Sakaru tehnikas un līdzekļu tirdzniecība, visā Latvijā

Drukāt

"System Cable", SIA

Ūnijas 11a, Rīga, LV-1039
Telekomunikācijas, Elektrotehnisko iekārtu un elektromateriālu vairumtirdzniecība, Sakaru tehnikas un līdzekļu tirdzniecība

"TELESPUTNIK", rāciju, antenu veikals-serviss, SIA "Nika-Balt"

Puškina 1, Rīga, LV-1050
Pulksteņu tirdzniecība , pārdošana, veikali Rīgā, casiog-shock. Satelīttelevīzija. Sakaru tehnikas un līdzekļu tirdzniecība , vairumtirdzniecība, labošana, serviss, uzstādīšana.

"Mobiline", veikals, "Vlaveals", IU

Atbrīvošanas aleja 141a, Rēzekne, LV-4604
Krieviju, vīzas uz Baltkrieviju, vīzas uz Ukrainu, kur nopirkt vīzu Rēzeknē, atpūtas tūres, biļešu un tūrisma aģentūra Rēzeknē, ceļojumu birojs Rēzeknē, viesnīcu rezervācijas pakalpojumi Rēzeknē, biznesa un

"Komte", SIA

Ezera 2, Talsi, Talsu n., LV-3201
Apraksts: Veikals KOMTE Latvijas tirgū jau kopš 2000. gada! Mēs nodarbojamies ar: datoru un to komponenšu tirdzniecību; perifērijas ierīču un dažādu izejmateriālu tirdzniecību; printeru toneru uzpildi; datortehnikas garantijas un pēc garantijas remontu. Sakaru tehnikas un līdzekļu tirdzniecība u.c. elektropreču tirdzniecība internetveikalā.

"EuroSign", SIA

Rubeņu ceļš 14, Jelgava, LV-3002
Apraksts: Iespējams nodrukāt labā kvalitātē mazas tirāžas, sākot no viena eksemplāra.

Labdarības veikals, "ASJA"

Rīgas 14-2.st., Baloži, Ķekavas n., LV-2112
Apraksts:

Aicinām gūt prieku un dāvāt to, palīdzot citiem! Gūstiet pozitīvas emocijas, iepērkoties mūsu veikalā ASJA. Kurā ir plašs piedāvājumā ar bērnu un pieaugušo apģērbi un apavi, rotaļlietas, dažādas mājlietas, traukus, antīgus priekšmetus. Pie mums Jūs atradīsiet plašu sortimentu, zemas cenas un atsaucīgus pārdevējus.Veikalos var iegādāties organizāciju un privātpersonu ziedotās mantas un priekšmetus, kā arī vietējo mākslinieku (invalīdu, pensionāru, jauno māmiņu) izstrādājumus par zemākām cenām. Ar savu pirkumu Jūs atbalstiet Labdarības projektus.

ZL.LV iesaka

"Datoru remonts", SIA

Baznīcas 22, Dobele, Dobeles n., LV-3701
Apraksts: Iphone remonts stundas laikā!!!

"Tip Top Telefons", veikals-darbnīca

Siena 8, Liepāja, LV-3401
Apraksts: Tip Top Telefons, veikals-darbnīca nodrošina mobilo telefonu un planšetdatoru tirdzniecību un remontu. Plašā klāstā - lādētāji, akumulatori, vāciņi. Navigācijas, videoreģistratori - tirdzniecība un remonts. LED spuldzes. Ātri, kvalitatīvi, ar garantiju!

Nocenotanoliktava.lv

Druvas 6B, Ogre, Ogres n., LV-5001
Apraksts: Mēs esam tirdzniecības uzņēmums, kas specializējas jaunu un nocenoto preču mazumtirdzniecībā un vairumtirdzniecībā. Mūsu nozīmīgākais uzdevums ir palīdzēt mūsu pircējiem vēl vairāk ietaupīt, un ietaupot saņemt lietošanā kvalitatīvas preces no Vācijas un Anglijas. Piedāvājumā: sadzīves tehnika, rotaļlietas, mēbeles, velosipēdi, preces bērniem, audio tehnika, sadzīves tehnika, dārza tehnika, preces mājai, saimniecības preces, TV, foto, datortehnika, trenažieri, sporta preces, instrumenti, trauki, mājsaimniecības preces, juvelierizstrādājumi, rokas pulksteņi.

"E kredīts"

Bauskas 20, Rīga, LV-1004
Kā atmaksāt: Kā atmaksāt kredītu?
    ✓ Atmaksāt kredītu Jūs varat savā tuvākajā bankas filiālē, pasta nodaļā vai izmantojot internetbanku, vai ierodoties jebkurā "E-Lats" vai "E-Kredīts" filiālē.
Kā pagarināt kredīta atmaksas termiņu?
    ✓ E-Kredīts piedāvā iespēju pārcelt aizdevuma atdošanas datumu, samaksājot pagarināšanas maksu pirms sākotnējā kredīta atdošanas termiņa beigām. Precīzu pagarināšanas summu varat noskaidrot savā Lietotāja profilā. ✓ Atcerieties, ka gadījumā, ja Jums ir noformēti vienlaikus divi kredīti E-Kredīts sistēmā, tad vispirms jāpārskaita pagarinājuma maksa par pirmo kredītu vai jāatmaksā pirmais kredīts, un tikai pēc tam Jūs varēsiet pagarināt otro kredītu.

