Ūdensapgāde un kanalizācija

Drukāt
Banner 1050x80
1

Stamars ūdensapgādes sistēmas

Pakalniešu 7, Rīga LV-1024
Ūdensapgāde . Ūdens filtri. Ūdens attīrīšana. Ūdens analīzes. Ūdens apstrāde. cauruļu savienojumi, armatūra, ventiļi, vārsti, regulatori, termostati, manometri, instrumenti, iekārtas un
  • 1 Ūdensapgāde un kanalizācija
2

Akvai Rores Ciet? Tehniskais kanalizācijas dienests, SIA, diennakts avārijas dienests

Rīga
Pakalpojumi:: ✓ Cauruļvadu tīrīšana ✓ Attīrīšana ar augstspiediena ūdens strūklu ✓ TV Diagnostika caurulēm ✓ Bojājuma vietas un trases noteikšana ✓ Beztransēju remonts Apraksts:

Laika gaitā cauruļvadi aizsērē, aizsprostojas, saplaisā vai iebrūk, kā rezultātā rodas gan sadzīviskas, gan ekoloģiskas problēmas. Lai atvieglotu bojājumu diagnostiku un remontdarbus to novēršanā, piedāvājam būtiski atšķirīgu problēmas risinājumu, neatrokot, neatsedzot un nedemontējot bojātos posmus.

ZL.LV iesaka
3

Karme filtrs, ūdens tehnoloģiju centrs

Pilsoņu 1 k.5-XXX, Rīga LV-1002
Elektrodejonizators, (EDI).Degazācijas kolonnas un degazācijas membrānas. Nanofiltrācijas iekārtas.Ķimikālijas Nalco katlu un dzesēšanas ūdens apstrādei.
  • 3 Ūdensapgāde un kanalizācija
4

RADESS Ltd., SIA

Granīta 3 k.2, Rīga, LV-1057
Cauruļvadu aizbāžņu un tranšeju sienu stiprinājumu NOMA. SAVA, ASP-piepūšamie un mehāniskie cauruļvadu aizbāžņi, (korķi, spilveni, bumbas).
  • 4 Ūdensapgāde un kanalizācija
5

Aironi, SIA, Asenizācijas pakalpojumi

Kaķasēkļa dambis 31, Rīga LV-1005
Kanalizācijas privātmājām, bioloģiskā, lietus ūdens, bIO, eko kanalizācija . Aizdambējusies kanalizācija . Ēku iekšējais ūdensvads un kanalizācija .
  • 5 Ūdensapgāde un kanalizācija
6

DDRE Pluss, SIA

Brīvības 10b-211, Dobele, Dobeles nov. LV-3701
Apraksts:

"DDRE Pluss", SIA strādājam tiem, kas novērtē kvalitāti! Bezmaksas objektu apskate visā Latvijā! Kvalitatīvas drenāžas, kanalizācijas, bioloģiskās un septiskās sistēmas. Kā vienu no pamatvirzieniem var minēt piemājas kanalizācijas sistēmas izbūvi. Kā arī veicam citus darbus un nodrošinām visas tehnikas transportēšanu un visu nepieciešamo materiālu sagādi.

August Latvia Serviss, SIA

Sliežu 7, Rīga LV-1005
Piesakies konsultācijai!:

Ja jums ir kādi jautājumi, neskaidrības, piesakiet bezmaksas konsultāciju, un mūsu speciālisti ar jums sazināsies tuvākajā laikā, lai uz tiem atbildētu.

Garantija:

Katrai pārdotajai iekārtai ir 10 gadu garantija. Eksports uz 29 pasaules valstīm. ISO un CE sertifikāti. Pēcapkalpošanas serviss.

Quant Latvia, SIA, Komercēku serviss un apsaimniekošana

Raunas 44 k.1, Rīga LV-1039
Siltumapgāde, Tehnisko sistēmu apkope, Ūdens sūkņi, Ūdens tīrīšanas iekārtas; Ūdens attīrīšanas iekārtas, Ūdensapgāde un kanalizācija , Inženierkomunikāciju sistēmu apkalpošana, Inženierkomunikāciju sistēmu audits, Namu

Urbšanas centrs, SIA

Babīte, Rožu 20, Babītes pagasts, Mārupes nov. LV-2101
Urbumu likvidācija - tamponāža Ūdensapgāde . Apraksts: Darbojamies Latvijā no 1994. gada. Mūs raksturo – liela pieredze. Un varam piedāvāt ievērības cienīgu arhīvu ar ģeoloģisko un hidroģeoloģisko informāciju. Aicinām uz sadarbību!

