Ēdienu piegāde, adresē Ogre

Drukāt
1

"Mazā Parīze", kafejnīcas ēdienu piegāde, banketi, SIA "Lucrum"

Banketi. Ēdienu piegāde, līdzņemšanai t.29557580
Lāčplēša 36, Rīga, LV-1011
Atbalstām vietējos ražotājus: Mēs izmantojam tikai ekoloģiski tīrus produktus no vietējiem ražotājiem. Ikdienas darbā mēs izmantojam tikai ekoloģiski tīrus latviešu izcelsmes produktus. Uzņēmumi, ar kuriem mēs sadarbojamies:
    ✓ maize – "Bēnes PB" maizes ceptuve; ✓ gaļas produkti – SIA "Lēdurgas miesnieks", "Nākotne" gaļas pārstrādes uzņēmums; ✓ piens – SIA "Rankas piens"; ✓ konditorejas izstrādājumi – SIA "Smiļģu beķereja"; ✓ dārzeņi – Ilmara Pētersona zemnieku saimniecība "BALTIŅI"; ✓ zivis – SIA "Salas zivis"; ✓ ECO piena produkcija (biezpiens, piens, skābais krējums, biezpiena sieriņi) – SIA "Tukuma piens"; ✓ augļi – SIA "Kabuleti fruit".

LASSI, ēdienu piegāde, veģetārie, vegānie, veselīgie ēdieni

Mūkusalas 71, TC "Rīga Plaza", Rīga, LV-1004
Apraksts: Veģetārie un vegāniskie ēdieni, veselīgi ēdieni, kuri gatavoti, iedvesmojoties no ājurvēdas pamatprincipiem, papildinot ar vietējām dabas veltēm un arī vegāniskajām mūsdienu receptēm. Šī ir lieliska vieta, kur veselīgu maltīti var baudīt visa ģimene. Ir iespēja ēdienu paņemt arī līdzi vai pasūtīt piegādi caur BOLT un WOLT aplikāciju. Varat pasūtīt ēdienu uz mājām, ofisiem, ballītēm un citiem pasākumiem. Pieņemam apmaksu arī ar Mobilly aplikāciju. ĒDĪSIM veselīgi!

"Stradi", ZS

Blaumaņa 5, Ogre, Ogres n., LV-5001
Apraksts: Zemnieku saimniecība "Stradi" reģistrēta LR Uzņēmumu reģistrā jau 1992. gadā. Kopš 2006. gada saimniecībai izsniegta PVD apliecība gaļas produktu ražošanai mājas apstākļos. ZS "Stradi" nodarbojas ar kūpinātas cūkgaļas, vistas gaļas un dažādu pārstrādes produktu ražošanu, kas tiek gatavota, izmantojot savā mežā gādātu alkšņu malku. Veikta telpu rekonstrukcija atbilstoši PVD prasībām gaļas produktu ražošanai mājās, iegādātas un uzstādītas produkcijas ražošanai un uzglabāšanai nepieciešamās iekārtas. Pamatā tirdzniecība ar kūpinājumiem notiek dažādos tirdziņos, gadatirgos. Šobrīd pieejama visa veida gaļas produkcija. Piegāde Ogres, Lielvārdes, Ķeguma, Ikšķiles, Salaspils novados un Rīgā vai pēc vienošanās citur, arī bezkontakta piegāde. Samaksa ar pārskaitījumu vai skaidrā naudā, kā arī ar maksājumu karti piegādes vietā. Saziņa pasūtījumiem un par piegādes iespējām pa tālruni 26469940.

Kafejnīca "GAMMA", banketu galdu klāšana

Dravnieku 8, Lielvārde, Ogres n., LV-5070
Apraksts: Ēdināšana Lielvārdē, Ogrē, Ķegumā. Galdu klāšana izbraukumos. Banketu apkalpošana. Ēdienu piegāde. Lielvārde, Ogre, Ķegums. Izbraukuma banketi 80 km rādiusā ap Lielvārdi.

"Taunatiņu truši"

Dobelnieki, Aleksandra 12, Tīnūžu p., Ogres n., LV-5015
Apraksts: Piedāvājumā svaiga truša gaļa (vesels vai puse truša) un lietošanai gatavs produkts "Truša gaļas bumbiņas buljonā", kas paredzētas gan maziem gan lieliem. 130 g lielā burciņa atvieglo mājas soli, jo tajā esošais produkts ir gatavs lietošanai, to var sildīt, pievienot citiem ēdieniem vai ēst tieši no burciņas. Ar trušu audzēšanu Vitas Zalcmanes saimniecība nodarbojas jau vairāk nekā 15 gadus, kad darbošanos uzsāka ar divām trušu mātēm, domājot par savas ģimenes apgādi ar veselīgo un diētisko gaļu. Nu ganāmpulks ir stipri lielāks, tomēr ir saglabāta sākotnējā attieksme pret dzīvniekiem un to ēdināšanu - ziemā galvenokārt ar sienu, vasarā zāli, dodam arī burkānus, bietes, ābolus un kāpostus no pašu dārza, spēkbarību." Taunatiņu truši" lepojas ar izveidoto PVD reģistrēto kautuvi un mājražošanai paredzēto telpu, realizējot LEADER programmas atbalstītu projektus. Produktus iespējams iegādāties vairākos veikalos Rīgā, Ogrē, Ikšķilē, Jelgavā, kā arī atbraucot uz Dobelniekiem.
ZL.LV iesaka

"Čili Pizza", picērija Ogrē

Rīgas 23, Ogre, Ogres n., LV-5001
Apraksts: Plašs picu klāsts un iecienītākie Latvijas un citu valstu virtuves ēdieni. Picas gatavotas pēc itāļu receptēm ar uz vietas gatavotu mīklu. Izmantotas tikai labākās sastāvdaļas. “Čili Pizza” – viss garšas vārdā!

"ManasKrasas", internetveikals, "DecoFly", SIA

A.Puškina 10a, Lielvārde, Ogres n., LV-5070
Apraksts: Mēs piedāvājam pārtikas krāsvielas, aromatizētājus, cukura dekorus un dažādas piedevas, kuras lieliski jums noderēs ēdienu, dzērienu un konditorejas izstrādājumu gatavošanā, noformēšanā. Piedāvājam ne tikai produktus, bet arī aprakstus par sastāvu, lietojumu un vizuālo informāciju. Bezmaksas piegāde Latvijas teritorijā pasūtījumiem, kuru kopējā summa pārsniedz 30 eiro.

"Merry", kafejnīca

Krasta 3, Ogre, Ogres n., LV-5001
Ēdienu piegāde . Vasaras terase. Bērnu rotaļu laukums. Kafejnīca Ogres upes krastā.

"Picas meistars", picērija

Ķiršu 5, Ogre, Ogres n., LV-5001
Picērija. atpūtas vieta, vasaras terase, kur paēst, kur paēst pārdaugava, kur pasēdēt ēdienu piegāde , , Picu piegāde Ogre, Ikšķile, Salaspils, Lielvārde, Ķegums, Suntaži, Madliena, Birzgale, Garšīgi.