Grāmatvedības pakalpojumi

Drukāt
1

"FinServices", SIA

Strādājam attalināti!
Riepnieku 4, Rīga, LV-1050
Grāmatvedības ārpakalpojumu priekšrocības::
    ✓ Uzņēmums ietaupīs uz grāmatveža algas izmaksām ✓ Grāmatvedības ārpakalpojumu uzņēmums veic pilnu grāmatvedības uzskaiti, kā arī specializējas nodokļu konsultācijās un juridiskos jautājumos ✓ Nav nepieciešams iekārtot grāmatveža darba vietu ✓ Nav nepieciešams grāmatvedim nodrošināt patstāvīgas apmācības un izaugsmi ✓ Grāmatvedības apkalpojošam uzņēmumam ir lielāka informācijas aprite un plašākas zināšanas dažāda veida uzņēmējdarbības sfērās
2

"Jurveda", SIA

Juridiskie, grāmatvedības pakalpojumi
Blaumaņa 6-12, 3.st., Rīga, LV-1011
Jurveda piedāvā:
    ✓ Juridiskie pakalpojumi ✓ Grāmatvedības pakalpojumi ✓ Tulkošana ✓ Namu apsaimniekošana
Juridiskie, grāmatvedības pakalpojumi un tulkošanas darbi vienuviet! Īpaša klientu apkalpošana!

"I.L. grāmatvedība, audits un konsultācijas", SIA

Krasta 86-507, Rīga, LV-1019
Apraksts: I.L. Grāmatvedība piedāvā plaša spektra grāmatvedības pakalpojumus. Veicam klienta grāmatvedības uzskaiti atbilstoši Latvijas Republikas likumdošanai. Risinām visus klienta jautājumus, kas ir saistīti ar grāmatvedību un nodokļiem. Konsultējam grāmatvedības un nodokļu jomā. Ja māc šaubas par grāmatvedības uzskaites vai nodokļu jautājumu, mēs palīdzēsim izvērtēt situāciju un rast piemērotāko risinājumu.

"Ilear", SIA

Konsultācijas zoomā!
Puškina 2-10, Rīga, LV-1050
Pakalpojumi: Sakārtosim dokumentus, tai skaitā arī par iepriekšējo periodu. Nepieciešamības gadījumā, operatīvi sastādīsim gada pārskatu. SIA piedāvā konsultācijas dažādos juridiskos jautājumos: interešu aizstāvēšana tiesā, maksātnespēja, darba strīdi, komerctiesības, tiesiskā aizsardzība, palīdzība maksātnespējas procesos, nodokļu konsultācijas, civiltiesības, konsultācijas, pamatkapitāla palielināšana, juridiskās adreses maiņa, uzņēmumu apkalpošana. Darba pieredze 10 gadi un juridisks atbalsts. SIA "ILEAR" piedāvā pilnu grāmatvedības apkalpošanu, visu nepieciešamo atskaišu sagatavošanu un iesniegšanu VID-ā, gada pārskata un deklarāciju sastādīšanu, konsultācijas grāmatvedības jautājumos.

"Marx", SIA, grāmatvedības pakalpojumi, konsultācijas

Rītupes 30-5, Rīga, LV-1019
Apraksts: Ikvienam uzņēmumam Latvijā ir pienākums veikt grāmatvedības uzskaiti, iesniegt ikmēneša, ceturkšņa un gada pārskatus, aprēķināt un maksāt nodokļus valsts budžetam un savlaicīgi reaģēt uz nodokļu dienesta pieprasījumiem. Lai uzturētu grāmatvedības uzskaiti, aprēķinātu nodokļus, Jums būs nepieciešams vietējais speciālists vai uzņēmums ar profesionālās atbildības apdrošināšanas sertifikātu. Ziņošana un komunikācija ar Valsts ieņēmuma dienestu notiek elektroniskās deklarēšanas sistēmā (EDS) latviešu valodā. Uzņēmums MARX sniedz grāmatvedības pakalpojumus no biznesa uzsākšanas līdz ”atslēgas nodošanai”.

