Datortehnikas tirdzniecība, visā Latvijā

Drukāt
1

TL Datortehnika, SIA, internetveikals

J.Asara 16-1, Rīga LV-1009
Pakalpojumi/produkti:: ✓ datortehnika ✓ lietoti datori ✓ lietoti portatīvie datori ✓ datortehnikas serviss ✓ datoru remonts ✓ datortehnikas apkalpošana ✓ datortehnikas tirdzniecība ✓ datoru noma ✓ datori ✓ lietoti serveri
  • 1 Datortehnikas tirdzniecība
2

Datoru centrs, SIA

Draudzības aleja 9, Jēkabpils, Jēkabpils n., LV-5201
Datortehnika, serviss, portatīvie datori, datori, printeri, kopētāji, projektori, mobilie telefoni, aksesuāri, datortehnikas Interaktīvās tāfeles, tirdzniecība , uzstādīšana. Datori Jēkabpilī, internetveikals Jēkabpilī.
  • 2 Datortehnikas tirdzniecība

oRiGiNaL.Lv, SIA

Kalnciema 40d, Rīga LV-1046
Pakalpojumi:: ✓ IT atbalsts un datortīklu apkalpošana ✓ jaunu un lietotu datoru tirdzniecība ✓ datoru remonts un profilakse ✓ montāžas darbi un projektēšana ✓ videonovērošanas un drošības sistēmas ✓ maršrutētāji, maršrutētāju programmēšana ✓ datoru tīkla izveide un modernizēšana ✓ video kameras, serveri, apsardzes sistēmas ✓ hostings un domēnu reģistrācija ✓ IP telefonija ✓ kabeļu montāžas darbi un sertifcēšana ✓ mājas automātika

e-ADSPRO, SIA

Attālinātas konsultācijas! Piegādes ar kurjeru!!!
Stopiņu 5, Rīga, LV-1035
Atjaunota datortehnika ar licencētu programmnodrošinājumu, Lietota datortehnika, Atjaunota datortehnika, Datortehnikas un biroja tehnikas apkalpošana serviss, Biroja tehnikas apkopes līdzekļi, Datortehnikas tirdzniecība

Datorsistēmas, SIA, datortehnikas tirdzniecības apkalpošanas centrs

Prūšu 78, Rīga LV-1057
Apraksts: SIA Datorsistēmas ir dibināta 2001. gada martā. Firma nodarbojas ar datortehnikas tirdzniecību un servisu, sniedzot plašu preču un pakalpojumu klāstu klientiem visā Latvijā, kuru skaitā ir gan valsts, gan pašvaldību uzņēmumi un iestādes, gan lielā, vidējā un mazā biznesa pārstāvji. Un jau no pašas pirmās mūsu darbības dienas esam izvirzījuši savu galveno principu - būt par uzticamu un godīgu partneri klienta uzdevumu risināšanā.

Informatīvais serviss, SIA

Dzirnavu 1-8, Rīga LV-1010
Apraksts:

SIA "Informatīvais Serviss" jau vairāk par 20 gadiem strādā IT tehnoloģiju nozarē. Mūsu galvenais darbības virziens ir datortehnikas un biroja tehnikas kompleksa apkalpošana, kā arī datortīkla izveide un uzturēšana.

OK datori, IK

Lielā 20, Talsi LV-3201
Pakalpojumi:: ✓ Datoru remonts ✓ Datoru tirdzniecība (jaunu un lietotu) ✓ Daļu iepirkšana ✓ Datoru komplektācijas Apraksts:

OK DATORI ir uzņēmums, kas nodarbojas ar datortehnikas tirdzniecību un apkalpošanu. Pie mums iespējams iegādāties jaunus un lietotus portatīvos un stacionāros datorus. Piedāvājam plašā klāstā arī jaunas un lietotas portatīvo un stacionāro datoru rezerves daļas. Garantija gan datoru komplektācijām, gan datoru detaļām.

Multimedia expert, SIA

A.Dombrovska 45, Rīga LV-1015
Apraksts:

SIA Multimedia Expert piedāvā datoru, planšetdatoru un mobilo telefonu remontu Vecmīlgrāvī. Datortehnikas komplektēšana, apkalpošana un serviss. Atjaunojam un instalējam programmatūru. Nodarbojamies arī ar datoru un mobilo tālruņu tirdzniecību Internetveikalā.

