Santehnikas uzstādīšana un remonts, adresē Liepāja

Drukāt

Brasta Latvia, SIA, Dušas kabīnes, celtniecības plēves, WC kabīnes

Ganību dambis 7a, Rīga LV-1045
Produkti:: ✓ apdares materiāli – vairumtirdzniecība ✓ būvmateriālu, būvkonstrukciju vairumtirdzniecība ✓ santehnikas vairumtirdzniecība ✓ duškabīņu montāža ✓ ģeotekstils, celtniecības plēves u.c. Par uzņēmumu:

SIA Brasta Latvia" dibināts 1996.gadā kā "Eltete Group" meitas uzņēmums. "Brasta Latvia" ir stabils uzņēmums. Uzņēmums savus pakalpojumus sniedz klientiem visā Latvijā. Strādājot vairāk nekā 20 gadus Latvijas tirgū, SIA "Eltete Rīga" ieņēmusi stabilas līdera pozīcijas celtniecības plēvju , kā arī tualešu un dušas starpsienu vairumtirdzniecības sfērā. Šādus rezultātus mēs esam sasnieguši pateicoties atbildīgam, godīgam un stabilam darbam ar saviem partneriem un klientiem.

Grobiņas SPMK, SIA, Apkures iekārtu ražotājs

M.Namiķa 19a, Grobiņa LV-3430
Apkures tehnikas, santehnikas ventilācijas iekārtas, tirdzniecība, vairumtirdzniecība. remonts , sistēmu ekspluatācija un ēku apsaimniekošana.

AT Meter, SIA

Esam atsākuši darbu
Peldu 19, Liepāja LV-3401
Serviss: ✓ Santehnikas uzstādīšana un remonts; ✓ Ūdens skaitītāju uzstādīšana un nomaiņa; ✓ Nodrošinām siltumenerģijas skaitītājiem atkārtotu pārbaudi Pakalpojumi:

Kā santehnikas speciālisti cenšamies sniegt uzticamu, profesionālu pakalpojumu, kas atbilst visām jūsu vajadzībām.

ZL.LV iesaka

MDG, SIA, Celtniecības un remonta darbi

Klaipēdas 5-1b, Liepāja LV-3401
Pakalpojumi:: ✓ Iekšdarbi ✓ Ārdarbi ✓ Ēku renovācija ✓ Balkonu, terašu un lapeņu celtniecība ✓ Dažādu konstrukciju renovācija ✓ Būvgaldniecība Par mums::

MDG, SIA -  pozitīvi domājoša kompānija kas nodarbojas ar celtniecību un būvgaldniecību. Veicam dažāda veida un grūtības pakāpes iekšdarbus un ārdarbus. Atjaunojam ēkas un to konstrukcijas. Ceļam terases, balkonus, lapenes. Ir pieredze Latvijas un Skandināvijas tirgū. Mūsu meistariem ir ilgu gadu pieredze savā jomā. Katram klientam veicam individuālu pieeju radot labāko risinājumu.

Pakalpojumu sniegšanas vieta - visa Latvija.

Sanrems, SIA, ūdens un siltuma skaitītāji

Krūmu 41-2.st., Liepāja LV-3405
Apraksts:

"Sanrems" SIA, ūdens un siltuma skaitītāji. Ūdens skaitītāji, ūdensskaitītāju uzstādīšana, siltuma skaitītāju uzstādīšana, ūdensskaitītāju maiņa, santehniķa pakalpojumi. Kanalizācijas un ūdensvadu remonts. Dažādi ar santehniku saistīti darbi pasūtītāja dzīvoklī un koplietošanas telpās. Radiatoru nomaiņa un projektēšana. Siltumskaitītāju verificēšana.

Kurzemes būvnieks, SIA

Jelgavas 6, Liepāja LV-3401
Apraksts: SIA ”Kurzemes Būvnieks” ir 2015. gadā dibināts uzņēmumus, kas veic pilna cikla būvniecības darbus. Uzņēmums sniedz pilna cikla būvniecības pakalpojumus no pamatu betonēšanas līdz atslēgai, piedāvā ēku montāžas, rekonstrukcijas, renovācijas, pārbūves un demontāžas pakalpojumus.

MABOX, SIA

1905.gada 27, Liepāja LV-3401
Apraksts: Uzņēmuma MABOX, SIA sniedz kvalificētu meistaru pakalpojumus visu veidu celtniecības un remonta darbos Liepājā un tās apkārtnē. Dizains un interjers.

