Ūdensapgāde un kanalizācija

Drukāt
1

Stamars ūdensapgādes sistēmas

Pakalniešu 7, Rīga, LV-1024
Ūdensapgāde . Ūdens filtri. Ūdens attīrīšana. Ūdens analīzes. Ūdens apstrāde. materiāli cauruļvadu montāžai, akumulācijas tvertnes, apkures katli un iekārtas, radiatori, ūdens filtri
  • 1 Ūdensapgāde un kanalizācija
ZL.LV iesaka

"Urbšanas centrs", SIA

Babīte, Rožu 20, Babītes p., Mārupes n., LV-2101
Urbumu likvidācija - tamponāža Ūdensapgāde . Apraksts: Darbojamies Latvijā no 1994. gada. Mūs raksturo – liela pieredze. Un varam piedāvāt ievērības cienīgu arhīvu ar ģeoloģisko un hidroģeoloģisko informāciju. Aicinām uz sadarbību!

"S plus", SIA, gāzes vadu ierīkošana, ūdensapgādes un kanalizācijas nodrošināšana

Skolas 15, Ikšķile LV-5052
Pakalpojumi::
    ✓ Gāzes apgādes ierīkošana ✓ Ūdensapgādes un kanalizācijas ierīkošana ✓ Iekšējo, ārējo inženiertīklu montāža ✓ Notekūdeņu rekuperācija
Par uzņēmumu: SIA "S PLUS" kopš 2008.gada nodarbojas ar gāzes vadu izbūvi, gāzes apgādes ierīkošanu, ūdensapgādes ierīkošanu, kā arī kanalizācijas ierīkošanu. Operativitāte – mūsu prioritāte! Ir izstrādāta un patentēta tehnoloģija, kas ļauj izmantot latento notekūdeņu siltuma potenci sabiedrisku ēku, industriālu objektu, ieslodzījumu vietu, bērnudārzu u.c. karstā ūdens apgādei un apkurei, kā arī gājēju ietvju, stāvlaukumu apsildei.

"Marvik Serviss", SIA

Pļavnieku 5-170, Rīga, LV-1021
Apraksts:

SIA "Marvik Serviss" specializācija ir asenizācijas pakalpojumi jeb šķidro sadzīves atkritumu savākšana. Uzņēmums apkalpo juridiskās un privātpersonas Rīgā un tās apkārtnē.

"Lona-S", SIA – asenizācija

Asenizācijas pakalpojumi
Saules 37A, Salaspils, Salaspils n., LV-2169
Apraksts:

SIA LONA-S ​piedāvā asenizācijas pakalpojumus, cauruļu skalošanu un tīrīšanu. Mēs iztīrām un izvelkam ārā visu, kas saķēries cauruļu labirintos. Kanalizācijas un cauruļu aizsērēšana ir galvenā problēma, kas var notikt ar kanalizācijas sistēmu. Pat pareizi lietojot kanalizāciju, nevar izvairīties no šādām situācijām: noskalotie tauki, organiskie un neorganiskie atkritumi, nogulsnējoties uz cauruļu sieniņām, ar laiku aizpilda brīvās vietas. Tā rodas cauruļu aizsprostojumi vai aizsējuma korķi. Ja Jums radušās problēmas ar kanalizācijas sistēmu, mēs zinām kā iztīrīt caurules, kanalizācijas sistēmu vai novērsts aizsērējumu.

"Zilber", SIA

Ganību dambis 24d-717, Rīga, LV-1005
Apraksts: Uzņēmums "Zilber" veic ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu izbūvi, ierīkošanas un avārijas darbus privātmājām, saimniecībām, industriālām ēkām, būvēm, jaunbūvēm, jaunceltnēm, saimniecības objektiem, pašvaldības ēkām, kā arī komercobjektiem.

