Ventilācijas un kondicionēšanas sistēmas un iekārtas telpām, visā Latvijā

Drukāt
Banner 1050x80
1

ICETEC LTD, SIA, Saldēšanas, dzesēšanas un kondicionēšanas iekārtu remonts, serviss

Saldēšana, dzesēšana, kondicionēšana
Bukaišu 12b, Rīga, LV-1004
Dzesēšanas iekārtas . Ventilācijas sistēmas , iekārtas . Kondicionēšanas sistēmas , iekārtas ., Aukstuma iekārtu remonts, kondicionēšanas sistēmu uzstādīšana, kondicionēšanas iekārtu montāža, remonts
  • 1 Ventilācijas un kondicionēšanas sistēmas un iekārtas telpām
2

Leduslācis.lv

Puškina 4, Rīga, LV-1050
Tirdzniecība, uzstādīšana, serviss, apkope, gaisa kondicionēšanas sistēmas , ventilācijas sistēmas , gaisa, apstrādes iekārtas , siltummaiņi, rekuperatori, gaisa sausinātāji, mitruma savācēji, kondicionieru aksesuāri
  • 2 Ventilācijas un kondicionēšanas sistēmas un iekārtas telpām
3

MJ-partneri, SIA

Bajāru 44, Rīga, LV-1006
Ventilācija: ventilācija, ventilācijas sistēmas , ventilācijas iekārtas , vēdināšanas iekārtas , ventilācijas , ūdens kolektoru un bioloģisko attīrīšanas iekārtu sistēmas , kanalizācijas, kanalizācijas sistēmu projektēšana
  • 3 Ventilācijas un kondicionēšanas sistēmas un iekārtas telpām
4

Sormeks montāžas

"Muižzemnieki" , Zirņu pagasts, Saldus nov., LV-3801
Ventilācija, ventilācijas sistēmas . SKOV ventilācijas sistēmas , nodrošināšana., Dabīgās un mehāniskās ventilācijas sistēmas vistu, cūku, liellopu fermām.
  • 4 Ventilācijas un kondicionēšanas sistēmas un iekārtas telpām

ALBRO GROUP SIA, AVK sistēmu projektēšana

Turpinām strādāt klātienē!
Bieķensalas 26-7, Rīga, LV-1004
Uzņēmums piedāvā:: ✓ Apkures, Ventilācijas, Gaisa dzesēšanas(AVK) projektēšana ✓ Juridiskās konsultācijas ✓ Dažādu juridisko dokumentu izstrāde ✓ Pārstāvība Latvijas Patentu valdē, EUIPO un WIPO Mūsu vērtības:: ✓ Precizitāte Mums ir svarīgi noteikt termiņus, kuros mēs varam izstrādāt darbu un pie tā stingri pieturamies. ✓ Atbildība Mēs uzņemamies atbildību par katru izstrādāto darbu. ✓ Kvalitāte Mums ir svarīga darba kvalitāte, katru darbu izstrādājam ar domu, ka tas ir mūsu paša radīts darbs, kurš prezentē mūs kā profesionāļus.

Onninen, SIA, Tirdzniecības birojs

Dārzciema 39, Rīga, LV-1082
Produkti un pakalpojumi:

"Onninen" produkti:

✓ Apkure un siltumapgāde ✓ Ūdensapgāde un kanalizācija ✓ Ventilācija un kondicionēšana ✓ Izolācijas materiāli ✓ Nerūsējošais tērauds un industrija ✓ Ārējie tīkli ✓ Elektromateriāli un apgaismojums ✓ Instrumenti un darba aizsardzība

"Onninen" pakalpojumi:

✓ Loģistikas pakalpojumi ✓ Instrumentu noma ✓ Projektu tirdzniecība ✓ Onninen Express

