Grāmatvedības pakalpojumi

Drukāt
Banner 1050x80
1

MG Alliance, SIA, Grāmatvedības pakalpojumi, Autsorsinga kompānija

Licencēts grāmatvedības uzņēmums AGL0000450
Hospitāļu 8-8a, Rīga, LV-1013
Piedāvātie ārpakalpojumi: ✓ Nodokļu un finanšu konsultācijas ✓ Grāmatvedības pakalpojumi ✓ Iekšējais audits un kontrole ✓ Starptautiskais audits ✓ Juridiskie pakalpojumi ✓ Bilances nodošana ✓ Grāmatvedības un nodokļu uzskaites atjaunošana ✓ Nodokļu optimizācija ✓ Pirmdokumentu sagatavošana
2

ARI Accounting Service, SIA, Grāmatvedības pakalpojumi

Licencēts grāmatvedības uzņēmums AGL000200 ©
Lāčplēša 27-6, Rīga, LV-1011
Par uzņēmumu:

SIA "Ari accounting service" ir uz klientu orientēts uzņēmums, kam ir svarīgi izveidot un saglabāt labas attiecības ar klientu jebkurā situācijā. Uzņēmums garantē individuālu pieeju ikvienam klientam.

Sadarbojoties ar uzņēmumu, klients:: ✓ Ietaupa laiku un nervus ✓ Ekonomē uz grāmatveža algas rēķina ✓ Nemaksā par viņu sociālo nodokli ✓ Neuztur lieko darba vietu ✓ Nepērk datoru un grāmatvedības programmas ✓ PVN no samaksātās pakalpojumu summas tiek iekļauts priekšnodoklī
3

Grāmatvedības un finanšu vadības birojs, SIA

Dārzciema 60, Rīga, LV-1073
Grāmatvedības un finanšu vadības birojs piedāvā šādus pakalpojumus::

Grāmatvedības pakalpojumi

✓ Grāmatvedības organizācijas dokumentācijas izveidošana ✓ Pilna cikla grāmatvedības organizēšana (pirmdokumentu uzskaite, algu aprēķināšana, nodokļu aprēķināšana, ilgtermiņa ieguldījumu uzskaite, nodokļu deklarāciju sagatavošana un iesniegšana, operatīvā bilance, visu veidu atskaites u.c.) ✓ Nepilna cikla grāmatvedības organizēšana (daļēja iesaiste grāmatvedības procesos) ✓ Klienta pārstāvēšana VID un citās iestādēs ✓ Gada pārskata sagatavošana u.c.

Finanšu vadības pakalpojumi:

✓ Naudas plūsmas plānošana ✓ Budžeta plānošana ✓ Budžeta izpildes analīze ✓ Pašizmaksas aprēķināšana ✓ Rentabilitātes modeļa izstrāde ✓ Rentabilitātes aprēķināšana ✓ Finanšu modelēšana ✓ Pilnā finanšu analīze ✓ Dažādu atskaišu sagatavošana u.c.

Nodokļu un finanšu konsultācijas, nodokļu optimizācija

Juridiskie pakalpojumi

✓ Dokumentu sagatavošana jauna uzņēmuma reģistrācijai vai izmaiņu reģistrācijai Uzņēmumu reģistrā u.c.
  • 3 Grāmatvedības pakalpojumi
4

FinServices, SIA

Strūgu 2a, Rīga, LV-1003
Grāmatvedības ārpakalpojumu priekšrocības:: ✓ Uzņēmums ietaupīs uz grāmatveža algas izmaksām ✓ Grāmatvedības ārpakalpojumu uzņēmums veic pilnu grāmatvedības uzskaiti, kā arī specializējas nodokļu konsultācijās un juridiskos jautājumos ✓ Nav nepieciešams iekārtot grāmatveža darba vietu ✓ Nav nepieciešams grāmatvedim nodrošināt pastāvīgas apmācības un izaugsmi ✓ Grāmatvedības apkalpojošam uzņēmumam ir lielāka informācijas aprite un plašākas zināšanas dažāda veida uzņēmējdarbības sfērās
5

Jurveda, SIA

Juridiskie, grāmatvedības pakalpojumi
Blaumaņa 6-12, 3.st., Rīga, LV-1011
Jurveda piedāvā: ✓ Juridiskie pakalpojumi ✓ Grāmatvedības pakalpojumi ✓ Tulkošana ✓ Namu apsaimniekošana Juridiskie, grāmatvedības pakalpojumi un tulkošanas darbi vienuviet! Īpaša klientu apkalpošana!
6

KENTARO, SIA, Grāmatvedības pakalpojumi Pārdaugavā

Lidoņu 27 k.1, Rīga, LV-1055
Apraksts:

"Kentaro" piedāvā plašu grāmatvedības pakalpojumu klāstu gan jauniem uzņēmumiem, gan pieredzējušām firmām. Strādājot daudzus gadus, esam apguvuši, kā pareizi komunicēt ar kontrolējošajām instancēm un meklēt pareizos risinājumus katram klientam spēkā esošās likumdošanas ietvaros. Garantējam, ka jebkura mūsu sagatavotā atskaite tiks pieņemta bez atgriešanas un pārmetumiem.

