Ķīmiskā tīrīšana, visā Latvijā

Drukāt
Banner 1050x80
1

Tvaikonis, SIA, Ķīmiskā tīrītava Rīgā

Buru 16, Rīga, LV-1004
Apraksts: Apģērbu tīrītava un veļas mazgātava, kas apvienojuši augstu izpildes un apkalpošanas servisu ar saprātīgām cenām. Iespēja izsaukt kurjeru uz mājām vai biroju. Nestandarta lietu tīrīšana. Kažoku tīrīšana. Aizkaru, pufu, žalūziju, paklāju ķīmiskā tīrīšana, veļas mazgāšana, ekspress 24 stundu laikā.
2

Mīksto mēbeļu tīrīšana Liepājā ProClean

Baterijas 11/13, Liepāja LV-3401
Pakalpojumi:: ✓ Mīksto mēbeļu tīrīšana ✓ Automašīnu tīrīšana ✓ Paklāju tīrīšana ✓ Citu izstrādājumu tīrīšana ✓ Ķīmiskā tīrīšana ✓ Tīrīšana ar tvaiku Apraksts:

Mūsu galvenā specifika ir mīksto mēbeļu tīrīšana, mīksto grīdas segumu, kā arī vieglo un kravas automašīnu salonu ķīmiskā tīrīšana. Esam vadošā kompānija Kurzemē. Mūsu komanda pieskaņojas klienta izvēlētajai vietai un laikam, neatkarīgi no tā, vai tas ir brīvdienā vai svētku dienā, agri no rīta vai vēlu pēcpusdienā. Pēc īpašām klientu prasībām esam veikuši darbus arī nakts stundās.

  • 2 Ķīmiskā tīrīšana

Sano firma, SIA, Ķīmiskā tīrītava Valmiera

Rīgas 45, Valmiera LV-4201
Apraksts:

Veļas mazgāšana. Ķīmiskā tīrītava. Paklāju tīrīšana.  Uzvalku tīrīšana Valmierā, Cēsīs, Gulbenē, Strenčos, Madonā, Smiltenē, Valkā.

ZL.LV iesaka

MINT Textile Management, BIROJS UN RAŽOTNE

J. Poruka 39, Cēsis LV-4101
Pakalpojumi: ✓ tekstilizstrādājumu, veļas, darba apģērbu mazgāšana ✓ tekstilizstrādājumu ķīmiskā tīrīšana ✓ tekstilizstrādājumu, veļas, darba apģērbu noma ✓ telpu un teritoriju uzkopšana un tīrīšana (ikdienas uzkopšanas serviss, ģenerālā tīrīšana, paklāju, grīdu tīrīšana, logu mazgāšana, vaskošana, mīksto mēbeļu tīrīšana, pēcremonta uzkopšana) ✓ preču tirdzniecība (darba apģērbi, darba apavi, darba cimdi, sadzīves ķīmija, tekstilizstrādājumi, rūpnieciski atjaunoti ieejas paklāji, individuālās aizsardzības līdzekļi, vairumtirdzniecība) ✓ darba apģērbu remonts ✓ darba apavu serviss ✓ darba cimdu serviss ✓ emblēmu serviss (logo uz darba apģērba, marķēšana)

City Clean, SIA, Ķīmiskā tīrītava

K.Barona 52, Rīga, LV-1011
Ko darām: Ķīmiskās tīrītavas nodrošina: ✓ apģērbu mazgāšanu ✓ gludināšanu ✓ gultas veļas tīrīšanu Par mums: Ķīmiskā tīrītava palīdzēs atbrīvoties no dažāda veida traipiem un netīrumiem drēbēs, kā arī gultas veļā. Profesionāls serviss un izcils rezultāts!

Benissimo, specializētā aizkaru ķīmiskā tīrītava

Tekstila tīrīšanas eksperti!
Cēsu 31 k.3, Rīga LV-1012
KO DARĀM: ✓ Aizkaru ķīmiskā tīrīšana ar aizkaru noņemšanu un piekarināšanu ✓ Mīksto mēbeļu tīrīšana ✓ Matraču tīrīšana ✓ Paklāju (arī ekskluzīvo) saudzīgā tīrīšana ✓ Bērnu ratu un sēdeklīšu eco tīrīšana Apraksts:

Benissimo tekstila tīrīšanas eksperti veic aizkaru ķīmisko tīrīšanu un mazgāšanu ar noņemšanu un piekarināšanu. Pēc tīrīšanas tiek nodrošināta aizkaru piekarināšana sākotnējā pozīcijā. Tiek atrisināta problēma, ja trūkst un ir sabojāta furnitūra. Klientu apkalpošana visā Latvijā, un pakalpojumi tiek sniegti arī ārpus darba laika. Bezmaksas tāmes sastādīšana.

