Ūdensapgāde un kanalizācija

Drukāt
1

"Akvai Rores Ciet? Tehniskais kanalizācijas dienests", SIA, diennakts avārijas dienests

Rīga
Apraksts: Diennakts kanalizācijas avārijas dienests, kanalizācijas tīrīšana, kanalizācijas avārija, asenizācija.

"Aquafix", SIA

Nīcgales 21-1, Rīga, LV-1035
Sniegto pakalpojumu specifikācija:
    ✓ Apkures radiatoru nomaiņa - Radiatoru nomaiņa mājā vai dzīvoklī ir nepieciešama, ja Jums ir svarīga telpu apsilde apkures sezonas laikā. Nomainītie kvalitatīvie radiatori nodrošinās visefektīvāku siltumenerģijas apgādi un izmantošanu, jo būs nepieciešams daudz mazāks siltumapgādes apjoms tās pašas telpas apsidei. No tā izrīt arī tas, ka rēķini par siltumapgādi būs ievērojami mazāki un Jūs ietaupīsiet naudu, nezaudējot siltuma līmeni.
    ✓ Gāzes katlu uzstādīšana - Aquafix veic gāzes katlu uzstādīšanu, nomaiņu no vecā katla uz jaunu, dūmvadu uzstādīšanu, gāzes katlu izbūvi un dokumentu sagatavošanu. Par gāzes katlu apkopi var nosaukt katlu kompleksa pārbaudi. Tā pārbaude ir nepieciešama lai gāzes katls saglabā tahniskos parametrus, kalpo ilgu laiku, kā arī izvairieties no siltuma zudumiem. Kompleksa pārbaudi jāveic vismaz reizi gadā.

"S plus", SIA, gāzes vadu ierīkošana, ūdensapgādes un kanalizācijas nodrošināšana

Skolas 15, Ikšķile LV-5052
Pakalpojumi::
    ✓ Gāzes apgādes ierīkošana ✓ Ūdensapgādes un kanalizācijas ierīkošana ✓ Iekšējo, ārējo inženiertīklu montāža ✓ Notekūdeņu rekuperācija
Par uzņēmumu: SIA "S PLUS" kopš 2008.gada nodarbojas ar gāzes vadu izbūvi, gāzes apgādes ierīkošanu, ūdensapgādes ierīkošanu, kā arī kanalizācijas ierīkošanu. Operativitāte – mūsu prioritāte! Ir izstrādāta un patentēta tehnoloģija, kas ļauj izmantot latento notekūdeņu siltuma potenci sabiedrisku ēku, industriālu objektu, ieslodzījumu vietu, bērnudārzu u.c. karstā ūdens apgādei un apkurei, kā arī gājēju ietvju, stāvlaukumu apsildei.

"Grundfos Pumps Baltic", SIA

G.Astras 8b, Rīga, LV-1082
GRUNDFOS mazie cirkulācijas sūkņi, COMFORT karstā ūdens sistēmām. Privātmājām, ar komunikāciju aprīkojami, vidējie, lielie, apkures, kanalizācijas, ūdens apgādes, attīrīšanas iekārtu aprīkojums, elektroniskie, ūdensapgādes, kanalizācijai, ūdensapgādei, dziļurbuma, mājai, privātmājai, industriālām būvēm, ēkām, sūkņu stacija,

"Titāns", SIA

Braslas 16, Rīga, LV-1084
Ūdensapgāde , kanalizācija . Flīzēšana, bruģēšana. Jumiķu darbi. Siltumizolācijas darbi.

"Tiltprojekts", SIA

Pūces 49-40c, Rīga, LV-1082
(elektrība, ūdensapgāde , kanalizācija , vājstrāvas, gāze un citi) mērnieku pakalpojumi, topogrāfija un Tehnisko noteikumu pasūtīšana un saņemšana. Pieredze kopš 1956. gadā.

"Akvateks", SIA, Projektēšanas birojs

Purvciema 20-6, Rīga, LV-1035
Ūdensapgāde un kanalizācija

"Aquaterm Comfort", SIA

Dzelzavas 74, Rīga, LV-1082
Ūdensapgāde un kanalizācija

"Arktoss", SIA

Stirnu 43-27, Rīga, LV-1084
Ūdensapgāde un kanalizācija

"Montema", SIA

Braslas 53-47, Rīga, LV-1035
Ūdensapgāde un kanalizācija

"Aqua Tehnology Plus", SIA

Nīcgales 12, Rīga, LV-1035
Ūdensapgāde un kanalizācija

"Radess būve", SIA

Ilūkstes 103 k.2-1, Rīga, LV-1082
Ūdensapgāde un kanalizācija

"Hidroteh", SIA

Dzelzavas 76 k.2-62, Rīga, LV-1082
Ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu projektēšana. Konsultācijas.
Uzņēmumi piedāvā ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu risinājumus: projektēšanu, izbūvi un apkopi. Speciālisti nodrošina dzeramā ūdens centralizētu apgādi, kā arī - aku un artēzisko aku ierīkošanu. Tiek veidotas notekūdeņu sistēmas, piedāvātas to attīrīšanas iekārtas, kvalitatīvas kanalizācijas bioloģiskās un septiskās sistēmas, asenizācijas pakalpojumi. Pieejami kanalizācijas avārijas dienestu pakalpojumi.