Belimo Balticum, SIA, Ventilācijas automātika

Mūkusalas 72b-3.st., Rīga, LV-1004
Produkcija:: ✓ Gaisa vārsti ✓ Ūdens vārsti ✓ VAV & Drošības risinājumi u.c. Par uzņēmumu: Belimo ir pasaules tirgus līderis apkures, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmas izstrādē, ražošanā un tirdzniecībā. Piedziņas un regulēšanas vārsti ir uzņēmuma pamatdarbība. Belimo mērķis ir būt uzticamam partnerim saviem klientiem visā pasaulē. Pētniecība un tirgus saistītas inovācijas, kā arī ātra un pielāgota izpilde ir pats galvenais. Belimo nodrošina vairāk nekā tikai produktus. Mēs atbalstām mūsu klientus ar inovatīvu, efektīvu un enerģiju optimizējošu risinājumu un dodam panākumus gan mūsu klientiem, gan mums pašiem. Mēs esam tuvu mūsu klientiem visā pasaulē, mēs runājam viņu valodā, un mēs to saprotam. Viss, ko mēs darām, mums dos pārliecību, ka viņi ir izvēlējušies labāko.

VTS Latvia, SIA

Bieķensalas 21-218b, Rīga, LV-1004
Produkti: ✓ Gaisa apstrādes iekārtas VENTUS; ✓ Gaisa apkures agregāti VOLCANO; ✓ Gaisa aizkari WING Piedāvājumā arī citu pasaulē zināmu ražotāju iekārtas:: ✓ Asami – kondicionieri, VRF sistēmas Par uzņēmumu:

Gaisa apstrādes iekārtu ražotājs Nr. 1 pasaulē. VTS GROUP ir progresīvu tehnoloģiju iekārtu ražošanas uzņēmums apkures, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas nozarē, piedāvājot visaugstākā standarta iekārtas un pakalpojumus, zemas cenas un visīsākos piegādes termiņus tirgū. Daudzpakāpju kvalitātes kontroles sistēma garantē aprīkojuma uzticamību. Sērijveidā izgatavojamu iekārtu masveida ražošana ļauj tās piedāvāt par ļoti konkurētspējīgu cenu. Unikālais biznesa modelis garantē visīsākos piegādes termiņus tirgū. VTS Latvia piedāvā VTS GROUP gaisa apstrādes iekārtas VENTUS, gaisa apkures agregātus VOLCANO, gaisa aizkarus WING.

SILTUMSŪKNIS.LV, siltumsūkņi, kondicionieri, ventilācija

Džutas 9, Rīga, LV-1006
Apraksts: Airwave ir vadošais siltumsūkņu un kondicionēšanas tehnikas izplatītājs Baltijas valstīs. Uzņēmums ir Daikin, Thermia un Midea klimata iekārtu tiešais pārstāvis Latvijā. Nodrošinām konsultācijas, projekta izstrādes, piegādes, uzstādīšanas pilnu uzraudzību un iekārtu ievadīšanu ekspluatācijā

Climate systems, SIA

Andrejostas 17-41, Rīga, LV-1045
AVK tīkli: ✓ Apkures ierīkošana ✓ Ventilācijas ierīkošana ✓ Kondicionēšanas sistēmas ierīkošana ✓ Siltumsūkņi Par „Climate systems” : Uzņēmums specializējas augstākās kvalitātes siltumsūkņu, apkures sistēmu, ventilācijas un kondicionēšanas sistēmu projektēšanā, uzstādīšanā un apkalpošanā.

Eiroplasts, SIA

Acone, Granīta 32 k.6, Salaspils pagasts, Salaspils nov., LV-2119
Apraksts: SIA “Eiroplasts” ir Latvijas uzņēmums ar vairāk kā 20 gadu pieredzi sadzīves ventilācijas risinājumu un produktu izstrādē un ražošanā. Kvalitatīva, droša un funkcionāla produkcija, interesanti dizaina risinājumi, plašas izvēles iespējas un izdevīgi sadarbības noteikumus. „Eiroplasts” stratēģiskais mērķis ir apmierināt patērētāju augošo pieprasījumu pēc kvalitatīviem ventilācijas produktiem. Ikvienam patērētājam, izmantojot „Eiroplasts” produkciju, ir iespējas veidot savu dzīves stilu, paaugstināt dzīves kvalitāti, ierīkojot dzīvoklī vai darba vietā ventilācijas sistēmu. Piedāvājot nestandartizētu produkciju, uzņēmums "Eiroplasts" palīdz ikvienam patērētājam izvēlēties piemērotāko risinājumu.

