Tulkošana

Drukāt
Banner 1050x80
ZL.LV iesaka
1

A & S, SIA, Tulkošanas birojs Rīgā

Merķeļa 10-23, Rīga, LV-1050
Apraksts: Tulkošanas, tulka pakalpojumi. Tulkošana Rīgā. Tulkošana. Tulks. Tulkojumi no/uz krievu, angļu, vācu, igauņu, lietuviešu, poļu, čehu, ukraiņu, baltkrievu, franču, itāļu, spāņu, portugāļu, zviedru, dāņu, somu, holandiešu, flāmu valodas, valodām.
2

DS TRANSLATE, Tulkošanas birojs

Profesionāla tulku komanda💯 🤵🤝
Mārupes 4-42, Rīga, LV-1002
Kurjers: ✓ Klientu ērtībām - jauns pakalpojums – Kurjers. ✓ Jums vairs nav nepieciešams braukt uz tulkojumu biroju, to izdarīs profesionāls kurjers Jūsu vietā! ✓ Tiklīdz Jums ir nepieciešams veikt pasūtījumu, zvaniet un piesakiet pakalpojumu. Dokumentu legalizācija: Dokumentu īstuma apliecināšana APOSTILLE nozīmē paraksta un zīmoga īstuma apliecināšanu, ko veic konsulārā amatpersona. Līdz ar to vienā valstī sastādīti dokumenti iegūst juridisku spēku citā valstī.
ZL.LV iesaka
3

Inlex Agency, Zvērinātu tulku birojs

K.Barona 25-3, Rīga, LV-1011
Pakalpojumi: ✓ Mutiskā tulkošana ✓ Rakstiskā tulkošanaTulkošanas joms ✓ Vārdnīcas ✓ Sinhronā tulkošana ✓ Secīgā/konsekutīvā tulkošana Laipni lūdzam!: Mēs ceram, ka tā jums palīdzēs labāk iepazīties ar tulkošanas nozari un izdarīt pareizo izvēli, kad būs nepieciešams izvēlēties tulkošanas kompāniju, kas paliks par jūsu turpmāko sadarbības partneri. SIA Inlex Agency jau vairāk nekā 20 gadus veiksmīgi darbojas Latvijā. Galvenais firmas darbības lauks ir juridiskās, finanšu, grāmatvedības un tehniskās dokumentācijas tulkošana. Kompānijas tulki piedalās arī dažādu semināru, konferenču un pārrunu mutiskās tulkošanas nodrošināšanā. No 2004. gada firmas speciālisti sadarbībā ar ETC –Brussels NV (no 2007. gada ETC Europe scrl.) aktīvi piedalās dažādu normatīvo aktu tulkošana ES institūciju vajadzībām no visām ES dalībvalstu valodām latviešu valodā. Šajā īsajā periodā tika pārtulkots vairāk par 55000 lpp.
4

„Littera”, Tulkošanas birojs

Viestura 17, Daugavpils, LV-5401
Apraksts:

Tulkošanas birojs Daugavpilī. Notariāli apstiprināti tulkojumi. 

  • 4 Tulkošana
5

Lingva Tev SIA, tulkojumu birojs

Brīvības 85-8, 2.st., Rīga, LV-1001
Pakalpojumi: ✓ Rakstiskie tulkojumi ✓ Dokumenta kopijas apliecināšana pie notāra ✓ Tulkojuma apliecināšana pie notāra ✓ Tulkojuma apliecināšana pašā birojā ✓ Teksta izdruka Par tulkošanas biroju:

Tulkošanas birojs SIA "Lingva Tev" Latvijā darbojas kopš 1994. gada. Šajā laikā savus pakalpojumus esam snieguši gan Latvijas tulkošanas tirgū, gan Amerikā, Vācijā, Zviedrijā, Somijā, Krievijā un Igaunijā. Esam veikuši tulkojumus gan lieliem tirdzniecības, celtniecības, farmācijas, juridiskiem uzņēmumiem, gan Latvijā un ārvalstīs dzīvojošām privātpersonām.