"E Lats", SIA

Bauskas 20, Rīga, LV-1004

Speciālista konsultāciju Jūs varat saņemt, zvanot uz E-Lats Informācijas centru – 8838 vai rakstot uz e-pastu: elats@elats.lv.

Par firmu:

E-Lats specializējas finanšu pakalpojumu sniegšanā, mazlietotu preču un juvelierizstrādājumu tirdzniecībā. Uzņēmums dibināts 2000. gadā un ir izveidojis 36 filiāļu tīklu, kas nodrošina klientiem nepieciešamos finanšu pakalpojumus visā Latvijā. Ir izveidots interneta veikals, kā arī loģistikas sistēma, kas ļauj saņemt preci klientam vēlamā pilsētā. Galvenie uzņēmuma pakalpojumu veidi ir: juvelierizstrādājumu un dārgmetālu tirdzniecība, valūtas maiņa, rēķinu apmaksa, zelta uzpirkšana, naudas pārvedumi.

"Sandis U.", IK

Siena 8, Liepāja, LV-3401
Sakaru tehnikas un līdzekļu tirdzniecība

"Oppozit", SIA, auto radiatoru servisa centrs

Maskavas 433b, Rīga, LV-1063
Auto servisa galvenie darbības virzieni:
    ✓ Auto radiatoru remonts ✓ Auto radiatoru restaurācija ✓ Auto radiatoru serviss ✓ Auto serviss, auto remonts, auto apkope ✓ Kondicionieru uzpilde ✓ Kondicionieru remonts un apkope
Par mums: Lai nodrošinātu iespējami operatīvus pakalpojumus, SIA OPPOZIT uztur sakarus arī ar citu firmu ražoto radiatoru piegādātājiem Latvijā, tāpēc mūsu radiatoru katalogā un noliktavā var atrast gandrīz visu nepieciešamo. Bez tam kompānija pati organizē braucienus pēc detaļām un radiatoriem, kā arī, ja iespējams, piedāvā alternatīvus risinājumus, piemēram, izmantot detaļas no cita modeļa radiatora un tamlīdzīgi. Klientiem vienmēr tiek piedāvāti vairāki risinājumi sākot ar radiatoru remontu vai restaurāciju, kas ļauj klientiem būtiski ietaupīt līdzekļus, beidzot ar radiatoru izgatavošanu pēc parauga vai klienta individuālajām vēlmēm.

"Zummers plus", SIA

Pasta 22, Liepāja, LV-3401
Apraksts: Zummers Plus nodarbojās ar mūzikas instrumentu tirdzniecību, skaņas aparatūras piegādi un antenu uzstādīšanu. Piedāvājam arī dažādus vadus un kabeļus audio un citu veidu tehnikai, baterejas, tālvadības pultis, transformatorus, mikrafonus un citu veidu tehniku Jūsu audiostudijai. Mūsu veikalā atradīsiet arī citu veidu tehniku, kā piemēram SAT televīzijas dekoderus un antenas, lādētājus un powerbankas. Piedāvājam mūzikas instrumentus, pārsvarā akustiskās ģitāras, un akustiski elektriskās ģitāras. Pieejams plašs skaļruņu sortiments.

4smarts.lv,mobilo telefonu remonts, SIA "Individum"

E.Birznieka-Upīša 26, Rīga, LV-1050
Apraksts: 4smarts serviss kompānija ir ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi telefonu, planšetdatoru un GPS navigatoru remontā. Tā ietver visu oriģinālo zīmolu garantijas un ārpus garantijas servisu vienā vietā. Ir pieejama liela oriģinālo rezerves daļu izvēle un plašs aksesuāru klāsts. Mēs garantējam augstu kvalitāti, nevis ātrumu. Individuāla pieeja katram klientam

"EMCO paklāji"

Maskavas 256a-3.stāvs, Rīga, LV-1063
EMCO paklāji priekšrocības::
    ✓ apstādina līdz 90% ielas netīrumu ✓ ļauj ietaupīt līdz 65% izdevumu telpu uzkopšanai ✓ pagarina kalpošanas ilgumu un saglabā pievilcīgu grīdas segumu ārējo izskatu ✓ samazina putekļu daudzumu gaisā ✓ izslēdz paslīdēšanas risku ✓ samazina uzkopšanas biežumu 2 – 3 reizes ✓ gaumīgs interjera priekšmets

"Premiumstore", SIA

Ganību dambis 24d, Rīga, LV-1005
Sakaru tehnikas un līdzekļu tirdzniecība

"TSF", SIA

Vestienas 2, Rīga, LV-1035
Sakaru tehnikas un līdzekļu tirdzniecība

"Reids", SIA

Atlantijas 23, Rīga, LV-1015
Sakaru tehnikas un līdzekļu tirdzniecība

"Renzo", SIA

Ozolnieki, Eglaines 2, Ozolnieku p., Jelgavas n., LV-3018
Sakaru tehnikas un līdzekļu tirdzniecība