S plus, SIA, gāzes vadu ierīkošana, ūdensapgādes un kanalizācijas nodrošināšana

Skolas 15, Ikšķile, Ogres nov. LV-5052
Pakalpojumi:: ✓ Gāzes apgādes ierīkošana ✓ Ūdensapgādes un kanalizācijas ierīkošana ✓ Iekšējo, ārējo inženiertīklu montāža ✓ Notekūdeņu rekuperācija Par uzņēmumu: SIA "S PLUS" kopš 2008.gada nodarbojas ar gāzes vadu izbūvi, gāzes apgādes ierīkošanu, ūdensapgādes ierīkošanu, kā arī kanalizācijas ierīkošanu. Operativitāte – mūsu prioritāte! Ir izstrādāta un patentēta tehnoloģija, kas ļauj izmantot latento notekūdeņu siltuma potenci sabiedrisku ēku, industriālu objektu, ieslodzījumu vietu, bērnudārzu u.c. karstā ūdens apgādei un apkurei, kā arī gājēju ietvju, stāvlaukumu apsildei.

Marvik Serviss, SIA

Pļavnieku 5-170, Rīga LV-1021
Apraksts:

SIA "Marvik Serviss" specializācija ir asenizācijas pakalpojumi jeb šķidro sadzīves atkritumu savākšana. Uzņēmums apkalpo juridiskās un privātpersonas Rīgā un tās apkārtnē.

ZL.LV iesaka

Lona-S, SIA – asenizācija

Asenizācijas pakalpojumi
Saules 37A, Salaspils, Salaspils nov. LV-2169
Pakalpojumi:: ✓ Asenizācija ✓ Cauruļu skalošana ✓ Cauruļu atkausēšana ✓ Eļļas savākšana ✓ Cauruļu TV inspekcija Izgatavojam:: ✓ Ūdens filtrus ✓ Vakuuma vārstus pretvārstiem ✓ Augstspiediena regulatorus ✓ Sprauslas

Dobeles ūdens, SIA

Noliktavas 5, Dobele LV-3701
Ūdensapgāde , kanalizācija , ūdenssaimniecība, apsaimniekošana, asenizācija, tehnikas noma, traktortehnikas Apraksts: SIA “DOBELES ŪDENS” ir Dobeles novada pašvaldības izveidota kapitālsabiedrība, kas nodrošina Dobeles novada iedzīvotājus, iestādes un uzņēmumus ar centralizētiem ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumiem. Uzņēmuma pamatdarbība ir ūdens ieguve, attīrīšana un apgāde, kā arī notekūdeņu savākšana un attīrīšana. Papildus veicam lietus kanalizācijas un publiskās infrastruktūras uzturēšanu, kā arī citus pakalpojumus, skat. mājaslapā www.dobelesudens.lv

Auces komunālie pakalpojumi, SIA

Miera 29, Auce, Dobeles n., LV-3708
Komunālie pakalpojumi, asenizācija, asenizācijas pakalpojumi, santehniķis, skursteņslauķis, būvgružu izvešana, frontālais iekrāvējs, frontālā iekrāvēja pakalpojumi, ūdens apgāde, siltumapgāde, namu apsaimniekošana, asenizācija Aucē, skursteņslauķis Aucē, frontālais iekrāvējs Aucē. Apraksts:

Auces Komunālie Pakalpojumi piedāvā namu apsaimniekošanas, ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu apsaimniekošanas, siltumapgādes, tirgus apsaimniekošanas, labiekārtošanas darbu, ceļu un ielu ikdienas uzturēšanas, dažādus individuālus pakalpojumus.