"ILEAR Accounting and Law", SIA

Puškina 2-10, Rīga, LV-1050
Grāmatvedības un juridiskie pakalpojumi uzņēmumiem un privātpersonām. Juridiskās konsultācijas, Grāmatvedība, nodokļi, nodokļu konsultācijas, grāmatveži, grāmatvedības pakalpojumi

"ArtBuh", SIA, Profesionāli kvalifikācijas paaugstināšanas grāmatvedības kursi

Akadēmijas laukums 1, Rīga, LV-1050

Mūsu klausītāji saņem ne tikai teorētisko bāzi, bet arī vērtīgas rekomendācijas. No apmācību programmas grāmatveži iegūs ne vien tik ļoti nepieciešamās zināšanas, bet arī pieredzi un izpratni par likumiem un dažādiem jaunumiem.

Kursi: Mūsu kursi ir veidoti, lai uzlabotu grāmatvežu kvalifikāciju. Nodokļu likumdošana un grāmatvedības uzskaite nepārtraukti mainās, tāpēc ikvienam grāmatvedim ir nepieciešama pastāvīga kvalifikācijas celšana kursos un semināros. Programmas ir veidotas tā, lai tās ir interesantas un noderīgas gan grāmatvežiem ar 20 gadu pieredzi, gan grāmatvežiem ar 2 gadu pieredzi. Apjomīgi mācību materiāli,kafijas pauzes. Individuāla pieeja katram kursa dalībniekam. Latvijas lielie uzņēmumi mums uztic savus grāmatvežus, lai celtu viņu kvalifikāciju.

"DPS", SIA, programmatūras izstrāde

Elijas 17-551, Rīga, LV-1050
Apraksts: Datorfirma DPS nodarbojas ar tirdzniecības, noliktavu uzskaites, autoservisu, lietvedības, grāmatvedības un dažādu citu biznesa programmu izstrādi, kā arī ar datorsistēmu apkalpošanu, lokālo datortīklu veidošanu, uzstādīšanu un uzraudzību, datoru komplektēšanu un tirdzniecību.

"Ivetas grāmatvedības pakalpojumi", SIA

Dzirnavu 118-3, Rīga, LV-1050
Grāmatvedības pakalpojumi

"LEAnD", SIA

Lāčplēša 88 k.1, Rīga, LV-1003
Grāmatvedība, grāmatvedības pakalpojumi : SIA, mikrouzņēmumu, , (Mun) pāšnodarbināto personu, IK. Veicam grāmatvedības pakalpojumus šādās nozarēs: loģistika, kravu pārvadājumi, namu apsaimniekošana,

"Indicator", SIA

Maskavas 214, Rīga, LV-1019
Grāmatvedības pakalpojumi

"Grammsi", SIA

Maskavas 108-19, Rīga, LV-1003
Grāmatvedības pakalpojumi

"Daskom", SIA

Maskavas 42-301, Rīga, LV-1050
Grāmatvedības pakalpojumi

"Consensus debets", SIA

Maskavas 116-309, Rīga, LV-1003
Grāmatvedības pakalpojumi

"Business Profit", SIA

Maskavas 131-2a, Rīga, LV-1003
Grāmatvedības pakalpojumi

"Tavale", SIA

Maskavas 42-407, Rīga, LV-1050
Gada pārskats, pārskati, audits, nodokļi, nodokļu konsultācijas, revīzija, revīzijas pakalpojumi , uzņēmumu

"I.P.Balance", SIA

Rītupes 12, Rīga, LV-1019
Grāmatvedības pakalpojumi

"Fin Tour", SIA

Lubānas 8, Rīga, LV-1019
Grāmatvedības pakalpojumi

"Ranta Accounting", SIA

Lāčplēša 125, Rīga, LV-1003
Grāmatvedības pakalpojumi

"Parion", SIA

Salacas 9-2, Rīga, LV-1019
Grāmatvedības pakalpojumi
Tiek piedāvāti grāmatvedības pakalpojumi: mēneša un gada atskaites, finanšu pārskati, bilances, algu grāmatvedība un auditēšana. Uzņēmumi sniedz finanšu konsultācijas, veic nodokļu deklarāciju sastādīšanu vai pilna cikla grāmatvedības apkalpošanu atbilstoši vietējiem un starptautiskiem standartam. Grāmatvedības outsorsings sniedz iespēju rūpes par finansēm pilnībā nodot kvalificētiem ekonomistiem, grāmatvežiem, finansistiem un auditoriem.