Inser IT, SIA

Graudu 43-19N, Liepāja LV-3401
KAS MĒS ESAM?:

IT speciālisti, savas jomas profesionāļi ar augstu atbildības sajūtu pret uzticētajiem pienākumiem. Strādājam gan ar privātiem klientiem, gan uzņēmumiem. Ar lielu pieredzi mazu, vidēju un lielu uzņēmumu datosistēmu administrēšanā. Darba pieredze IT jomā un datorsistēmu administrēšana jau 15 gadus.

Sell IT, SIA

Pulkveža O.Kalpaka 16, Jelgava, LV-3001
Datortehnikas un biroja tehnikas tirdzniecība . Datortehnikas apkalpošana un serviss.

Aircom Plus, SIA, Veikals-salons

Teātra 15/17-7, Daugavpils LV-5401
Piedāvājam:: ✓ Datortehnikas serviss un apkope ✓ Datoru remonts ✓ Portatīvo datoru remonts ✓ Problēmu diagnostika ✓ Biroja tehnikas apkope un remonts ✓ Printeru apkope ✓ Printeru remonts ✓ Toneru uzpilde ✓ Kārtridžu uzpilde ✓ IPhone remonts ✓ Citi pakalpojumi ✓ Printēšana ✓ Kopēšana ✓ Datoru aksesuāru iegāde

Electro Base, SIA

Katlakalna 9a, Rīga LV-1073
Electro Base® piedāvā: ✓ LED apgaismojums ✓ Videonovērošanas sistēmas ✓ LAN datortīkli ✓ Drošības un apsardzes sistēmas ✓ Akumulatori ✓ Nepārtrauktas barošanas bloku UPS sistēmas ✓ 10" un 19" komutācijas un serveru skapji, sastatnes ✓ Koaksiālo kabeļu tīkli ✓ Optiskie datu tīkli ✓ Akustisko sistēmu kabeļi ✓ Telefonija ✓ Elektromateriāli ✓ Iepakojuma materiāli ✓ Mēbeles un preces miegam

DPS, SIA, programmatūras izstrāde

Elijas 17-551, Rīga, LV-1050
Apraksts: Datorfirma DPS nodarbojas ar tirdzniecības, noliktavu uzskaites, autoservisu, lietvedības, grāmatvedības un dažādu citu biznesa programmu izstrādi, kā arī ar datorsistēmu apkalpošanu, lokālo datortīklu veidošanu, uzstādīšanu un uzraudzību, datoru komplektēšanu un tirdzniecību.

PC Konsultants, SIA, Veikals

Raiņa 4, Kuldīga LV-3301
Grāmatvedības programmu izplatīšana un serviss ir viens no uzņēmuma nozīmīgākajiem darbības virzieniem:

Mūsu konsultantu pakalpojumus izmanto vairāk nekā 200 uzņēmumu un pašvaldības iestādes visā Latvijā. Mūsu konsultanti ir profesionāļi ar vispusīgām zināšanām un pieredzi ne tikai apkalpojamo programmu iespējās, bet arī grāmatvedībā un lietvedībā. "PC Konsultants" var nodrošināt pilnu uzņēmuma grāmatvedības sistēmas servisu - sākot no lietotāju apmācības un konsultāciju sniegšanas, beidzot ar visas datorsistēmas konfigurēšanu un administrēšanu. Mūsu pakalpojumi tiek sniegti ne tikai klātienē pie klienta, bet ir izveidoti arī efektīvi attālinātās administrēšanas rīki, kuri nodrošina klientam ļoti operatīvu un ievērojami lētāku servisu. Lai arī uzņēmuma birojs atrodas Kurzemē, attālinātās administrēšanas rīki mums dod iespējas nodrošināt ātru un kvalitatīvu grāmatvedības programmu lietotāju atbalstu arī Rīgā, Alūksnē, Aizkrauklē, Lielvārdē, Salaspilī un citur Latvijā.

pirkums.lv, internetveikals

Piedrujas 11, Rīga LV-1073
Mūsu misija: ✓ būt lietderīgiem cilvēkiem ✓ ekonomēt klientu naudu un laiku ✓ padarīt klientu dzīvi vienkāršāku un interesantāku Apraksts:

Mēs strādājam kopš 2003. gada! Preču piegāde notiek visā Latvijā, kā arī ārvalstīs. Pieejami vairāki preču saņemšanas veidi:

✓ piegāde Omniva vai Venipak pakomātos (mūsu pastāvīgie reģistrētie klienti, veicot atkārtotus pasūtījumus no 10 EUR, saņem BEZMAKSAS piegādi Omniva vai Venipak pakomātos); ✓ piegāde ar kurjerpastu; ✓ piegāde CircleK, Latvijas pasts pakomātos, DPD Paku skapjos; ✓ piegāde pasta nodaļās; ✓ personīga saņemšana mūsu ofisā Rīgā pēc iepriekšējas vienošanās.

