Aizkari

Drukāt
1

Relāde, SIA

Lāčplēša 83a, Rīga LV-1011
Audums. Audumu tirdzniecība. Vilnas audumi, pusvilnas audumi, trikotāža. Atlaides audumiem. Auduma atlaides. Atlaides drēbes audumiem. Sezonas izpārdošana. Audumi pēc pasūtījuma. Kleitu audumi. Blūžu audumi. Oderes. Mēteļu audumu, uzvalku audumu, blūžu audumu tirdzniecība, mazumtirdzniecība. Gaismu atstarojošs audums, izšūšanas
  • 1 Audumu un aizkaru tirdzniecība

ALANDEKO, veikals, T/C SPICE, žalūzijas, aizkari, markīzes

Jaunmoku 13, TC "Spice Home", Rīga, LV-1046
Par uzņēmumu: ALANDEKO jeb ALAN LTD darbojas interjera noformēšanas jomā kopš 1991.gada. Uzņēmuma galvenās kompetences ir žalūziju, aizkaru un mēbeļu ražošana kā arī interjera priekšmetu mazumtirdzniecība Latvijā, Lietuvā un Zviedrijā. Izveidots arī ērts interjera lietu interneta veikals alandeko.com.

BoGeM & Co, SIA, PVC logi Rīga

Skandu 10, Rīga, LV-1067
Apraksts:

SIA "BoGeM & Co" Latvijas tirgū darbojas kopš 2003. gada, specializējoties PVC, alumīnija logu un durvju ražošana un uzstādīšana, kā arī piedāvā dažādas montāžas tehnoloģijas, no vienkāršām, paātrinātām montāžas sistēmām līdz siltās montāžas tehnoloģijām, kas izstrādātas ziemeļvalstīm. Izmantojam tikai pārbaudītus labāko kompāniju – „Aluplast”, „Wital”, „Siegenia”, „Maco”, „SOUDAL” – materiālus un komplektāciju. Mūsu priekšrocība ir augsta izgatavotā produkta un piedāvājamo pakalpojumu kvalitāte, kā arī zemās cenas. Piedāvājam visa veida stikla paketes, izmantojam tonētu, matētu, dekoratīvu, laminētu tripleksa plēvi, rūdītu stiklu, kā arī vitrāžas stikla paketes dažādās kombinācijās atbilstoši klienta vajadzībām. Izgatavojam dažādu ģeometrisko formu konstrukcijas: trijstūrus, trapeces, daudzstūrus, izliektus un apaļus logus. PVC logi, durvis, ražošana Rīgā, Imanta.

PRO 1 Stage, SIA, LED, video ekrāni, displeji, filmēšana, noma

Mellužu 13-5, Rīga, LV-1067
Apraksts: Mūzikas, skaņu, skaņas gaismas iekārtas, video, videoiekārtu noma, īre LED video ekrāni, ekrānu noma, tirdzniecība.

DEPO Mājai Dārzam Remontam, veikals - noliktava

Kurzemes prospekts 3b, Rīga LV-1067
segumi, paklāji, mēbeļu materiāli, virtuves mēbeles, sadzīves tehnika, seifi, saimniecības preces, aizkari

Tvaikonis, SIA, Ķīmiskās tīrītavas pieņemšanas punkts Imantā

Dammes 8, Rīga, LV-1067
Apraksts: Apģērbu tīrītava un veļas mazgātava, kas apvienojuši augstu izpildes un apkalpošanas servisu ar saprātīgām cenām. Iespēja izsaukt kurjeru uz mājām vai biroju. Nestandarta lietu tīrīšana. Aizkaru, pufu, žalūziju, paklāju ķīmiskā tīrīšana, veļas mazgāšana, ekspress 24 stundu laikā.

Kovo P, SIA, Veikals

Virbu 2, Rīga, LV-1067
Audumu un aizkaru tirdzniecība

Grete, SIA

Mazā Buļļu 17-3, Rīga, LV-1067
Audumu un aizkaru tirdzniecība

Alius, SIA, Ražotne

Buļļu 43-45, Rīga, LV-1067
Žalūzijas, aizkaru stieņi

RilatHome Company, SIA

Jūrmalas gatve 82 k.1-170, Rīga, LV-1029
Žalūzijas, aizkaru stieņi

Remija, SIA, Šūšanas darbnīca

Dammes 8, Rīga, LV-1067
Šūšanas piederumi, šūšanas pakalpojumi, spiedpogas. Daiļslidošanas kostīmu šūšana, izšūšana ar pērlēm. Ansambļu kostīmu šūšana un Dejošanas kostīmu šūšana. Apģērbu, aizkaru šūšana, labošana. Aizkaru malu apstrāde. Oderes maiņa. Modelēšana. Šūšanas pakalpojumi, trikotāžas labošana apģērbu, šūšana. Šūšanas, adīšanas piederumu
Ikvienai telpai noskaņu piešķir izvēlētie aizkari. Vai izvēlēties gaisīgus un krokotus, vai - paneļaizkarus, romiešu šalūzijas? Aizkaru speciālisti ieteiks labāko risinājumu atkarībā no jūsu telpas novietojuma, funkcionalitātes un stiklojuma. Plašā audumu izvēle ļaus telpu noformēt atbilstoši katra gaumei. Aptumšojošie un ugunsdrošie aizkari parūpēsies par jūsu mieru un miegu. Arī aizkaru stiprinājumus, sliedes, karnīzes, āķīšus un krokojamās lentes ieteicams izvēlēties saskaņā ar izvēlēto audumu un telpas stilu.