Ģeoloģiskā izpēte, visā Latvijā

Drukāt
1

"Ģeo Eko Risinājumi", SIA

Ēveles 14 k.1-2, Rīga, LV-1013
Gruntsūdens, grunts izpēte , gruntsūdeņu izpēte . Ģeodēzija. Ģeoloģija. Pamatnozares Ģeoloģija, ģeoloģiskā izpēte , ģeotehniskā izpēte , inženierģeoloģija, karjeru izpēte , atradnes Apraksts: Ģeo Eko Risinājumi galvenās darbības nozares ir Ģeoloģiskā, ģeotehniskā izpēte un mērniecības pakalpojumi. Vadošie speciālisti ar 15 gadu pieredzi. Individuāla pieeja katram klientam. Piedāvāsim risinājumus jebkuram jūsu projektam! Profesionāla komanda. Licences un sertifikāti. Dokumentācijas sagatavošana.

"Ģeo", SIA, Ģeoloģija un mērniecība

Putnu 9, Rīga, LV-1004
Inženierģeoloģiskā izpēte , derīgo izrakteņu atradņu, (smilts, grants, dolomīts, kūdra, māls) izpēte , Ģeotehniskā izpēte . Ģeodēzija, ģeodēzijas darbi. Apraksts: Ģeoloģiskās izpētes darbi Rīgā. Topogrāfiskie un kadastrālie darbi. Artēzisko aku urbšana. Konsultācijas. Ģeotehniskā izpēte būvēm, mājām Vidzeme, Kurzeme, Zemgale, Latgale.

"Vides un Ģeo projekti", SIA

Skulte, Skultes 15-18, Mārupes p., Mārupes n., LV-2108
Ģeoloģiskā izpēte . Ģeotehniskā izpēte , smilts-grants atradņu izpēte un dokumentācija, gruntsūdens monitoringa sistēmu izveide Apraksts: SIA "Vides un Ģeo projekti" ir uzņēmums, kas nodarbojas ar ģeotehniskās, ģeoloģiskās un vides izpētes pakalpojumu un konsultāciju sniegšanu visā Latvijas teritorijā.

SIA "Ģeo eksperts"

Tvaika 27, Rīga, LV-1005
Ģeoloģiskās izpētes un ģeotehniskās izpētes pakalpojumi, Urbšanas darbi, Ģeotehniskā urbšana, Statiskā zondēšana, CPT, Statiskā zondēšana ar poru spiediena mērīšanu, Dissipation tests, Poru izkliedes tests, CPTU, Dinamiskā zondēšana, DPSH, Grunts laboratorijas pētījumi, Esošo ēku pamatu apsekošana, Statiskās plātnes pārbaude, Statiskās
ZL.LV iesaka

"Izpēte", SIA

Graudu 58, Rīga, LV-1058
Ģeotehniskā izpēte . Mērniecība, mērnieki. Izpildmērījumu plāns.

"Šurfs", SIA

Valkas 3-109, Daugavpils, LV-5417
Ģeoloģija, ģeoloģiskā izpēte , ūdens apgādes urbumi, karjers, karjeri, smilts, grants, kūdras atradnes
ZL.LV iesaka

"Geolite", SIA, ģeoloģiskā izpēte

J.Čakstes gatve 33, Rīga, LV-1076
Apraksts: Ģeoloģija, ģeotehniskā un ģeoloģiskā izpēte. Kvalitāte, pieredze, profesionalitāte.

"Ģeoserviss", AS

Piedrujas 11-101, Rīga, LV-1073
Apraksts: AS "ĢEOSERVISS" galvenais darbības virziens - INŽENIERIZPĒTES DARBI būvniecības un projektēšanas vajadzībām, kā arī akreditētās ĢEOTEHNISKĀS LABORATORIJAS pakalpojumi. Pieredze kopš 1993. gada. ĢEOTEHNISKĀ LABORATORIJA piedāvā grunts fizikālo un mehānisko testēšana, gruntsūdens ķīmisko testēšanu un minerālo materiālu fizikālo testēšanu pēc LVS CEN un GOST metodēm. Laboratorija akreditēta Latvijas Nacionālā akreditācijas birojā ar akreditācijas Nr. LATAK-T-281.
ZL.LV iesaka