Benissimo, bērnu ratu, autosēdeklīšu eco tīrīšana

Tīrīšanas eksperti bērniem!
Cēsu 31 k.3, Rīga LV-1012
KO DARAM: ✓ Bērnu ratiņu eco tīrīšana ✓ Bērnu autosēdeklīšu, autokrēsliņu eco tīrīšana ✓ Bērnu tekstila tīrīšana Apraksts:

Kvalitatīvi veicam bērnu ratu un autosēdeklīšu eco tīrīšanu. Gadā izpildām vairāk nekā 600 pasūtījumu. Benissimo tekstila tīrīšanas eksperti parūpēsies arī par mazuļa tekstila tīrīšanu, izmantojot tīrīšanas līdzekļus, kas paredzēti bērniem ar īpaši jutīgu ādu, bez smakas. Tīrām visa veida konstrukcijas - paši izjaucam un saliekam atpakaļ 4-5 darba dienu laikā.

Tirasmebeles.lv, Mīksto mēbeļu tīrīšana

Sinagogas 4, Ventspils LV-3601
Apraksts: ''Tirasmebeles.lv" Jums piedāvā profesionālo mīksto mēbeļu, paklāju ķīmisko tīrīšanu, kā arī uzkopšanas darbus telpās, mājās, dzīvokļos, birojos, ofisos. Kurzeme, Ventspils novads, Ventspils. Tirasmebeles.lv ir lieliska izvēle tīrīšanas servisa nodrošināšanai! Kvalitatīvi tīrām grīdas mīkstos segumus, matračus, gultas, krēslus, dīvānus, paklājus.

Paklāju ekspresis, SIA

Ieriķu 5, Rīga LV-1084
Apraksts:

SIA „Paklāju ekspresis“ kvalificēto un pieredzējušo speciālistu komanda varķīmiskā veidā iztīrīt vilnas, sintētiskos un austrumu paklājus, tosnebojājot. Mēs izmantojam ļoti progresīvu tehnoloģiju un efektīvustīrīšanas līdzekļus, kas nevainojami iztīra vīna, kafijas, asins, līmes,košļājamās gumijas, krāsu, vaska, apavu kopšanas līdzekļu, tintes un citusgrūti iztīrāmus traipus. SIA „Paklāju ekspresis" speciālisti vispirmsnosaka materiālu, no kura ražots paklājs, un pēc tam piedāvā piemērotākotīrīšanas metodi. Izmantojot tehnoloģiju, kas attīstīta ASV, SIA „Paklājuekspresis" darbinieki likvidē līdz pat 99% nepatīkamo smaku:- urīna,- vēmekļu,- pelējuma,- sēnītes,- piena produktu,- mitruma,- smēķēšanas,- puvekļu,- pārtikas atlieku un citas smakas.Cilvēkiem ar alerģijām mēs tīrām paklājus, izmantojot speciālus līdzekļus,kas neizraisa alerģijas, nekairina ādu un elpošanas orgānus. Nododotpaklāju mūsu speciālistu drošajās rokās, Jūs noteikti nebūsiet vīlušies.Lai nodrošinātu Jums pilnīgu komfortu, mēs varam veikt ķīmisko paklāja vaipaklāja seguma tīrīšanu Jūsu telpās - gadījumā, ja paklāja segums irpielīmēts/piestiprināts pie grīdas. Pārējos gadījumos paklāji tiek tīrītimūsu telpās. Mēs atbrauksim, paņemsim paklāju un vēlāk to atvedīsim tīruatpakaļ. Turklāt Jūsu ērtībai mēs varam nodrošināt paklāju impregnēšanu vaipaklāju apšūšanu visā Latvijā.

ZL.LV iesaka

MINT Textile Management ĶĪMISKĀ TĪRĪTAVA UN VEĻAS MAZGĀTAVA

Dobeles 30a, Daugavpils LV-5404
Pakalpojumi.: ✓ tekstilizstrādājumu, veļas, darba apģērbu mazgāšana ✓ tekstilizstrādājumu ķīmiskā tīrīšana ✓ tekstilizstrādājumu, veļas, darba apģērbu noma ✓ telpu un teritoriju uzkopšana un tīrīšana (ikdienas uzkopšanas serviss, ģenerālā tīrīšana, paklāju, grīdu tīrīšana, logu mazgāšana, vaskošana, mīksto mēbeļu tīrīšana, pēcremonta uzkopšana) ✓ preču tirdzniecība (darba apģērbi, darba apavi, darba cimdi, sadzīves ķīmija, tekstilizstrādājumi, rūpnieciski atjaunoti ieejas paklāji, individuālās aizsardzības līdzekļi, vairumtirdzniecība) ✓ darba apģērbu remonts ✓ darba apavu serviss ✓ darba cimdu serviss ✓  emblēmu serviss (logo uz darba apģērba, marķēšana)
ZL.LV iesaka

