Santehnikas uzstādīšana un remonts, visā Latvijā

Drukāt

Montage Service, IK

Anniņmuižas bulvāris 52-4, Rīga, LV-1069
Apkure: radiatoru, dvieļu žāvētāju uzstādīšana , nomaiņa, remonts un noplūžu novēršana Santehnikas uzstādīšana Santehnikas pakalpojumi, santehnikas darbi, santehniķa izsaukums Remonts : Dušas kabīņu, ūdens maisītāju Apraksts: No 2009. gada mūsu uzņēmums piedāvā visa veida santehnikas pakalpojumu sniegšanu gan fiziskām, gan juridiskām personām. Mēs apkalpojam Rīgas, tās apkārtnes un tuvāko pilsētu gan dzīvojamās telpas (dzīvokļus, privātmājas), gan birojus un ražošanas telpas. Īsos termiņos, profesionāli un kvalitatīvi, mēs palīdzēsim risināt jebkuras problēmas, kas saistītas ar santehnikas uzstādīšanu, remontu vai nomaiņu. Pakalpojumu spektrā, kuru piedāvā mūsu firma, ietilpst sekojošas pozīcijas – ūdensapgāde, kanalizācija, apkure, santehnikas darbi, filtru uzstādīšana, remonta un piegādes darbi.

Brasta Latvia, SIA, Dušas kabīnes, celtniecības plēves, WC kabīnes

Ganību dambis 7a, Rīga, LV-1045
Produkti:: ✓ apdares materiāli – vairumtirdzniecība ✓ būvmateriālu, būvkonstrukciju vairumtirdzniecība ✓ santehnikas vairumtirdzniecība ✓ duškabīņu montāža ✓ ģeotekstils, celtniecības plēves u.c. Par uzņēmumu:

SIA Brasta Latvia" dibināts 1996.gadā kā "Eltete Group" meitas uzņēmums. "Brasta Latvia" ir stabils uzņēmums. Uzņēmums savus pakalpojumus sniedz klientiem visā Latvijā. Strādājot vairāk nekā 20 gadus Latvijas tirgū, SIA "Eltete Rīga" ieņēmusi stabilas līdera pozīcijas celtniecības plēvju , kā arī tualešu un dušas starpsienu vairumtirdzniecības sfērā. Šādus rezultātus mēs esam sasnieguši pateicoties atbildīgam, godīgam un stabilam darbam ar saviem partneriem un klientiem.

Sanrems, SIA, ūdens un siltuma skaitītāji

Kandavas 39, Rīga, LV-1083
Ūdensskaitītāju, ūdens skaitītāju uzstādīšana . Siltumskaitītāju uzstādīšana . Ūdensvada un kanalizācijas avārijas darbi. Ūdens skaitītāju nomaiņa. Ūdens skaitītāju maiņa.

Grobiņas SPMK, SIA, Apkures iekārtu ražotājs

M.Namiķa 19a, Grobiņa, Dienvidkurzemes nov., LV-3430
Apkures tehnikas, santehnikas ventilācijas iekārtas, tirdzniecība, vairumtirdzniecība. remonts , sistēmu ekspluatācija un ēku apsaimniekošana.

Akvai Rores Ciet? Tehniskais kanalizācijas dienests, SIA, diennakts avārijas dienests

Rīga
Kanalizācijas un asenizācijas izvešana. Beztranšeju remonts , bojājumu novēršana bez demontāžas un atrakšanas. Apkalpošana, apsaimniekošana.

Falkors Building Industry, SIA

Ropažu 140, Rīga, LV-1006
Ēku fasāžu siltināšana, aizsargsietu uzstādīšana uz fasādēm, fasādes plaisu un šuvju hermetizācija. Dzīvokļu remonts , biroju, privātmāju celtniecība, remonts , bēniņu pārbūve un rekonstrukcija, industriālo

Crystalline, SIA

Tīnūžu 6-35, Rīga, LV-1021
saimniecībai, ūdens sūkņi rūpniecībai, iegremdējamie sūkņi, dziļurbuma sūkņi, sūkņi dīzeļdegvielai un

RADESS Ltd., SIA

Granīta 3 k.2, Rīga, LV-1057
Beztranšeju cauruļvadu labošana, remonts , bojājumu novēršana, (likvidēšana bez demontāžas un atrakšanas Cauruļvadu aizbāžņu un tranšeju sienu stiprinājumu NOMA.