  • 6 Grāmatvedības pakalpojumi
7

Accuratio, SIA, Grāmatvedības pakalpojumi

K.Valdemāra 23, Rīga, LV-1010
Piedāvātie grāmatvedības pakalpojumi:: ✓ Nodrošinām finanšu grāmatvedības uzskaiti ✓ Veicam ārvalstu uzņēmumu filiāļu grāmatvedības uzskaiti, sagatavojam pārskatus un nodokļu deklarācijas ✓ Sniedzam jaunu uzņēmumu reģistrācijas pakalpojumus ✓ Aprēķinām, uzskaitām un deklarējam klientu nodokļus ✓ Sagatavojam gada pārskatus ✓ Nodrošinām vadības grāmatvedības uzskaiti pēc klientu pieprasījuma ✓ Konsultējam nodokļu un finanšu uzskaites jautājumos ✓ Organizējam grāmatvedības uzskaiti ✓ Sagatavojam operatīvās bilances un peļņas vai zaudējumu aprēķinus ✓ Veicam klientu darbinieku darba algu aprēķinu, algas nodokļu un iemaksu aprēķinu ✓ Tiek izstrādāta klientu personāla dokumentācija ✓ Organizējam klientu lietvedību ✓ Sniedzam klientu biroja administrēšanas pakalpojumus ✓ Sniedzam atskaites klientu ārvalstu mātes uzņēmumiem
8

Līnas grāmatvedība, SIA, pilna grāmatvedības apkalpošana Rīgā, Cēsīs, Siguldā, Limbažos

Ulbrokas 44a, Rīga, LV-1021
Pakalpojumi:: ✓ Operatīvo finanšu pārskatu sagatavošana līzingiem, bankām u.c. ✓ Statistikas atskaišu sgatavošana un iesniegšana ✓ Gada pārskata sagatavošana un iesniegšana VID ✓ Konsultācijas grāmatvedības un nodokļu jautājumos ✓ Daļēja grāmatvedības apkalpošana ✓ Grāmatvedības reģistru atjaunošana no pirmsdokumentiem
9

Nevita, SIA

Satiķi, "Ābelītes 1" -6, Gaiķu pagasts, Saldus nov., LV-3873
Pakalpojumi:: ✓ Gada pārskatu sagatavošana ✓ Atskaišu sagatavošana VID ✓ Konsultācijas nodokļu jautājumos un EDS ✓ Grāmatvedība mikrouzņēmumiem ✓ Grāmatvedības pakalpojumi pašnodarbinātām personām ✓ Fizisko personu grāmatvedība ✓ Juridisko personu grāmatvedība
  • 9 Grāmatvedības pakalpojumi
10

Grāmatvedības birojs IRIS, SIA

Dignājas 3-7a, Rīga, LV-1004
Pakalpojumi:: ✓ Grāmatvedības pakalpojumi ✓ Uzņēmuma pārstāvēšana VID ✓ Dokumentu sagatavošana un iesniegšana uzņēmumu reģistrā ✓ Lietvedības pakalpojumi ✓ Nodokļu konsultācijas ✓ Finanšu atskaites Par mums::

Piedāvājam GALVENĀ GRĀMATVEŽA pakalpojumus. Konsultācijas, kā uzsākt organizēt grāmatvedības uzskaiti atbilstoši LR likumdošanai. Mūsu ieteikumi un padomi veiksmīgai biznesa attīstībai.

Eilas Rancānes konsultāciju birojs, SIA

Turaidas 46, Jūrmala, LV-2015
Apraksts: Grāmatvedības pakalpojumi un finanšu konsultācijas klientiem visā Latvijā.

AT grāmatvedība un audits, SIA

Maskavas 450b, Rīga, LV-1063
Pakalpojumi:: ✓ Grāmatvedības pakalpojumi ✓ Finanšu konsultācijas ✓ Zvērinātu revidentu pārbaudes ✓ Auditorpakalpojumi ✓ Saimnieciski - finansiālās darbības analīze ✓ Gada pārskatu sagatavošana Grāmatvedība un audits:

SIA “AT Grāmatvedība un audits” ir 100% Latvijas kapitāla audita un grāmatvedības pakalpojumu uzņēmums ar ilggadēju darba pieredzi. Uzņēmums galvenokārt pievērsies auditoru pakalpojumu sniegšanai dažādiem uzņēmumiem - gan vietējiem nelieliem uzņēmumiem, gan lielajiem un kopuzņēmumiem, kuriem nepieciešami Zvērinātu revidentu pakalpojumi, gan mātes uzņēmumiem, kuriem pieder saistītie un meitas uzņēmumi gan Latvijā, gan citās valstīs. Uzņēmums sniedz konsultācijas gan finanšu, gan nodokļu jautājumos, gan konsultē grāmatvedības programnodrošinājumā.