ZL.LV iesaka

Tulk4you, tulkošanas birojs

Braslas 20-210, Rīga, LV-1084
Tulkojumi: ✓ Vietņu tulkojums; ✓ Tehniskais tulkojums; ✓ Medicīniskie teksti; ✓ Finansiāli ekonomisko dokumentu tulkojums; ✓ Rakstiskais personīgu dokumentu tulkojums; ✓ Notariālais apliecinājums; ✓ Juridisko dokumentu tulkojums Komanda: Lielākā daļa mūsu tulku ir universitāšu lingvistikas fakultāšu absolventi un runā vismaz divās valodās. Mūsu tulku kvalifikācija un specializētās zināšanas nodrošina to, ka birojs var piedāvāt kompetentu un kvalitatīvu materiālu tulkošanu juridiskajā, tehniskajā, medicīnas un citās jomās.
ZL.LV iesaka

Baltic Media Ltd., SIA, Tulkošanas birojs

Elizabetes 11, Rīga, LV-1010
Mūsu piedāvātie tulkošanas pakalpojumi:: ✓ Mediju un mārketinga, reklāmas tekstu tulkošana ✓ Subtitrēšana, dublēšana un ierunāšana ✓ Mājaslapu un interneta veikalu SEO tulkošana ✓ Notariāli tulkojumi un zvērināta tulka apliecinājumi ✓ Dokumentu tulkošana ✓ Tekstu lokalizācija ✓ Tehnisko tekstu tulkošana ✓ Medicīnisko tekstu tulkošana ✓ Informācijas tehnoloģiju (IT) tulkošana ✓ Terminoloģijas tulkošana ✓ Automātiskā mašīntulkošana ar rediģēšanu ✓ Mutiskā tulkošana ✓ Valodu kursi

Digi Media, SIA

Maskavas 322, Rīga, LV-1063
Apraksts: Digi Media piedāvā plašu pakalpojumu klāstu TV, kino un reklāmas industrijas jomā, bet specializējas audiovizuālo materiālu lokalizēšanā un formatēšanā (konvertēšanā). Piedāvājam DCP, Blu-ray, DVD un HD risinājumus, tulkošanas pakalpojumus, subtitru sagatavošanu, ieskaņošanas un dublāžas pakalpojumus; video, audio un foto pakalpojumus.

SDI Media Latvia, SIA, Ieskaņošanas, tulkošanas, reklāmas kompānija

Maskavas 322, Rīga, LV-1063
Galvenie darbības virzieni:: ✓ Subtitrēšana, subtitri ✓ Ieskaņošana, ieskaņošanas pakalpojumi ✓ Dublāža, dublēšana ✓ Tulkošana, tulkošanas pakalpojumi Par uzņēmumu: SDI Media Latvia piedāvā saviem klientiem ātru un kvalitatīvu video un audio tulkošanas, dublāžas, ierunāšanas, un subtitrēšanas darbu izpildi 56 pasaules valodās par konkurētspējīgām cenām. SDI Media ir 26 pārstāvniecības visā pasaulē, pateicoties kam, SDI Media saviem klientiem spēj sniegt visplašāko pakalpojumu klāstu savā jomā.

A & A Translations, SIA

Strādājam pēc iepriekšējas vienošanās!
Arhitektu 1-100, Rīga, LV-1050
Pakalpojumi:

Tehniski, juridiski, ekonomiski, medicīniski tulkojumi, mutiska, secīga, sinhrona tulkošana, konsultācijas dokumentu noformēšanas un legalizācijas un citos jautājumos, notariāls tulkojumu apstiprinājums – mēs piedāvājam visu veidu tulkošanas pakalpojumus arī jums. Turklāt mēs piedāvājam ne tikai visizplatītākos tulkojumus no angļu uz latviešu vai krievu valodu, bet arī tulkojumus no/uz čehu, dāņu, grieķu, holandiešu, igauņu, itāļu, japāņu, lietuviešu, portugāļu, ukraiņu, vācu, zviedru u.c. valodām. Veicot dokumentu tulkošanu, nepieciešamības gadījumā piedāvājam jums arī notariālu tulkojumu apliecinājumu un zvērināta tulka apliecinājumu.

„VALODU KOKS”, tulkošanas birojs Rīgas centrā

Ātra tulkojumu apstrāde klātienē un attālināti !
Lāčplēša 14-303, Rīga, LV-1011
Tulkošanas pakalpojumi:: ✓ Rakstiskā tulkošana ✓ Notariālie tulkojumi ✓ Biroja apliecinājums ✓ Mājaslapu tulkošana ✓ Juridiskie tulkojumi ✓ Medicīniskie tulkojumi ✓ Mutiskā tulkošana ✓ Apostille un legalizācija ✓ Rediģēšana ✓ Maketēšanas pakalpojumi