AGB Serviss, SIA, apkures katlu tirdzniecība - ražošana

Turpinām strādāt klātienē!
Druva, "Kuldīgas šoseja 6" , Saldus pagasts, Saldus nov., LV-3862
Malkas, šķeldas, salmu, granulu, ogļu katli, katlu vadība, automātika, katlu māja, katlu mājas ražošana, uzstādīšana

AT Meter, SIA

Esam atsākuši darbu
Peldu 19, Liepāja, LV-3401
Serviss: ✓ Santehnikas uzstādīšana un remonts; ✓ Ūdens skaitītāju uzstādīšana un nomaiņa; ✓ Nodrošinām siltumenerģijas skaitītājiem atkārtotu pārbaudi Pakalpojumi:

Kā santehnikas speciālisti cenšamies sniegt uzticamu, profesionālu pakalpojumu, kas atbilst visām jūsu vajadzībām.

EXTRA saimnieks SIA, nekustamā īpašuma apkalpošana, pārvaldīšana

Maskavas 322, Rīga, LV-1063
Galvenie pakalpojumi:: ✓ Nekustamā īpašuma, pārvaldīšana - personīgais pārvaldnieks ✓ Dzīvojamo māju  ēku apkalpošana, uzturēšana, sakopšana ✓ Telpu, teritoriju ikdienas uzkopšana, mazgāšanas darbi ✓ Inženiertehniskais serviss un remontdarbi ✓ Ikdienas uzkopšanas darbi ✓ Zāles pļaušana ✓ Lapu savākšana ✓ Apzaļumošana un labiekārtošana ✓ Jumtu, notekreņu tīrīšana ✓ Logu un fasādes mazgāšana ✓ Teritoriju, apbūves gabalu, ēku teritorijas sakopšana ✓ Būvlaukumu zemes darbi, pēc remonta uzkopšana ✓ Sniega tīrīšana un izvešana ✓ Santehniķis, elektriķis 24/7, santehniķa pakalpojumi, elektriķa pakalpojumi ✓ Avārijas dienests 24/7 ✓ Dezinfekcija ✓ Energoefektivitātes risinājumi, ieteikumi
ZL.LV iesaka

Bebru māja, SIA

Zaļā 12, Madona, Madonas nov., LV-4801
Celtniecības un remontdarbu pakalpojumi: ✓ Būvuzraudzība ✓ Ēku siltināšana ✓ Dzīvokļu remonts ✓ Ēku remonts ✓ Celtniecības tehnikas noma ✓ Ēku celtniecība Celtniecība un remontdarbi:

SIA "Bebru māja" sniedz celtniecības un ēku remonta pakalpojumus Latvijas teritorijā. Kvalitatīvi taisa iekštelpu remontus. Ir ļoti labas atsauksmes no iepriekšējiem klientiem. Strādājam visā Latvijas teritorijā.

ZL.LV iesaka

santehnikasveikals.lv, santehnikas veikals - internetveikals

Kurzemes prospekts 23, Rīga, LV-1067
Mūsu prioritātes:: Santehnikas interneta veikals www.santehnikasveikals.lv piedāvā augstas kvalitātes santehnikas preces jūsu mājoklim. Lielākiem preču pasūtījumiem vai arī komplektējot preces objektiem tiek piemērotas atlaides. Visas cenas norādītas EUR ar PVN 21%. Santehnikas veikals: Uzņēmuma galvenais darbības virziens ir augstas kvalitātes sanitārās un apkures tehnikas tirdzniecība. Santehnikasveikals.lv piedāvā augstas kvalitātes santehnikas preces no vadošajiem Eiropas ražotājiem: ORAS, KOLO, IDO, GROHE, HANSGROHE, TRES, JUNKERS, FRANKE, RAVAK, POOLSPA, BALTECO, PAA, ROLTECHNIK, SANIBUD, BANNINGER, KAME, GORENJE, SANHA, VIEGA, IFO, ROLTECHNIK, RADAWAY, BALTIJOS BRASTA, ARCO.