LBM Management, SIA

Antonijas 8-9a, Rīga, LV-1010
Kas mēs esam?: Jauni, drosmīgi, uzņēmīgi un atvērti, bet arī profesionāli, pieredzējuši un inovatīvi – mēs noteikti neesam iesācēji! Nodrošinot nepieciešamos speciālistus vienuviet, mēs varam sasniegt un piedāvāt vairāk. Tāpēc klienti uztic mums savus biznesa procesus jau vairāk nekā desmit gadus. Pieredze, kompetence un kvalitāte ir mūsu ieguldījums jūsu biznesā, bet aizrautība un radošums – mūsu pakalpojuma pievienotā vērtība.

Ilear, SIA

Konsultācijas zoomā!
Liedes 21, Rīga, LV-1029
Pakalpojumi: ✓ Grāmatvedības pakalpojumi ✓ Nodokļu konsultācijas ✓ Juridiskie pakalpojumi ✓ Darba un personas datu drošība Par uzņēmumu:

SIA "Ilear" darbības joma ir grāmatvedības, juridiskie, kā arī darba un personas datu aizsardzības pakalpojumi un konsultācijas. Apkalpojam gan fiziskās, gan juridiskās personas, kuras pārstāv dažādas uzņēmējdarbības formas. Pie mums var saņemt vienreizējus pakalpojumus, piemēram, dokumentu izstrādi iesniegšanai tiesā, sūdzības vai brīdinājuma sagatavošanu. Piedāvājam arī ilgtermiņa sadarbību, piemēram, uzņēmuma grāmatvedības apkalpošanu.

LEAnD, SIA, Grāmatvedības birojs

Lāčplēša 88 k.1, Rīga, LV-1003
Grāmatvedības birojs:

Mūsu draudzīgais kolektīvs sniedz kvalitatīvus grāmatvedības pakalpojumus un palīdz atrisināt dažāda veida jautājumus. Pieredze grāmatvedības jomā 10-35 gadi, katru gadu uzņēmuma darbinieki paaugstina savas prasmes un zināšanas, jo likumdošana ļoti bieži mainās. Mums ir ļoti svarīga mūsu uzņēmuma reputācija, tieši tāpēc mēs sekojam līdzi visām izmaiņām nodokļu likumdošanā; mūsu darbinieki regulāri piedalās dažādos semināros par izmaiņām likumos, nodokļos un grāmatvedības uzskaitē, lai mūsu klients saņemtu viņam izdevīgāko grāmatvedības risinājumu.

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC)

Ozolnieki, Rīgas 34, Ozolnieku pagasts, Jelgavas nov., LV-3018
Apraksts:

"Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" (LLKC) ir vadošais lauksaimniecības un lauku uzņēmējdarbības konsultāciju dienests Latvijā ar 26 reģionālajiem birojiem. LLKC nodrošina dažāda veida pakalpojumus grāmatvedībā un ekonomikā, augkopībā un lopkopībā, meža apsaimniekošanā, zivsaimniecībā. LLKC Tālākizglītībā interesentiem pieejami dažādi mācību kursi (arī attālināti), kas ļauj gūt saimniekošanai laukos nepieciešamās zināšanas un prasmes. LLKC sadarbojas ar 28 Eiropas valstīm, rīkojot apmācības un gūstot pieredzi dažādu nozaru saimniecībās.

PB Finanses, SIA, pilna servisa finanšu kompānija

Turpinām strādāt klātienē!
Lielais prospekts 54-9, Ventspils, LV-3601
Par uzņēmumu:

Mūsu galvenais darbības rezultāts - pārskatāma un korekta grāmatvedības uzskaite un saskaņā ar starptautiskajiem standartiem (IFRS) sastādīti finanšu pārskati, kam ir svarīga loma uzņēmuma saimnieciskās darbības efektivitātes paaugstināšanā un prestiža veidošanā.

Licencēts grāmatvedības uzņēmums AGL0000018.

Sandras Dumpes birojs, SIA

Zemitāna iela 2b-214, 2.st., Rīga, LV-1012
Apraksts:

SIA "Sandras Dumpes birojs" nodarbojas ar grāmatvedības ārpakalpojumu sniegšanu gan juridiskām, gan fiziskām personām. Sabiedrība dibināta 2005. gada 25. februārī.

