Apmācības kursi darba drošība, adresē Centrs

Drukāt
Banner 1050x80
1

Autoskola Lemurs, SIA

Merķeļa 11-416a, 4.st., Rīga, LV-1050
autoskola Rīgas centrā, autoskola, auto skola, auto vadītāju apmācības , auto vadīšanas kursi , apmācība , teorija latviešu, krievu valodā, autovadītāju apmācības , (PMP) pirmās palīdzības kursi , rīta grupas
  • 1 Apmācība: autovadītāju, autoskolas
ZL.LV iesaka

Darba drošības centrs, SIA

Bukultu 11, Rīga, LV-1005
Pakalpojumi: ✓ Darba aizsardzības pakalpojumi ✓ Apmācības, kursi ✓ Pārtikas higiēna un paškontrole ✓ Drošības zīmes ✓ Ugunsdrošības pakalpojumi ✓ Instrukcijas darba aizsardzībā ✓ Darba vides risku novērtējums Par uzņēmumu:

SIA “Darba Drošības Centrs” ir atzīta kompetentā institūcija, kas no 2003. gada ir izpelnījusies uzticama un profesionāla uzņēmuma statusu.

Mūsu panākumi balstīti uz augsti kvalificētiem, profesionāliem speciālistiem, ar lielu pieredzi darba aizsardzībā. Gadiem uzkrātā pieredze un dokumentācijas bāze ļauj mūsu speciālistiem nodrošināt pakalpojumus operatīvi, īsos termiņos un sniegt atbalstu sarežģītajās situācijās.

Mācību centrs “Darba Drošības Centrs” – licencētas un akreditētas pieaugušo profesionālās pilnveides un pieaugušo neformālās izglītības programmas. Semināri un kursi kvalifikācijas pilnveidei. Tālmācības (e-apmācības) skola Mans OSH.

No 2015. gada kā Somijas mācību un konsultāciju uzņēmuma “Oy Bonum-SafetyAb” partneris īstenojam apmācību darba aizsardzībā un ugunsdrošībā darbam Somijā, Zviedrijā, Norvēģijā. Apmācības veicam ne tikai mūsu mācību telpās, bet arī izbraucot uz valsts un pašvaldību iestādēm, uzņēmumiem, būvobjektiem visā Latvijas teritorijā.

Privātā vidusskola, bērnudārzs CITRUSS Rīgas centrā

Baznīcas 5, Rīga, LV-1010
bērniem, pagarinātā dienas grupa, mājasdarbi skolā, mājas darbi skolā, pagarinātā grupa, droša skola, drošība valoda, angļu valoda bērniem, latviešu valoda, latviešu valoda bērniem, sagatavošana skolai, valodu kursi

Autoskola, SIA

Merķeļa 11-520, Rīga, LV-1050
Autoskola, Autoskola Rīgā, Autoskola Jelgavā, B kategorija, Autovadītāju apmācība.