Arhitektūra, projektēšana, visā Latvijā

Drukāt
Banner 1050x80
1

ArchiJazz, SIA

Kuršu 29-2, Liepāja, LV-3401
Arhitekti, projektēšana . Arhitekts. Projektēšana Liepājā. Dizains., Sabiedrisko ēku projektēšana , privātmāju projektēšana , ražošanas ēku projektēšana , dzīvokļu projektēšana
  • 1 Arhitektūra, projektēšana
2

Sintarh, SIA

Skolas 21-1.st., Rīga, LV-1010
Arhitektūra , arhitekti, projektēšana , arhitektu birojs, arhitektūras birojs, projektēšanas birojs., Arhitektūra , projektēšana . Sertificēti arhitekti. Arhitekti Rīgā. Teritoriālplānošana.
3

EH Arhitekti, SIA

Agroķīmiķu 25, Jelgava, LV-3003
Arhitektūra , dzīvojamo, sabiedrisko un ražošanas ēku projektēšana , teritoriālplānojumi, konsultācijas, , biroju ēku projektēšana , publisko ēku projektēšana , detālplānojumu projektēšana , lokālplānojumi, projektēšana
4

Alberta projekts, SIA

Tēraudlietuves 22-k.D, 3.st., Rīga, LV-1026
Arhitekts, arhitekti, arhitektūra , projektēšana , dizains. Interjera dizains.
  • 4 Arhitektūra, projektēšana
5

AStudija3D

Maskavas 322-1.st., Rīga, LV-1063
Individuāla ēku, būvju, māju projektēšana , mājas ar divslīpu jumtu, mājas ar plakanu jumtu un četrslīpu, Jauna ēku, māju būvniecība, rekonstrukcijas; renovācija; restaurācija, nojaukšana. ēku konstrukciju projektēšana
  • 5 Arhitektūra, projektēšana

3d birojs, SIA

1905.gada 5-7, Kuldīga, Kuldīgas nov., LV-3301
Projektu vadība, arhitektūra , projektēšana , būvkonstrukcijas, būvprojektu vadība, apkures projekti,, projektēšana , gaisa dzesēšanas sistēmu projektēšana , ūdensapgādes sistēmu projektēšana , konsultācijas

ADZ birojs, SIA

Skolas 21-502, Rīga, LV-1010
Arhitekti, Arhitekts, Arhitektūra , Projektēšana , Arhitektu biroji, Būvniecības ieceres, Apbūves priekšlikumi

I.Projekts, SIA

Ausekļa prospekts 3, Ogre, Ogres nov., LV-5001
Dzīvojamo, sabiedrisko ēku projektēšana ., Sabiedrisko māju, ēku projektēšana . Dzīvokļu vienkāršotā atjaunošana.

AEG Projektu birojs, SIA

Ģimnastikas 44-3, Rīga, LV-1004
Būvkonstrukciju projektēšana , projektu vadība, būvprojektu vadīšana, ēku apsekošana., Savrupmāju projektēšana , Arhitekti Latvijā, Rīgā, Pārdaugavā, Privātmāju, nekustamā īpašuma, savrupmāju

Arhitekta Imanta Timermaņa birojs, SIA, projektēšanas birojs Cēsīs

Rīgas 23, Cēsis, Cēsu nov., LV-4101
Apraksts: Arhitektūra Cēsīs. Arhitektūra, projektēšana, celtniecība Cēsis. Valmiera. Limbaži. Valka. Smiltene. Rīga. Arhitekts, māju, ēku projektēšana Cēsīs.

Zenico projekts, SIA

Brīvības 80, Rīga, LV-1001
Arhitektūra , projektēšana , projekti, skiču projekts, tehniskais projekts, dzīvojamo ēku projektēšana , Arhitektūra , projektēšana . Projektu izstrāde, Arhitekti, projektētāji. Projektu vadība.

Arhitektu kompānija Ivara Šļivkas birojs SIA

Stabu 33a, Rīga, LV-1011
Apraksts:

Ivara Šļivkas birojs arhitektūras jomā darbojas jau 30 gadus un piedāvā risinājumus arhitektūras projektēšanā,projektu vadībā, būvprojektu izveidē, teritorijas plānošanā un dizainā.

ZL.LV iesaka

GSA projekts, SIA

Pulkveža Brieža 9a-9, Rīga, LV-1010
Pakalpojumi: ✓ Būvprojekta vadība ✓ Pilna būvprojekta izstrāde ✓ Interjers ✓ Arhitektūra ✓ Autoruzraudzība ✓ Klienta interešu pārstāvniecība būvniecības procesā Arhitektūra un projektēšana:

Vairāk nekā 30 gadu pieredze, esot uzticamam partnerim un pildot vadošo lomu būvprojektu izstrādē, vadībā un realizācijā. Uzkrātā pieredze ļauj realizēt ieceres, radot funkcionālu un augsti kvalitatīvu telpu un vidi. Darbības laikā izstrādāti daudzveidīga mēroga un profila risinājumi, sākot no privātiem interjeriem un individuālajām dzīvojamām mājām līdz liela apjoma budžeta, valsts un pašvaldību pasūtījumiem ar apjomīgiem projektēšanas un realizācijas termiņiem.