MINT Textile Management, pieņemšanas punkts

Cēsu 20, Limbaži, Limbažu nov. LV-4001
Pakalpojumi:

 

✓  tekstilizstrādājumu, veļas, darba apģērbu mazgāšana ✓ tekstilizstrādājumu ķīmiskā tīrīšana ✓ tekstilizstrādājumu, veļas, darba apģērbu noma ✓ telpu un teritoriju uzkopšana un tīrīšana (ikdienas uzkopšanas serviss, ģenerālā tīrīšana, paklāju, grīdu tīrīšana, logu mazgāšana, vaskošana, mīksto mēbeļu tīrīšana, pēcremonta uzkopšana) ✓ preču tirdzniecība (darba apģērbi, darba apavi, darba cimdi, sadzīves ķīmija, tekstilizstrādājumi, rūpnieciski atjaunoti ieejas paklāji, individuālās aizsardzības līdzekļi, vairumtirdzniecība) ✓ darba apģērbu remonts ✓ darba apavu serviss ✓ darba cimdu serviss ✓ emblēmu serviss (logo uz darba apģērba, marķēšana)
ZL.LV iesaka

MINT Textile Management, pieņemšanas punkts

Strēlnieku 2, Sigulda, Siguldas nov. LV-2150
Pakalpojumi: ✓ tekstilizstrādājumu, veļas, darba apģērbu mazgāšana ✓ tekstilizstrādājumu ķīmiskā tīrīšana ✓ tekstilizstrādājumu, veļas, darba apģērbu noma ✓ telpu un teritoriju uzkopšana un tīrīšana (ikdienas uzkopšanas serviss, ģenerālā tīrīšana, paklāju, grīdu tīrīšana, logu mazgāšana, vaskošana, mīksto mēbeļu tīrīšana, pēcremonta uzkopšana) ✓ preču tirdzniecība (darba apģērbi, darba apavi, darba cimdi, sadzīves ķīmija, tekstilizstrādājumi, rūpnieciski atjaunoti ieejas paklāji, individuālās aizsardzības līdzekļi, vairumtirdzniecība) ✓ darba apģērbu remonts ✓ darba apavu serviss ✓ darba cimdu serviss ✓  emblēmu serviss (logo uz darba apģērba, marķēšana)
ZL.LV iesaka

MINT Textile Management VEIKALS UN PAKALPOJUMU CENTRS

Piedrujas 7, Rīga LV-1073
Pakalpojumi.: ✓ tekstilizstrādājumu, veļas, darba apģērbu mazgāšana ✓ tekstilizstrādājumu ķīmiskā tīrīšana ✓ tekstilizstrādājumu, veļas, darba apģērbu noma ✓ telpu un teritoriju uzkopšana un tīrīšana (ikdienas uzkopšanas serviss, ģenerālā tīrīšana, paklāju, grīdu tīrīšana, logu mazgāšana, vaskošana, mīksto mēbeļu tīrīšana, pēcremonta uzkopšana) ✓ preču tirdzniecība (darba apģērbi, darba apavi, darba cimdi, sadzīves ķīmija, tekstilizstrādājumi, rūpnieciski atjaunoti ieejas paklāji, individuālās aizsardzības līdzekļi, vairumtirdzniecība) ✓ darba apģērbu remonts ✓ darba apavu serviss ✓ darba cimdu serviss ✓ emblēmu serviss (logo uz darba apģērba, marķēšana)

Best Clean, SIA IMG Trading

Artilērijas 40 k.2-20, Rīga LV-1009
Apraksts:

"Best Clean" – labākā mēbeļu ķīmiskā tīrīšana Rīgā, kas garantē augstu kvalitāti un doto uzdevumu ātru izpildi. Mēs strādājam ar itāļu tehniku, kas ir labākā pasaulē, un pašiem dārgākajiem mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļiem (ASV). Piedāvājam arī mēbeļu, matraču un paklāju žāvēšanu turpat jūsu dzīvesvietā. Profesionāli speciālisti izdarīs savu darbu ātri, kvalitatīvi un ar garantiju. Bet ķīmiskās tīrīšanas cenas jūs patīkami pārsteigs.

