Grāmatvedības pakalpojumi

Drukāt
ZL.LV iesaka
1

MG Alliance, SIA, Autsorsinga kompānija

Krasta 105a-240-3, 518. kab., Rīga LV-1019
Piedāvātie ārpakalpojumi:
  ✓ Nodokļu un finanšu konsultācijas ✓ Grāmatvedības pakalpojumi ✓ Iekšējais audits un kontrole ✓ Starptautiskais audits ✓ Juridiskie pakalpojumi ✓ Bilances nodošana ✓ Grāmatvedības un nodokļu uzskaites atjaunošana ✓ Nodokļu optimizācija ✓ Pirmdokumentu sagatavošana
2

Grāmatvedības un finanšu vadības birojs, SIA

Dārzciema 60, Rīga LV-1073
Grāmatvedības un finanšu vadības birojs piedāvā šādus pakalpojumus::

Grāmatvedības pakalpojumi

  ✓ Grāmatvedības organizācijas dokumentācijas izveidošana ✓ Pilna cikla grāmatvedības organizēšana (pirmdokumentu uzskaite, algu aprēķināšana, nodokļu aprēķināšana, ilgtermiņa ieguldījumu uzskaite, nodokļu deklarāciju sagatavošana un iesniegšana, operatīvā bilance, visu veidu atskaites u.c.) ✓ Nepilna cikla grāmatvedības organizēšana (daļēja iesaiste grāmatvedības procesos) ✓ Klienta pārstāvēšana VID un citās iestādēs ✓ Gada pārskata sagatavošana u.c.

Finanšu vadības pakalpojumi:

  ✓ Naudas plūsmas plānošana ✓ Budžeta plānošana ✓ Budžeta izpildes analīze ✓ Pašizmaksas aprēķināšana ✓ Rentabilitātes modeļa izstrāde ✓ Rentabilitātes aprēķināšana ✓ Finanšu modelēšana ✓ Pilnā finanšu analīze ✓ Dažādu atskaišu sagatavošana u.c.

Nodokļu un finanšu konsultācijas, nodokļu optimizācija

Juridiskie pakalpojumi

  ✓ Dokumentu sagatavošana jauna uzņēmuma reģistrācijai vai izmaiņu reģistrācijai Uzņēmumu reģistrā u.c.
 • 2 Grāmatvedības pakalpojumi
ZL.LV iesaka
3

FinServices, SIA

Strādājam attalināti!
Strūgu 2a, Rīga LV-1003
Grāmatvedības ārpakalpojumu priekšrocības::
  ✓ Uzņēmums ietaupīs uz grāmatveža algas izmaksām ✓ Grāmatvedības ārpakalpojumu uzņēmums veic pilnu grāmatvedības uzskaiti, kā arī specializējas nodokļu konsultācijās un juridiskos jautājumos ✓ Nav nepieciešams iekārtot grāmatveža darba vietu ✓ Nav nepieciešams grāmatvedim nodrošināt patstāvīgas apmācības un izaugsmi ✓ Grāmatvedības apkalpojošam uzņēmumam ir lielāka informācijas aprite un plašākas zināšanas dažāda veida uzņēmējdarbības sfērās
4

Jurveda, SIA

Juridiskie, grāmatvedības pakalpojumi
Blaumaņa 6-12, 3.st., Rīga LV-1011
Jurveda piedāvā:
  ✓ Juridiskie pakalpojumi ✓ Grāmatvedības pakalpojumi ✓ Tulkošana ✓ Namu apsaimniekošana
Juridiskie, grāmatvedības pakalpojumi un tulkošanas darbi vienuviet! Īpaša klientu apkalpošana!

LEAnD, SIA, Grāmatvedības birojs

Lāčplēša 88 k.1, Rīga LV-1003
Apraksts:

Mūsu draudzīgais kolektīvs sniedz kvalitatīvus grāmatvedības pakalpojumus un palīdz atrisināt dažāda veida jautājumus. Pieredze grāmatvedības jomā 10-35 gadi, katru gadu uzņēmuma darbinieki paaugstina savas prasmes un zināšanas, jo likumdošana ļoti bieži mainās. Mums ir ļoti svarīga mūsu uzņēmuma reputācija, tieši tāpēc mēs sekojam līdzi visām izmaiņām nodokļu likumdošanā; mūsu darbinieki regulāri piedalās dažādos semināros par izmaiņām likumos, nodokļos un grāmatvedības uzskaitē, lai mūsu klients saņemtu viņam izdevīgāko grāmatvedības risinājumu.