"Aquabalt", SIA, ūdens filtri, filtru iekārtas

Maskavas 256a-3.st., Rīga, LV-1063
Pakalpojumi::
    ✓ Ūdens filtri,ūdens filtru ierīces, ūdens filtru iekārtas ✓ Dzeramais ūdens, tīrs ūdens ✓ Ražošanas sistēmas ✓ Ūdens paraugi ✓ Dzeramā ūdens filtri, filtru sistēmas ✓ Ūdens attīrīšanas sistēmas ✓ Filtru uzstādīšana, montāža ✓ Ūdens analīze, ūdens ekspertīze ✓ Ūdens atdzelžošana ✓ Ūdens mīkstināšana ✓ Ūdeņraža ūdens ģenerators, ūdeņraža ģeneratori ✓ Ūdens filtri Aquathin, Aquaphor, AquaFilter

"ŪK Meistars", SIA

Skolas 23-68, Jūrmala, LV-2016
Ūdensapgāde un kanalizācija . ūdensskaitītāju uzstādīšana, ūdensapgādes ierīkošana Jūrmalā. Ūdensapgāde , Tukums, Jelgava, Rīga, Tukumā, Jelgavā, Rīgā.

"Jūrmalas ūdens", SIA

Promenādes 1a, Jūrmala, LV-2015
Ūdens apgāde, ūdensapgāde , avārijas dienesti, kanalizācija , kanalizācijas sistēmas apkope, avārijas darbi

"Kombi", SIA

Raiņa 83, Jūrmala, LV-2016
Ūdensapgāde un kanalizācija

"FiberART", SIA

Baznīcas 30, Jūrmala, LV-2015
Ūdensapgāde un kanalizācija

"Comfort Service", SIA

Kuršu 4-1, Jūrmala, LV-2010
Ūdensapgāde un kanalizācija

"Jūrmalas ūdens", SIA, Abonentu daļa

Promenādes 1a, Jūrmala, LV-2015
Ūdensapgāde un kanalizācija

"Jūrmalas ūdens", SIA, Dzintaru avārijas dienests

Promenādes 1a, Jūrmala, LV-2015
Ūdensapgāde un kanalizācija

"Jūrmalas ūdens", SIA, Kauguru avārijas dienests

Nometņu 5a, Jūrmala, LV-2016
Ūdensapgāde un kanalizācija

Slava I., individuālā darba veicējs

Poruka prospekts 55, Jūrmala, LV-2008
Ūdensapgāde un kanalizācija

"Smite", SIA

Jūrmalas gatve 16a, Rīga, LV-1083
Ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu montāža, nodošana ekspluatācijā, uzturēšana, ārējo inženierkomunikāciju montāža, iekšējo inženierkomunikāciju montāža, tehnoloģisko iekārtu montāža, ūdensvads, kanalizācija

"Sali Būvtrans", SIA

Jūrkalnes 8, Jūrmala, LV-2011
Ūdensapgādes sistēmas, ūdensapgāde , ūdens apgāde, kanalizācija , gāzes vadu projektēšana, izbūve, būvniecība

"SPS-UNE", SIA

Jūrmalas gatve 90-125, Rīga, LV-1029
un sienu un griestu dzesēšana, apkures sistēma un sienu, grīdu un griestu dzesēšana, izmantojot apmešanu apkures un piegādes sistēmas kotedžiem un daudzdzīvokļu mājām, karstajam un dzeramajam ūdenim.
Uzņēmumi piedāvā ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu risinājumus: projektēšanu, izbūvi un apkopi. Speciālisti nodrošina dzeramā ūdens centralizētu apgādi, kā arī - aku un artēzisko aku ierīkošanu. Tiek veidotas notekūdeņu sistēmas, piedāvātas to attīrīšanas iekārtas, kvalitatīvas kanalizācijas bioloģiskās un septiskās sistēmas, asenizācijas pakalpojumi. Pieejami kanalizācijas avārijas dienestu pakalpojumi.