Audits

Drukāt
Banner 1050x80

Audits, SIA

Tērbatas 8, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201
Grāmatvedības pakalpojumi
1

I.L. grāmatvedība, audits un konsultācijas, SIA

Krasta 86-507, Rīga, LV-1019
Audits , bilances, pārskatu, revīzijas sagatavošana, deklarācijas, gada pārskati, uzņēmumu dibināšana, opertīvās bilances sagatavošana, pamatlīdzekļu uzskaite, nolietojuma aprēķināšana, uzņēmuma revīzija, audits
  • 1 Audits
2

MG Alliance, SIA, Grāmatvedības pakalpojumi, Autsorsinga kompānija

Licencēts grāmatvedības uzņēmums AGL0000450
Krasta 105a, Rīga, LV-1019
Piedāvātie ārpakalpojumi: ✓ Nodokļu un finanšu konsultācijas ✓ Grāmatvedības pakalpojumi ✓ Iekšējais audits un kontrole ✓ Starptautiskais audits ✓ Juridiskie pakalpojumi ✓ Bilances nodošana ✓ Grāmatvedības un nodokļu uzskaites atjaunošana ✓ Nodokļu optimizācija ✓ Pirmdokumentu sagatavošana
ZL.LV iesaka

AT grāmatvedība un audits, SIA

Maskavas 450b, Rīga, LV-1063
Pakalpojumi:: ✓ Grāmatvedības pakalpojumi ✓ Finanšu konsultācijas ✓ Zvērinātu revidentu pārbaudes ✓ Auditorpakalpojumi ✓ Saimnieciski - finansiālās darbības analīze ✓ Gada pārskatu sagatavošana Grāmatvedība un audits:

SIA “AT Grāmatvedība un audits” ir 100% Latvijas kapitāla audita un grāmatvedības pakalpojumu uzņēmums ar ilggadēju darba pieredzi. Uzņēmums galvenokārt pievērsies auditoru pakalpojumu sniegšanai dažādiem uzņēmumiem - gan vietējiem nelieliem uzņēmumiem, gan lielajiem un kopuzņēmumiem, kuriem nepieciešami Zvērinātu revidentu pakalpojumi, gan mātes uzņēmumiem, kuriem pieder saistītie un meitas uzņēmumi gan Latvijā, gan citās valstīs. Uzņēmums sniedz konsultācijas gan finanšu, gan nodokļu jautājumos, gan konsultē grāmatvedības programnodrošinājumā.

KENTARO, SIA, Grāmatvedības pakalpojumi Pārdaugavā

Lidoņu 27 k.1, Rīga, LV-1055
Apraksts:

"Kentaro" piedāvā plašu grāmatvedības pakalpojumu klāstu gan jauniem uzņēmumiem, gan pieredzējušām firmām. Strādājot daudzus gadus, esam apguvuši, kā pareizi komunicēt ar kontrolējošajām instancēm un meklēt pareizos risinājumus katram klientam spēkā esošās likumdošanas ietvaros. Garantējam, ka jebkura mūsu sagatavotā atskaite tiks pieņemta bez atgriešanas un pārmetumiem.

Doma audits, SIA - Revīzijas un audita uzņēmums

Silmaču 6, Rīga, LV-1012
Nodokļu audits , grāmatvedības konsultācijas, zvērinātu revidentu pakalpojumi. Zvērināts revidents, gada pārskata revīzija, revīzija, audits . Zvērināts revidents.

Auditoru firma Finansists, SIA

Valguma 4a, Rīga, LV-1048
Audits , finanšu revīzijas. Zvērināts revidents. Eiropas fondu audits iestādēs, uzņēmumos. Finanšu pārskatu revīzija.

Hella 2, SIA, grāmatvedības pakalpojumi Pārdaugavā

Turpinām strādāt klātienē!
Mārupes 2-8, Rīga, LV-1002
Pakalpojumi: ✓ Grāmatvedība, grāmatvedis, grāmatvedības pakalpojumi ✓ Audits ✓ Gada pārskati, likumi Apraksts: Grāmatvedība Rīgā, Pārdaugavā, Āgenskalnā, Torņakalnā, grāmatvedības pakalpojumi, audits, gada pakalpojumi. Grāmatvedības likums, atskaišu sagatavošana Rīgā, Pārdaugavā, Āgenskalnā, Torņakalnā, Āgenskalna priedes, Vecrīga.

