Ģeoloģiskā izpēte, visā Latvijā

Drukāt
Banner 1050x80
1

Ģeo Eko Risinājumi, SIA

Ēveles 14 k.1-2, Rīga LV-1013
Gruntsūdens, grunts izpēte , gruntsūdeņu izpēte . Ģeodēzija. Ģeoloģija. Pamatnozares Ģeoloģija, ģeoloģiskā izpēte , ģeotehniskā izpēte , inženierģeoloģija, karjeru izpēte , atradnes Apraksts: Ģeo Eko Risinājumi galvenās darbības nozares ir Ģeoloģiskā, ģeotehniskā izpēte un mērniecības pakalpojumi. Vadošie speciālisti ar 15 gadu pieredzi. Individuāla pieeja katram klientam. Piedāvāsim risinājumus jebkuram jūsu projektam! Profesionāla komanda. Licences un sertifikāti. Dokumentācijas sagatavošana.

Ģeo, SIA, Ģeoloģija un mērniecība

Putnu 9, Rīga LV-1004
Inženierģeoloģiskā izpēte , derīgo izrakteņu atradņu, (smilts, grants, dolomīts, kūdra, māls) izpēte , Ģeotehniskā izpēte . Ģeodēzija, ģeodēzijas darbi. Apraksts: Ģeoloģiskās izpētes darbi Rīgā. Topogrāfiskie un kadastrālie darbi. Artēzisko aku urbšana. Konsultācijas. Ģeotehniskā izpēte būvēm, mājām Vidzeme, Kurzeme, Zemgale, Latgale.

Vides un Ģeo projekti, SIA

Skulte, Skultes 15-18, Mārupes p., Mārupes n., LV-2108
Ģeoloģiskā izpēte . Ģeotehniskā izpēte , smilts-grants atradņu izpēte un dokumentācija, gruntsūdens monitoringa sistēmu izveide Apraksts: SIA "Vides un Ģeo projekti" ir uzņēmums, kas nodarbojas ar ģeotehniskās, ģeoloģiskās un vides izpētes pakalpojumu un konsultāciju sniegšanu visā Latvijas teritorijā.
ZL.LV iesaka

SIA Ģeo eksperts

Tvaika 27, Rīga LV-1005
Ģeoloģiskās izpētes un ģeotehniskās izpētes pakalpojumi, Urbšanas darbi, Ģeotehniskā urbšana, Statiskā zondēšana, CPT, Statiskā zondēšana ar poru spiediena mērīšanu, Dissipation tests, Poru izkliedes tests, CPTU, Dinamiskā zondēšana, DPSH, Grunts laboratorijas pētījumi, Esošo ēku pamatu apsekošana, Statiskās plātnes pārbaude, Statiskās

Geolite, SIA, ģeoloģiskā izpēte

J.Čakstes gatve 33, Rīga, LV-1076
Apraksts: Ģeoloģija, ģeotehniskā un ģeoloģiskā izpēte. Kvalitāte, pieredze, profesionalitāte.

Izpēte, SIA

Graudu 58, Rīga LV-1058
Apraksts:

SIA "IZPĒTE" mērniecības un ģeoloģijas nozaru pakalpojumi. Topogrāfiskais plāns ir nepieciešams dažādu plānošanas un projektēšanas stadiju posmos. Punktu nospraušana dabā ir darbība, kad pēc projekta izstrādātās dokumentācijas mērnieku brigāde izsprauž punktus apvidū. Izpilduzmērījuma plāns ir līdzīgs topogrāfiskajam plānam, jo tajā tiek attēloti virszemes un apakšzemes objekti. Ģeotehniskā izpēte ir process, kad veic grunts sastāva, pamatu atsegumu detalizētus izpētes darbus.

Ģeoserviss, AS

Piedrujas 11-101, Rīga, LV-1073
Apraksts: AS "ĢEOSERVISS" galvenais darbības virziens - INŽENIERIZPĒTES DARBI būvniecības un projektēšanas vajadzībām, kā arī akreditētās ĢEOTEHNISKĀS LABORATORIJAS pakalpojumi. Pieredze kopš 1993. gada. ĢEOTEHNISKĀ LABORATORIJA piedāvā grunts fizikālo un mehānisko testēšana, gruntsūdens ķīmisko testēšanu un minerālo materiālu fizikālo testēšanu pēc LVS CEN un GOST metodēm. Laboratorija akreditēta Latvijas Nacionālā akreditācijas birojā ar akreditācijas Nr. LATAK-T-281.
ZL.LV iesaka

Water Works, SIA

Gulbju 24b, Jūrmala, LV-2008
Ģeoloģiskā izpēte

Evora, SIA

Robežu 38, Saldus LV-3801
Apraksts: Aku tīrīšana, aku remonts, dziļurbumu tīrīšana, dziļurbumu remonts, dziļurbumu dezinfekcija, kontrolurbumi akām, ģeoloģiskie urbumi būvēm, aku dezinfekcija, spices izbūvēšana, spices izveide. Darbojamies no 2007. gada, strādājam visā Kurzemē.