PB Finanses, SIA, pilna servisa finanšu kompānija

Turpinām strādāt klātienē!
Katrīnas 3, Ventspils, LV-3601
Par uzņēmumu: Mūsu galvenais darbības rezultāts - pārskatāma un korekta grāmatvedības uzskaite un saskaņā ar starptautiskajiem standartiem (IFRS) sastādīti finanšu pārskati, kam ir svarīga loma uzņēmuma saimnieciskās darbības efektivitātes paaugstināšanā un prestiža veidošanā. Cenas:
  ✓ Grāmatvedības metodikas izstrāde no 200 EUR ✓ Ikdienas grāmatvedība no 100 EUR ✓ Grāmatvedība neaktīviem uzņēmumiem 50 EUR ✓ Uzņēmēja starta komplekts 60 EUR ✓ Konsultācijas 50 EUR/h
Pakalpojumu apmaksa tiek aprēķināta, ņemot vērā vidējo transakciju skaitu mēnesī un ir atkarīga no:
  ✓ uzņēmuma darbības virzieniem un specifikas ✓ dokumentu skaita atskaites periodā ✓ darbinieku skaita ✓ pamatlīdzekļu daudzuma
Grāmatvedības pakalpojumu cenu nosaka bāzes pakalpojumu cena un Jūsu pasūtītie papildus pakalpojumi. Iespējama fiksēta maksa vai mainīga maksa, atbilstoši katra mēneša faktiskajām transakcijām.

TANIA grāmatvedība, SIA

Ludviķa 4-2.st., Liepāja LV-3401
Apraksts:

Biznesa neatņemama sastāvdaļa ir grāmatvedība. Tās darbības organizācija un speciālistu izvēle ir tik nopietns darbs, ka kļūdainas izvēles rezultātā var ievērojami ciest visa uzņēmuma darbība. Profesionāls grāmatvedis ir uzticams partneris, kurš palīdz plānot darbību un kontrolēt uzņēmumā notiekošo procesu pareizu norisi, viņš seko līdzi uzņēmuma stratēģijai, mērķiem un uzdevumiem, ļauj efektīvāk un racionālāk izmantot resursus un kontrolēt tos. Mūsu galvenais darbības rezultāts - pārskatāma un korekta grāmatvedības uzskaite un saskaņā ar standartiem sastādīti finanšu pārskati, kuriem ir svarīga loma uzņēmuma prestiža veidošanā.

ZL.LV iesaka

VDS audits un grāmatvedība, SIA

Krūmu 5-11.kabinets, Liepāja LV-3405
Apraksts: Grāmatvedības pakalpojumus veic sertificēts grāmatvedis–auditors. Profesionāla civiltiesiskā apdrošināšana. Grāmatvedības pakalpojumus sniedzam arī attālināti. Juridiskās un biznesa konsultācijas.

EBBA, SIA

Rindas 40-20, Ventspils, LV-3602
Grāmatvedības pakalpojumi::
  ✓ grāmatvedis ✓ atskaišu sagatavošana ✓ nodokļu konsultācijas ✓ SIA likvidācija, reģistrēšana ✓ gada pārskatu sagatavošana ✓ gada deklarācijas sagatavošana ✓ budžeta plānošana ✓ naudas plūsma
Par mums: SIA EBBA piedāvā grāmatvedības pakalpojumus un konsultācijas. Mūsu birojs atrodas Ventspilī, bet strādājam ar juridiskām un fiziskām personām arī Kurzemē un Rīgā. Grāmatvedības kārtošanu nodrošinām maziem un vidējiem SIA, zemnieku saimniecībām; biedrībām un pašnodarbinātām personām. Piedāvājam ikdienas grāmatvedības kārtošanu, algu aprēķināšanu, pamatlīdzekļu uzskaiti, atskaites sagatavošanu un iesniegšanu VID un CSB, saimnieciskās darbības uzskaite un apstrāde pašnodarbinātām personām, Gada pārskatu un deklarācijas sagatavošanu un iesniegšanu. Mūsu klientiem nodrošinām bezmaksas konsultācijas nodokļu jautājumos. Papildus piedāvājam sagatavot dažādus finanšu pārskatus un analīzes, uzņēmuma reģistrācijas un likvidācijas dokumentus. Sagatavojiet savus attaisnojuma dokumentus (rēķinus, čekus, kvītis utt.), un par pārējo mēs parūpēsimies!