S. Vilcānes audits

Lībagu 14, Rīga, LV-1002
Apraksts:

S. Vilcānes birojs piedāvā zvērinātu revidentu pakalpojumus. Grāmatvedības un finanšu konsultācijas pie speciālista. Piedāvājumā auditu veikšana, finanšu plānošana, grāmatvedības pakalpojumi.

ZL.LV iesaka

Auditorfirma Grāmatvedis, SIA

Skolas 27-3, Rīga, LV-1010
Pakalpojumi:: ✓ Zvērinātu revidentu pakalpojumi ✓ Grāmatvedības pakalpojumi ✓ Grāmatvedības programmatūras Grāmatvedības programmatūra un pakalpojumi:

SIA "Auditorfirma Grāmatvedis"" ir audita, grāmatvedības un uzskaites pakalpojumu, grāmatvedības datorprogrammu izplatīšanas, ieviešanas un apkalpošanas sabiedrība, kurā strādā speciālisti ar augstāko ekonomisko, matemātikas un tehnisko izglītību un ievērojamu praktiskā darba pieredzi šajā jomā (vairāk par 17 gadiem).

Jesemčika A., zvērināts revidents

Svētes 18, Jelgava, LV-3001
Audits . Auditēšana. Auditori. Zvērināts revidents. Audits Jelgavā.
ZL.LV iesaka

Visa Vērte Auditorsabiedrība, SIA

Ģertrūdes 19/21-18a, Rīga, LV-1011
Grāmatvedība, grāmatvedības pakalpojumi, gada pārskatu audits , revīzija, gada pārskats, vērtēšana, vērtēšanas Iekšējais audits .

LV nodokļi, SIA

Dārzu 18, Rēzekne, LV-4601
Apraksts: Uzņēmuma galvenie darbības virzieni ir nodokļu konsultāciju sniegšana uzņēmējiem, finanšu konsultācijas, uzņēmuma finanšu rezultātu un rādītāju analīze, plānošana un konsultēšana, grāmatvedības politikas un metodikas izstrāde uzņēmuma struktūrā un darbības optimizācijā, uzņēmumu reģistrācija, apvienošana, sadalīšana, pārstāvēšana dažādās instancēs (Valsts ieņēmumu dienestā, Uzņēmumu reģistrā, tiesā utt.). Zvērināta revidenta pakalpojumi (Gada pārskata revīzija, Ierobežota pārbaude, UIN deklarācijas pārbaude un citi). Gada pārskata sastādīšana un deklarāciju sagatavošana un iesniegšana VID, dažādas atskaites un vēstules, kā arī visāda cita veida korespondence.
ZL.LV iesaka

ARI Accounting Service, SIA, Grāmatvedības pakalpojumi

Licencēts grāmatvedības uzņēmums AGL000200 ©
Lāčplēša 27-6, Rīga, LV-1011
Par uzņēmumu:

SIA "Ari accounting service" ir uz klientu orientēts uzņēmums, kam ir svarīgi izveidot un saglabāt labas attiecības ar klientu jebkurā situācijā. Uzņēmums garantē individuālu pieeju ikvienam klientam.

Sadarbojoties ar uzņēmumu, klients:: ✓ Ietaupa laiku un nervus ✓ Ekonomē uz grāmatveža algas rēķina ✓ Nemaksā par viņu sociālo nodokli ✓ Neuztur lieko darba vietu ✓ Nepērk datoru un grāmatvedības programmas ✓ PVN no samaksātās pakalpojumu summas tiek iekļauts priekšnodoklī

Grāmatvedis Jums, SIA

Turpinām strādāt klātienē!
Pils 15a, Tukums, Tukuma nov., LV-3101
Apraksts:

Firma "Grāmatvedis Jums" piedāvā dažādus grāmatvedības pakalpojumus Tukumā un Kurzemē. Piedāvājam gada pārskata izveidi, auditēšanas pakalpojumus, VID atskaites, grāmatvedība pašnodarbinātajām personām, finanšu un nodokļu konsultācijas un citus pakalpojumus.