Zilber, SIA

Ganību dambis 24d-717, Rīga, LV-1005
Apraksts: Uzņēmums "Zilber" veic ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu izbūvi, ierīkošanas un avārijas darbus privātmājām, saimniecībām, industriālām ēkām, būvēm, jaunbūvēm, jaunceltnēm, saimniecības objektiem, pašvaldības ēkām, kā arī komercobjektiem.
ZL.LV iesaka

Ekolat, SIA

1.preču 30a, Daugavpils LV-5401
Pakalpojumi:: ✓ Būvprojektu izstrāde ✓ Būvuzraudzība ✓ Vides un dabas aizsardzības projekti ✓ Projektu vadība un konsultācijas ✓ Mācības un semināri Par mums::

SIA „Ekolat” – projektēšanas un inženierkonsultāciju firma, kura no 1994.gada veiksmīgi darbojas kā Latgales reģionā, tā arī visā Latvijā, specializējoties ūdenssaimniecības izpētes, analīzes, konsultāciju un projektēšanas jomā.

Mūsu galvenā vērtība ir ekoloģija. Līdz ar to mēs plānojam un īstenojam projektus, kas palīdz sniegt ilgtspējīgu un videi-draudzīgu attīstību un urbanizāciju. Mūsu projekti palīdz nodrošināt efektīvu infrastruktūras funkcionēšanu un pieeju tīram ūdenim. Mēs augsti vērtējam emocionālo inteliģenci, un tāpēc ar lielu atbildību uztveram savu darbu.

SIA “Ekolat” sniedz profesionālus pakalpojumus visā projektu realizācijas gaitā saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanu, atbilstoši tehniskajiem normatīviem un prasībām.

Flumina, SIA

Dārza 14a, Bauska LV-3901
Ūdens un kanalizācijas sistēmas. Konteinertipa katlu mājas. Biomasas. Aukstumapgāde un gaisa kondicionēšana. Siltumsūkņi. Saules kolektori. Apraksts: SIA "Flumina" - uzņēmums ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi Bauskā veic siltumapgādes, aukstumapgādes, kondicionēšanas, ventilācijas, kā arī ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu montāžas darbus.

Aquabalt, SIA, ūdens filtri, filtru iekārtas

Maskavas 256a-2.st., Rīga LV-1063
Pakalpojumi:: ✓ Ūdens filtri,ūdens filtru ierīces, ūdens filtru iekārtas ✓ Dzeramais ūdens, tīrs ūdens ✓ Ražošanas sistēmas ✓ Ūdens paraugi ✓ Dzeramā ūdens filtri, filtru sistēmas ✓ Ūdens attīrīšanas sistēmas ✓ Filtru uzstādīšana, montāža ✓ Ūdens analīze, ūdens ekspertīze ✓ Ūdens atdzelžošana ✓ Ūdens mīkstināšana ✓ Ūdeņraža ūdens ģenerators, ūdeņraža ģeneratori ✓ Ūdens filtri Aquathin, Aquaphor, AquaFilter

BELL Serviss, SIA

Mazā 6, Saldus LV-3801
Apkure, ventilācija, kondicionēšana, apkures un ventilācijas sistēmu projektēšana, izbūve, katlumājas , siltumtrases, siltumsūkņi, saules kolektori, ārējo, iekšējo ūdensapgādes tīklu un kanalizācijas tīklu
ZL.LV iesaka

EJ COMPANY

"Jaunzāģeri" , Limbažu pagasts, Limbažu nov. LV-4001
Kanalizācijas izbūve, ūdensvada izbūve Latvijā, kanalizācijas izbūves darbi, kanalizācijas septiķi un iekārtas izbūve privātmājai, attīrīšanas iekārtu izbūve, nosēd tvertnes, nosēdakas, pilsētas pieslēgumi, kanalizācija
Uzņēmumi piedāvā ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu risinājumus: projektēšanu, izbūvi un apkopi. Speciālisti nodrošina dzeramā ūdens centralizētu apgādi, kā arī - aku un artēzisko aku ierīkošanu. Tiek veidotas notekūdeņu sistēmas, piedāvātas to attīrīšanas iekārtas, kvalitatīvas kanalizācijas bioloģiskās un septiskās sistēmas, asenizācijas pakalpojumi. Pieejami kanalizācijas avārijas dienestu pakalpojumi.