d.b. konts, SIA, Baibas Bendorfas grāmatvedības pakalpojumi

Papes 13, Liepāja, LV-3407
Apraksts: Baiba Bendorfa, SIA "d.b.konts" piedāvā pilnu grāmatvedības servisu dažādu nozaru uzņēmumiem. Nodokļu konsultācijas.
ZL.LV iesaka

Coral Finance, SIA, Grāmatvedības pakalpojumi Rīgā

K.Valdemāra 33-7, Rīga LV-1010
Grāmatvedības pakalpojumi. Ārpakalpojuma grāmatvedība.:
  ✓ Uzņēmuma dibināšana, reģistrācija ✓ Finanšu un nodokļu konsultācijas ✓ Uzņēmuma gada pārskats ✓ Deklarācijas iesniegšana VID ✓ PVN maksātāja reģistrēšana ✓ Grāmatvedības audits ✓ Pieslēgšanās elektonikās deklarēšanas sistēmai ✓ Pārskatu sastādīšana un iesniegšana dienestā ✓ Operatīvo pārskatu sagatavošana līzinga un banku iestādēm
ZL.LV iesaka

Olga Burmaka, grāmatvedības pakalpojumi

F.Brīvzemnieka 56-3.stāvā, Liepāja LV-3401
Profesionālā izglītība:
  ✓ Diploms RTU (maģistrs)  ✓ Grāmatvedības programma 1C ✓ Grāmatvedības apdrošināšanas polise ✓ Licence ārpakalpojuma grāmatveža darbībai ✓ Valsts ieņēmumu dienests - Apliecība
Pakalpojumi:
  Grāmatvedības dokumentu sagatavošana: Gada pārskatu sagatavošana, Noformēšana, Sagatavošana, Izsniegšana ✓ Nodokļu konsultācijas: Nodokļu atmaksa, Juridiskām personām, Fiziskām personām ✓ Uzņēmuma pārstāvniecība VID: PVN atskaišu sagatavošana, VID atskaišu sagatavošana ✓ Darba algas aprēķināšana Personāla dokumentu kārtošana ✓ Statūtu grozījumiOperatīvā uzņēmuma bilances sagatavošana Maksājumu uzdevumu sagatavošana ✓ Pamatkapitāla uzskaiteUzņēmumu kompānijas reģistrēšana Mikrouzņēmuma dibināšana un likvidēšana Uzņēmuma personāla dokumentācijas kārtošana Uzņēmumu reorganizēšana

 

Finanses BS, SIA

Ventspils 57-19, Liepāja, LV-3405
Apraksts:

Mēs sniedzam profesionālus grāmatvedības pakalpojumus maziem, vidējiem un lieliem uzņēmumiem. Mums var uzticēties!

Greywolf Accounting, SIA

Kuģinieku 5, Liepāja, LV-3401
Apraksts: Grāmatvedības uzņēmums ar vairāku gadu pieredzi sniedz grāmatvedības pakalpojumu maziem un vidējiem uzņēmumiem. Pieredze darbā ar bāriem, restorāniem, celtniecības uzņēmumiem, veikaliem. Uzņēmumā ir kvalitatīvi izstrādāti iekšējās kārtības noteikumi NILLF un sankciju likumu jomā, darbība apdrošināta. Pakalpojuma cena tiek aprēķināta individuāli, vadoties pēc klienta pamatojumu dokumentu apjoma, EKA un darbinieku skaita, skaidras naudas darījumu apjoma u.c.

J.Z.Birojs, SIA

Lielā 68-1, Grobiņa LV-3430
Apraksts: Uzņēmuma mērķis: Palielināt uzņēmuma vērtību un nodrošināt stabilu izaugsmi nākotnē. Mērķis palīdzēt klientam justies drošam un pārliecinātam par sfēru, kura mums uzticēta. Vērtība: Zināšanas, profesionalitāte un ieguldītā personīgā attieksme. Stratēģija: Darba kvalitāte. Zināšanu papildināšana, sekojot jaunajām izmaiņām likumdošanā. Klientu vēlmes un vajadzības mūsu darbā primārās. Izprotot klientus, piedāvājam vispiemērotākos risinājumus, ietaupot klientu laiku un padarot viņu ikdienu vieglāku un patīkamāku. Uzņemamies atbildību par mūsu darbību. Pēc klientu vēlmēm varam strādāt ar grāmatvedības programmām "Zalktis", "1c". Piedāvājam grāmatvedības pakalpojumus dažādu nozaru uzņēmumiem: Tirdzniecības uzņēmumiem; Pakalpojumu sniedzējiem; Izglītībā; Tūrismā; Nekustamā īpašuma apsaimniekošanā; Veselības nozarē strādājošiem; Nevalstiskajām organizācijām; Mikrouzņēmumiem; Būvniecības uznēmumiem.