Visa Vērte Auditorsabiedrība, SIA

Ģertrūdes 19/21-18a, Rīga, LV-1011
Grāmatvedība, grāmatvedības pakalpojumi , gada pārskatu audits, revīzija, gada pārskats, vērtēšana, vērtēšanas, pakalpojumi , nodokļu konsultācijas, finanšu pakalpojumi , gada pārskatu sagatavošana, finanšu pārskatu
ZL.LV iesaka

TANIA grāmatvedība, SIA

Ludviķa 4-2.st., Liepāja, LV-3401
Apraksts:

Biznesa neatņemama sastāvdaļa ir grāmatvedība. Tās darbības organizācija un speciālistu izvēle ir tik nopietns darbs, ka kļūdainas izvēles rezultātā var ievērojami ciest visa uzņēmuma darbība. Profesionāls grāmatvedis ir uzticams partneris, kurš palīdz plānot darbību un kontrolēt uzņēmumā notiekošo procesu pareizu norisi, viņš seko līdzi uzņēmuma stratēģijai, mērķiem un uzdevumiem, ļauj efektīvāk un racionālāk izmantot resursus un kontrolēt tos. Mūsu galvenais darbības rezultāts - pārskatāma un korekta grāmatvedības uzskaite un saskaņā ar standartiem sastādīti finanšu pārskati, kuriem ir svarīga loma uzņēmuma prestiža veidošanā.

Ilzes birojs, SIA

Strazdu 16, Jelgava, LV-3004
Grāmatvedības pakalpojumi uzņēmējiem::

Standarta grāmatvedības apkalpošana:

✓ Datu ievade grāmatvedības uzskaites sistēmā. ✓ Darba algas aprēķins. ✓ Pamatlīdzekļu uzskaite. ✓ Ikmēneša un gada atskaites, to iesniegšana Valsts ieņēmumu dienestā (VID). ✓ Atskaites LR Centrālās Statistikas pārvaldei un Latvijas bankai. ✓ Ikmēneša bilances un peļņas un zaudējumu aprēķins. ✓ Vadības atskaišu sagatavošana pēc pieprasījuma vai regulāri. ✓ Gada pārskata sagatavošana un iesniegšana VID. ✓ Piedalīšanās uzņēmuma gada revīzijā.

Finanšu vadības pakalpojumi:

✓ Uzņēmuma finanšu stāvokļa izvērtēšana un priekšlikumu sagatavošana.

Biznesa organizācijas pakalpojumi:

✓ Uzņēmuma iekšējās normatīvās bāzes (procedūras, nolikumi, norādījumi un rīkojumi) sakārtošana atbilstoši ārējiem normatīviem dokumentiem. ✓ Efektīvas un kvalitātes standartiem atbilstošas darba organizācijas izveide.

Interneta bilance, SIA

Pulkveža Brieža 6-1a, Rīga, LV-1010
Pakalpojumi: ✓ Grāmatvedības apkalpošana ✓ Komunikācija ar valsts institūcijām ✓ Finanšu plānošana ✓ Statistika ✓ Audits ✓ Personāla uzskaite Par uzņēmumu:

Nodrošinām klientiem savlaicīgu, precīzu un efektīvu grāmatvedības uzskaites kārtošanu atbilstoši LR normatīvo aktu prasībām un starptautiskajiem standartiem.

KLIENTIEM MĒS PIEDĀVĀJAM:

Grāmatvedības uzskaites kārtošanu,

Pieeju grāmatvedības un finanšu informācijai on-line režīmā,

Iespējas pieņemt vadības lēmumus, kas balstīti uz uzticamu informāciju,

Atbalstu NILLTPFN iekšējās kontroles sistēmu izveidošanā un aktualizēšanā.

Gebauers, SIA

Turpinām strādāt klātienē!
Tirgus 7, Ventspils, LV-3601
Pilna grāmatvedības apkalpošana ietver:: ✓ Uzņēmuma grāmatvedības politikas izstrādi ✓ Pirmsdokumetu pārbaudi, sakārtošanu un iegrāmatošanu ✓ Nodokļu atskaišu sagatavošanu un iesniegšanu VID ✓ Operatīvo finanšu pārskatu sagatavošanu līzingiem, bankām u.c. ✓ Statistikas atskaišu sagatavošanu un iesniegšanu pēc vajadzības ✓ Gada pārskata sagatavošanu un iesniegšanu VID ✓ Konsultācijas grāmatvedības un nodokļu jautājumos ✓ Dokumentus mūsu birojā varat iesniegt personīgi vai arī pēc tiem ieradīsies mūsu apmaksāts kurjerpasts ✓ Pakalpojuma cena – sākot no 30.00 EUR mēnesī ✓ Daļēja grāmatvedības apkalpošana ✓ Grāmatvedības reģistru atjaunošana no pirmdokumentiem ✓ Cenas

Heldia, SIA

Lietuvas šoseja 8-3, Jelgava, LV-3001
Grāmatvedības pakalpojumi, Grāmatvedība, Grāmatvedības pakalpojumi Jelgava, Grāmatvedība Jelgava, Grāmatvedis Jelgava

Daiga Freiberga, grāmatvedības pakalpojumi

Mucenieku 30a-3, Kuldīga, Kuldīgas nov., LV-3301
Apraksts:

Grāmatvedības uzskaites kārtošana dažādām uzņēmējdarbības formām. Konsultēšana grāmatvedības uzskaites un nodokļu jautājumos. Deklarāciju izstrāde, gada pārskatu sagatavošana un iesniegšana VID. Grāmatvedības pakalpojumi, grāmatvedība Latvijā, Kurzeme, visā Latvijā. 