MDG, SIA, Celtniecības un remonta darbi

Klaipēdas 5-1b, Liepāja, LV-3401
Pakalpojumi:: ✓ Iekšdarbi ✓ Ārdarbi ✓ Ēku renovācija ✓ Balkonu, terašu un lapeņu celtniecība ✓ Dažādu konstrukciju renovācija ✓ Būvgaldniecība Par mums::

MDG, SIA -  pozitīvi domājoša kompānija kas nodarbojas ar celtniecību un būvgaldniecību. Veicam dažāda veida un grūtības pakāpes iekšdarbus un ārdarbus. Atjaunojam ēkas un to konstrukcijas. Ceļam terases, balkonus, lapenes. Ir pieredze Latvijas un Skandināvijas tirgū. Mūsu meistariem ir ilgu gadu pieredze savā jomā. Katram klientam veicam individuālu pieeju radot labāko risinājumu.

Pakalpojumu sniegšanas vieta - visa Latvija.

Avārijas dienests, SIA

Dzirciema 89-6, Rīga, LV-1055
Apraksts: Avārijas santehniskie darbi 24h diennaktī.

Sanrems, SIA, ūdens un siltuma skaitītāji

Krūmu 41-210, Liepāja, LV-3405
Apraksts:

"Sanrems" SIA, ūdens un siltuma skaitītāji. Ūdens skaitītāji, ūdensskaitītāju uzstādīšana, siltuma skaitītāju uzstādīšana, ūdensskaitītāju maiņa, santehniķa pakalpojumi. Kanalizācijas un ūdensvadu remonts. Dažādi ar santehniku saistīti darbi pasūtītāja dzīvoklī un koplietošanas telpās. Radiatoru nomaiņa un projektēšana. Siltumskaitītāju verificēšana.

Rores / RV, SIA, santehnikas darbi Rīgā

Lapu 12, Sigulda, Siguldas nov., LV-2150
Apraksts: Rorev RV veic apkures sistēmu izbūvi, ūdens apgādes izbūvi un kanalizācija sistēmas izbūvi. Uzstādām gāzes, malkas, granulu apkures katlus. Siltumsūkņu montāža. Apkures sistēmu izbūve. Silto grīdu montāža. Ūdensvadu un kanalizācijas montāža. Stāvvadu maiņa daudzdzīvokļu mājās.

Santeh RK, SIA

Skolas 7-46, Ogre, Ogres nov., LV-5001
"SANTEH RK" savu darbību veic visā Latvijas teritorijā. Uzņēmums "SANTEH RK" paplašinās un papildus piedāvā:: ✓ Visa veida jumta darbus, renovāciju, jauna jumta izbūvi, avārijas remonta darbus. ✓ Koka karkasa un pirts māju izbūvi, kā arī montāžu. ✓ Visa veida iekšdarbus (dzīvokļu, kāpņu telpu remontus, ofisa vai biroja ēku remontu) un privātmāju būvniecību. ✓ Ēku fasādes atjaunošanas un remonta darbus.

I-Santex, SIA

Dzirnavu 28, Saldus, Saldus nov., LV-3801
Apraksts: Apkures, siltumapgādes sistēmu izbūve, montāža. Kanalizācijas un ūdensapgādes sistēmu montāža. Dziļurbumi. Dziļurbuma izbūve, artēziskās akas. Ūdensvadu sistēmas montāža, izbūve. Ventilācijas sistēmu montāža, projektēšana. Inženiertīklu (ūdensapgādes, kanalizācijas, siltumapgādes) projektēšana, izbūve. Bioloģisko attīrīšanas iekārtu uzstādīšana un apkalpošana. Ūdens sūkņu uzstādīšana un apkalpošana. Santehnikas iekārtu uzstādīšana. Nodrošinām augstas kvalitātes pakalpojumus atbilstoši ikviena klienta vajadzībām un vēlmēm. Strādājam visā LATVIJĀ!

Vannu dušu serviss, SIA

Vārnu 3-5, Rīga, LV-1009
uzstādīšana , duškabīnes, dušas kabīnes, dušu kabīnes, remonts , rezerves daļas (arī ķīniešu) serviss, remonts .