Skrivanek Baltic, SIA, Tulkojumu birojs

Lāčplēša 87c, Rīga, LV-1011
Rakstiskās tulkošanas pakalpojumi:: ✓ vispārīgi un specializēti rakstiskie tulkojumi ✓ notariāli apliecināti tulkojumi ✓ tekstu gramatiskā un stilistiskā uzlabošana (korektūra) ✓ tekstu adaptācija un radošu tekstu sagatavošana (copywriting) ✓ mājaslapu tulkošana ✓ programmatūras lokalizācija ✓ audio un video failu lokalizācija ✓ GoogleAds un SEO tulkojumi ✓ digitālā mārketinga satura lokalizācija ✓ e-mācību satura un risinājumu lokalizācija ✓ neironu mašīntulkošana ✓ tekstu grafiskā apstrāde – DTP

PFAT Tulkojumi, SIA

Baznīcas 39, Rīga, LV-1010
Tulkošanas pakalpojumi: ✓ Vispārīgi tulkojumi ✓ Specializēti tulkojumi ✓ Notariāli apliecināti tulkojumi ✓ Biroja apliecināti tulkojumi ✓ Apostille ✓ Copywriting/ rewriting - tekstu adaptācija un pārdošanas tekstu veidošana ✓ Korektūra - tekstu uzlabošana ✓ Mājaslapu tulkošana ✓ Tekstu grafiskā apstrāde – DTP ✓ Dokumentu izprasīšana ✓ Attāla mutiskā tulkošana

DZG Serviss & J, SIA, Tulkošanas birojs

Jūras 3, Liepāja, LV-3401
Apraksts: Tulkošana, tulkojumi, tulkošanas pakalpojumi, vīzu noformēšana.

Jurveda, SIA

Juridiskie, grāmatvedības pakalpojumi
Blaumaņa 6-12, 3.st., Rīga, LV-1011
Jurveda piedāvā: ✓ Juridiskie pakalpojumi ✓ Grāmatvedības pakalpojumi ✓ Tulkošana ✓ Namu apsaimniekošana Juridiskie, grāmatvedības pakalpojumi un tulkošanas darbi vienuviet! Īpaša klientu apkalpošana!
ZL.LV iesaka

RTTranslations OU, Latvijas filiāle RT TULKOJUMI

Dzirnavu 73, Rīga, LV-1011
Tulkošanas pakalpojumi RT TULKOJUMI: ✓ Rakstiskie tulkojumi ✓ Tulkojumi ar notariālo apliecinājumu ✓ Tulkojumi ar biroja apliecinājumu ✓ Dokumentu legalizāciju un Apostille ✓ Mutiskie tulkojumi ✓ Tekstu koriģēšana ✓ Mājas lapu tulkošana

ABICOM PRO tulkojumi, SIA

Dzirciema 1-18, Rīga, LV-1083
Apraksts: Uzņēmums specializējies vācu valodas tulkošanā.

Silenta, SIA

Turpinām strādāt klātienē!
Rīgas 182a, Jēkabpils, Jēkabpils nov., LV-5202
Tulkojumi, notariāli apstiprināti tulkojumi. Dokumentu sagatavošana, uzņēmumu juridiskā apkalpošana, parādu piedziņa, konsultācijas, juridiskie pakalpojumi, juristi, pārstāvība tiesās. Grāmatvedības pakalpojumi, uzņēmumu reģistrācija, VID atskaites, gada pārskati, gada bilances, uzņēmumu dibināšana, izmaiņas, reorganizācija,
ZL.LV iesaka

Tempora, IK

Lāčplēša 36/38-1, Daugavpils, LV-5401
Par uzņēmumu: Uzņēmums Tempora nodarbojas ar tulkošanas pakalpojumu sniegšanu Daugavpilī. Tiek piedāvāti rakstiski un mutiski tulkojumi no un uz dažādām valodām: latviešu, krievu, angļu, vācu, lietuviešu. Iespējams saņemt notariālu vai tulkojumu biroja apliecinājums. Dokumentu tulkojumi Krievijas Federācijas un Baltkrievijas konsulātiem.
Nozaru un terminoloģijas pārzināšana ļauj profesionālajiem tulkiem piedāvāt kvalitatīvus mutiskās un rakstiskās tulkošanas pakalpojumus ar vai bez notariālā apstiprinājuma. Mutiskā tulkošana - sinhronā, secīgā. Audio un video ierakstu tulkošana un dublēšana. Tehnisko specifikāciju, disertāciju tulkošana. Valodas lietojuma, stila pārbaude. Tekstu rediģēšana. Tiek piedāvāts veikt arī steidzamu tulkošanu.