Grāmatvedības pakalpojumi

Drukāt
1

"MG Alliance", SIA, Autsorsinga kompānija

Krasta 105a, Rīga, LV-1019
Piedāvātie ārpakalpojumi:
    ✓ Nodokļu un finanšu konsultācijas ✓ Grāmatvedības pakalpojumi ✓ Iekšējais audits un kontrole ✓ Starptautiskais audits ✓ Juridiskie pakalpojumi ✓ Bilances nodošana ✓ Grāmatvedības un nodokļu uzskaites atjaunošana ✓ Nodokļu optimizācija ✓ Pirmdokumentu sagatavošana
2

"FinServices", SIA

Strādājam attalināti!
Riepnieku 4, Rīga, LV-1050
Grāmatvedības ārpakalpojumu priekšrocības::
    ✓ Uzņēmums ietaupīs uz grāmatveža algas izmaksām ✓ Grāmatvedības ārpakalpojumu uzņēmums veic pilnu grāmatvedības uzskaiti, kā arī specializējas nodokļu konsultācijās un juridiskos jautājumos ✓ Nav nepieciešams iekārtot grāmatveža darba vietu ✓ Nav nepieciešams grāmatvedim nodrošināt patstāvīgas apmācības un izaugsmi ✓ Grāmatvedības apkalpojošam uzņēmumam ir lielāka informācijas aprite un plašākas zināšanas dažāda veida uzņēmējdarbības sfērās
3

"Jurveda", SIA

Juridiskie, grāmatvedības pakalpojumi
Blaumaņa 6-12, 3.st., Rīga, LV-1011
Jurveda piedāvā:
    ✓ Juridiskie pakalpojumi ✓ Grāmatvedības pakalpojumi ✓ Tulkošana ✓ Namu apsaimniekošana
Juridiskie, grāmatvedības pakalpojumi un tulkošanas darbi vienuviet! Īpaša klientu apkalpošana!
ZL.LV iesaka

"VDS audits un grāmatvedība", SIA

Klaipēdas 78-30, Liepāja, LV-3416
Apraksts: Grāmatvedības pakalpojumus veic sertificēts grāmatvedis–auditors. Profesionāla civiltiesiskā apdrošināšana. Grāmatvedības pakalpojumus sniedzam arī attālināti. Juridiskās un biznesa konsultācijas.

"Vidzemes Contus", SIA

Meža 7-211, Valmiera, Valmieras n., LV-4201
Gada pārskati, VID atskaites, grāmatvedības apkalpošana, grāmatvedības izveidošana, uzņēmumu reģistrācija Grāmatvedības pakalpojumi , konsultācijas, grāmatvedibas un juridiskie pakalpojumi , darba tiesības.
ZL.LV iesaka

"TANIA grāmatvedība", SIA

Ludviķa 4-2.st., Liepāja, LV-3401
Apraksts: Biznesa neatņemama sastāvdaļa ir grāmatvedība. Tās darbības organizācija un speciālistu izvēle ir tik nopietns darbs, ka kļūdainas izvēles rezultātā var ievērojami ciest visa uzņēmuma darbība. Profesionāls grāmatvedis ir uzticams partneris, kurš palīdz plānot darbību un kontrolēt uzņēmumā notiekošo procesu pareizu norisi, viņš seko līdzi uzņēmuma stratēģijai, mērķiem un uzdevumiem, ļauj efektīvāk un racionālāk izmantot resursus un kontrolēt tos. Mūsu galvenais darbības rezultāts - pārskatāma un korekta grāmatvedības uzskaite un saskaņā ar standartiem sastādīti finanšu pārskati, kuriem ir svarīga loma uzņēmuma prestiža veidošanā.

"BP finanses", SIA, Grāmatvedības pakalpojumi

Stacijas 30, Valmiera, Valmieras n., LV-4201
Apraksts: Kvalitatīvi grāmatvedības, lietvedības, juridiskie pakalpojumi, kā fiziskām, tā juridiskām personām. Konsultējam finanšu un nodokļu jautājumos.

"Grifs-XL", SIA, Grāmatvedība Valmierā

Senču 19, Valmiera, Valmieras n., LV-4201
Apraksts: Grāmatvedība. Grāmatvedības pakalpojumi. Grāmatvedis. Finansu konsultācijas. Valmierā. Cēsīs. Ogrē. Limbažos. Smiltenē. Vidzemē. Nodokļu konsultācijas. Gada pārskati. Finanšu konsultācijas. Grāmatveža pakalpojumi Valmierā.

Ozola G., Grāmatvedības pakalpojumi Cēsīs

Valmieras 20a, Cēsis, Cēsu n., LV-4101
Apraksts: Grāmatvedis Cēsīs. Grāmatvedības pakalpojumi Cēsīs, Limbažos, Valmierā, Siguldā. Grāmatvedības atskaites Cēsīs, grāmatvedības konsultācijas Cēsīs.

"Dzērves birojs", SIA

Lāčplēša 1, Valmiera, Valmieras n., LV-4201
Pakalpojumi: Grāmatvedības pakalpojumi Vidzemē. Uzņēmumu gada pārskati. Iedzīvotāju ienākumu deklarācijas.

Ozola G., individuālā darba veicēja

Valmieras 20a, Cēsis, Cēsu n., LV-4101
Apraksts: Grāmatvedis Cēsīs. Grāmatvedības pakalpojumi Cēsīs, Limbažos, Valmierā, Siguldā. Grāmatvedības atskaites, konsultācijas.

"Jolanta Accounting Services", SIA

Gaides 8, Valmiera, Valmieras n., LV-4201
Grāmatvedības pakalpojumi , juridiskie pakalpojumi , grāmatvedības pakalpojumi Limbažos, grāmatvedības pakalpojumi Valmierā, grāmatvedības pakalpojumi Siguldā, grāmatvedības pakalpojumi Smiltenē, grāmatvedības

"Risinājums I", SIA

Annas 37, Valmiera, Valmieras n., LV-4201
Grāmatvedības pakalpojumi , grāmatvedības pakalpojumi angļu valodā, finanšu konsultācijas, grāmatvedis Grāmatveža pakalpojumi .

"Ievas grāmatvedība", SIA

A.Upīša 2, Valmiera, Valmieras n., LV-4201
Grāmatvedības pakalpojumi

"Amsar", SIA

A.Upīša 15, Valmiera, Valmieras n., LV-4201
Grāmatvedības pakalpojumi

"Audits", SIA

Tērbatas 8, Valmiera, Valmieras n., LV-4201
Grāmatvedības pakalpojumi

"Gimi", SIA

A.Upīša 2a, Valmiera, Valmieras n., LV-4201
Grāmatvedības pakalpojumi

"Sagessa", SIA

J.Vītola 4-9, Valmiera, Valmieras n., LV-4201
Grāmatvedības pakalpojumi

"Attivo", SIA

Valkas 42, Valmiera, Valmieras n., LV-4201
Grāmatvedības pakalpojumi

"Dielli", SIA

Garā 7, Valmiera, Valmieras n., LV-4201
Grāmatvedības pakalpojumi
Tiek piedāvāti grāmatvedības pakalpojumi: mēneša un gada atskaites, finanšu pārskati, bilances, algu grāmatvedība un auditēšana. Uzņēmumi sniedz finanšu konsultācijas, veic nodokļu deklarāciju sastādīšanu vai pilna cikla grāmatvedības apkalpošanu atbilstoši vietējiem un starptautiskiem standartam. Grāmatvedības outsorsings sniedz iespēju rūpes par finansēm pilnībā nodot kvalificētiem ekonomistiem, grāmatvežiem, finansistiem un auditoriem.