"Urbšanas centrs", SIA

Babīte, Rožu 20, Babītes p., Mārupes n., LV-2101
Apraksts: Darbojamies Latvijā no 1994. gada. Mūs raksturo – liela pieredze. Un varam piedāvāt ievērības cienīgu arhīvu ar ģeoloģisko un hidroģeoloģisko informāciju. Aicinām uz sadarbību!
ZL.LV iesaka

URBUMI.LV

Austuves 3a, Rīga, LV-1063
Apraksts: Kvalitatīvs ūdens ir nepieciešamība ikvienam šajā pasaulē, un bez tā nav iespējama cilvēka ikdiena. Spējam realizēt augstākās sarežģītības objektus visā Latvijas teritorijā, tāpēc mūsu pakalpojumus iesaka gan privātpersonas, gan vadošie uzņēmumi Latvijā. Lai nodrošinātu pilnvērtīgu ūdens apgādi, nepieciešams veikt virkni procesu, sākot ar ģeoloģisko izpēti līdz urbuma veikšanai un ūdens apgādes sistēmas ierīkošanai. Urbumi.lv apvieno speciālistu komandu ar vairāk nekā 30 gadus ilgu pieredzi. Rūpes par katra klienta vajadzībām, kas apvienojumā ar augstu darba kultūru, veido mūsu uzņēmuma atpazīstamību ūdens apgādes nozares vidū.

"Geomatic", SIA

Daugavgrīvas 49 k.1, Rīga, LV-1007
Apraksts: SIA „Geomatic” dibināta 09.10.2012. Mūsu pamatnodarbošanās ir ģeodēziskie un topogrāfiskie darbi. Papildus spējam nodrošināt 3D lāzerskenēšanas darbus un ģeoradara darbus, kā arī ikvienu specifisku darbu, kur vajadzīga paaugstināta precizitāte.
ZL.LV iesaka

"3D GEO", SIA, Topogrāfija, ģeoloģija Rīga, Rīgas rajons

Biksēres 2, Rīga, LV-1073
Apraksts: Topogrāfija. Ģeodēzija. Rīga, Rīgas rajons. Vidzeme, Kurzeme, Latgale, Zemgale, Jūrmala, Ogre, Tukums, Sigulda. Mērniecība, ģeodēzija, kartogrāfija, topogrāfija.

"Valgme", SIA, Dziļurbums

Kristapa 16-98, Rīga, LV-1046
Mūsu pakalpojumi::
    ✓ Ūdensapgādes urbumi ✓ Artēziskie urbumi ✓ Filtra urbums/spice ✓ Siltumapgādes urbumi ✓ Dziļurbumu apkope un remonts ✓ Dziļurbumu aprīkošana ✓ Artēzisko aku likvidācija
Apraksts: "Valgme" darbības pamatvirzieni ir dziļurbumu ierīkošana ūdensapgādes vajadzībām vai ģeotermālā zemes siltuma izmantošanai, to aprīkošana, ārējo ūdensvadu tīklu izbūve, esošu dziļurbumu apkalpošana - artēzisko aku skalošana, remonts, kā arī to likvidācija.

"Latvijas Pazemes Ūdeņi", SIA

Dravnieku 6-100, Rīga, LV-1021
Ūdens apgāde, ūdensapgādes sistēmas, attīrīšanas iekārtas, ģeoloģiskā izpēte , ģeoloģija, grunts un gruntsūdens analīzes, karjeru izpēte , ēku pamatu apsekošana, kanalizācija.

"Kurzemes Dziļurbums", SIA

Avotu 2-2, Liepāja, LV-3401
Apraksts: Dziļurbuma aku urbšana Kurzemē. Aku tīrīšana (atpumpēšana), Dziļurbumu likvidācija (tamponāža), Dziļurbumu sūkņu izstādīšana, Ģeotermisko urbumu urbšana, Siltumsūkņu uzstādīšana, Ūdensvada ierīkošana, Kanalizācijas ierīkošana, Santehnisko darbu veikšana, Visu mūsu piedāvāto darbu projektēšanu un nepieciešamo dokumentu noformēšanu.

