Grāmatvedības pakalpojumi

Drukāt
1

"MG Alliance", SIA, Autsorsinga kompānija

Krasta 105a, Rīga, LV-1019
Piedāvātie ārpakalpojumi:
    ✓ Nodokļu un finanšu konsultācijas ✓ Grāmatvedības pakalpojumi ✓ Iekšējais audits un kontrole ✓ Starptautiskais audits ✓ Juridiskie pakalpojumi ✓ Bilances nodošana ✓ Grāmatvedības un nodokļu uzskaites atjaunošana ✓ Nodokļu optimizācija ✓ Pirmdokumentu sagatavošana
2

"FinServices", SIA

Strādājam attalināti!
Riepnieku 4, Rīga, LV-1050
Grāmatvedības ārpakalpojumu priekšrocības::
    ✓ Uzņēmums ietaupīs uz grāmatveža algas izmaksām ✓ Grāmatvedības ārpakalpojumu uzņēmums veic pilnu grāmatvedības uzskaiti, kā arī specializējas nodokļu konsultācijās un juridiskos jautājumos ✓ Nav nepieciešams iekārtot grāmatveža darba vietu ✓ Nav nepieciešams grāmatvedim nodrošināt patstāvīgas apmācības un izaugsmi ✓ Grāmatvedības apkalpojošam uzņēmumam ir lielāka informācijas aprite un plašākas zināšanas dažāda veida uzņēmējdarbības sfērās
3

"Jurveda", SIA

Juridiskie, grāmatvedības pakalpojumi
Blaumaņa 6-12, 3.st., Rīga, LV-1011
Jurveda piedāvā:
    ✓ Juridiskie pakalpojumi ✓ Grāmatvedības pakalpojumi ✓ Tulkošana ✓ Namu apsaimniekošana
Juridiskie, grāmatvedības pakalpojumi un tulkošanas darbi vienuviet! Īpaša klientu apkalpošana!
ZL.LV iesaka

"VDS audits un grāmatvedība", SIA

Klaipēdas 78-30, Liepāja, LV-3416
Apraksts: Grāmatvedības pakalpojumus veic sertificēts grāmatvedis–auditors. Profesionāla civiltiesiskā apdrošināšana. Grāmatvedības pakalpojumus sniedzam arī attālināti. Juridiskās un biznesa konsultācijas.
ZL.LV iesaka

"TANIA grāmatvedība", SIA

Ludviķa 4-2.st., Liepāja, LV-3401
Apraksts: Biznesa neatņemama sastāvdaļa ir grāmatvedība. Tās darbības organizācija un speciālistu izvēle ir tik nopietns darbs, ka kļūdainas izvēles rezultātā var ievērojami ciest visa uzņēmuma darbība. Profesionāls grāmatvedis ir uzticams partneris, kurš palīdz plānot darbību un kontrolēt uzņēmumā notiekošo procesu pareizu norisi, viņš seko līdzi uzņēmuma stratēģijai, mērķiem un uzdevumiem, ļauj efektīvāk un racionālāk izmantot resursus un kontrolēt tos. Mūsu galvenais darbības rezultāts - pārskatāma un korekta grāmatvedības uzskaite un saskaņā ar standartiem sastādīti finanšu pārskati, kuriem ir svarīga loma uzņēmuma prestiža veidošanā.

"Interlex", SIA

Ģimnāzijas 22, Daugavpils, LV-5401
Juridiskie pakalpojumi . Grāmatvedības pakalpojumi un nodokļu risinājumi. Juridiskie pakalpojumi Daugavpils, jurists Daugavpilī, grāmatvedības pakalpojumi Daugavpilī.

"Incomming Business", SIA

Raiņa 28, Daugavpils, LV-5401
Grāmatvedība Daugavpils. grāmatvedības konsultācijas Daugavpils, Daugavpilī. Grāmatvedības apkalpošana. VID atskaites. Nodokļu grāmatvedība.

"LatInSoft", SIA

Turpinām strādāt klātienē!
Mihoelsa 56, Daugavpils, LV-5401
Apraksts: LatInSoft – kompleksi IT risinājumi – grāmatvedības programmas GrinS, uzņēmuma vadības risinājumi GrinS|5, specializētas programmatūras izstrāde, mājaslapu izstrāde, datortehnika un tehniskais serviss, profesionāla apmācība.

"Avaruus", SIA

Tautas 102-3.st., Daugavpils, LV-5417
Grāmatvedis, grāmatvedis Daugavpils, grāmatvedības pakalpojumi Daugavpils, Nodokļu konsultācijas, ienākumu jautājumos, ES projektu pieteikumu sagatavošana, grāmatvedības pakalpojumi .

"M & B", SIA, Daugavpils birojs

Piekrastes 22, Daugavpils, LV-5422
Grāmatvedības pakalpojumi , gada pārskati, grāmatvedība, grāmatvedis, uzņēmuma reģistrēšana, uzņēmuma dibināšana, nodokļu konsultācijas, finanšu konsultācijas grāmatvedības ārpakalpojumi, grāmatvedības apkalpošana

"Zemītes IPS", IK

Daugavpils, LV-5401
Grāmatvedības pakalpojumi

"Idillika", SIA

Valkas 6a, Daugavpils, LV-5417
Grāmatvedības pakalpojumi

"Latskait", SIA

Dzirnavu 15, Daugavpils, LV-5401
Grāmatvedības pakalpojumi

"Fabre", SIA

Viestura 17, Daugavpils, LV-5401
Grāmatvedības pakalpojumi

"ARD Line", SIA

Saules 70, Daugavpils, LV-5401
Grāmatvedības pakalpojumi

"Aivi MS", SIA

Arhitektu 16, Daugavpils, LV-5410
Grāmatvedības pakalpojumi

"Bilance D", SIA

Jelgavas 23, Daugavpils, LV-5404
Grāmatvedības pakalpojumi

"Eventums D", SIA

Muzeja 11, Daugavpils, LV-5401
Grāmatvedības pakalpojumi

"Grāmatvedis D", SIA

Stāvā 22, Daugavpils, LV-5422
Grāmatvedības pakalpojumi

"Contoservice", IK

Raipoles 10a-55, Daugavpils, LV-5422
Grāmatvedības pakalpojumi
Tiek piedāvāti grāmatvedības pakalpojumi: mēneša un gada atskaites, finanšu pārskati, bilances, algu grāmatvedība un auditēšana. Uzņēmumi sniedz finanšu konsultācijas, veic nodokļu deklarāciju sastādīšanu vai pilna cikla grāmatvedības apkalpošanu atbilstoši vietējiem un starptautiskiem standartam. Grāmatvedības outsorsings sniedz iespēju rūpes par finansēm pilnībā nodot kvalificētiem ekonomistiem, grāmatvežiem, finansistiem un auditoriem.