AkaTe, SIA

Dārza 8-8, Skrunda LV-3326
SIA "AkaTe" piedāvā:: ✓ Urbšanas pakalpojumus ūdens ieguvei; ✓ Tamponāžu; ✓ Urbumu skalošanu. Cenas:: ✓ Urbšana - sākot no 45 EUR/metrā ✓ Tamponāža - pēc vienošanās ✓ Skalošana - 150 EUR Apraksts:

SIA "AkaTe" galvenie darbības virzieni ir aku dziļurbumu veikšana, sūkņu uzstādīšana, dziļurbumu apkalpošana un remonts.

Urbšanas centrs, SIA

Babīte, Rožu 20, Babītes pagasts, Mārupes nov. LV-2101
Apraksts: Darbojamies Latvijā no 1994. gada. Mūs raksturo – liela pieredze. Un varam piedāvāt ievērības cienīgu arhīvu ar ģeoloģisko un hidroģeoloģisko informāciju. Aicinām uz sadarbību!

URBUMI.LV

Austuves 3a, Rīga, LV-1063
Apraksts: Kvalitatīvs ūdens ir nepieciešamība ikvienam šajā pasaulē, un bez tā nav iespējama cilvēka ikdiena. Spējam realizēt augstākās sarežģītības objektus visā Latvijas teritorijā, tāpēc mūsu pakalpojumus iesaka gan privātpersonas, gan vadošie uzņēmumi Latvijā. Lai nodrošinātu pilnvērtīgu ūdens apgādi, nepieciešams veikt virkni procesu, sākot ar ģeoloģisko izpēti līdz urbuma veikšanai un ūdens apgādes sistēmas ierīkošanai. Urbumi.lv apvieno speciālistu komandu ar vairāk nekā 30 gadus ilgu pieredzi. Rūpes par katra klienta vajadzībām, kas apvienojumā ar augstu darba kultūru, veido mūsu uzņēmuma atpazīstamību ūdens apgādes nozares vidū.

Kurzemes Dziļurbums, SIA

Avotu 2-2, Liepāja LV-3401
Apraksts:

SIA "Kurzemes Dziļurbums" - Profesionāļi ar atbildības sajūtu!

Nodrošinām individuālu pieeju mūsu klientiem, pakalpojumu apjomu un izmaksas pieskaņojot Jūsu vēlmēm un finansiālajām iespējām.​

Mūsu pakalpojumi:

✓ Dziļurbuma aku urbšana; ✓ Aku tīrīšana (atpumpēšana), ✓ Dziļurbumu likvidācija (tamponāža), ✓ Dziļurbumu sūkņu izstādīšana, ✓ Ģeotermisko urbumu urbšana, ✓ Siltumsūkņu uzstādīšana, ✓ Ūdensvada ierīkošana, ✓ Kanalizācijas ierīkošana, ✓ Santehnisko darbu veikšana.

Visu mūsu piedāvāto darbu projektēšanu un nepieciešamo dokumentu noformēšanu.

3D GEO, SIA, Topogrāfija, ģeoloģija Rīga, Rīgas rajons

Biksēres 2, Rīga LV-1073
Apraksts: Topogrāfija. Ģeodēzija. Rīga, Rīgas rajons. Vidzeme, Kurzeme, Latgale, Zemgale, Jūrmala, Ogre, Tukums, Sigulda. Mērniecība, ģeodēzija, kartogrāfija, topogrāfija.

Valgme, SIA, Dziļurbums

Kristapa 16-98, Rīga, LV-1046
Mūsu pakalpojumi:: ✓ Ūdensapgādes urbumi ✓ Artēziskie urbumi ✓ Filtra urbums/spice ✓ Siltumapgādes urbumi ✓ Dziļurbumu apkope un remonts ✓ Dziļurbumu aprīkošana ✓ Artēzisko aku likvidācija Apraksts: "Valgme" darbības pamatvirzieni ir dziļurbumu ierīkošana ūdensapgādes vajadzībām vai ģeotermālā zemes siltuma izmantošanai, to aprīkošana, ārējo ūdensvadu tīklu izbūve, esošu dziļurbumu apkalpošana - artēzisko aku skalošana, remonts, kā arī to likvidācija.