"I-Santex", SIA

Dzirnavu 28, Saldus, Saldus n., LV-3801
Apraksts: Apkures, siltumapgādes sistēmu izbūve, montāža. Kanalizācijas un ūdensapgādes sistēmu montāža. Dziļurbumi. Dziļurbuma izbūve, artēziskās akas. Ūdensvadu sistēmas montāža, izbūve. Ventilācijas sistēmu montāža, projektēšana. Inženiertīklu (ūdensapgādes, kanalizācijas, siltumapgādes) projektēšana, izbūve. Bioloģisko attīrīšanas iekārtu uzstādīšana un apkalpošana. Ūdens sūkņu uzstādīšana un apkalpošana. Santehnikas iekārtu uzstādīšana. Nodrošinām augstas kvalitātes pakalpojumus atbilstoši ikviena klienta vajadzībām un vēlmēm. Strādājam visā LATVIJĀ!
ZL.LV iesaka

"Latvijas Ģeotehniskā Laboratorija Gruntseksperts"

Margrietas 7, Rīga, LV-1046
Apraksts: Latvijas Ģeotehniskā Laboratorija “Gruntseksperts” ir dibināta 2014. gadā. 2015. gada maijā laboratorija ir akreditēta atbilstoši LVS EN ISO/IEC 17025:2005 grunts un minerālmateriālu fizikālā un mehāniskā testēšanā (Latvijas Nacionālajā akreditācijas biroja reģistrācijas numurs LATAK-T-510), no 2018. gada laboratorija ir akreditēta ūdens un grunts fizikālā un ķīmiskā testēšanā.

Laboratorijai ir plašākais grunts fizikāli mehāniskās testēšanas piedāvājums Latvijā. LĢL “Gruntseksperts” veic grunts un gruntsūdens agresivitātes noteikšanu pret betonu un tēraudu.

Paraugu testēšanu veic augsti profesionāls personāls ar vairāk nekā 30 gadu darba pieredzi, izmantojot mūsdienīgas testēšanas metodes un iekārtas.

"AkaTe", SIA

Dārza 8-8, Skrunda, Kuldīgas n., LV-3326
Apraksts: SIA „AkaTe” – veicam urbšanas darbus ūdens ieguvei. Dziļurbumi, urbumi, tamponāža, skalošana. Pakalpojumus sniedzam visā Kurzemē.
ZL.LV iesaka

"Vides un Ģeoloģijas Serviss", SIA

Kūrmājas prospekts 11, Liepāja, LV-3401
Apraksts: Servisa kompānija SIA “Vides un Ģeoloģijas Serviss”, radīta, lai palīdzētu uzņēmumiem efektīvi attīstīt savu darbību, stingro normatīvo aktu prasību rāmjos.

Esam vadošais ģeoloģijas uzņēmums Kurzemes reģionā un viens no vadošajiem vides aizsardzības jomā Latvijā.

Uzņēmums SIA “Vides un Ģeoloģijas Serviss” dibināts 2012.gadā uz IK “Ģeo Projekti” bāzes, kas uzsāka savu darbību jau 2005. gadā.

Gadu laikā ir uzkrāta pieredze veicot ģeoloģisko un ģeotehnisko izpēti, vides monitoringu, dziļurbumu ierīkošanu, kā arī sagatavojot nepieciešamo dokumentāciju vides aizsardzības jomā.

ZL.LV iesaka

"AStudija3D", arhitektu birojs, būvkonstrukcijas, ģenerālplāni, saskaņošana

Maskavas 322-1.st., Rīga, LV-1063

 Mēs piedāvājam:

    ✓ Individuālā ēku projekta izstrādi ✓ Individuāla ēku projekta pasūtīšana ✓ Gatava ēku projekta piesaiste ✓ Gatava projekta piesaiste zemesgabalā un saskaņošana būvvaldē ✓ Ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu risinājumus, lietus kanalizācijas risinājumus publiskajām un dzīvojamām ēkām (pieslēgumi pie centrālajiem tīkliem un vietējie risinājumi – spice, hermētiski slēgti izsmeļami rezervuāri, bioloģiskās attīrīšanas iekārtas ✓ Ēkas iekšējie un ārējie tīkli ✓ Meliorācija / lietus ūdens sistēmas ✓ Gāzes projektu iekšējām un ārējām pievades sistēmām. ✓ Projektējam visu veidu un apjomu iekšējo un ārējo tīklu projektus elektrisko tīklu izbūvei vai pārbūvei. Ēkas ārējie un iekšējie tīkli.