Grāmatvedis Jums, SIA

Turpinām strādāt klātienē!
Pils 15a, Tukums, Tukuma nov., LV-3101
Apraksts:

Firma "Grāmatvedis Jums" piedāvā dažādus grāmatvedības pakalpojumus Tukumā un Kurzemē. Piedāvājam gada pārskata izveidi, auditēšanas pakalpojumus, VID atskaites, grāmatvedība pašnodarbinātajām personām, finanšu un nodokļu konsultācijas un citus pakalpojumus.

Vidzemes Contus, SIA

Meža 7-211, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201
Pakalpojumi:: ✓ Grāmatvedības politikas izstrādi un pilnveidošanu;  ✓ Grāmatvedības pirmdokumentu apstrādi;  ✓ Darba samaksas un ar to saistīto izmaksu un nodokļu aprēķinus; ✓ Bankas, kases un avansa norēķinus; ✓ Krājumu un pamatlīdzekļu uzskaiti; ✓ Preču un pakalpojumu uzskaiti; ✓ Debitoru un kreditoru parādu uzskaiti; ✓ Grāmatvedības atjaunošanu no pirmdokumentiem; ✓ Operatīvās bilances, peļņas vai zaudējuma aprēķina un naudas plūsmas sagatavošanu; ✓ Nodokļu aprēķinus un deklarāciju sagatavošanu un iesniegšanu VID; ✓ Gada pārskata sastādīšanu un deklarēšanu; ✓ Iedzīvotāju un pašnodarbināto deklarāciju sastādīšanu; ✓ Citu atskaišu sagatavošanu Valsts institūcijām un uzņēmuma vadībai; ✓ Finanšu un saimnieciskās darbības analīze; ✓ Lietvedības un personāla dokumentu sagatavošana.

VDS audits un grāmatvedība, SIA

Krūmu 5-11.kabinets, Liepāja, LV-3405
"VDS audits un grāmatvedība" Liepājā sniedz šādus pakalpojumus:: ✓ Grāmatvedības un auditora pakalpojumi ✓ Grāmatvedības un finanšu konsultācijas ✓ Grāmatvedības ārpakalpojumi ✓ Juridiskās un biznesa konsultācijas ✓ Audits ✓ Dokumentu sagatavošana ✓ Uzņēmumu atvēršana, reģistrēšana, likvidēšana ✓ Profesionāla civiltiesiskā apdrošināšana

Aktīvs Plus 1, SIA

Pils 9, Tukums, Tukuma nov., LV-3101
Apraksts: Grāmatvedība, grāmatvedības pakalpojumi Tukums, Tukumā.

AELITAS SUIPES GRĀMATVEDĪBAS BIROJS

A.Kronvalda 32, Cēsis, Cēsu nov., LV-4101
Pakalpojumi:: ✓ Grāmatvedības pakalpojumi fiziskām personām ✓ Grāmatvedības pakalpojumi juridiskām personām ✓ Gada pārskati ✓ Algu aprēķins ✓ Nodokļu deklarācija ✓ Konsultācijas ✓ VID atskaišu sagatavošana ✓ Audita pakalpojumi

d.b. konts, SIA, Baibas Bendorfas grāmatvedības pakalpojumi

Papes 13, Liepāja, LV-3407
Apraksts:

Baiba Bendorfa, SIA "d.b.konts" piedāvā pilnu grāmatvedības servisu dažādu nozaru uzņēmumiem. Nodokļu konsultācijas.

Hella 2, SIA, grāmatvedības pakalpojumi Pārdaugavā

Turpinām strādāt klātienē!
Mārupes 2-8, Rīga, LV-1002
Pakalpojumi: ✓ Grāmatvedība, grāmatvedis, grāmatvedības pakalpojumi ✓ Audits ✓ Gada pārskati, likumi Apraksts: Grāmatvedība Rīgā, Pārdaugavā, Āgenskalnā, Torņakalnā, grāmatvedības pakalpojumi, audits, gada pakalpojumi. Grāmatvedības likums, atskaišu sagatavošana Rīgā, Pārdaugavā, Āgenskalnā, Torņakalnā, Āgenskalna priedes, Vecrīga.

VK Birojs, SIA

Draudzības aleja 24-72, Jēkabpils, Jēkabpils nov., LV-5201
Grāmatvedības pakalpojumi, Uzņēmumu reģistrācija, Nodokļu konsultācijas, Semināri grāmatvežiem

VD Grāmatvedība, SIA, grāmatvedības birojs

Poruka 1, Madona, Madonas nov., LV-4801
Grāmatvedība, grāmatvedības pakalpojumi , konsultācijas, vadības grāmatvedība, finanšu grāmatvedība, grāmatvede, Grāmatvedības birojs. Grāmatvedība Madonā.