Altera Projekti, SIA

Graudu 50-1b, Liepāja, LV-3401
Apraksts: Altera Projekti sniedz grāmatvedības pakalpojumus, kas ietver: grāmatvedības dokumentācijas pilnu apstrādes ciklu; pārskatu, atskaišu un deklarāciju sagatavošanu, iesniegšanu; vadībai nepieciešamo iekšējo pārskatu sagatavošanu; konsultācijas grāmatvedības un nodokļu jautājumos (klientiem bez maksas). Sagatavojam projektus Lauku attīstības programmas (LAP) investīciju pasākumos.

EMIK, SIA

Toma 48-2, Liepāja, LV-3401
Apraksts: EMIK SIA, piedāvā finanšu konsultācijas uzņēmumiem, kuriem nav savs finanšu speciālists vai arī nav nepieciešams finanšu analītiķis vai ekonomists uz pilnu slodzi. Piedāvātie pakalpojumi: - Budžeta izstrāde un izpildes kontrole; - Pašizmaksas aprēķini - Finanšu modelēšana - Rentabilitātes analīze - Naudas plūsmas plānošana - Darbinieku motivācijas plāna izstrāde - Automatizētas atskaites Excel vidē.

BHC Consulting, SIA

Kungu 21, Liepāja, LV-3401
Apraksts: Devīze - panākumus gūst tie, kas vienmēr palīdz citiem... Mēs palīdzēsim un nodrošināsim ar uzticamu grāmatvedi, audita un tulkojuma pakalpojumiem no/uz 70 valodām. Laipni gaidīti!

Kurzemes amatnieks A, SIA

F.Brīvzemnieka 52, Liepāja, LV-3401
Apraksts: Piedāvājam dažādas kavalitātes logus, sākot no ekonomiskajiem variantiem, līdz vācu kvalitātes logiem, par ļoti izdevīgām cenām. Katra klienta vajadzības tiek izskatītas individuāli, atrodot klientam vispiemērotāko variantu. Piedāvājam bezmaksas konsultāciju un logu uzmērīšanu. Tiek nodrošināts pilns serviss – konsultācija birojā, objekta apskate un mērīšana, PVC logu demontāža, montāža, iekšējo un ārējo palodžu uzstādīšana, iekšējā un ārējā apdare, veco logu utilizācija. Garantijas apkalpošana. Piedāvājam siltinātas metāla ārdurvis dzīvokļiem. Durvis tiek izgatavotas pēc individuāliem izmēriem. Laba siltuma un skaņas izolācija. Plašā izvēlē piedāvājam dažāda veida žalūzijas: Žalūzijas diena-nakts apvieno sevī horizontālo žalūziju un rullo žalūziju priekšrocības.Var uzstādīt gan rullo kasešu žalūzijas uz loga rāmja, gan klasiskos rullo uz sienas. Horizontālās rullo un rullo kasešu žalūzijas. Pilsētas žalūzijas, kas ideāli piemērotas lodžijām. Vertikālās žalūzijas. Liepāja, Aizputē.

ADVICE AAT, SIA

Pasta 4-3, Liepāja, LV-3401
Grāmatvedības pakalpojumi Aizpute, Grāmatvedības pakalpojumi Saldus, Grāmatvedības pakalpojumi Priekule , Grāmatvedības pakalpojumi Ventspils, Grāmatvedības pakalpojumi Kuldīga, Grāmatvedības pakalpojumi Kurzemē
Tiek piedāvāti grāmatvedības pakalpojumi: mēneša un gada atskaites, finanšu pārskati, bilances, algu grāmatvedība un auditēšana. Uzņēmumi sniedz finanšu konsultācijas, veic nodokļu deklarāciju sastādīšanu vai pilna cikla grāmatvedības apkalpošanu atbilstoši vietējiem un starptautiskiem standartam. Grāmatvedības outsorsings sniedz iespēju rūpes par finansēm pilnībā nodot kvalificētiem ekonomistiem, grāmatvežiem, finansistiem un auditoriem.