Līnas grāmatvedība, SIA, pilna grāmatvedības apkalpošana Rīgā, Cēsīs, Siguldā, Limbažos

Ulbrokas 44a, Rīga, LV-1021
Pakalpojumi:: ✓ Operatīvo finanšu pārskatu sagatavošana līzingiem, bankām u.c. ✓ Statistikas atskaišu sgatavošana un iesniegšana ✓ Gada pārskata sagatavošana un iesniegšana VID ✓ Konsultācijas grāmatvedības un nodokļu jautājumos ✓ Daļēja grāmatvedības apkalpošana ✓ Grāmatvedības reģistru atjaunošana no pirmsdokumentiem

Breicis, SIA, Nodokļu, transfertcenu un grāmatvedības pakalpojumu birojs

K.Valdemāra 118, Rīga, LV-1013
Pakalpojumi: ✓ Komercsabiedrības, ārvalstu uzņēmuma filiāles vai pastāvīgās pārstāvniecības grāmatvedības kārtošana saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanas aktu prasībām; ✓ Pārstāvēšana VID un citās valsts institūcijās; ✓ PVN deklarācijas sagatavošana un iesniegšana; ✓ Gada pārskatu sastādīšana; ✓ Statistikas atskaites Centrālajai Statistikas pārvaldei, Latvijas Bankai; ✓ Ikgadējās nodokļu deklarācijas iesniegšana; ✓ Pārskatu un atskaišu sagatavošana dalībniekiem vai akcionāriem; ✓ Grāmatvedības politikas izveide; ✓ Konsultācijas nodokļu jautājumos

EMIK, SIA

Toma 48-2, Liepāja, LV-3401
Piedāvātie pakalpojumi:: ✓ Budžeta izstrāde un izpildes kontrole; ✓ Pašizmaksas aprēķini; ✓ Finanšu modelēšana; ✓ Rentabilitātes analīze; ✓ Naudas plūsmas plānošana; ✓ Darbinieku motivācijas plāna izstrāde; ✓ Automatizētas atskaites Excel vidē.

Gebauers, SIA

Turpinām strādāt klātienē!
Tirgus 7, Ventspils, LV-3601
Pilna grāmatvedības apkalpošana ietver:: ✓ Uzņēmuma grāmatvedības politikas izstrādi ✓ Pirmsdokumetu pārbaudi, sakārtošanu un iegrāmatošanu ✓ Nodokļu atskaišu sagatavošanu un iesniegšanu VID ✓ Operatīvo finanšu pārskatu sagatavošanu līzingiem, bankām u.c. ✓ Statistikas atskaišu sagatavošanu un iesniegšanu pēc vajadzības ✓ Gada pārskata sagatavošanu un iesniegšanu VID ✓ Konsultācijas grāmatvedības un nodokļu jautājumos ✓ Dokumentus mūsu birojā varat iesniegt personīgi vai arī pēc tiem ieradīsies mūsu apmaksāts kurjerpasts ✓ Pakalpojuma cena – sākot no 30.00 EUR mēnesī ✓ Daļēja grāmatvedības apkalpošana ✓ Grāmatvedības reģistru atjaunošana no pirmdokumentiem ✓ Cenas
Finanšu pārskatu ekspertīze. Konsultācijas grāmatvedības, nodokļu un komercdarbības jautājumos, parādu kapitalizācija. Iekšējās kontroles sistēmas novērtējums. Iekšējo un ārējo risku novērtējums. Due diligence jeb padziļinātā izpēteFinanšu pārskatu ekspertīze. Konsultācijas grāmatvedības, nodokļu un komercdarbības jautājumos, parādu kapitalizācija. Iekšējās kontroles sistēmas novērtējums. Iekšējo un ārējo risku novērtējums. Due diligence jeb padziļinātā izpēte