EBBA, SIA

Rindas 40-20, Ventspils, LV-3602
Grāmatvedības pakalpojumi:: ✓ grāmatvedis ✓ atskaišu sagatavošana ✓ nodokļu konsultācijas ✓ SIA likvidācija, reģistrēšana ✓ gada pārskatu sagatavošana ✓ gada deklarācijas sagatavošana ✓ budžeta plānošana ✓ naudas plūsma Par mums: SIA EBBA piedāvā grāmatvedības pakalpojumus un konsultācijas. Mūsu birojs atrodas Ventspilī, bet strādājam ar juridiskām un fiziskām personām arī Kurzemē un Rīgā. Grāmatvedības kārtošanu nodrošinām maziem un vidējiem SIA, zemnieku saimniecībām; biedrībām un pašnodarbinātām personām. Piedāvājam ikdienas grāmatvedības kārtošanu, algu aprēķināšanu, pamatlīdzekļu uzskaiti, atskaites sagatavošanu un iesniegšanu VID un CSB, saimnieciskās darbības uzskaite un apstrāde pašnodarbinātām personām, Gada pārskatu un deklarācijas sagatavošanu un iesniegšanu. Mūsu klientiem nodrošinām bezmaksas konsultācijas nodokļu jautājumos. Papildus piedāvājam sagatavot dažādus finanšu pārskatus un analīzes, uzņēmuma reģistrācijas un likvidācijas dokumentus. Sagatavojiet savus attaisnojuma dokumentus (rēķinus, čekus, kvītis utt.), un par pārējo mēs parūpēsimies!

Auditorfirma Grāmatvedis, SIA

Skolas 27-3, Rīga, LV-1010
Pakalpojumi:: ✓ Zvērinātu revidentu pakalpojumi ✓ Grāmatvedības pakalpojumi ✓ Grāmatvedības programmatūras Grāmatvedības programmatūra un pakalpojumi:

SIA "Auditorfirma Grāmatvedis"" ir audita, grāmatvedības un uzskaites pakalpojumu, grāmatvedības datorprogrammu izplatīšanas, ieviešanas un apkalpošanas sabiedrība, kurā strādā speciālisti ar augstāko ekonomisko, matemātikas un tehnisko izglītību un ievērojamu praktiskā darba pieredzi šajā jomā (vairāk par 17 gadiem).

Doma audits, SIA - Revīzijas un audita uzņēmums

Silmaču 6, Rīga, LV-1012
Nodokļu audits, grāmatvedības konsultācijas, zvērinātu revidentu pakalpojumi ., Grāmatvedības pakalpojumi , grāmatvedības kārtošana.
ZL.LV iesaka

Finanšu un nodokļu serviss, SIA

Lielirbes 1-(206-208A), Rīga, LV-1046
Grāmatvedības pakalpojumi , SIA, ārvalstu filiālēm un pārstāvniecībām, mikronodokļu maksātājiem, biedrībām, Grāmatvedības dokumentu pārbaude un sakārtošana. Algu aprēķini. Grāmatvedības metodikas izstrāde.

Aplis, IU

Jaunā 6, Talsi, Talsu nov., LV-3201
Apraksts: Grāmatvedība, grāmatvedības pakalpojumi, grāmatvedis, audits Tukums, Tukumā.

Gvardea, SIA, grāmatvedības pakalpojumi Ogrē, grāmatvedības ārpakalpojums

Upes prospekts 18a, Ogre, Ogres nov., LV-5001
Apraksts: Bilancspējīga grāmatvede sakārtos tavus finansiālos dokumentus atbilstoši LR likumdošanai. Profesionāla pieredze pilna grāmatvedības cikla nodrošināšanai (debitori, kreditori, gada pārskati, gada ienākuma deklarācijas, pirmreizējo dokumentu apstrāde un citi pakalpojumi). Samaksa pēc vienošanās. LTRK biedrs.

PRO invest.lv, SIA

Raiņa 10, Talsi, Talsu nov., LV-3201
Apraksts:

SIA "PRO invest.lv" sniedz grāmatvedības ārpakalpojumus, uzņēmējdarbības konsultācijas, sagatavo ES projektus un biznesa plānus. Mūsu biroji atrodas: Talsos, Raiņa ielā 10, 2.stāvā un Rīgā, Miera ielā 86, 1.stāvā – iepriekš piesakoties pa tālruni 29136710. Apkalpojam visā Kurzemē, Zemgalē, Rīgā, Rīgas rajonā. 20 gadu pieredze sekojošās nozarēs – tirdzniecība, mežizstrāde, kokapstrāde, ražošana, būvniecība, viesnīcas, lauksaimniecība u.c. Mēs esam unikāli ar to, ka finanšu, ekonomikas, juridisko un vadības augstākā līmeņa zināšanu apkopojums dod 4D pakalpojumu kvalitāti klientu vajadzību risināšanā! Mēs esam radoši savā nozarē, kas mūs padara konkurēt spējīgus un klientam daudz interesantākus. Mūsu klienti saredz tās iespējas, ka pērkot savu pakalpojumu pie mums, viņš saņem pilnīgāku pakalpojumu kvalitāti un labākos, radošākos risinājumus jebkurā no piedāvātajiem pakalpojumiem! Pie mums jūs saņemsiet bagātīgu garšu buķeti pavisam klasiskā nozarē - finanšu pārvaldībā!