BEIJER REF LATVIA, SIA, saldēšanas iekārtas un kondicionēšanas sistēmas

K.Ulmaņa gatve 2, Rīga, LV-1004
Produkti:: ✓ Gaisa kondicionieri ✓ Siltumsūkņi ✓ Rekuperatori ✓ Čilleri ✓ DRY-COOLERI ✓ Mitrinātāji ✓ Elektronika ✓ Kompresori Par mums: SIA "BEIJER REF LATVIA" nodarbojas ar komerciālo un industriālo saldēšanas iekārtu, gaisa kondicionēšanas iekārtu, siltuma sūkņu, mitrināšanas iekārtu, komplektējošo izstrādājumu, rezerves daļu un ikdienas apkopes darbam nepieciešamo materiālu tirdzniecību, kā arī veic aukstuma apgādes, gaisa kondicionēšanas jaudu aprēķinus un projektēšanas darbus.

Ventors, SIA

Stopiņu 20, Rīga, LV-1035
Apraksts: Ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmu projektēšana, montāža, tirdzniecība, serviss.

ConRef, SIA

K.Ulmaņa gatve 2, Rīga, LV-1004
Apraksts: SIA ConRef nodarbojās ar kondicionieru, siltumsūkņu, ventilācijas, mitrināšanas, aukstuma un saldēšanas iekārtu projektēšanu, tirdzniecību, uzstādīšanu un apkalpošanu.

Filtri, SIA

ELPO BRĪVĀK, nomaini gaisa filtrus savā ēkā!
Kalnciema 87 k.1, Rīga, LV-1046
Gaisa filtru ražošana ventilācijas sistēmām. Gaisa filtru ražošana vēdināšanas sistēmām., Filtru maisi, putekļu maisi, ventilācijas filtri.

Ozirs, IK

Brocēni
Siltumsūkņu montāža, garantija un apkope. Siltumpumpis. Siltumsūkņu sistēmas ., Toshiba siltumsūkņi un kondicionieri. Gaiss ūdens siltumsūkņi. Apkures iekārtas .

K-Tehnoloģijas, SIA

Turpinām strādāt klātienē!
Bieķensalas 21-207b, Rīga, LV-1004
Ventilācijas iekārtas . Gaisa apstrādes iekārta. Siltumsūkņi. Decentralizētas ventilācijas iekārtas ., Ventilācijas iekārtas privātmājām. Difuzori. Filtri. HEPA filtri. Ugunsdrošības vārsti.

Ventmontāža, ventilācijas sistēmas

Bauskas 58-231, Rīga, LV-1004
Ventilācijas sistēmas , ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmu montāža, remonts, serviss, tirdzniecība, , vēdināšanas un gaisa kondicionēšanas produkcija, dūmvadu izgatavošana un montāža, skārdnieku darbi,

Tiramventilaciju.lv

Kalnu 4-1, Līgatne, Cēsu nov., LV-4110
, dabīgo un mehānisko ventilāciju montāža un apkope, dabīgās ventilācijas sistēmas , mehāniskā ventilācijas , privātmājai, ventilācijas sistēmas dzīvoklim, pilna servisa ventilācijas un virtuves tvaiku nosūces sistēmu

BaltService, SIA

Ganību dambis 21b, Rīga, LV-1005
Ventilācija, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmas , kondicionēšana, siltumapgādes, (siltumapgāde, katli, Malkas apkures katli, Katlu mājas, Vēdināšanas iekārtas un materiāli, automātika, kondicionieri