I-Santex, SIA

Dzirnavu 28, Saldus LV-3801
Apraksts: Apkures, siltumapgādes sistēmu izbūve, montāža. Kanalizācijas un ūdensapgādes sistēmu montāža. Dziļurbumi. Dziļurbuma izbūve, artēziskās akas. Ūdensvadu sistēmas montāža, izbūve. Ventilācijas sistēmu montāža, projektēšana. Inženiertīklu (ūdensapgādes, kanalizācijas, siltumapgādes) projektēšana, izbūve. Bioloģisko attīrīšanas iekārtu uzstādīšana un apkalpošana. Ūdens sūkņu uzstādīšana un apkalpošana. Santehnikas iekārtu uzstādīšana. Nodrošinām augstas kvalitātes pakalpojumus atbilstoši ikviena klienta vajadzībām un vēlmēm. Strādājam visā LATVIJĀ!

Latvijas Pazemes Ūdeņi, SIA

Dravnieku 6-100, Rīga LV-1021
Ūdens apgāde, ūdensapgādes sistēmas, attīrīšanas iekārtas, ģeoloģiskā izpēte , ģeoloģija, grunts un gruntsūdens analīzes, karjeru izpēte , ēku pamatu apsekošana, kanalizācija.

Latvijas Ģeotehniskā Laboratorija Gruntseksperts

Margrietas 7, Rīga, LV-1046
Apraksts: Latvijas Ģeotehniskā Laboratorija “Gruntseksperts” ir dibināta 2014. gadā. 2015. gada maijā laboratorija ir akreditēta atbilstoši LVS EN ISO/IEC 17025:2005 grunts un minerālmateriālu fizikālā un mehāniskā testēšanā (Latvijas Nacionālajā akreditācijas biroja reģistrācijas numurs LATAK-T-510), no 2018. gada laboratorija ir akreditēta ūdens un grunts fizikālā un ķīmiskā testēšanā.

Laboratorijai ir plašākais grunts fizikāli mehāniskās testēšanas piedāvājums Latvijā. LĢL “Gruntseksperts” veic grunts un gruntsūdens agresivitātes noteikšanu pret betonu un tēraudu.

Paraugu testēšanu veic augsti profesionāls personāls ar vairāk nekā 30 gadu darba pieredzi, izmantojot mūsdienīgas testēšanas metodes un iekārtas.

Vides un Ģeoloģijas Serviss, SIA

Kūrmājas prospekts 11, Liepāja, LV-3401
Apraksts:

Servisa kompānija SIA “Vides un Ģeoloģijas Serviss” radīta, lai palīdzētu uzņēmumiem efektīvi attīstīt savu darbību stingro normatīvo aktu prasību rāmjos. Esam vadošais ģeoloģijas uzņēmums Kurzemes reģionā un viens no vadošajiem vides aizsardzības jomā Latvijā. Uzņēmums SIA “Vides un Ģeoloģijas Serviss” dibināts 2012. gadā uz IK “Ģeo Projekti” bāzes, kas uzsāka savu darbību jau 2005. gadā. Gadu laikā ir uzkrāta pieredze, veicot ģeoloģisko un ģeotehnisko izpēti, vides monitoringu, dziļurbumu ierīkošanu, kā arī sagatavojot nepieciešamo dokumentāciju vides aizsardzības jomā.

AStudija3D

Maskavas 322-1.st., Rīga LV-1063

 Mēs piedāvājam:

✓ Individuālā ēku projekta izstrādi ✓ Individuāla ēku projekta pasūtīšana ✓ Gatava ēku projekta piesaiste ✓ Gatava projekta piesaiste zemesgabalā un saskaņošana būvvaldē ✓ Ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu risinājumus, lietus kanalizācijas risinājumus publiskajām un dzīvojamām ēkām (pieslēgumi pie centrālajiem tīkliem un vietējie risinājumi – spice, hermētiski slēgti izsmeļami rezervuāri, bioloģiskās attīrīšanas iekārtas ✓ Ēkas iekšējie un ārējie tīkli ✓ Meliorācija / lietus ūdens sistēmas ✓ Gāzes projektu iekšējām un ārējām pievades sistēmām. ✓ Projektējam visu veidu un apjomu iekšējo un ārējo tīklu projektus elektrisko tīklu izbūvei vai pārbūvei. Ēkas ārējie un iekšējie tīkli.