Breicis, SIA, Nodokļu, transfertcenu un grāmatvedības pakalpojumu birojs

K.Valdemāra 118, Rīga, LV-1013
Pakalpojumi: ✓ Komercsabiedrības, ārvalstu uzņēmuma filiāles vai pastāvīgās pārstāvniecības grāmatvedības kārtošana saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanas aktu prasībām; ✓ Pārstāvēšana VID un citās valsts institūcijās; ✓ PVN deklarācijas sagatavošana un iesniegšana; ✓ Gada pārskatu sastādīšana; ✓ Statistikas atskaites Centrālajai Statistikas pārvaldei, Latvijas Bankai; ✓ Ikgadējās nodokļu deklarācijas iesniegšana; ✓ Pārskatu un atskaišu sagatavošana dalībniekiem vai akcionāriem; ✓ Grāmatvedības politikas izveide; ✓ Konsultācijas nodokļu jautājumos

Akonts, SIA

Lielirbes 1, Rīga, LV-1046
Apraksts: Uzņēmums sniedz grāmatvedības, personāla lietvedības pakalpojumus un nodokļu konsultācijas privātpersonām, maziem un vidējiem uzņēmumiem. Dibinātāja un vadītāja ir grāmatvede ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi grāmatvedībā. Darbojamies no 2011. gada.

IGS BIROJS, grāmatvedības pakalpojumi Salaspilī

"Vaiņagu ceļš 1" , Salaspils pagasts, Salaspils nov., LV-2118
Apraksts: IGS veic grāmatvedības apkalpošanu uzņēmumiem un pašnodarbinātām personām. Garantējam savlaicīgu pārskatu iesniegšanu, atsaucību, kvalitatīvu padomu sniegšanu nodokļu jautājumos un optimizāciju jūsu izdevumiem.

Prosperous, SIA, pilna servisa grāmatvedības pakalpojumi

Lielā 24, Saldus, Saldus nov., LV-3801
Apraksts: Zināšanas, mīlestība pret darbu, smaids un cilvēciskas attiecības – izaugsmes pamats jebkurā gadsimtā! Mums ir vairāk nekā 16 gadu darba pieredze ar dažādu nozaru uzņēmumiem, konsultējot nodokļu jautājumos un sniedzot pilna servisa grāmatvedības pakalpojumus. Individuāla apkalpošanas stratēģija katram klientam! Uzticiet savu grāmatvedību mums!

Risinājums I, SIA

Annas 37, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201
Apraksts: Grāmatvedības pakalpojumi visā Latvijā juridiskām un fiziskām personām. Konsultācijas grāmatvedības un nodokļu jautājumos. Atskaišu nodošana VID. Grāmatvedības pakalpojumi angliski runājošiem klientiem, grāmatvedības pakalpojumi krieviski runājošiem klientiem.

Euro Finances, SIA

Slāvu 25-15, Rīga, LV-1073
Galvenās prioritātes:: ✓ Grāmatvedības ārpakalpojumi no EuroFinances. ✓ Jūsu prioritāte ir uzņēmuma vadība - un mēs parūpēsimies par uzņēmuma dokumentiem. ✓ Pilns grāmatvedības atbalsts no A līdz Z no sertificēta grāmatveža-auditora. ✓ Sertificēts grāmatvedis savlaicīgi sagatavos gada pārskatu iesniegšanai VID un operatīvo pārskatu bankām (piemēram, līzingam), sakārtos lietas aktuālajos jautājumos un uzturēs veselas jūsu nervu šūnas. ✓ Grāmatvedības atskaites nav tikai likuma prasība - tas ir rīks, kas parāda reālo situāciju uzņēmumā, uztur kārtību saimnieciskajā darbībā un biznesā. Ar to palīdzību uzņēmuma vadītājs var pieņemt apzinātus lēmumus un tādējādi ietaupīt naudu un laiku. ✓ Mūsu speciālisti ir lietas kursā par jaunākajām izmaiņām likumdošanā, regulāri papildina un atjauno savas zināšanas. EuroFinances nodrošinās uzņēmuma gatavību visām pārbaudēm, jo jums vairs nebūs jāsavāc trūkstošie dokumenti ārkartas režīmā. Mēs palīdzēsim jūsu uzņēmumam nopelnīt, augt un attīstīties. ✓ Finanšu pārskati ir sagatavoti, pamatojoties uz Latvijas Republikas likumiem, normatīvo aktu prasībām un Starptautiskajiem grāmatvedības standartiem.