Baltex Group, SIA

Leņķa 9, Rīga, LV-1006
Apraksts: SIA „Baltex Group” ir 2010. gadā dibināts uzņēmums, kas nodarbojas ar projektēšanu un nodrošina pilnas komplektācijas būvprojektu izstrādi - arhitektūras risinājumus, inženiertīklu projektēšanu, topogrāfisko uzmērīšanu, ēku tehnisko apsekošanu un būvprojektu vadību. Uzņēmuma darbības laikā ir tapuši kultūras centri, skolas, bērnudārzi, pašvaldību administratīvās ēkas, noliktavas, stadioni un citas ēkas, kā arī veikti labiekārtošanas darbi.

Atehs, SIA

Baldones 1, Rīga, LV-1007
Muduļu mājas: Mazizmēra moduļu ēkas kā celtniecības virziens Latvijā sācies samērā nesen, tomēr šī modernā tehnoloģija pamazām iegūst popularitāti. Māju pamatideja ir maksimāli vienkāršot iespējas tikt pie nelielas, glītas ēkas, pat neuzsākot būvniecību. Ne katrs var atļauties uzcelt pamatīgu ģimenes māju pēc individuāla projekta, tādai būvniecībai vajag daudz laika un arī izmaksu ziņā ne vienmēr tas ir pieņemams risinājums. Turpretī moduļu mājas var uzcelt ļoti ātri, jebkurā vietā un jebkuros laikapstākļos, turklāt par pieņemamu cenu.

Ventprojekts, SIA, projektēšana Ventspilī

Turpinām strādāt klātienē!
Lielā Dzirnavu 24-1.st., Ventspils, LV-3601
Apraksts:

Uzņēmuma galvenie darbības veidi ir dzīvojamo, publisko un ražošanas būvju arhitektūras projektēšana, būvju konstrukciju projektēšana, ūdens, kanalizācijas, siltumapgādes, ventilācijas sistēmu, gāzapgādes sistēmu projektēšana, ielu un ceļu projektēšana. Teritorijplānojums. Būvuzraudzība.

Namejs pluss, SIA

K.Barona 17, Jelgava, LV-3001
Apraksts:

"Namejs Pluss" piedāvā būvprojektus dzīvojamām ēkām, kā arī rūpnieciskām, industriālām, publiskām ēkām un sporta būvēm. Veicam arī ēku, būvju renovācijas projektus. Industriālie, rūpnieciskie, individuālie projekti. Būvkonstrukciju projektēšana ar pilnu projekta saskaņošanu. Nodarbojamies arī ar tāmju sastādīšanu. Projektēšana, projektēšanas birojs. Arhitektu birojs Jelgavā.

ENSEN, SIA

Vienības gatve 109, Rīga, LV-1058
Par uzņēmumu:

Mēs esam 2020. gadā dibināts inženierprojektēšanas uzņēmums. Mūsu uzņēmuma sauklis ir "inženierrisinājumi energosistēmam", kas atspoguļo kompānijas ENSEN pieeju. Mūsu uzņēmums specializējas sarežģītu uzdevumu risināšanā enerģijas ražošanas jomā, piedāvājot inženiertehniskas konsultācijas, kā arī izstrādājot ražošanai gatavus rasējumus.

Ekolat, SIA

1.preču 30a, Daugavpils, LV-5401
Pakalpojumi:: ✓ Būvprojektu izstrāde ✓ Būvuzraudzība ✓ Vides un dabas aizsardzības projekti ✓ Projektu vadība un konsultācijas ✓ Mācības un semināri Par mums::

SIA „Ekolat” – projektēšanas un inženierkonsultāciju firma, kura no 1994.gada veiksmīgi darbojas kā Latgales reģionā, tā arī visā Latvijā, specializējoties ūdenssaimniecības izpētes, analīzes, konsultāciju un projektēšanas jomā.

Mūsu galvenā vērtība ir ekoloģija. Līdz ar to mēs plānojam un īstenojam projektus, kas palīdz sniegt ilgtspējīgu un videi-draudzīgu attīstību un urbanizāciju. Mūsu projekti palīdz nodrošināt efektīvu infrastruktūras funkcionēšanu un pieeju tīram ūdenim. Mēs augsti vērtējam emocionālo inteliģenci, un tāpēc ar lielu atbildību uztveram savu darbu.

SIA “Ekolat” sniedz profesionālus pakalpojumus visā projektu realizācijas gaitā saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanu, atbilstoši tehniskajiem normatīviem un prasībām.

Zaiga Ābele, arhitekte

J.Čakstes 15-7, Dobele, Dobeles nov., LV-3701
Arhitektūras birojs piedāvā:: ✓ Sagatavot būvniecībai nepieciešamo dokumentāciju gan jaunu ēku būvniecībai, gan pārbūvei vai ēkas atjaunošanai ✓ Būvprojekta sastāvu pēc klienta vēlmēm – pilnā apjomā vai tikai arhitektūras daļa ✓ Sagatavojam apliecinājuma kartes vai paskaidrojuma rakstus ✓ Projekti tiek izstrādāti un saskaņoti atbilstoši LR Būvnormatīvu prasībām ✓ Elastīgs darba laiks, saskaņojam ar klienta iespējām ✓ Izbraucam uz objektu, apsekojam ēkas tehnisko stāvokli