Tīrība-LP, SIA, Ķīmiskā tīrītava

N.Rancāna 1, Rēzekne LV-4601
Ķīmiskā tīrītava, visa veida tekstilizstrādājumu tīrīšana , veļas mazgāšana, ādas un kažokādas izstrādājumu ķīmiskā tīrīšana un krāsošana, paklāju tīrīšana , žalūziju tīrīšana , spalvu tīrīšana , (spilvenu tīrīšana

Spilvenu serviss, SIA, Spalvu, dūnu spilvenu un segu tīrīšana, izgatavošana

Turpinām strādāt klātienē!
Ģertrūdes 103, Rīga LV-1009
Spilvenu un segu šūšana: ✓ šūšana pēc jūsu pasūtījuma ✓ izvēlēties lielumu un biezumu ✓ izvēlēties kvalitatīvu spalvu audumu ✓ apšūt ar savu audumu SIA "Spilvenu serviss" pakalpojumi:

20 gadu pieredze spalvu un dūnu tīrīšanā. Pāršūsim, izgatavosim spilvenus un segas pēc individuāla pasūtījuma. Jūsu spilvens un sega būs kā jauns. No jūsu vecā spilvena vai segas varam uztaisīt jaunas. Spalvas tiek iztīrītas, dezinficētas, atsijātas un iepildītas jaunā pārvalkā. Pieejami dažādi kokvilnas audumi (tiks).

Sadzīves centrs Kristāls, SIA

Dobeles 30a, Daugavpils LV-5404
Ķīmiskā tīrīšana , mazgāšana, žāvēšana, gludināšana, piegāde. Sadzīves pakalpojumi, veļas mazgāšana, kažoku tīrīšana , kažoku tīrīšana Daugavpilī, darba apģērba tīrīšana

Tīrība-LP, SIA, Pieņemšanas punkts

Rūpnīcas 3, Rēzekne LV-4604
Ķīmiskā tīrītava, visa veida tekstilizstrādājumu tīrīšana , veļas mazgāšana, ādas un kažokādas izstrādājumu ķīmiskā tīrīšana un krāsošana, paklāju tīrīšana , žalūziju tīrīšana , spalvu tīrīšana , (spilvenu tīrīšana

LiiR Latvia, SIA, uzkopšanas, tīrīšanas serviss

Uzkopšanas, tīrīšanas serviss Latvijā N.1
Maskavas 322, Rīga LV-1063
UZKOPŠANAS pakalpojuma veidi:: ✓ Ikdienas uzkopšana ✓ Vienreizējā tīrīšana ✓ Ģenerālā tīrīšana ✓ Biroju uzkopšana ✓ Lielveikalu uzkopšana ✓ Ražotņu uzkopšana ✓ Teritoriju uzkopšana Par uzņēmumu:

Uzņēmums SIA "LiiR Latvia" ir profesionāla teritorijas, ražotņu un telpu uzkopšanas kompānija. Uzkopšanas kompānija "LiiR Latvia" piedāvā jums plašu piedāvājumu spektru profesionālās tīrīšanas jomā – birojos, tirdzniecības centros, ražotnēs, darba telpās, tajā skaitā arī dzīvokļu uzkopšanu un māju uzkopšanu. Laiks uzkopt! Mēs lepojamies ar pieredzējušiem un profesionāliem mūsu kompānijas darbiniekiem, kuri garantē perfektu uzkopšanas kvalitāti! Mūsu telpu, teritorijas, ražotņu un dzīvokļu uzkopšanas kompānija ir lieliska izvēle jūsu tīrīšanas servisa nodrošināšanai!

MT Serviss

K.Barona 8, Liepāja LV-3401
"MT Serviss" piedāvā sekojošus pakalpojumus:: ✓ Būvniecību ✓ Projektēšanu ✓ Būvniecības darbu vadīšanu ✓ Būvuzraudzību ✓ Inženiertīklus ✓ Labiekārtošanas darbus Īpašumu apsaimniekošana un uzkopšana:: ✓ Teritoriju ikdienas uzkopšana ✓ Teritoriju uzkopšana pēc pasākumiem ✓ Teritoriju cietā seguma mehanizētā tīrīšana ✓ Zāliena pļaušana, kopšana, sēšana un vertikulēšana ✓ Ceļmalu un grāvju pļaušana ✓ Sniega tīrīšana un kaisīšana ar pretslīdes materiāliem ✓ Dezinfekcijas, dezinsekcijas un deratizācijas ✓ Apstrāde ar pretsūnu un pretaļģu līdzekļiem ✓ Telpu ģenerālā uzkopšana ✓ Telpu ģenerālā uzkopšana pēc celtniecības un remontdarbiem ✓ Logu, logu rāmju un stikla starpsienu mazgāšana ✓ Flīžu grīdas ģenerālā tīrīšana un imprignēšana ✓ Mīkstā grīdas seguma un mēbeļu tīrīšana ✓ Gaismas ķermeņu tīrīšana ✓ Ēku fasāžu mazgāšana ✓ Jumtu un noteku attīrīšana