; ✓ piens – SIA "Rankas piens"; ✓ konditorejas izstrādājumi – SIA "Smiļģu beķereja"; ✓ dārzeņi – Ilmara Pētersona zemnieku saimniecība "BALTIŅI"; ✓ zivis – SIA "Salas zivis"; ✓ ECO piena produkcija (biezpiens, piens, skābais krējums, biezpiena sieriņi) – SIA "Tukuma piens"; ✓ augļi – SIA "Kabuleti fruit".
ZL.LV iesaka

Daily, kafejnīca

Elizabetes 20, Rīga, LV-1050
Apraksts: Daily ir kvalitatīva izvēle par ikdienā pieņemamu cenu. Ar zīmolu Daily Latvijā un Igaunijā darbojas pusdienu restorāni, kafejnīcas un ēdnīcas, kurās katru dienu maltīti ietur desmitiem tūkstošu cilvēku. Ēdinām uzņēmumu darbiniekus un studentus, sniedzam ēdināšanas pakalpojumus skolās, bērnudārzos un aprūpes iestādēs. Mēs ticam, ka cilvēki spēj dzīvot ar prieku un attīstīt savas spējas tikai tad, ja viņiem katru dienu ir iespēja ieturēt sabalansētu, spēcinošu un savai gaumei atbilstošu maltīti, kas gatavota no kvalitatīviem produktiem. Baudi katru dienu!

Lifts, SIA

Skolas 21-401b, 4.st., Rīga, LV-1010
Ražojam::
  ✓ Pasažieru liftus ✓ Kravas liftus ✓ Invalīdu liftus ✓ Invalīdu pacēlājus ✓ Autoliftus
Pakalpojumi::
  ✓ Liftu būve ✓ Liftu apkope ✓ Liftu uzstādīšana
Par uzņēmumu: SIA "Lifts" ir liftu būves, apkopes, servisa un uzstādīšanas uzņēmums. Ražojam un uzstādām visu veidu liftus jebkurā ēkā. Mūsu profesionālie darbinieki palīdzēs Jums izvēlēties visatbilstošāko risinājumu!
ZL.LV iesaka

FF International Movers, SIA

Šarlotes 3, Rīga LV-1001
Pakalpojumi::
  ✓ Pārcelšanās pakalpojumi ✓ Pakošanas pakalpojumi ✓ Uzglabāšana un noliktava ✓ Pakojamā materiāla tirdzniecība un noma ✓ Pārcelšanās tehnika un inventārs, noma ✓ Pārcelšanās konsultācijas ✓ Mēbeļu montāža/demontāža ✓ Mēbeļu iedzīves iepakošana ✓ Biroju pārvešana ✓ Mākslas priekšmetu pārvešana ✓ Pārcelšanās palīgtehnika

Aleksandrs, pusdienu restorāns

Skolas 21, Rīga LV-1010
Kompleksas pusdienas, ēdienu piegāde .

Fissman, veikals t/c ORIGO, trauki un virtuves aksesuāri

Satekles 2b, Rīga, LV-1050
Apraksts: FISSMAN – tie nav vienkārši trauku, tas ir dzīves stils. Fissman ir kļuvis par vienu no lielākajiem virtuves trauku un piederumu ražotājiem. Fissman stingri pieturas pie savas neatkārtojamās koncepcijas – spilgts zīmols un kvalitatīva produkcija. Liela uzmanība tiek pievērsta ekoloģiskajiem traukiem un virtuves piederumiem. Produkcija izgatavota no augstas kvalitātes, videi draudzīgiem un drošiem materiāliem. Ar Fissman traukiem katrs ēdiens uz jūsu galda kļūs par šedevru.

Himalaju Nepālas Āzijas virtuve, restorāns

Turpinām strādāt klātienē! Piegāde arī uz mājām !
Brīvības 102, Rīga, LV-1001
Apraksts:

Himalaju Āzijas virtuve ir kvalitatīvs un autentisks ģimenes restorāns, kurš darbojās no 2012. gada. Mūsu misija ir nodrošināt augstas kvalitātes ēdienus visiem, kuri vēlas apvienot jautru un baudāmu atmosfēru ar gardu ēdienu vienā vietā. Jūs laipni gaida Šefpavārs Bam Bhandari!

Ēdienu piegāde ar WOLT, BOLT starpniecību!

Miramax, SIA

Elizabetes 10b, Rīga, LV-1010
Ēdienu piegāde Rīgā, ēdienu piegāde uz mājām, ēdienu piegāde uz ofisiem un birojiem.

Armenia, restorāns

Dzirnavu 62, Rīga, LV-1050
piegāde mājās, ēdienu piegāde firmām, ēdienu piegāde saviesīgiem pasākumiem, armēņu ēdienu piegāde , pasūtīšana, ēdienu pasūtīšana Rīgā, ēdienu piegāde Rīgā, ēdienu piegāde Jūrmalā, pasūtīt ēdienu , galdu

Prāga, kafejnīca

Lāčplēša 41, Rīga, LV-1011
piegāde Rīgā, mājīga kafejnīca Rīgā, izbraukumu banketi, ēdienu pasūtīšana svinībām, ēdienu piegāde iestādēm, ēdienu piegāde firmām, pasūtīt ēdienu , ēdienu piegāde uzņēmumiem, piegāde ēdienu , ēdienu pasūtīšana

Lage-banketu serviss

Pērnavas 86, Rīga, LV-1009
Banketu apkalpošana, kafejnīcas, restorāni, ēdienu piegāde , ēdināšana lielos pasākumos, konditorejas

Zaļais Maksis, SIA, Picērija

Tērbatas 49/51, Rīga, LV-1011
Picu piegāde , ēdienu piegāde Berģos, Ādažos, Bukultos, Baltezerā, Garkalnē, Langstiņos, Upesciemā, Jaunciemā

Picas meistars, picērija

Baznīcas 24, Rīga, LV-1010
atpūtas vieta, atpūtas vieta Pārdaugavā, vasaras terase, kur paēst, kur paēst pārdaugava, kur pasēdēt ēdienu piegāde , piegāde mājās, pusdienu piedāvājumi, bērnu dzimšanas dienas rīkošana, bērnu dzimšanas dienas

Elementāri.lv

K.Valdemāra 26, Rīga, LV-1010
Ēdienu piegāde

Captain Sushi

Citadeles 2, Rīga, LV-1010
Ēdienu piegāde

Wowsushi, SIA

Artilērijas 44, Rīga, LV-1009
Ēdienu piegāde