Censuva, SIA

L.Paegles 3-3.st., Sigulda, Siguldas nov., LV-2150
Apraksts:

SIA "Censuva" piedāvā grāmatvedības pakalpojumus, konsultācijas grāmatvedībā un finansēs. Gada pārskati.

Interlex, SIA

Ģimnāzijas 22, Daugavpils, LV-5401
Juridiskie pakalpojumi . Grāmatvedības pakalpojumi un nodokļu risinājumi., Juridiskie pakalpojumi Daugavpils, jurists Daugavpilī, grāmatvedības pakalpojumi Daugavpilī.

SI Cipari, SIA

Sesku 10 k.1-68, Rīga, LV-1035
Pakalpojumi: ✓ Grāmatvedības ārpakalpojumi ✓ Konsultācijas grāmatvedībā ✓ Uzņēmumu dibināšana ✓ Pilns grāmatvedības cikls ✓ Gada ienākumu deklarācija ✓ Pārskatu un atskaišu iesniegšana VID SI CIPARI grāmatvedība:

SIA "SI CIPARI" sniedz pakalpojumus un konsultācijas grāmatvedībā.

Coral Finance, SIA, Grāmatvedības pakalpojumi Rīgā

K.Valdemāra 33a-4a, Rīga, LV-1010
Grāmatvedības pakalpojumi. Ārpakalpojuma grāmatvedība.: ✓ Uzņēmuma dibināšana, reģistrācija ✓ Finanšu un nodokļu konsultācijas ✓ Uzņēmuma gada pārskats ✓ Deklarācijas iesniegšana VID ✓ PVN maksātāja reģistrēšana ✓ Grāmatvedības audits ✓ Pieslēgšanās elektonikās deklarēšanas sistēmai ✓ Pārskatu sastādīšana un iesniegšana dienestā ✓ Operatīvo pārskatu sagatavošana līzinga un banku iestādēm

Indras V, SIA

Brīvības 53a, Gulbene, Gulbenes nov., LV-4401
Pakalpojumi:: ✓ Nodokļu konsultācijas ✓ Gada pārskati ✓ Algas aprēķini ✓ Nodokļu aprēķini ✓ Nodokļu deklarācijas ✓ Peļņās un zaudējumu aprēķini ✓ Operatīvas bilances Par mums::

SIA Indras V piedāvā grāmatvedības pakalpojumus. Pilna cikla grāmatvedība, grāmatvedības pakalpojumi Gulbenē, grāmatvedis Gulbenē, grāmatvedība Gulbenē. Grāmatvedības konsultācijas.

ZL.LV iesaka

I.L.Grāmatvedība, audits un konsultācijas, SIA

Prūšu 17a-507, Rīga, LV-1057
Pakalpojumi: ✓ Grāmatvedības pakalpojumi ✓ Audits ✓ Konsultācijas ✓ Juridiskie pakalpojumi ✓ Uzņēmumu dibināšana Par mums:

Grāmatvedības pakalpojumi no A līdz Z. Risinām visus grāmatvedības saistītos jautājumus klienta uzņēmumā. Sakārtota grāmatvedības uzskaite atbilstoši Latvijas Republikas likumdošanai. Jūs piegādājat mums grāmatvedības dokumentus, un pārējo paveicam mēs. Mūsu grāmatvedības pakalpojumi ir civiltiesiski apdrošināti. Uzņemamies visu ar grāmatvedību saistīto jautājumu risināšanu klienta uzņēmumā. Tostarp pārstāvam uzņēmumu Valsts ieņēmumu dienestā un citās valsts un pašvaldības institūcijās. Palīdzam rast risinājumus nodokļu optimizācijai.

Silenta, SIA

Turpinām strādāt klātienē!
Rīgas 182a, Jēkabpils, Jēkabpils nov., LV-5202
Dokumentu sagatavošana, uzņēmumu juridiskā apkalpošana, parādu piedziņa, konsultācijas, juridiskie pakalpojumi , Grāmatvedības pakalpojumi , uzņēmumu reģistrācija, VID atskaites, gada pārskati, gada bilances, uzņēmumu
Tiek piedāvāti grāmatvedības pakalpojumi: mēneša un gada atskaites, finanšu pārskati, bilances, algu grāmatvedība un auditēšana. Uzņēmumi sniedz finanšu konsultācijas, veic nodokļu deklarāciju sastādīšanu vai pilna cikla grāmatvedības apkalpošanu atbilstoši vietējiem un starptautiskiem standartam. Grāmatvedības outsorsings sniedz iespēju rūpes par finansēm pilnībā nodot kvalificētiem ekonomistiem, grāmatvežiem, finansistiem un auditoriem.