2022 gada plānotāji, visā Latvijā

Drukāt

Anytime Planner, SIA

G.Apiņa 18-100, Valmiera, Valmieras n., LV-4201
Plānotājs, plānotāji , 2022 . gada plānotājs, 90 dienu plānotājs, plānotājs bez datumiem, plānotājs Mans . gada darba dienu kalendārs, kalendāri 2022 .gadam, gada kalendārs 2022 .gadam, gada kalendārs 2022 .gadam

Mūsu kāzu plānotājs Izplāno savas sapņu kāzas ar Mūsu kāzu plānotājs! Šis plānotājs ir veidots tā, lai jums būtu vieglāk plānot un organizēt savu kāzu dienu. Mūsu kāzu plānotājs ir vieta, kur smelties idejas un veikt nepieciešamos pierakstus. Plānotājam ir 15 nodaļas ar minimālistiskāmlīnijveida ilustrācijām, 250 lpp. Pieejams mūsu e-veikalā mākslīgos ādas vākos ar iekškabatiņām, atveramu riņķu mehānismu, vietu pildspalvai, zīmuli. Piecos pasteļtoņos. Lieliska dāvana līgavai un līgavainim, kas paziņojuši par savu saderināšanos. 

https://www.anytimeplanner.lv/veikals/item/planotaji/2148871/

 

Plānotājs Manas 100 grāmatas Grāmatu lasīšana ir aizraujoša! Katra grāmata, ko izlasām, mums iemāca ko jaunu, pastāsta kaut ko, vai liek par kaut ko padomāt..Manas 100 grāmatas ir plānotājs, ar kura palīdzību kolekcionēsim savas izlasītās grāmatas. Mums katram ir tāda grāmata, kuru izlasot, žēl to nest atpakaļ uz bibliotēku, taču pirktām grāmatām plauktos arī vairs nav vietas. Tagad ar Manas 100 grāmatas palīdzību mēs varēsim krāt atmiņas par grāmatām kopā.Šis plānotājs var būt Tavs izaicinājums izlasīt 100 grāmatas, vai arī vari izaicināt kādu doties aizraujošā grāmatu lasīšanas piedzīvojumā kopā.Plānotājs Manas 100 grāmatas ir lieliska dāvana grāmatu lasīšanas entuziastiem. 

https://www.anytimeplanner.lv/veikals/item/planotaji/manas-100-gramatas/

 

Mans 90 dienu plānotājs Plānotājs Mans 90 dienu plānotājsir bez datumiem - ieraksti datumu un dienu pats! Plānotājā ir: Vieta darāmajiem darbiem 00:00-23:00; Vieta prioritātēm; Vieta, kur sekot līdzi savam izdzertā ūdens daudzumam; Vieta, kur izplānot ēdienreizes; Vieta šodienas svarīgākajam notikumam; Viena lapas puse veltīta tikai piezīmēm. Šāds plānotājs ir ideāls risinājums, ja līdz šim nav bijusi vajadzība plānot dienu, bet tagad to ir jāsāk darīt. Lieliski piemērots studentiem (pierakstīt lekciju grafiku, piezīmēs sarakstīt mājas darbus, izplānot savas ēdienreizes un plānot savu budžetu atbildīgi) Lieliski piemērots skaistumkopšanas speciālistiem. Kad Mans 90 dienu plānotājs būs aizpildīts, mūsu internetveikalā varēsi iegādāties TIKAI iekšlapas un saglabāt jau esošos vākus.

https://www.anytimeplanner.lv/veikals/item/planotaji/planotajs-mans-90-dienu-planotajs/

 

Plānotājs 2022. gadam Plānotājs 2022. gadam ir klāt!  Šis plānotājs būs piemērots ikvienam, kuri vēlas ko citādāku un interesantāku.

Plānotājā iekļauts:2022. gada kalendārs;Vienā atvērumā nedēļa - pirmdiena, otrdiena, trešdiena, ceturtdiena, piektdiena, sestdiena, svētdiena; Pieraksti darbiem no plkst. 07:00-19:00;Vieta piezīmēm;Vieta prioritātēm;Svētku un atceres dienas Latvijā;Vārda dienas;Mēness fāzes. Pie sūtījuma noformēšanas, ievadot akcijas kodu PAKOMATI, sūtīšana bez maksas!Iegādājoties Plānotāju 2022. gadam un galda kalendāru 2022. gadam, izdevīgāka cena. Iegādājoties divus plānotājus vēl izdevīgāka cena! 

https://www.anytimeplanner.lv/veikals/item/planotaji/planotajs-2022/

 

Galda kalendārs 2022. gadam ar vārda dienām Galda kalendārs 2022. gadam ar vārda dienām un  svētku, atceres un atzīmējamām dienām uz koka paliktnīša. Estētisks, minimālistisks kalendārs lieliski iederēsies jūsu interjerā. Ērts lietošanai - katra lapa ir izņemama un maināma to secība.13 lapas - 2022. gads mēnešu griezumā uz vienas lapas, kā arī katrs mēnesis atsevišķi uz savas lapas.Kalendārā varēsiet pierakstīt katra mēneša svarīgākos notikumus.Koka paliktnītis:Materiāls – priede. Izmērs - 70mm x 140mm x 25mm. Lieliska dāvana kolēģiem, tuviniekiem, draugiem. 

https://www.anytimeplanner.lv/veikals/item/2022-gads/galda-kalendars-2022-ar-varda-dienam/

 

Galda kalendārs 2022. gadambez vārda dienām Galda kalendārs 2022. gadam bez vārda dienām, ar  svētku, atceres un atzīmējamām dienām uz koka paliktnīša. Estētisks, minimālistisks kalendārs lieliski iederēsies jūsu interjerā. Ērts lietošanai - katra lapa ir izņemama un maināma to secība.13 lapas - 2022. gads mēnešu griezumā uz vienas lapas, kā arī katrs mēnesis atsevišķi uz savas lapas.Kalendārā varēsiet pierakstīt katrasdienas svarīgākos notikumus, ir vieta piezīmēm.Koka paliktnītis:Materiāls – priede. Izmērs - 70mm x 140mm x 25mm. Lieliska dāvana kolēģiem, tuviniekiem, draugiem. 

https://www.anytimeplanner.lv/veikals/item/2022-gads/galda-kalendars-2022-bez-varda-dienam/

 

Pierakstu klades Anytime Klades ir mākslīgos ādas vākos, piecās dažādās krāsās, ar atveramu riņķu mehānismu. Pierakstu klades ir lieliska vieta, kur izlikt savus mērķus un sapņus uz papīra. Tā ir vieta piezīmēm, skicēm, idejām. Lieliska un gaumīga dāvana kolēģiem, draugiem, ģimenes locekļiem.  Klades ir pieejamas divos veidos - ar 100 un 150 iekšlapām. Izvēlies savu - klasiski melno, ceriņu violeto, saulesstaru dzelteno, debesmannas rozā vai debesu zilo.

https://www.anytimeplanner.lv/veikals/category/pierakstu-klades/

BALTS, kalendāru izdevniecība

Valguma 10, Rīga LV-1048
Dienasgrāmatas, plānotāji 2022 , piezīmju grāmatas. Personalizēti plānotāji , kalendāri. Gada kalendārs.

Timer Latvija, SIA

Zemitāna iela 9 k.3, Rīga, LV-1012
Skolotāju zīmogi, laika plānotāji 2022 . plānotāji 2022 . un satura bloki 2022 . kabatas kalendāri 2022 . dienasgrāmatas, plānotāji , dienasgrāmatas skolēniem, skolotājiem, studentiem, gada mācību piezīmju kalendāri