Mājas celtniecība un remonts. Dzīvokļa remonts. Elektrības instalācijas izveide un remonts. Santehnikas uzstādīšana, flīzēšanas darbi. Sīki saimnieciskie darbi - meistars uz stundu.

Akvatrans, SIA

Gavieze, "Vītoli"-7, Gaviezes p., Dienvidkurzemes n., LV-3431
Santehnikas uzstādīšana , demontāža un labošana, santehniķis, santehniķa pakalpojumi, skaitītāju nomaiņa atjaunošana, paneļu šuvju remonts , amortizācijas šuvju remonts (atjaunošana) jumta segumu maiņa un remonts

Kurzemes amatnieks A, SIA

F.Brīvzemnieka 52, Liepāja, LV-3401
Apraksts: Piedāvājam dažādas kavalitātes logus, sākot no ekonomiskajiem variantiem, līdz vācu kvalitātes logiem, par ļoti izdevīgām cenām. Katra klienta vajadzības tiek izskatītas individuāli, atrodot klientam vispiemērotāko variantu. Piedāvājam bezmaksas konsultāciju un logu uzmērīšanu. Tiek nodrošināts pilns serviss – konsultācija birojā, objekta apskate un mērīšana, PVC logu demontāža, montāža, iekšējo un ārējo palodžu uzstādīšana, iekšējā un ārējā apdare, veco logu utilizācija. Garantijas apkalpošana. Piedāvājam siltinātas metāla ārdurvis dzīvokļiem. Durvis tiek izgatavotas pēc individuāliem izmēriem. Laba siltuma un skaņas izolācija. Plašā izvēlē piedāvājam dažāda veida žalūzijas: Žalūzijas diena-nakts apvieno sevī horizontālo žalūziju un rullo žalūziju priekšrocības.Var uzstādīt gan rullo kasešu žalūzijas uz loga rāmja, gan klasiskos rullo uz sienas. Horizontālās rullo un rullo kasešu žalūzijas. Pilsētas žalūzijas, kas ideāli piemērotas lodžijām. Vertikālās žalūzijas. Liepāja, Aizputē.
ZL.LV iesaka

Lādēni, SIA, Apkures katli Liepājā

K.Ukstiņa 25-2, Liepāja LV-3411
Apraksts: Granulu katli, apkures katli. katlu uzstādīšana, tirdzniecība. Māju būvniecība, celtniecība, grīdu pamatu betonēšana, betona grīda, betonēšanas darbi, apkures ievilkšana, apkure, apkures katli, apkures katli Liepājā, Kurzemē, Latvijā.

NAVALART , SIA

Liepājas 37b, Rīga, LV-1002
Apraksts: Privātmāju un industriālo objektu celtniecība, restaurācija. Santehniskie darbi. Karjeru izstrāde.

LiepājaSPEC remontdarbnīca

Lauku 59, Liepāja LV-3411
Pakalpojumi:: ✓ Sadzīves tehnikas remonts ✓ Tehnisko problēmu diagnostika ✓ Detaļu maiņa ✓ Detaļu pasūtīšana ✓ Elektroiekārtu labošana Apraksts:

Visa veida sadzīves tehnikas remonts un diagnostika, detaļu maiņa un pasūtīšana. Izbraukšana pie klienta.

Eldans, SIA

Kungu 29-1, Liepāja, LV-3401
Siltumapgāde un siltumtīkli, apkures katlu remonts , Apkures sistēmu montāža, Katlu māju remonts , siltumsūkņi uzstādīšana .

Būve un auto, SIA

Upmalas 9, Liepāja, LV-3401
Santehniskie darbi, santehnikas uzstādīšana . Hidroizolācija, ārējā, iekšējā apdare. darbi, durvju, logu, vārtu, žalūziju uzstādīšana , ēku siltināšana, visa veida iekšdarbi un āra darbi

SK Transports, SIA

Klaipēdas 68-4, Liepāja, LV-3416
Santehniskie darbi, santehnikas uzstādīšana . Hidroizolācija, ārējā, iekšējā apdare. darbi, durvju, logu, vārtu, žalūziju uzstādīšana , ēku siltināšana, visa veida iekšdarbi un āra darbi

DanSan, SIA

Jaunā 12, Liepāja, LV-3401
Santehnikas uzstādīšana un remonts

Atlaides. Ekonomika. Garantija, IU

Liepāja, LV-3416
Santehnikas uzstādīšana un remonts

Sanix Pro, SIA

Lauku 31/35-47, Liepāja, LV-3411
Santehnikas uzstādīšana un remonts

A-Z Serviss 24, SIA

Kuršu 32, Liepāja, LV-3401
Santehnikas uzstādīšana un remonts