Mēs vienmēr cenšamies piedāvāt klientam izdevīgāku piegādes veidu. Rīgas pilsētas robežās preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījumu summa virs 80 EUR. (Pasūtījumiem līdz 80 EUR piegādes maksa ar kurjerpastu ir 5 EUR.) Preču piegādes izmaksas ar kurjerpastu pārējā Latvijas teritorijā ir no 6 EUR līdz 15 EUR. Par lielu un nestandarta paku piegādes cenām lūdzam interesēties, piezvanot uz mūsu veikalu +371 29765977. Preču piegāde notiek pēc iespējas īsākā laikā.

Multicomp, SIA, Drošības, vājstrāvas tīkli

Mārupe, Vienības gatve 127a, Mārupes p., Mārupes n., LV-2167
Apraksts: Drošības un vājstrāvu sistēmu montāža, projektēšana, apkalpošana.

Labs IT serviss, biroju tehnikas, datortehnikas apkalpošana

Riepnieku 6-2.st., Rīga LV-1050
Izvēlies savu pakalpojumu!:

Labs IT Serviss ir progresīvi domājoša speciālistu komanda, kura piedāvā saviem klientiem stabilus pakalpojumus.  Izvēlieties vienu no zemāk redzamajiem "Labs IT Serviss" pakalpojumiem, lai uzzinātu par tiem plašāku informāciju. Ja rodas papildus jautājumi, vai arī ir nepieciešama precīzāka informācija sazinieties ar mums.

printeru-kartridzi.lv, internetveikals

Riepnieku 6-2.st., Rīga LV-1050
Pastāvīgiem klientiem labākā cena:

Veicot patstāvīgus pasūtījumus mūsu interneta veikalā, mēs Jums izveidosim īpašu atlaižu programmu un sniegsim labāko cenu printeru kārtridžiem.

Kā pasūtīt printeru kārtridžus?:

 Mums ir ļoti svarīgi mūsu klienti, tāpēc esam parūpējušies par dažādiem piegādes veidiem. Rīgā un Rīgas rajonā ir pieejama arī "Super ātrā kārtridžu piegāde". Kā tā izpaužas? Pirms pasūtījuma veikšanas zvaniet mums un sakiet, ka jāpiegādā kārtridži tuvāko stundu laikā, un mēs to paveiksim. Tā kā Printeru Kārtridži - Kārtridžu E-veikals ir nodrošinājis dažādus piegādes veidus, tad kārtridžu piegāde ir pieejama visā Latvijā.

Nocenotanoliktava.lv

Druvas 6B, Ogre LV-5001
Apraksts: Mēs esam tirdzniecības uzņēmums, kas specializējas jaunu un nocenoto preču mazumtirdzniecībā un vairumtirdzniecībā. Mūsu nozīmīgākais uzdevums ir palīdzēt mūsu pircējiem vēl vairāk ietaupīt, un ietaupot saņemt lietošanā kvalitatīvas preces no Vācijas un Anglijas. Piedāvājumā: sadzīves tehnika, rotaļlietas, mēbeles, velosipēdi, preces bērniem, audio tehnika, sadzīves tehnika, dārza tehnika, preces mājai, saimniecības preces, TV, foto, datortehnika, trenažieri, sporta preces, instrumenti, trauki, mājsaimniecības preces, juvelierizstrādājumi, rokas pulksteņi.

Pigu Latvia, SIA, Interneta veikals 220.lv

Maskavas 257, TC 'Akropole', Rīga LV-1019
Pieejamās preču kategorijas:: ✓ Rotaļlietas, bērnu preces ✓ TV un Sadzīves tehnika ✓ Mēbeles un interjers ✓ Sports, tūrisms un atpūta ✓ Smaržas, kosmētika ✓ Mājai un remontam ✓ Mobilie telefoni, planšetdatori, Foto ✓ Datortehnika ✓ Mājsaimniecības preces ✓ Apģērbi, apavi, aksesuāri ✓ Aizsardzības, dezinfekcijas, medicīnas preces ✓ Auto preces ✓ Dārza preces ✓ Zoo preces ✓ Dāvanas, svētku atribūti ✓ Grāmatas ✓ Gudrā māja ✓ Pārtikas preces ✓ Outlet veikals ✓ Preces birojam, skolai, radošiem darbiem